[2]
87406

16. 9. 2019, 16.13

Tudi pretekli konec tedna je bil na prvi slovenski športni televiziji poln zanimivih nogometnih vsebin iz Francije. V soboto smo v Ligue 1 pospremili srečno zmago PSG-ja proti Strasbourgu, tekmo je v sodniškem dodatku z edinim golom na tekmi odločil Neymar. V nedeljo je do preobrata kroga prišel Marseille, ki je v Monaku že izgubljal z 2:0, a slavil s 4:3. Osmoljenec kroga med posamezniki pa je brez dvoma slovenski napadalec Robert Berić.

28-letni član St. Etienna je z zelenimi v nedeljo gostil Toulouse, dvoboj se je končal brez zmagovalca z 2:2. Glavni “junak” takšnega razpleta pa je video nadzor oz. sistem VAR, saj je pripomoček sodnikom v 87. in 92. minuti zaznal prepovedan položaj ob zadetkih slovenskega reprezentanta.

Sploh izničen zadetek v sodniškem dodatku je bil za Berića, navijače in soigralce posebej boleč, saj je bilo slavje za zmago že v teku, čez dobro minuto pa je sledila hladna prha.