[2]
73061

11. 2. 2019, 08.55

Torinski Juventus ima za seboj uspešen konec tedna. Ne le zaradi zmage na nedeljskem gostovanju pri Sassuolu (3:0), pač pa tudi zaradi sobotnega remija Napolija v Firencah, ki je Stari dami omogočil še višje vodstvo na vrhu prvenstvene lestvice.

Serijski italijanski prvaki so v nedeljo rutinirano opravili s Sassuolom, v 23. minuti je mrežo domačih načel Khedira, v 70. minuti je prvi zvezdnik moštva Cristiano Ronaldo povišal na 2:0, končni izid pa je v 86. minuti postavil Emre Can.

Ronaldo pa je bil v 61. minuti krivec za zelo neprijetno situacijo. Portugalec se je konkretno osmešil, ko je žogo jezno udaril “na pamet”, z vso silo pa zadel soigralca Khediro, ki je kot pokošen padel po tleh.