šport TV 1 logo
18:00 DANES
Slovenija - Hrvaška Prijateljska tekma, ženske
šport TV 2 logo
17:55 V ŽIVO
Osmina finala: Sporting - Veszprem, prva tekma EHF Liga prvakov
šport TV 3 logo
17:55 V ŽIVO
Libija - Južna Afrika Kvalifikacije za afriški pokal narodov
Danes, 24.03.Jutri, 25.03.Torek, 26.03.Sreda, 27.03.
Četrtek, 28.03.Petek, 29.03.Sobota, 30.03.Nedelja, 31.03.
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
18:33
06:15-07:40

Slovenija - Češka,

Rokomet - Prijateljska tekma, ženskeKomentator: Primož Podsedenšek
07:40-08:35

TV Shopping

08:35-09:00

12. oddaja,

Ekstremni športi - Xtreme CollxtionKomentator: Luka Potočnik
09:00-09:25

17. oddaja,

Magazin - Sanjsko moštvoKomentator: Marko Premrl
09:25-10:45

Veleslalom, Auron, 1. vožnja,

Alpsko smučanje - Francosko državno prvenstvo, moškiKomentator: Robert Kukovica
10:45-11:40

Vrhunci 28. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
11:40-11:55

Tim Gajser,

Intervju - V družbi prvakov
11:55-13:00

Veleslalom, Auron, 2. vožnja,

Alpsko smučanje - Francosko državno prvenstvo, moškiKomentator: Robert Kukovica
13:00-14:00

VN Velike Britanije, prva dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
14:00-15:00

VN Velike Britanije, prva dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
15:00-16:00

Studio,

3,4, ŠportKomentator: Gregor Žvab
16:00-17:00

VN Velike Britanije, druga dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
17:00-18:00

VN Velike Britanije, druga dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
18:00-19:25

Slovenija - Hrvaška,

Rokomet - Prijateljska tekma, ženskeKomentator: Primož Podsedenšek
19:25-21:30

Real Madrid - Barcelona,

Košarka - Španska ligaKomentator: Robert Kukovica
21:30-23:00

Osmina finala: Sporting - Veszprem, prva tekma,

Rokomet - EHF Liga prvakovKomentator: Mitja Hozjan
23:00-00:00

VN Velike Britanije, prva dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
00:00-01:00

VN Velike Britanije, druga dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
01:00-03:00

PSG - Marseille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Potočnik
03:00-05:00

Sassuolo - Sampdoria,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
05:00-07:00

Torino - Bologna,

Nogomet - Serie AKomentator: Marko Lazar
07:00-08:00

Vrhunci 29. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Žiga Ikič
08:00-09:00

Slalom, Auron, 1. vožnja,

Alpsko smučanje - Francosko državno prvenstvo, moškiKomentator: Luka Potočnik
09:00-10:00

Slalom, Auron, 1. vožnja,

Alpsko smučanje - Francosko državno prvenstvo, ženskeKomentator: Luka Potočnik
10:00-10:15

25. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Luka Potočnik
10:15-11:15

Slalom, Auron, 2. vožnja,

Alpsko smučanje - Francosko državno prvenstvo, moškiKomentator: Luka Potočnik
11:15-11:30

26. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Luka Potočnik
11:30-12:30

Slalom, Auron, 2. vožnja,

Alpsko smučanje - Francosko državno prvenstvo, ženskeKomentator: Luka Potočnik
12:30-13:30

Vrhunci 28. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
13:30-14:00

TV Shopping

14:00-16:00

Lazio - Parma,

Nogomet - Serie AKomentator: Marko Lazar
16:00-18:00

Atalanta - Chievo,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
18:00-20:00

Genoa - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
20:00-20:30

Vrhunci,

Rokomet - EHF Liga prvakovKomentator: Mitja Hozjan
20:30-21:30

VN Velike Britanije, prva dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
21:30-22:30

VN Velike Britanije, druga dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
22:30-00:35

Milan - Inter,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
00:35-03:00

Tampa Bay - Boston,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Luka Cotič
03:00-05:00

Cagliari - Fiorentina,

Nogomet - Serie AKomentator: Marko Lazar
05:00-06:45

Sassuolo - Sampdoria,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
06:45-08:45

Lazio - Parma,

Nogomet - Serie AKomentator: Marko Lazar
08:45-10:30

Napoli - Udinese,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
10:30-12:30

SPAL - Roma,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
12:30-14:15

Genoa - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
14:15-14:45

TV Shopping

14:45-16:45

Tampa Bay - Boston,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Luka Cotič
16:45-18:30

Atalanta - Chievo,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
18:30-20:30

Milan - Inter,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
20:30-21:00

24. oddaja,

Futsal - Futsal magazin
21:00-21:30

Rally Magazin, Korzika,

Reli - WRCKomentator: Aljoša Novak
21:30-22:30

VN Velike Britanije, prva dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
22:30-23:30

VN Velike Britanije, druga dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
23:30-01:15

Real Madrid - Barcelona,

Košarka - Španska ligaKomentator: Robert Kukovica
01:15-03:00

Empoli - Frosinone,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
03:00-05:00

PSG - Marseille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Potočnik
05:00-06:45

Cagliari - Fiorentina,

Nogomet - Serie AKomentator: Marko Lazar
06:45-08:45

Torino - Bologna,

Nogomet - Serie AKomentator: Marko Lazar
08:45-10:30

Genoa - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
10:30-11:30

VN Velike Britanije, prva dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
11:30-12:30

VN Velike Britanije, druga dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
12:30-14:15

SPAL - Roma,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
14:15-14:45

TV Shopping

14:45-16:30

Atalanta - Chievo,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
16:30-17:30

VN Velike Britanije, prva dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
17:30-18:30

VN Velike Britanije, druga dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
18:30-20:25

