[3583]
216963

8. 2. 2024, 21.50

Četrtkov večer je bil na Šport TV 1 v znamenju dvoranskega nogometa. V dvoboju 1. SFL je Dobovec v gosteh s 4:1 premagal The Nutrition Extrem.

Dobovec je upravičil vlogo favorita in na gostovanju v Ribnici hitro povedel. V četrti minuti je lepo akcije svoje ekipe z zadetkom za 1:0 zaključil Denis Knežević. Gostje so celoten prvi polčas narekovali igro in vodstvo podvojili po novi uigrani akciji, po kateri je v 14. minuti zadetek dosegel Brazilec Anderson.

Tudi v drugem polčasu se je nadaljevala prevlada Dobovca. Po več priložnostih je v polno v 29. minuti prvič meril Patrik Pasariček. Hrvat je za 4:0 v polno meril še pet minut pozneje. Častni gol za gostitelje, ki so v izdihljajih napadali celo brez vratarja, pa je dve minuti pred koncem dosegel Andraž Gregorič.

Foto, video: Šport TV

1

2

3

1

Šeško se ne misli ustaviti, mojstrski zadetek tudi proti polfinalistom lige prvakov! (VIDEO)...Več