Lazio - Parma,

Nogomet - Serie AKomentator: Marko Lazar
20:25-22:30

Četrtfinale: Nanterre - Bologna, prva tekma,

Košarka - FIBA Liga prvakovKomentator: Gregor Žvab
22:30-22:45

Vrhunci,

Košarka - Španska ligaKomentator: Žiga Ikič
22:45-23:15

Motokros Magazin, VN Velike Britanije,

Motokros - MXGPKomentator: Žiga Ikič
23:15-01:15

Milan - Inter,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
01:15-03:00

PSG - Marseille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Potočnik
03:00-05:00

Sassuolo - Sampdoria,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
05:00-06:45

Empoli - Frosinone,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
06:45-08:45

SPAL - Roma,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
08:45-10:30

Real Madrid - Barcelona,

Košarka - Španska ligaKomentator: Robert Kukovica
10:30-12:30

Atalanta - Chievo,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
12:30-14:30

Napoli - Udinese,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
14:30-15:00

TV Shopping

15:00-16:00

Vrhunci 28. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
16:00-18:00

Genoa - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
18:00-19:55

Milan - Inter,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
19:55-22:00

Krka - Primorska,

Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Robert Kukovica
22:00-23:00

VN Velike Britanije, prva dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
23:00-00:05

VN Velike Britanije, druga dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
00:05-02:30

Columbus - Montreal,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Uroš Puš
02:30-04:30

Torino - Bologna,

Nogomet - Serie AKomentator: Marko Lazar
04:30-05:00

17. oddaja,

Magazin - Sanjsko moštvoKomentator: Marko Premrl
05:00-06:45

Lazio - Parma,

Nogomet - Serie AKomentator: Marko Lazar
06:45-07:45

VN Velike Britanije, prva dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
07:45-08:45

VN Velike Britanije, druga dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
08:45-09:15

9. oddaja,

Nogomet - Soy FutbolKomentator: Marko Premrl
09:15-09:45

158. oddaja,

Nogomet - FIFA Football ShowKomentator: Marko Premrl
09:45-11:45

Brisbane Roar - Sydney,

Nogomet - Avstralska ligaKomentator: Primož Podsedenšek
11:45-12:15

24. oddaja,

Futsal - Futsal magazin
12:15-12:30

26. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Luka Potočnik
12:30-14:15

Krka - Primorska,

Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Robert Kukovica
14:15-14:45

TV Shopping

14:45-16:45

Columbus - Montreal,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Uroš Puš
16:45-17:15

Motokros Magazin, VN Velike Britanije,

Motokros - MXGPKomentator: Žiga Ikič
17:15-17:30

Vrhunci,

Košarka - Španska ligaKomentator: Žiga Ikič
17:30-18:00

Rally Magazin, Korzika,

Reli - WRCKomentator: Aljoša Novak
18:00-19:00

VN Velike Britanije, prva dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
19:00-20:00

VN Velike Britanije, druga dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
20:00-20:25

Napoved 29. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
20:25-22:30

Chievo - Cagliari,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
22:30-00:05

Osmina finala: Zagreb - Vardar, prva tekma,

Rokomet - EHF Liga prvakovKomentator: Mitja Hozjan
00:05-02:30

Pittsburgh - Nashville,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Uroš Puš
02:30-04:30

Rennes - Lyon,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
04:30-05:00

12. oddaja,

Ekstremni športi - Xtreme CollxtionKomentator: Luka Potočnik
05:00-07:00

Brisbane Roar - Sydney,

Nogomet - Avstralska ligaKomentator: Primož Podsedenšek
07:00-07:30

Motokros Magazin, VN Velike Britanije,

Motokros - MXGPKomentator: Žiga Ikič
07:30-08:00

Rally Magazin, Korzika,

Reli - WRCKomentator: Aljoša Novak
08:00-10:00

Livingston - Hibernian,

Nogomet - Škotska ligaKomentator: Luka Cotič
10:00-11:55

Chievo - Cagliari,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
11:55-14:00

Perth Glory - Melbourne Victory,

Nogomet - Avstralska ligaKomentator: Luka Potočnik
14:00-14:30

Napoved 30. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
14:30-14:55

Napoved 29. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
14:55-17:00

Udinese - Genoa,

Nogomet - Serie AKomentator: Marko Lazar
17:00-17:30

13. oddaja,

Ekstremni športi - Xtreme CollxtionKomentator: Marko Premrl
17:30-17:55

18. oddaja,

Magazin - Sanjsko moštvoKomentator: Marko Premrl
17:55-20:00

Juventus - Empoli,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
20:00-20:25

159. oddaja,

Nogomet - FIFA Football ShowKomentator: Marko Premrl
20:25-22:30

Sampdoria - Milan,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
22:30-00:05

Osmina finala: Vardar - Zagreb, druga tekma,

Rokomet - EHF Liga prvakovKomentator: Mitja Hozjan
00:05-03:30

Tampa Bay - Washington,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Uroš Puš
03:30-05:30

Finale: Strasbourg - Guingamp,

Nogomet - Francoski ligaški pokalKomentator: Nejc Mravlja
05:30-07:15

Sampdoria - Milan,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
07:15-07:30

TV Shopping

07:30-07:55

Motokros Magazin, VN Velike Britanije,

Motokros - MXGPKomentator: Žiga Ikič
07:55-10:00

Central Coast Mariners - Adelaide United,

Nogomet - Avstralska ligaKomentator: Luka Potočnik
10:00-11:00

Korzika, 11. HP,

Reli - WRCKomentator: Aljoša Novak
11:00-13:00

Juventus - Empoli,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
13:00-14:00

VN Nizozemske, prva dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
14:00-15:00

VN Nizozemske, prva dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
15:00-16:00

Studio,

3,4, ŠportKomentator: Gregor Žvab
16:00-17:00

VN Nizozemske, druga dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
17:00-17:55

VN Nizozemske, druga dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
17:55-20:00

Bologna - Sassuolo,

Nogomet - Serie AKomentator: Marko Lazar
20:00-20:25

159. oddaja,

Nogomet - FIFA Football ShowKomentator: Marko Premrl
20:25-22:30

Inter - Lazio,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
22:30-23:00

18. oddaja,

Magazin - Sanjsko moštvoKomentator: Marko Premrl
23:00-01:30

Pittsburgh - Carolina,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Uroš Puš
01:30-03:30

Udinese - Genoa,

Nogomet - Serie AKomentator: Marko Lazar
03:30-05:00

Osmina finala: Pick Szeged - Wisla, druga tekma,

Rokomet - EHF Liga prvakovKomentator: Mitja Hozjan
05:00-06:45

Bologna - Sassuolo,

Nogomet - Serie AKomentator: Marko Lazar
06:45-08:45

Parma - Atalanta,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
08:45-10:30

Sampdoria - Milan,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
10:30-12:30

Roma - Napoli,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
12:30-14:15

Inter - Lazio,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
14:15-14:45

TV Shopping

14:45-16:30

Juventus - Empoli,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
16:30-17:30

VN Nizozemske, prva dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
17:30-18:30

VN Nizozemske, druga dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
18:30-19:00

Vrhunci,

Rokomet - EHF Liga prvakovKomentator: Mitja Hozjan
19:00-20:00

Korzika, Vrhunci,

Reli - WRCKomentator: Aljoša Novak
20:00-21:00

Vrhunci 29. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
21:00-22:05

Vrhunci 30. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
22:05-01:05

Chicago White Sox - Cleveland,

Baseball - MLBKomentator: Luka Potočnik
05:00-06:00

Veleslalom, Auron, 1. vožnja,

Alpsko smučanje - Francosko državno prvenstvo, ženskeKomentator: Luka Potočnik
06:00-07:00

Veleslalom, Auron, 2. vožnja,

Alpsko smučanje - Francosko državno prvenstvo, ženskeKomentator: Luka Potočnik
07:00-08:45

Rogaška - Krka,

Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab
08:45-09:45

Vrhunci 29. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Žiga Ikič
09:45-10:00

TV Shopping

10:00-11:55

Winnipeg - Nashville,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Uroš Puš
11:55-13:45

Cuenca - Porto,

Rokomet - EHF pokalKomentator: Grega Sever
13:45-13:55

24. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Žiga Ikič
13:55-15:45

Balatonfured - Logrono,

Rokomet - EHF pokalKomentator: Gregor Gajšek
15:45-15:55

25. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Luka Potočnik
15:55-17:45

Osmina finala: Wisla - Pick Szeged, prva tekma,

Rokomet - EHF Liga prvakovKomentator: Mitja Hozjan
17:45-17:55

26. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Luka Potočnik
17:55-20:00

Libija - Južna Afrika,

Nogomet - Kvalifikacije za afriški pokal narodovKomentator: Luka Cotič
20:00-21:30

Slovenija - Hrvaška,

Rokomet - Prijateljska tekma, ženskeKomentator: Primož Podsedenšek
21:30-22:15

Zračna pištola 10m, ekipno, ženske,

Strelstvo - Evropsko prvenstvoKomentatorja: Žiga Ikič in Andrej Brunšek
22:15-23:00

Zračna puška 10m, ekipno, moški,

Strelstvo - Evropsko prvenstvoKomentatorja: Žiga Ikič in Damijan Klopčič
23:00-23:45

Zračna pištola 10m, ekipno, moški,

Strelstvo - Evropsko prvenstvoKomentatorja: Žiga Ikič in Andrej Brunšek
23:45-00:30

Zračna puška 10m, ekipno, ženske,

Strelstvo - Evropsko prvenstvoKomentatorja: Žiga Ikič in Damijan Klopčič
00:30-02:00

Osmina finala: Sporting - Veszprem, prva tekma,

Rokomet - EHF Liga prvakovKomentator: Mitja Hozjan
02:00-02:30

12. oddaja,

Ekstremni športi - Xtreme CollxtionKomentator: Luka Potočnik
02:30-03:00

17. oddaja,

Magazin - Sanjsko moštvoKomentator: Marko Premrl
03:00-05:00

Winnipeg - Nashville,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Uroš Puš
05:00-06:00

Veleslalom, Auron, 1. vožnja,

Alpsko smučanje - Francosko državno prvenstvo, moškiKomentator: Robert Kukovica
06:00-07:00

Veleslalom, Auron, 2. vožnja,

Alpsko smučanje - Francosko državno prvenstvo, moškiKomentator: Robert Kukovica
07:00-08:30

Španija - Srbija,

Rokomet - Prijateljska tekma, ženskeKomentator: Gregor Gajšek
08:30-10:00

Srbija - Švica,

Rokomet - Prijateljska tekma, ženskeKomentator: Gregor Gajšek
10:00-11:30

Slovenija - Avstrija,

Rokomet - Prijateljska tekma, ženskeKomentator: Primož Podsedenšek
11:30-13:00

Slovenija - Češka,

Rokomet - Prijateljska tekma, ženskeKomentator: Primož Podsedenšek
13:00-14:30

Slovenija - Hrvaška,

Rokomet - Prijateljska tekma, ženskeKomentator: Primož Podsedenšek
14:30-15:00

158. oddaja,

Nogomet - FIFA Football ShowKomentator: Marko Premrl
15:00-15:30

12. oddaja,

Ekstremni športi - Xtreme CollxtionKomentator: Luka Potočnik
15:30-16:00

Zračna puška 10m, moški,

Strelstvo - Evropsko prvenstvoKomentatorja: Žiga Ikič in Robert Ferenčak
16:00-16:30

Zračna puška 10m, ženske,

Strelstvo - Evropsko prvenstvoKomentatorja: Žiga Ikič in Robert Ferenčak
16:30-17:00

Zračna pištola 10m, ženske,

Strelstvo - Evropsko prvenstvoKomentatorja: Žiga Ikič in Robert Ferenčak
17:00-17:30

Zračna pištola 10m, moški,

Strelstvo - Evropsko prvenstvoKomentatorja: Žiga Ikič in Robert Ferenčak
17:30-18:15

Zračna puška 10m, mešani pari,

Strelstvo - Evropsko prvenstvoKomentatorja: Žiga Ikič in Robert Ferenčak
18:15-19:00

Zračna pištola 10m, mešani pari,

Strelstvo - Evropsko prvenstvoKomentatorja: Žiga Ikič in Robert Ferenčak
19:00-19:30

TV Shopping

19:30-20:15

Zračna pištola 10m, ekipno, ženske,

Strelstvo - Evropsko prvenstvoKomentatorja: Žiga Ikič in Andrej Brunšek
20:15-21:00

Zračna puška 10m, ekipno, moški,

Strelstvo - Evropsko prvenstvoKomentatorja: Žiga Ikič in Damijan Klopčič
21:00-21:45

Zračna pištola 10m, ekipno, moški,

Strelstvo - Evropsko prvenstvoKomentatorja: Žiga Ikič in Andrej Brunšek
21:45-22:30

Zračna puška 10m, ekipno, ženske,

Strelstvo - Evropsko prvenstvoKomentatorja: Žiga Ikič in Damijan Klopčič
22:30-23:30

Slalom, Auron, 1. vožnja,

Alpsko smučanje - Francosko državno prvenstvo, moškiKomentator: Luka Potočnik
23:30-00:30

Slalom, Auron, 2. vožnja,

Alpsko smučanje - Francosko državno prvenstvo, moškiKomentator: Luka Potočnik
00:30-01:30

Slalom, Auron, 1. vožnja,

Alpsko smučanje - Francosko državno prvenstvo, ženskeKomentator: Luka Potočnik
01:30-02:30

Slalom, Auron, 2. vožnja,

Alpsko smučanje - Francosko državno prvenstvo, ženskeKomentator: Luka Potočnik
02:30-03:00

17. oddaja,

Magazin - Sanjsko moštvoKomentator: Marko Premrl
03:00-05:00

Libija - Južna Afrika,

Nogomet - Kvalifikacije za afriški pokal narodovKomentator: Luka Cotič
05:00-07:00

Murcia - Jaen,

Futsal - Španska ligaKomentator: Luka Cotič
07:00-07:30

9. oddaja,

Nogomet - Soy FutbolKomentator: Marko Premrl
07:30-08:30

VN Velike Britanije, prva dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
08:30-09:30

VN Velike Britanije, druga dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
09:30-11:00

Brazilija - Srbija,

Rokomet - Prijateljska tekma, ženskeKomentator: Grega Sever
11:00-12:30

Španija - Švica,

Rokomet - Prijateljska tekma, ženskeKomentator: Grega Sever
12:30-14:00

Brazilija - Švica,

Rokomet - Prijateljska tekma, ženskeKomentator: Gregor Gajšek
14:00-15:30

Španija - Srbija,

Rokomet - Prijateljska tekma, ženskeKomentator: Gregor Gajšek
15:30-17:00

Srbija - Švica,

Rokomet - Prijateljska tekma, ženskeKomentator: Gregor Gajšek
17:00-18:30

Slovenija - Hrvaška,

Rokomet - Prijateljska tekma, ženskeKomentator: Primož Podsedenšek
18:30-19:00

17. oddaja,

Magazin - Sanjsko moštvoKomentator: Marko Premrl
19:00-19:30

TV Shopping

19:30-21:30

Tampa Bay - Boston,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Luka Cotič
21:30-23:15

Nigerija - Sejšeli,

Nogomet - Kvalifikacije za afriški pokal narodovKomentator: Nejc Mravlja
23:15-01:15

Alžirija - Gambija,

Nogomet - Kvalifikacije za afriški pokal narodovKomentator: Luka Cotič
01:15-03:00

Kamerun - Komori,

Nogomet - Kvalifikacije za afriški pokal narodovKomentator: Nejc Mravlja
03:00-05:00

Libija - Južna Afrika,

Nogomet - Kvalifikacije za afriški pokal narodovKomentator: Luka Cotič
05:00-06:30

Osmina finala: Sporting - Veszprem, prva tekma,

Rokomet - EHF Liga prvakovKomentator: Mitja Hozjan
06:30-08:00

Osmina finala: Wisla - Pick Szeged, prva tekma,

Rokomet - EHF Liga prvakovKomentator: Mitja Hozjan
08:00-09:30

Osmina finala: Meshkov Brest - Flensburg, prva tekma,

Rokomet - EHF Liga prvakovKomentator: Mitja Hozjan
09:30-11:00

Osmina finala: Zagreb - Vardar, prva tekma,

Rokomet - EHF Liga prvakovKomentator: Mitja Hozjan
11:00-12:30

Slovenija - Češka,

Rokomet - Prijateljska tekma, ženskeKomentator: Primož Podsedenšek
12:30-14:15

Rogaška - Krka,

Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab
14:15-15:15

VN Velike Britanije, prva dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
15:15-16:15

VN Velike Britanije, druga dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
16:15-18:00

Real Madrid - Barcelona,

Košarka - Španska ligaKomentator: Robert Kukovica
18:00-18:30

TV Shopping

18:30-19:00

Zračna puška 10m, moški,

Strelstvo - Evropsko prvenstvoKomentatorja: Žiga Ikič in Robert Ferenčak
19:00-19:30

Zračna puška 10m, ženske,

Strelstvo - Evropsko prvenstvoKomentatorja: Žiga Ikič in Robert Ferenčak
19:30-20:00

Zračna pištola 10m, ženske,

Strelstvo - Evropsko prvenstvoKomentatorja: Žiga Ikič in Robert Ferenčak
20:00-20:25

Zračna pištola 10m, moški,

Strelstvo - Evropsko prvenstvoKomentatorja: Žiga Ikič in Robert Ferenčak
20:25-22:15

Hannover-Burgdorf - Nexe,

Rokomet - EHF pokalKomentator: Grega Sever
22:15-23:00

Zračna puška 10m, mešani pari,

Strelstvo - Evropsko prvenstvoKomentatorja: Žiga Ikič in Robert Ferenčak
23:00-23:45

Zračna pištola 10m, mešani pari,

Strelstvo - Evropsko prvenstvoKomentatorja: Žiga Ikič in Robert Ferenčak
23:45-01:30

Četrtfinale: Nizhny Novgorod - Antwerp, prva tekma,

Košarka - FIBA Liga prvakovKomentator: Gregor Gajšek
01:30-03:15

Četrtfinale: Nanterre - Bologna, prva tekma,

Košarka - FIBA Liga prvakovKomentator: Gregor Žvab
03:15-05:00

Real Madrid - Barcelona,

Košarka - Španska ligaKomentator: Robert Kukovica
05:00-06:30

Slovenija - Avstrija,

Rokomet - Prijateljska tekma, ženskeKomentator: Primož Podsedenšek
06:30-08:00

Slovenija - Češka,

Rokomet - Prijateljska tekma, ženskeKomentator: Primož Podsedenšek
08:00-09:00

Vrhunci 29. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Žiga Ikič
09:00-10:00

VN Velike Britanije, prva dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
10:00-11:00

VN Velike Britanije, druga dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
11:00-12:30

Hannover-Burgdorf - Nexe,

Rokomet - EHF pokalKomentator: Grega Sever
12:30-14:00

Cesson-Rennes - Nantes,

Rokomet - Francoska ligaKomentator: Lojze Grčman
14:00-15:30

Dunkerque - Montpellier,

Rokomet - Francoska ligaKomentator: Primož Podsedenšek
15:30-15:55

TV Shopping

15:55-18:00

Četrtfinale: Vakifbank - Nilufer, druga tekma,

Odbojka - Turška liga, ženskeKomentator: Blaž Magdič
18:00-18:55

Vrhunci 28. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
18:55-20:45

Leipzig - Berlin,

Rokomet - BundesligaKomentator: Gregor Gajšek
20:45-21:30

Zračna pištola 10m, ekipno, ženske,

Strelstvo - Evropsko prvenstvoKomentatorja: Žiga Ikič in Andrej Brunšek
21:30-22:15

Zračna puška 10m, ekipno, moški,

Strelstvo - Evropsko prvenstvoKomentatorja: Žiga Ikič in Damijan Klopčič
22:15-23:00

Zračna pištola 10m, ekipno, moški,

Strelstvo - Evropsko prvenstvoKomentatorja: Žiga Ikič in Andrej Brunšek
23:00-23:45

Zračna puška 10m, ekipno, ženske,

Strelstvo - Evropsko prvenstvoKomentatorja: Žiga Ikič in Damijan Klopčič
23:45-01:30

Wales - Irska,

Ragbi - Pokal šestih narodovKomentator: Grega Sever
01:30-03:15

Anglija - Škotska,

Ragbi - Pokal šestih narodovKomentator: Grega Sever
03:15-05:00

Italija - Francija,

Ragbi - Pokal šestih narodovKomentator: Mitja Hozjan
05:00-06:30

Cesson-Rennes - Nantes,

Rokomet - Francoska ligaKomentator: Lojze Grčman
06:30-08:00

Dunkerque - Montpellier,

Rokomet - Francoska ligaKomentator: Primož Podsedenšek
08:00-09:30

Magdeburg - Flensburg,

Rokomet - BundesligaKomentator: Mitja Hozjan
09:30-11:00

Leipzig - Berlin,

Rokomet - BundesligaKomentator: Gregor Gajšek
11:00-12:00

VN Velike Britanije, prva dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
12:00-13:00

VN Velike Britanije, druga dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
13:00-14:00

VN Velike Britanije, prva dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
14:00-15:00

VN Velike Britanije, druga dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
15:00-15:30

Motokros Magazin, VN Velike Britanije,

Motokros - MXGPKomentator: Žiga Ikič
15:30-16:00

TV Shopping

16:00-16:25

Rally Magazin, Korzika,

Reli - WRCKomentator: Aljoša Novak
16:25-18:30

Četrtfinale: Galatasaray - Bešiktaš, druga tekma,

Odbojka - Turška liga, ženskeKomentator: Blaž Magdič
18:30-20:30

Columbus - Montreal,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Uroš Puš
20:30-20:40

Vrhunci,

Košarka - Španska ligaKomentator: Žiga Ikič
20:40-22:45

Livingston - Hibernian,

Nogomet - Škotska ligaKomentator: Luka Cotič
22:45-00:45

Rennes - Lyon,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
00:45-01:15

Napoved 29. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
01:15-03:00

Četrtfinale: Vakifbank - Nilufer, druga tekma,

Odbojka - Turška liga, ženskeKomentator: Blaž Magdič
03:00-05:00

Četrtfinale: Galatasaray - Bešiktaš, druga tekma,

Odbojka - Turška liga, ženskeKomentator: Blaž Magdič
05:00-06:45

Livingston - Hibernian,

Nogomet - Škotska ligaKomentator: Luka Cotič
06:45-08:45

Pittsburgh - Nashville,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Uroš Puš
08:45-09:45

VN Velike Britanije, prva dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
09:45-10:45

VN Velike Britanije, druga dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
10:45-11:00

TV Shopping

11:00-12:55

Rennes - Lyon,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
12:55-14:45

Holstebro - Cuenca,

Rokomet - EHF pokalKomentator: Robert Kukovica
14:45-15:15

Motokros Magazin, VN Velike Britanije,

Motokros - MXGPKomentator: Žiga Ikič
15:15-15:45

Rally Magazin, Korzika,

Reli - WRCKomentator: Aljoša Novak
15:45-15:55

26. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Luka Potočnik
15:55-17:45

Osmina finala: Kielce - Motor Zaporožje, druga tekma,

Rokomet - EHF Liga prvakovKomentator: Primož Podsedenšek
17:45-18:15

10. oddaja,

Nogomet - Soy FutbolKomentator: Marko Premrl
18:15-18:45

13. oddaja,

Ekstremni športi - Xtreme CollxtionKomentator: Marko Premrl
18:45-18:55

Vrhunci,

Košarka - Španska ligaKomentator: Žiga Ikič
18:55-20:45

Osmina finala: Nantes - Rhein Neckar, druga tekma,

Rokomet - EHF Liga prvakovKomentator: Primož Podsedenšek
20:45-21:00

27. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Luka Potočnik
21:00-23:00

Finale: Strasbourg - Guingamp,

Nogomet - Francoski ligaški pokalKomentator: Nejc Mravlja
23:00-01:00

Sampdoria - Milan,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
01:00-05:00

Aarhus,

Atletika - IAAF Cross country championshipsKomentator: Gregor Gajšek
05:00-06:45

Juventus - Empoli,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
06:45-08:45

Tampa Bay - Washington,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Uroš Puš
08:45-10:45

Udinese - Genoa,

Nogomet - Serie AKomentator: Marko Lazar
10:45-11:00

TV Shopping

11:00-12:55

Sampdoria - Milan,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
12:55-14:55

Celtic - Rangers,

Nogomet - Škotska ligaKomentator: Grega Sever
14:55-16:55

Fiorentina - Torino,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
16:55-19:00

Nantes - Lille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
19:00-19:25

18. oddaja,

Magazin - Sanjsko moštvoKomentator: Marko Premrl
19:25-21:30

Tenerife - Real Madrid,

Košarka - Španska ligaKomentator: Robert Kukovica
21:30-23:00

Korzika, 14. HP,

Reli - WRCKomentator: Aljoša Novak
23:00-01:00

Inter - Lazio,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
01:00-02:00

VN Nizozemske, prva dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
02:00-03:00

VN Nizozemske, druga dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
03:00-04:00

VN Nizozemske, prva dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
04:00-05:00

VN Nizozemske, druga dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
05:00-06:45

Central Coast Mariners - Adelaide United,

Nogomet - Avstralska ligaKomentator: Luka Potočnik
06:45-08:30

Nantes - Lille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
08:30-10:00

Holstebro - Cuenca,

Rokomet - EHF pokalKomentator: Robert Kukovica
10:00-11:30

Osmina finala: Veszprem - Sporting, druga tekma,

Rokomet - EHF Liga prvakovKomentator: Mitja Hozjan
11:30-13:00

Osmina finala: Kielce - Motor Zaporožje, druga tekma,

Rokomet - EHF Liga prvakovKomentator: Primož Podsedenšek
13:00-14:30

Osmina finala: Nantes - Rhein Neckar, druga tekma,

Rokomet - EHF Liga prvakovKomentator: Primož Podsedenšek
14:30-16:00

Osmina finala: Pick Szeged - Wisla, druga tekma,

Rokomet - EHF Liga prvakovKomentator: Mitja Hozjan
16:00-17:30

Osmina finala: Flensburg - Meshkov Brest, druga tekma,

Rokomet - EHF Liga prvakovKomentator: Mitja Hozjan
17:30-19:00

Osmina finala: Vardar - Zagreb, druga tekma,

Rokomet - EHF Liga prvakovKomentator: Mitja Hozjan
19:00-19:30

TV Shopping

19:30-21:30

Pittsburgh - Carolina,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Uroš Puš
21:30-22:30

Korzika, 11. HP,

Reli - WRCKomentator: Aljoša Novak
22:30-00:00

Korzika, 14. HP,

Reli - WRCKomentator: Aljoša Novak
05:00-06:45

Kamerun - Komori,

Nogomet - Kvalifikacije za afriški pokal narodovKomentator: Nejc Mravlja
06:45-07:00

TV Shopping

07:00-08:00

Vrhunci 28. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
08:00-09:55

Winnipeg - Nashville,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Uroš Puš
09:55-10:45

Zračna pištola 10m, ekipno, ženske,

Strelstvo - Evropsko prvenstvoKomentatorja: Žiga Ikič in Andrej Brunšek
10:45-12:25

Osmina finala: Meshkov Brest - Flensburg, prva tekma,

Rokomet - EHF Liga prvakovKomentator: Mitja Hozjan
12:25-13:15

Zračna puška 10m, ekipno, moški,

Strelstvo - Evropsko prvenstvoKomentatorja: Žiga Ikič in Damijan Klopčič
13:15-14:55

Slovenija - Češka,

Rokomet - Prijateljska tekma, ženskeKomentator: Primož Podsedenšek
14:55-15:40

Zračna pištola 10m, ekipno, moški,

Strelstvo - Evropsko prvenstvoKomentatorja: Žiga Ikič in Andrej Brunšek
15:40-15:55

25. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Luka Potočnik
15:55-17:45

Slovenija - Hrvaška,

Rokomet - Prijateljska tekma, ženskeKomentator: Primož Podsedenšek
17:45-17:55

25. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Luka Potočnik
17:55-19:40

Osmina finala: Sporting - Veszprem, prva tekma,

Rokomet - EHF Liga prvakovKomentator: Mitja Hozjan
19:40-20:30

Zračna puška 10m, ekipno, ženske,

Strelstvo - Evropsko prvenstvoKomentatorja: Žiga Ikič in Damijan Klopčič
20:30-21:30

VN Velike Britanije, prva dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
21:30-22:30

VN Velike Britanije, druga dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
22:30-00:15

Real Madrid - Barcelona,

Košarka - Španska ligaKomentator: Robert Kukovica
00:15-00:30

26. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Luka Potočnik
00:30-01:00

158. oddaja,

Nogomet - FIFA Football ShowKomentator: Marko Premrl
01:00-03:00

Libija - Južna Afrika,

Nogomet - Kvalifikacije za afriški pokal narodovKomentator: Luka Cotič
03:00-05:00

Kamerun - Komori,

Nogomet - Kvalifikacije za afriški pokal narodovKomentator: Nejc Mravlja
05:00-06:45

Alžirija - Gambija,

Nogomet - Kvalifikacije za afriški pokal narodovKomentator: Luka Cotič
06:45-07:15

TV Shopping

07:15-08:15

VN Velike Britanije, prva dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
08:15-09:15

VN Velike Britanije, druga dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
09:15-09:45

TV Shopping

09:45-10:45

VN Velike Britanije, prva dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
10:45-11:45

VN Velike Britanije, druga dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
11:45-12:15

TV Shopping

12:15-12:45

17. oddaja,

Magazin - Sanjsko moštvoKomentator: Marko Premrl
12:45-14:30

Rogaška - Krka,

Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Gregor Žvab
14:30-16:00

Osmina finala: Rhein-Neckar - Nantes, prva tekma,

Rokomet - EHF Liga prvakovKomentator: Mitja Hozjan
16:00-17:30

Osmina finala: Meshkov Brest - Flensburg, prva tekma,

Rokomet - EHF Liga prvakovKomentator: Mitja Hozjan
17:30-19:00

Osmina finala: Wisla - Pick Szeged, prva tekma,

Rokomet - EHF Liga prvakovKomentator: Mitja Hozjan
19:00-20:30

Osmina finala: Sporting - Veszprem, prva tekma,

Rokomet - EHF Liga prvakovKomentator: Mitja Hozjan
20:30-22:00

Osmina finala: Zagreb - Vardar, prva tekma,

Rokomet - EHF Liga prvakovKomentator: Mitja Hozjan
22:00-23:45

Real Madrid - Barcelona,

Košarka - Španska ligaKomentator: Robert Kukovica
23:45-01:30

Polfinale: Unics Kazan - Valencia, druga tekma,

Košarka - EurocupKomentator: Luka Potočnik
01:30-03:00

Cuenca - Porto,

Rokomet - EHF pokalKomentator: Grega Sever
03:00-04:30

Balatonfured - Logrono,

Rokomet - EHF pokalKomentator: Gregor Gajšek
04:30-05:00

158. oddaja,

Nogomet - FIFA Football ShowKomentator: Marko Premrl
05:00-06:45

Torino - Bologna,

Nogomet - Serie AKomentator: Marko Lazar
06:45-07:15

TV Shopping

07:15-09:15

Tampa Bay - Boston,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Luka Cotič
09:15-09:45

TV Shopping

09:45-11:30

Milan - Inter,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
11:30-12:00

TV Shopping

12:00-14:00

Sassuolo - Sampdoria,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
14:00-15:45

Lazio - Parma,

Nogomet - Serie AKomentator: Marko Lazar
15:45-16:45

VN Velike Britanije, prva dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
16:45-17:45

VN Velike Britanije, druga dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
17:45-19:30

Napoli - Udinese,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
19:30-21:30

SPAL - Roma,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
21:30-23:15

Genoa - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
23:15-01:15

Atalanta - Chievo,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
01:15-03:00

Torino - Bologna,

Nogomet - Serie AKomentator: Marko Lazar
03:00-05:00

Lille - Monaco,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Cotič
05:00-06:45

Bordeaux - Rennes,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Primož Podsedenšek
06:45-07:15

TV Shopping

07:15-09:15

PSG - Marseille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Potočnik
09:15-09:45

TV Shopping

09:45-11:30

Atalanta - Chievo,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
11:30-12:00

TV Shopping

12:00-14:00

Empoli - Frosinone,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
14:00-16:00

Napoli - Udinese,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
16:00-16:55

Vrhunci 28. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
16:55-18:55

Četrtfinale: Nizhny Novgorod - Antwerp, prva tekma,

Košarka - FIBA Liga prvakovKomentator: Gregor Gajšek
18:55-20:45

Dunkerque - Montpellier,

Rokomet - Francoska ligaKomentator: Primož Podsedenšek
20:45-20:55

26. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Luka Potočnik
20:55-22:45

Cesson-Rennes - Nantes,

Rokomet - Francoska ligaKomentator: Lojze Grčman
22:45-23:45

VN Velike Britanije, prva dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
23:45-00:45

VN Velike Britanije, druga dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
00:45-01:15

Motokros Magazin, VN Velike Britanije,

Motokros - MXGPKomentator: Žiga Ikič
01:15-03:00

SPAL - Roma,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
03:00-05:00

Nice - Toulouse,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Gregor Gajšek
05:00-06:45

Cagliari - Fiorentina,

Nogomet - Serie AKomentator: Marko Lazar
06:45-07:15

TV Shopping

07:15-09:15

Torino - Bologna,

Nogomet - Serie AKomentator: Marko Lazar
09:15-09:45

TV Shopping

09:45-11:30

Lazio - Parma,

Nogomet - Serie AKomentator: Marko Lazar
11:30-12:00

TV Shopping

12:00-13:00

VN Velike Britanije, prva dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
13:00-14:00

VN Velike Britanije, druga dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
14:00-16:00

Sassuolo - Sampdoria,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
16:00-18:00

SPAL - Roma,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
18:00-18:55

Vrhunci 29. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Žiga Ikič
18:55-20:45

Magdeburg - Flensburg,

Rokomet - BundesligaKomentator: Mitja Hozjan
20:45-22:45

Genoa - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
22:45-00:30

Krka - Primorska,

Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Robert Kukovica
00:30-01:00

Motokros Magazin, VN Velike Britanije,

Motokros - MXGPKomentator: Žiga Ikič
01:00-03:00

PSG - Marseille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Potočnik
03:00-05:00

Nimes - Strasbourg,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Primož Podsedenšek
05:00-06:45

Empoli - Frosinone,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
06:45-07:15

TV Shopping

07:15-09:15

Columbus - Montreal,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Uroš Puš
09:15-09:45

TV Shopping

09:45-11:30

Napoli - Udinese,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
11:30-12:00

TV Shopping

12:00-14:00

SPAL - Roma,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
14:00-15:45

Genoa - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
15:45-17:45

Atalanta - Chievo,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
17:45-19:30

Krka - Primorska,

Košarka - Liga Nova KBMKomentator: Robert Kukovica
19:30-19:45

26. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Luka Potočnik
19:45-20:15

Motokros Magazin, VN Velike Britanije,

Motokros - MXGPKomentator: Žiga Ikič
20:15-20:40

Napoved 30. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
20:40-22:45

Rennes - Lyon,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
22:45-00:45

Chievo - Cagliari,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
00:45-02:45

Livingston - Hibernian,

Nogomet - Škotska ligaKomentator: Luka Cotič
02:45-04:45

Brisbane Roar - Sydney,

Nogomet - Avstralska ligaKomentator: Primož Podsedenšek
04:45-05:00

Vrhunci,

Košarka - Španska ligaKomentator: Žiga Ikič
05:00-06:45

Chievo - Cagliari,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
06:45-07:00

TV Shopping

07:00-09:00

Rennes - Lyon,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
09:00-11:00

Pittsburgh - Nashville,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Uroš Puš
11:00-14:30

Aarhus,

Atletika - IAAF Cross country championshipsKomentator: Gregor Gajšek
14:30-16:00

Osmina finala: Zagreb - Vardar, prva tekma,

Rokomet - EHF Liga prvakovKomentator: Mitja Hozjan
16:00-17:00

Korzika, 11. HP,

Reli - WRCKomentator: Aljoša Novak
17:00-17:25

Motokros Magazin, VN Velike Britanije,

Motokros - MXGPKomentator: Žiga Ikič
17:25-19:15

Osmina finala: Veszprem - Sporting, druga tekma,

Rokomet - EHF Liga prvakovKomentator: Mitja Hozjan
19:15-19:25

27. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Luka Potočnik
19:25-21:15

Osmina finala: Vardar - Zagreb, druga tekma,

Rokomet - EHF Liga prvakovKomentator: Mitja Hozjan
21:15-22:45

Osmina finala: Kielce - Motor Zaporožje, druga tekma,

Rokomet - EHF Liga prvakovKomentator: Primož Podsedenšek
22:45-00:45

Juventus - Empoli,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
00:45-03:45

Udinese - Genoa,

Nogomet - Serie AKomentator: Marko Lazar
03:45-05:45

Perth Glory - Melbourne Victory,

Nogomet - Avstralska ligaKomentator: Luka Potočnik
05:45-07:15

Osmina finala: Veszprem - Sporting, druga tekma,

Rokomet - EHF Liga prvakovKomentator: Mitja Hozjan
07:15-07:30

TV Shopping

07:30-09:00

Osmina finala: Nantes - Rhein Neckar, druga tekma,

Rokomet - EHF Liga prvakovKomentator: Primož Podsedenšek
09:00-10:30

Osmina finala: Vardar - Zagreb, druga tekma,

Rokomet - EHF Liga prvakovKomentator: Mitja Hozjan
10:30-12:25

Tampa Bay - Washington,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Uroš Puš
12:25-14:30

Parma - Atalanta,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
14:30-14:55

159. oddaja,

Nogomet - FIFA Football ShowKomentator: Marko Premrl
14:55-16:55

Roma - Napoli,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
16:55-18:45

Osmina finala: Pick Szeged - Wisla, druga tekma,

Rokomet - EHF Liga prvakovKomentator: Mitja Hozjan
18:45-18:55

26. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Luka Potočnik
18:55-20:45

Osmina finala: Flensburg - Meshkov Brest, druga tekma,

Rokomet - EHF Liga prvakovKomentator: Mitja Hozjan
20:45-20:55

27. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Luka Potočnik
20:55-23:00

Toulouse - PSG,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
23:00-00:00

VN Nizozemske, prva dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
00:00-01:00

VN Nizozemske, druga dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
01:00-03:00

Roma - Napoli,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
03:00-05:00

Nantes - Lille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
05:00-06:45

Finale: Strasbourg - Guingamp,

Nogomet - Francoski ligaški pokalKomentator: Nejc Mravlja
06:45-07:15

TV Shopping

07:15-09:15

Pittsburgh - Carolina,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Uroš Puš
09:15-09:45

TV Shopping

09:45-11:30

Tenerife - Real Madrid,

Košarka - Španska ligaKomentator: Robert Kukovica
11:30-12:00

TV Shopping

12:00-14:00

Toulouse - PSG,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
14:00-15:45

Fiorentina - Torino,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
15:45-17:45

Bologna - Sassuolo,

Nogomet - Serie AKomentator: Marko Lazar
17:45-19:30

Udinese - Genoa,

Nogomet - Serie AKomentator: Marko Lazar
19:30-21:30

Inter - Lazio,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
21:30-22:30

VN Nizozemske, prva dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
22:30-23:30

VN Nizozemske, druga dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
23:30-01:15

Juventus - Empoli,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič