spored
Danes, 22.04.Jutri, 23.04.Sobota, 24.04.Nedelja, 25.04.
Ponedeljek, 26.04.Torek, 27.04.Sreda, 28.04.Četrtek, 29.04.
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
16:29
05:00-07:00

Crotone - Udinese,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
07:00-09:00

Hellas Verona - Fiorentina,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
09:00-11:00

Nantes - Lyon,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
11:00-11:30

15. oddaja,

Ekstremni športi - World of Free SportsKomentator: Gregor Žvab
11:30-13:30

Spezia - Inter,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
13:30-15:30

PSG - St. Etienne,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Blaž Magdič
15:30-16:00

8. oddaja,

Nogomet - UEFA EURO 2020 magazinKomentator: Luka Cotič
16:00-18:00

Milan - Sassuolo,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
18:00-18:25

32. oddaja,

Futsal - Futsal magazinKomentator: Marko Premrl
18:25-20:30

Roma - Atalanta,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
20:30-20:40

Matjaž Kek,

V družbi prvakov
20:40-22:45

Napoli - Lazio,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
22:45-00:45

Juventus - Parma,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
00:45-02:45

Finale: Olimpija - Asiago, prva tekma,

Hokej na ledu - Alpska ligaKomentatorja: Uroš Puš in Ivo Jan
02:45-04:45

Osijek - Dinamo,

Nogomet - Hrvaška ligaKomentator: Primož Podsedenšek
04:45-05:00

8. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Mitja Hozjan
05:00-07:00

Istra - Rijeka,

Nogomet - Hrvaška ligaKomentator: Blaž Magdič
07:00-09:00

Finale: Olimpija - Asiago, prva tekma,

Hokej na ledu - Alpska ligaKomentatorja: Uroš Puš in Ivo Jan
09:00-11:00

Hellas Verona - Fiorentina,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
11:00-13:00

Juventus - Parma,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
13:00-15:00

Milan - Sassuolo,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
15:00-17:00

Napoli - Lazio,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
17:00-17:30

8. oddaja,

Nogomet - UEFA EURO 2020 magazinKomentator: Luka Cotič
17:30-19:30

Roma - Atalanta,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
19:30-20:30

Vrhunci 32. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
20:30-20:55

Napoved 34. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Blaž Magdič
20:55-23:00

Reims - Marseille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
23:00-01:00

Spezia - Inter,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
01:00-03:00

Lille - Montpellier,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
03:00-04:30

Chambery - Istres,

Rokomet - Francoska ligaKomentator: Lojze Grčman
04:30-05:00

21. oddaja,

Ekstremni športi - Pure ActionKomentator: Marko Premrl
05:00-07:00

Milan - Sassuolo,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
07:00-09:00

Roma - Atalanta,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
09:00-11:00

Napoli - Lazio,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
11:00-12:00

Vrhunci 32. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
12:00-12:30

Napoved 34. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Blaž Magdič
12:30-12:55

Napoved 33. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
12:55-14:55

St. Etienne - Brest,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Žiga Ikič
14:55-16:55

Genoa - Spezia,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
16:55-19:00

Metz - PSG,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Primož Podsedenšek
19:00-19:30

9. oddaja,

Nogomet - UEFA EURO 2020 magazinKomentator: Luka Cotič
19:30-19:50

22. oddaja,

Ekstremni športi - Pure ActionKomentator: Marko Premrl
19:50-22:30

Finale: Olimpija - Asiago, tretja tekma,

Hokej na ledu - Alpska ligaKomentatorja: Uroš Puš in Ivo Jan
22:30-22:45

Matjaž Kek,

V družbi prvakov
22:45-00:45

Sassuolo - Sampdoria,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
00:45-02:30

Real Madrid - Joventut,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Žvab
02:30-04:30

Parma - Crotone,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
04:30-06:30

Genoa - Spezia,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
06:30-08:30

Finale: Olimpija - Asiago, tretja tekma,

Hokej na ledu - Alpska ligaKomentatorja: Uroš Puš in Ivo Jan
08:30-10:30

Sassuolo - Sampdoria,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
10:30-12:25

Parma - Crotone,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
12:25-14:30

Benevento - Udinese,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
14:30-14:55

22. oddaja,

Ekstremni športi - Pure ActionKomentator: Marko Premrl
14:55-17:00

Inter - Hellas Verona,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
17:00-17:55

4. oddaja,

Ekstremni športi - Freeride World TourKomentator: Aleš Stadler
17:55-20:00

Cagliari - Roma,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
20:00-20:15

Matjaž Kek,

V družbi prvakov
20:15-20:40

9. oddaja,

Nogomet - UEFA EURO 2020 magazinKomentator: Luka Cotič
20:40-22:45

Atalanta - Bologna,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
22:45-00:45

Fiorentina - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
00:45-02:45

Fuenlabrada - Real Madrid,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Žvab
02:45-03:00

Vrhunci,

Košarka - Španska ligaKomentator: Marko Premrl
03:00-05:00

Lyon - Lille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Blaž Magdič
05:00-07:00

Benevento - Udinese,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
07:00-09:00

Sassuolo - Sampdoria,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
09:00-11:00

Inter - Hellas Verona,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
11:00-13:00

Fiorentina - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
13:00-15:00

Finale: Olimpija - Asiago, tretja tekma,

Hokej na ledu - Alpska ligaKomentatorja: Uroš Puš in Ivo Jan
15:00-15:30

9. oddaja,

Nogomet - UEFA EURO 2020 magazinKomentator: Luka Cotič
15:30-17:30

Atalanta - Bologna,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
17:30-18:25

Vrhunci 34. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Potočnik
18:25-20:30

Torino - Napoli,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
20:30-20:40

Matjaž Kek,

V družbi prvakov
20:40-22:45

Lazio - Milan,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
22:45-00:45

Clermont - Chateauroux,

Nogomet - Ligue 2Komentator: Kenny Jan
00:45-02:45

Metz - PSG,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Primož Podsedenšek
02:45-04:45

Cagliari - Roma,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
04:45-05:00

Vrhunci,

Košarka - Španska ligaKomentator: Marko Premrl
05:00-07:00

Sassuolo - Sampdoria,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
07:00-09:00

Parma - Crotone,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
09:00-11:00

Inter - Hellas Verona,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
11:00-13:00

Torino - Napoli,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
13:00-15:00

Atalanta - Bologna,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
15:00-17:00

Lazio - Milan,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
17:00-17:30

9. oddaja,

Nogomet - UEFA EURO 2020 magazinKomentator: Luka Cotič
17:30-18:25

Vrhunci 33. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
18:25-20:30

Finale: Monaco - Unics Kazan, prva tekma,

Košarka - EurocupKomentatorja: Gregor Žvab in Luka Bassin
20:30-22:30

Finale: Olimpija - Asiago, tretja tekma,

Hokej na ledu - Alpska ligaKomentatorja: Uroš Puš in Ivo Jan
22:30-00:30

Fiorentina - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
00:30-01:00

16. oddaja,

Ekstremni športi - World of Free SportsKomentator: Gregor Žvab
01:00-03:00

Cagliari - Roma,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
03:00-05:00

Benevento - Udinese,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
05:00-07:00

Parma - Crotone,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
07:00-09:00

Genoa - Spezia,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
09:00-10:30

Vojvodina - Vardar,

Rokomet - SEHA LigaKomentator: Luka Potočnik
10:30-12:30

Atalanta - Bologna,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
12:30-14:30

Finale: Olimpija - Asiago, tretja tekma,

Hokej na ledu - Alpska ligaKomentatorja: Uroš Puš in Ivo Jan
14:30-16:30

Finale: Monaco - Unics Kazan, prva tekma,

Košarka - EurocupKomentatorja: Gregor Žvab in Luka Bassin
16:30-18:30

Fiorentina - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
18:30-20:30

Lazio - Milan,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
20:30-21:00

28. oddaja,

Nogomet - Serie A magazinKomentator: Marko Premrl
21:00-21:10

Vrhunci,

Košarka - Španska ligaKomentator: Marko Premrl
21:10-23:15

Joventut - Manresa,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Žvab
23:15-01:00

Torino - Napoli,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
01:00-03:00

Inter - Hellas Verona,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
03:00-05:00

Sassuolo - Sampdoria,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
05:00-07:00

Cagliari - Roma,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
07:00-09:00

Parma - Crotone,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
09:00-11:00

Torino - Napoli,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
11:00-13:00

Fiorentina - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
13:00-14:00

Vrhunci 33. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
14:00-16:00

Inter - Hellas Verona,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
16:00-18:00

Lazio - Milan,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
18:00-18:30

28. oddaja,

Nogomet - Serie A magazinKomentator: Marko Premrl
18:30-20:30

Finale: Unics Kazan - Monaco, prva tekma,

Košarka - EurocupKomentatorja: Gregor Žvab in Luka Bassin
20:30-20:45

Vrhunci,

Košarka - Španska ligaKomentator: Marko Premrl
20:45-21:10

33. oddaja,

Futsal - Futsal magazinKomentator: Marko Premrl
21:10-23:15

Baskonia - Unicaja,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Žvab
23:15-01:00

Atalanta - Bologna,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
01:00-03:00

Benevento - Udinese,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
03:00-05:00

Sassuolo - Sampdoria,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
05:00-07:00

Parma - Crotone,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
07:00-09:00

Finale: Olimpija - Asiago, tretja tekma,

Hokej na ledu - Alpska ligaKomentatorja: Uroš Puš in Ivo Jan
09:00-11:00

Lazio - Milan,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
11:00-13:00

Fiorentina - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
13:00-15:00

Finale: Unics Kazan - Monaco, prva tekma,

Košarka - EurocupKomentatorja: Gregor Žvab in Luka Bassin
15:00-16:00

Vrhunci 33. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
16:00-17:55

Atalanta - Bologna,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
17:55-20:00

Finale: Unics Kazan - Monaco, duga tekma,

Košarka - EurocupKomentatorja: Gregor Žvab in Luka Bassin
20:00-20:25

Napoved 34. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
20:25-22:30

Polfinale: Werder Bremen - Leipzig,

Nogomet - Nemški pokalKomentator: Primož Podsedenšek
22:30-23:00

Napoved 35. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Potočnik
23:00-01:00

Marseille - Strasbourg,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
01:00-03:00

Inter - Hellas Verona,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
03:00-05:00

Torino - Napoli,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
05:00-07:00

Cagliari - Roma,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
07:00-09:00

Fiorentina - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
09:00-11:00

Finale: Unics Kazan - Monaco, druga tekma,

Košarka - EurocupKomentatorja: Gregor Žvab in Luka Bassin
11:00-13:00

Inter - Hellas Verona,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
13:00-14:55

Lazio - Milan,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
14:55-17:00

Hellas Verona - Spezia,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
17:00-17:30

23. oddaja,

Ekstremni športi - Pure ActionKomentator: Marko Premrl
17:30-17:55

12. oddaja,

Ekstremni športi - XTERRA AdventuresKomentator: Marko Premrl
17:55-20:00

Crotone - Inter,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
20:00-20:30

10. oddaja,

Nogomet - UEFA EURO 2020 magazinKomentator: Luka Cotič
20:30-20:40

13. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Žiga Ikič
20:40-22:45

Milan - Benevento,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
22:45-00:45

Polfinale: Borussia Dortmund - Holsten Kiel,

Nogomet - Nemški pokalKomentator: Primož Podsedenšek
00:45-02:45

PSG - Lens,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
02:45-04:45

Lille - Nice,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Žiga Ikič
04:45-06:45

Hellas Verona - Spezia,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
06:45-08:45

Milan - Benevento,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
08:45-10:30

Finale: Unics Kazan - Monaco, druga tekma,

Košarka - EurocupKomentatorja: Gregor Žvab in Luka Bassin
10:30-12:25

Crotone - Inter,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
12:25-14:30

Lazio - Genoa,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
14:30-14:55

12. oddaja,

Ekstremni športi - XTERRA AdventuresKomentator: Marko Premrl
14:55-17:00

Sassuolo - Atalanta,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
17:00-17:30

33. oddaja,

Futsal - Futsal magazinKomentator: Marko Premrl
17:30-17:55

23. oddaja,

Ekstremni športi - Pure ActionKomentator: Marko Premrl
17:55-20:00

Udinese - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
20:00-20:15

14. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Žiga Ikič
20:15-20:40

10. oddaja,

Nogomet - UEFA EURO 2020 magazinKomentator: Luka Cotič
20:40-22:45

Sampdoria - Roma,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
22:45-00:45

Napoli - Cagliari,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
00:45-02:45

Bologna - Fiorentina,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
02:45-03:00

Vrhunci,

Košarka - Španska ligaKomentator: Marko Premrl
03:00-05:00

Zaragoza - Real Madrid,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Žvab
05:00-07:00

Lazio - Genoa,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
07:00-09:00

Sampdoria - Roma,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
09:00-11:00

Polfinale: Borussia Dortmund - Holsten Kiel,

Nogomet - Nemški pokalKomentator: Primož Podsedenšek
11:00-13:00

Sassuolo - Atalanta,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
13:00-14:45

Finale: Unics Kazan - Monaco, druga tekma,

Košarka - EurocupKomentatorja: Gregor Žvab in Luka Bassin
14:45-15:15

10. oddaja,

Nogomet - UEFA EURO 2020 magazinKomentator: Luka Cotič
15:15-17:15

Crotone - Inter,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
17:15-19:15

Udinese - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
19:15-19:45

Vrhunci,

Nogomet - Nemški pokalKomentator: Luka Cotič
19:45-20:40

Vrhunci 34. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
20:40-22:45

Torino - Parma,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
22:45-23:45

Vrhunci 35. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Potočnik
23:45-01:45

Milan - Benevento,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
05:00-06:45

Istra - Rijeka,

Nogomet - Hrvaška ligaKomentator: Blaž Magdič
06:45-07:45

Vrhunci 33. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Potočnik
07:45-09:15

Wisla Płock - MKS Kalisz,

Rokomet - Poljska ligaKomentator: Luka Potočnik
09:15-11:00

Real Madrid - Joventut,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Žvab
11:00-13:00

PSG - St. Etienne,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Blaž Magdič
13:00-13:15

Vrhunci,

Košarka - Španska ligaKomentator: Marko Premrl
13:15-15:00

Nantes - Lyon,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
15:00-16:55

Pardubice - Sparta Praha,

Nogomet - Češka ligaKomentator: Luka Potočnik
16:55-18:50

Lille - Montpellier,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
18:50-20:35

Marseille - Lorient,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Potočnik
20:35-22:45

Finale: Olimpija - Asiago, prva tekma,

Hokej na ledu - Alpska ligaKomentatorja: Uroš Puš in Ivo Jan
22:45-00:45

Napoli - Lazio,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
00:45-02:30

Angers - Rennes,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Cotič
02:30-03:00

8. oddaja,

Nogomet - UEFA EURO 2020 magazinKomentator: Luka Cotič
03:00-05:00

Bordeaux - Monaco,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
05:00-06:45

Marseille - Lorient,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Potočnik
06:45-07:15

8. oddaja,

Nogomet - UEFA EURO 2020 magazinKomentator: Luka Cotič
07:15-09:15

Lille - Montpellier,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
09:15-11:00

Pardubice - Sparta Praha,

Nogomet - Češka ligaKomentator: Luka Potočnik
11:00-13:00

Nantes - Lyon,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
13:00-13:15

Matjaž Kek,

V družbi prvakov
13:15-13:30

Vrhunci,

Košarka - Španska ligaKomentator: Marko Premrl
13:30-15:15

Angers - Rennes,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Cotič
15:15-17:15

Bordeaux - Monaco,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
17:15-19:15

Finale: Olimpija - Asiago, prva tekma,

Hokej na ledu - Alpska ligaKomentatorja: Uroš Puš in Ivo Jan
19:15-21:00

PSG - St. Etienne,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Blaž Magdič
21:00-22:00

Vrhunci 33. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Potočnik
22:00-23:30

Chambery - Istres,

Rokomet - Francoska ligaKomentator: Lojze Grčman
23:30-01:15

Real Madrid - Joventut,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Žvab
01:15-03:15

Osijek - Dinamo,

Nogomet - Hrvaška ligaKomentator: Primož Podsedenšek
03:15-05:00

Reims - Marseille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
05:00-06:45

Nantes - Lyon,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
06:45-08:30

PSG - St. Etienne,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Blaž Magdič
08:30-09:00

Napoved 34. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Blaž Magdič
09:00-11:00

Lille - Montpellier,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
11:00-13:00

Reims - Marseille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
13:00-14:55

Osijek - Dinamo,

Nogomet - Hrvaška ligaKomentator: Primož Podsedenšek
14:55-17:00

Troyes - Grenoble,

Nogomet - Ligue 2Komentator: Luka Cotič
17:00-17:15

Vrhunci,

Košarka - Španska ligaKomentator: Marko Premrl
17:15-19:00

Pardubice - Sparta Praha,

Nogomet - Češka ligaKomentator: Luka Potočnik
19:00-20:00

4. oddaja,

Ekstremni športi - Freeride World TourKomentator: Aleš Stadler
20:00-20:25

9. oddaja,

Nogomet - UEFA EURO 2020 magazinKomentator: Luka Cotič
20:25-22:15

Toulouse - St. Raphael,

Rokomet - Francoska ligaKomentator: Luka Potočnik
22:15-00:15

Metz - PSG,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Primož Podsedenšek
00:15-02:00

St. Etienne - Brest,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Žiga Ikič
02:00-03:30

MKS Kalisz - Kielce,

Rokomet - Poljska ligaKomentator: Primož Podsedenšek
03:30-05:00

Chambery - Istres,

Rokomet - Francoska ligaKomentator: Lojze Grčman
05:00-06:45

Reims - Marseille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
06:45-08:30

St. Etienne - Brest,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Žiga Ikič
08:30-10:30

Finale: Olimpija - Asiago, tretja tekma,

Hokej na ledu - Alpska ligaKomentatorja: Uroš Puš in Ivo Jan
10:30-12:25

Metz - PSG,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Primož Podsedenšek
12:25-14:30

Andorra - Barcelona,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Žvab
14:30-14:55

11. oddaja,

Ekstremni športi - XTERRA AdventuresKomentator: Marko Premrl
14:55-17:00

Lens - Nimes,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Klemen Verlič
17:00-18:25

MKS Kalisz - Kielce,

Rokomet - Poljska ligaKomentator: Primož Podsedenšek
18:25-20:30

Fuenlabrada - Real Madrid,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Žvab
20:30-21:00

16. oddaja,

Ekstremni športi - World of Free SportsKomentator: Gregor Žvab
21:00-22:30

Toulouse - St. Raphael,

Rokomet - Francoska ligaKomentator: Luka Potočnik
22:30-23:00

9. oddaja,

Nogomet - UEFA EURO 2020 magazinKomentator: Luka Cotič
23:00-01:00

Lyon - Lille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Blaž Magdič
01:00-03:00

Angers - Monaco,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
03:00-05:00

Nice - Montpellier,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Potočnik
05:00-06:45

Troyes - Grenoble,

Nogomet - Ligue 2Komentator: Luka Cotič
06:45-07:45

4. oddaja,

Ekstremni športi - Freeride World TourKomentator: Aleš Stadler
07:45-09:45

St. Etienne - Brest,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Žiga Ikič
09:45-11:30

Lens - Nimes,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Klemen Verlič
11:30-13:30

Reims - Marseille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
13:30-15:15

Angers - Monaco,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
15:15-17:15

Metz - PSG,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Primož Podsedenšek
17:15-19:00

Andorra - Barcelona,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Žvab
19:00-20:45

Lyon - Lille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Blaž Magdič
20:45-22:45

Finale: Olimpija - Asiago, tretja tekma,

Hokej na ledu - Alpska ligaKomentatorja: Uroš Puš in Ivo Jan
22:45-00:45

Torino - Napoli,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
00:45-01:45

Vrhunci 34. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Potočnik
01:45-03:30

Fuenlabrada - Real Madrid,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Žvab
03:30-05:00

MKS Kalisz - Kielce,

Rokomet - Poljska ligaKomentator: Primož Podsedenšek
05:00-06:45

Reims - Marseille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
06:45-07:15

22. oddaja,

Ekstremni športi - Pure ActionKomentator: Marko Premrl
07:15-09:15

Lens - Nimes,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Klemen Verlič
09:15-11:00

Nice - Montpellier,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Potočnik
11:00-13:00

St. Etienne - Brest,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Žiga Ikič
13:00-14:00

Vrhunci 34. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Potočnik
14:00-15:45

Fuenlabrada - Real Madrid,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Žvab
15:45-17:45

Metz - PSG,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Primož Podsedenšek
17:45-19:30

Angers - Monaco,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
19:30-21:00

Vojvodina - Vardar,

Rokomet - SEHA LigaKomentator: Luka Potočnik
21:00-23:00

Lyon - Lille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Blaž Magdič
23:00-23:15

13. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Žiga Ikič
23:15-01:15

Finale: Olimpija - Asiago, tretja tekma,

Hokej na ledu - Alpska ligaKomentatorja: Uroš Puš in Ivo Jan
01:15-03:00

Andorra - Barcelona,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Žvab
03:00-05:00

Clermont - Chateauroux,

Nogomet - Ligue 2Komentator: Kenny Jan
05:00-06:45

St. Etienne - Brest,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Žiga Ikič
06:45-07:15

16. oddaja,

Ekstremni športi - World of Free SportsKomentator: Gregor Žvab
07:15-09:15

Troyes - Grenoble,

Nogomet - Ligue 2Komentator: Luka Cotič
09:15-11:00

Reims - Marseille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
11:00-12:00

Vrhunci 33. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
12:00-13:30

Vojvodina - Vardar,

Rokomet - SEHA LigaKomentator: Luka Potočnik
13:30-15:15

Nice - Montpellier,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Potočnik
15:15-17:15

Angers - Monaco,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
17:15-19:00

Finale: Monaco - Unics Kazan, prva tekma,

Košarka - EurocupKomentatorja: Gregor Žvab in Luka Bassin
19:00-21:00

Finale: Olimpija - Asiago, tretja tekma,

Hokej na ledu - Alpska ligaKomentatorja: Uroš Puš in Ivo Jan
21:00-22:45

Lyon - Lille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Blaž Magdič
22:45-00:45

Metz - PSG,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Primož Podsedenšek
00:45-01:15

9. oddaja,

Nogomet - UEFA EURO 2020 magazinKomentator: Luka Cotič
01:15-03:00

Andorra - Barcelona,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Žvab
03:00-05:00

Lens - Nimes,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Klemen Verlič
05:00-06:45

St. Etienne - Brest,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Žiga Ikič
06:45-08:15

Toulouse - St. Raphael,

Rokomet - Francoska ligaKomentator: Luka Potočnik
08:15-09:45

Vojvodina - Vardar,

Rokomet - SEHA LigaKomentator: Luka Potočnik
09:45-11:30

Fuenlabrada - Real Madrid,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Žvab
11:30-13:30

Nice - Montpellier,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Potočnik
13:30-15:15

Finale: Unics Kazan - Monaco, prva tekma,

Košarka - EurocupKomentatorja: Gregor Žvab in Luka Bassin
15:15-17:15

Finale: Olimpija - Asiago, tretja tekma,

Hokej na ledu - Alpska ligaKomentatorja: Uroš Puš in Ivo Jan
17:15-19:00

Joventut - Manresa,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Žvab
19:00-19:30

9. oddaja,

Nogomet - UEFA EURO 2020 magazinKomentator: Luka Cotič
19:30-21:30

Lyon - Lille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Blaž Magdič
21:30-23:15

Metz - PSG,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Primož Podsedenšek
23:15-01:15

Angers - Monaco,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
01:15-03:00

Reims - Marseille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
03:00-05:00

Clermont - Chateauroux,

Nogomet - Ligue 2Komentator: Kenny Jan
05:00-06:45

Angers - Monaco,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
06:45-07:45

Vrhunci 33. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
07:45-09:45

Nice - Montpellier,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Potočnik
09:45-11:30

Finale: Monaco - Unics Kazan, prva tekma,

Košarka - EurocupKomentatorja: Gregor Žvab in Luka Bassin
11:30-13:30

Lyon - Lille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Blaž Magdič
13:30-15:15

Lens - Nimes,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Klemen Verlič
15:15-17:15

Finale: Olimpija - Asiago, tretja tekma,

Hokej na ledu - Alpska ligaKomentatorja: Uroš Puš in Ivo Jan
17:15-19:00

Baskonia - Unicaja,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Žvab
19:00-20:45

Metz - PSG,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Primož Podsedenšek
20:45-22:45

Finale: Unics Kazan - Monaco, druga tekma,

Košarka - EurocupKomentatorja: Gregor Žvab in Luka Bassin
22:45-00:45

Polfinale: Werder Bremen - Leipzig,

Nogomet - Nemški pokalKomentator: Primož Podsedenšek
00:45-01:15

9. oddaja,

Nogomet - UEFA EURO 2020 magazinKomentator: Luka Cotič
01:15-03:00

Joventut - Manresa,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Žvab
03:00-05:00

St. Etienne - Brest,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Žiga Ikič
05:00-06:45

Lens - Nimes,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Klemen Verlič
06:45-08:15

Vojvodina - Vardar,

Rokomet - SEHA LigaKomentator: Luka Potočnik
08:15-10:15

Lyon - Lille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Blaž Magdič
10:15-12:15

Polfinale: Werder Bremen - Leipzig,

Nogomet - Nemški pokalKomentator: Primož Podsedenšek
12:15-14:00

Marseille - Strasbourg,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
14:00-14:25

Napoved 34. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
14:25-15:30

Trofeja Pirelli, Spielberg, prva dirka,

Avtomobilizem - Ferrari Challenge Europe 2021Komentator: Luka Potočnik
15:30-15:40

14. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Žiga Ikič
15:40-16:45

Pokal Shell, Spielberg, prva dirka,

Avtomobilizem - Ferrari Challenge Europe 2021Komentator: Luka Potočnik
16:45-17:15

Napoved 35. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Potočnik
17:15-19:00

Finale: Unics Kazan - Monaco, druga tekma,

Košarka - EurocupKomentatorja: Gregor Žvab in Luka Bassin
19:00-20:55

PSG - Lens,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
20:55-23:00

Lille - Nice,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Žiga Ikič
23:00-01:00

Milan - Benevento,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
01:00-03:00

Polfinale: Borussia Dortmund - Holsten Kiel,

Nogomet - Nemški pokalKomentator: Primož Podsedenšek
03:00-05:00

Grenoble - Clermont,

Nogomet - Ligue 2Komentator: Uroš Puš
05:00-06:45

Marseille - Strasbourg,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
06:45-08:30

Polfinale: Werder Bremen - Leipzig,

Nogomet - Nemški pokalKomentator: Primož Podsedenšek
08:30-10:30

Lille - Nice,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Žiga Ikič
10:30-12:15

PSG - Lens,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
12:15-13:15

Trofeja Pirelli, Spielberg, prva dirka,

Avtomobilizem - Ferrari Challenge Europe 2021Komentator: Luka Potočnik
13:15-14:55

Finale: Unics Kazan - Monaco, druga tekma,

Košarka - EurocupKomentatorja: Gregor Žvab in Luka Bassin
14:55-17:00

Bologna - Fiorentina,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
17:00-18:00

Pokal Shell, Spielberg, prva dirka,

Avtomobilizem - Ferrari Challenge Europe 2021Komentator: Luka Potočnik
18:00-18:25

10. oddaja,

Nogomet - UEFA EURO 2020 magazinKomentator: Luka Cotič
18:25-20:30

Zaragoza - Real Madrid,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Žvab
20:30-21:00

17. oddaja,

Ekstremni športi - World of Free SportsKomentator: Luka Potočnik
21:00-22:00

Trofeja Pirelli, Spielberg, druga dirka,

Avtomobilizem - Ferrari Challenge Europe 2021Komentator: Luka Potočnik
22:00-23:00

Pokal Shell, Spielberg, druga dirka,

Avtomobilizem - Ferrari Challenge Europe 2021Komentator: Luka Potočnik
23:00-01:00

Monaco - Lyon,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Blaž Magdič
01:00-03:00

Bordeaux - Rennes,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Klemen Verlič
03:00-05:00

Montpellier - St. Etienne,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
05:00-06:45

Grenoble - Clermont,

Nogomet - Ligue 2Komentator: Uroš Puš
06:45-07:15

23. oddaja,

Ekstremni športi - Pure ActionKomentator: Marko Premrl
07:15-09:15

Bordeaux - Rennes,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Klemen Verlič
09:15-11:00

Zaragoza - Real Madrid,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Žvab
11:00-13:00

Montpellier - St. Etienne,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
13:00-13:30

12. oddaja,

Ekstremni športi - XTERRA AdventuresKomentator: Marko Premrl
13:30-15:15

Lille - Nice,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Žiga Ikič
15:15-17:15

Polfinale: Borussia Dortmund - Holsten Kiel,

Nogomet - Nemški pokalKomentator: Primož Podsedenšek
17:15-19:00

Finale: Unics Kazan - Monaco, druga tekma,

Košarka - EurocupKomentatorja: Gregor Žvab in Luka Bassin
19:00-21:00

PSG - Lens,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
21:00-22:45

Monaco - Lyon,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Blaž Magdič
22:45-00:45

Paris - Toulouse,

Nogomet - Ligue 2Komentator: Kenny Jan
06:45-08:45

Pardubice - Sparta Praha,

Nogomet - Češka ligaKomentator: Luka Potočnik
08:45-10:45

Osijek - Dinamo,

Nogomet - Hrvaška ligaKomentator: Primož Podsedenšek
10:45-12:45

Hellas Verona - Fiorentina,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
12:45-14:45

Milan - Sassuolo,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
14:45-16:45

Spezia - Inter,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
16:45-18:45

Juventus - Parma,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
18:45-20:45

Finale: Olimpija - Asiago, prva tekma,

Hokej na ledu - Alpska ligaKomentatorja: Uroš Puš in Ivo Jan
20:45-22:45

PSG - St. Etienne,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Blaž Magdič
22:45-00:45

Roma - Atalanta,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
00:45-02:45

Napoli - Lazio,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
02:45-03:00

Vrhunci,

Košarka - Španska ligaKomentator: Marko Premrl
03:00-05:00

Slaven - Hajduk,

Nogomet - Hrvaška ligaKomentator: Klemen Verlič
05:00-07:00

Hellas Verona - Fiorentina,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
07:00-09:00

PSG - St. Etienne,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Blaž Magdič
09:00-11:00

Spezia - Inter,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
11:00-13:00

Finale: Olimpija - Asiago, prva tekma,

Hokej na ledu - Alpska ligaKomentatorja: Uroš Puš in Ivo Jan
13:00-14:00

4. oddaja,

Ekstremni športi - Freeride World TourKomentator: Aleš Stadler
14:00-16:00

Roma - Atalanta,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
16:00-18:00

Juventus - Parma,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
18:00-19:55

Napoli - Lazio,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
19:55-21:45

Chambery - Istres,

Rokomet - Francoska ligaKomentator: Lojze Grčman
21:45-22:00

Vrhunci,

Košarka - Španska ligaKomentator: Marko Premrl
22:00-23:00

Vrhunci 32. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
23:00-01:00

Reims - Marseille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
01:00-03:00

Milan - Sassuolo,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
03:00-05:00

Istra - Rijeka,

Nogomet - Hrvaška ligaKomentator: Blaž Magdič
05:00-07:00

Osijek - Dinamo,

Nogomet - Hrvaška ligaKomentator: Primož Podsedenšek
07:00-09:00

Spezia - Inter,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
09:00-11:00

Juventus - Parma,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
11:00-13:00

Milan - Sassuolo,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
13:00-13:25

32. oddaja,

Futsal - Futsal magazinKomentator: Marko Premrl
13:25-15:15

MKS Kalisz - Kielce,

Rokomet - Poljska ligaKomentator: Primož Podsedenšek
15:15-17:15

Finale: Olimpija - Asiago, prva tekma,

Hokej na ledu - Alpska ligaKomentatorja: Uroš Puš in Ivo Jan
17:15-17:30

8. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Mitja Hozjan
17:30-17:55

11. oddaja,

Ekstremni športi - XTERRA AdventuresKomentator: Marko Premrl
17:55-20:00

Parma - Crotone,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
20:00-20:30

16. oddaja,

Ekstremni športi - World of Free SportsKomentator: Gregor Žvab
20:30-20:40

Matjaž Kek,

V družbi prvakov
20:40-22:45

Sassuolo - Sampdoria,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
22:45-00:45

Finale: Olimpija - Asiago, tretja tekma,

Hokej na ledu - Alpska ligaKomentatorja: Uroš Puš in Ivo Jan
00:45-02:45

Genoa - Spezia,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
02:45-04:45

Metz - PSG,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Primož Podsedenšek
04:45-05:00

Vrhunci,

Košarka - Španska ligaKomentator: Marko Premrl
05:00-07:00

Sassuolo - Sampdoria,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
07:00-09:00

Parma - Crotone,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
09:00-11:00

Genoa - Spezia,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
11:00-12:55

Finale: Olimpija - Asiago, tretja tekma,

Hokej na ledu - Alpska ligaKomentatorja: Uroš Puš in Ivo Jan
12:55-14:55

Nice - Montpellier,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Potočnik
14:55-17:00

Fiorentina - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
17:00-19:00

Angers - Monaco,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
19:00-20:55

Metz - PSG,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Primož Podsedenšek
20:55-23:00

Lyon - Lille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Blaž Magdič
23:00-01:00

Inter - Hellas Verona,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
01:00-03:00

Atalanta - Bologna,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
03:00-05:00

Andorra - Barcelona,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Žvab
05:00-07:00

Genoa - Spezia,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
07:00-09:00

Cagliari - Roma,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
09:00-09:30

22. oddaja,

Ekstremni športi - Pure ActionKomentator: Marko Premrl
09:30-11:30

Atalanta - Bologna,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
11:30-13:30

Fuenlabrada - Real Madrid,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Žvab
13:30-14:00

16. oddaja,

Ekstremni športi - World of Free SportsKomentator: Gregor Žvab
14:00-16:00

Fiorentina - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
16:00-18:00

Finale: Olimpija - Asiago, tretja tekma,

Hokej na ledu - Alpska ligaKomentatorja: Uroš Puš in Ivo Jan
18:00-20:00

Inter - Hellas Verona,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
20:00-20:15

Vrhunci,

Košarka - Španska ligaKomentator: Marko Premrl
20:15-20:40

9. oddaja,

Nogomet - UEFA EURO 2020 magazinKomentator: Luka Cotič
20:40-22:45

Clermont - Chateauroux,

Nogomet - Ligue 2Komentator: Kenny Jan
22:45-00:45

Lazio - Milan,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
00:45-02:45

Torino - Napoli,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
02:45-03:00

10. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Mitja Hozjan
03:00-05:00

Parma - Crotone,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
05:00-07:00

Benevento - Udinese,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
07:00-09:00

Cagliari - Roma,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
09:00-11:00

Andorra - Barcelona,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Žvab
11:00-13:00

Parma - Crotone,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
13:00-15:00

Fiorentina - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
15:00-16:55

Torino - Napoli,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
16:55-18:45

Vojvodina - Vardar,

Rokomet - SEHA LigaKomentator: Luka Potočnik
18:45-19:00

12. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Mitja Hozjan
19:00-21:00

Lazio - Milan,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
21:00-23:00

Finale: Monaco - Unics Kazan, prva tekma,

Košarka - EurocupKomentatorja: Gregor Žvab in Luka Bassin
23:00-01:00

Atalanta - Bologna,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
01:00-03:00

Inter - Hellas Verona,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
03:00-05:00

Genoa - Spezia,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
05:00-07:00

Sassuolo - Sampdoria,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
07:00-09:00

Metz - PSG,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Primož Podsedenšek
09:00-11:00

Cagliari - Roma,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
11:00-13:00

Fiorentina - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
13:00-15:00

Inter - Hellas Verona,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
15:00-17:00

Atalanta - Bologna,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
17:00-17:15

11. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Mitja Hozjan
17:15-19:15

Torino - Napoli,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
19:15-21:15

Finale: Monaco - Unics Kazan, prva tekma,

Košarka - EurocupKomentatorja: Gregor Žvab in Luka Bassin
21:15-23:15

Lazio - Milan,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
23:15-01:15

Joventut - Manresa,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Žvab
01:15-03:00

Genoa - Spezia,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
03:00-05:00

Benevento - Udinese,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
05:00-07:00

Torino - Napoli,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
07:00-09:00

Benevento - Udinese,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
09:00-11:00

Sassuolo - Sampdoria,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
11:00-13:00

Finale: Olimpija - Asiago, tretja tekma,

Hokej na ledu - Alpska ligaKomentatorja: Uroš Puš in Ivo Jan
13:00-15:00

Lazio - Milan,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
15:00-17:00

Finale: Unics Kazan - Monaco, prva tekma,

Košarka - EurocupKomentatorja: Gregor Žvab in Luka Bassin
17:00-19:00

Lyon - Lille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Blaž Magdič
19:00-19:15

Vrhunci,

Košarka - Španska ligaKomentator: Marko Premrl
19:15-21:15

Atalanta - Bologna,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
21:15-23:15

Fiorentina - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
23:15-01:15

Baskonia - Unicaja,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Žvab
01:15-03:00

Inter - Hellas Verona,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
03:00-05:00

Cagliari - Roma,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
05:00-07:00

Sassuolo - Sampdoria,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
07:00-09:00

Torino - Napoli,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
09:00-11:00

Atalanta - Bologna,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
11:00-13:00

Finale: Monaco - Unics Kazan, prva tekma,

Košarka - EurocupKomentatorja: Gregor Žvab in Luka Bassin
13:00-14:30

Vojvodina - Vardar,

Rokomet - SEHA LigaKomentator: Luka Potočnik
14:30-16:30

Lyon - Lille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Blaž Magdič
16:30-18:30

Lazio - Milan,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
18:30-20:30

Inter - Hellas Verona,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
20:30-20:55

Napoved 35. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Potočnik
20:55-23:00

Marseille - Strasbourg,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
23:00-01:00

Finale: Unics Kazan - Monaco, druga tekma,

Košarka - EurocupKomentatorja: Gregor Žvab in Luka Bassin
01:00-03:00

Fiorentina - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
03:00-05:00

Genoa - Spezia,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
05:00-07:00

Benevento - Udinese,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
07:00-09:00

Lazio - Milan,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
09:00-11:00

Torino - Napoli,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
11:00-13:00

Atalanta - Bologna,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
13:00-14:55

Finale: Unics Kazan - Monaco, druga tekma,

Košarka - EurocupKomentatorja: Gregor Žvab in Luka Bassin
14:55-17:00

Grenoble - Clermont,

Nogomet - Ligue 2Komentator: Uroš Puš
17:00-19:00

PSG - Lens,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
19:00-19:30

17. oddaja,

Ekstremni športi - World of Free SportsKomentator: Luka Potočnik
19:30-20:25

Trofeja Pirelli, Spielberg, prva dirka,

Avtomobilizem - Ferrari Challenge Europe 2021Komentator: Luka Potočnik
20:25-22:30

Polfinale: Borussia Dortmund - Holsten Kiel,

Nogomet - Nemški pokalKomentator: Primož Podsedenšek
22:30-22:45

12. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Mitja Hozjan
22:45-00:45

Crotone - Inter,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
00:45-02:45

Hellas Verona - Spezia,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
02:45-04:45

Milan - Benevento,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
04:45-05:00

Vrhunci,

Košarka - Španska ligaKomentator: Marko Premrl
05:00-07:00

Polfinale: Borussia Dortmund - Holsten Kiel,

Nogomet - Nemški pokalKomentator: Primož Podsedenšek
07:00-09:00

Crotone - Inter,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
09:00-11:00

Hellas Verona - Spezia,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
11:00-12:55

Milan - Benevento,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
12:55-14:55

Bordeaux - Rennes,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Klemen Verlič
14:55-17:00

Napoli - Cagliari,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
17:00-19:00

Montpellier - St. Etienne,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
19:00-20:00

Trofeja Pirelli, Spielberg, druga dirka,

Avtomobilizem - Ferrari Challenge Europe 2021Komentator: Luka Potočnik
20:00-20:55

Pokal Shell, Spielberg, druga dirka,

Avtomobilizem - Ferrari Challenge Europe 2021Komentator: Luka Potočnik
20:55-23:00

Monaco - Lyon,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Blaž Magdič
23:00-01:00

Udinese - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
01:00-03:00

Sassuolo - Atalanta,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
03:00-05:00

Sampdoria - Roma,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
05:00-07:00

Hellas Verona - Spezia,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
07:00-09:00

Crotone - Inter,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
09:00-11:00

Bologna - Fiorentina,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
11:00-13:00

Polfinale: Werder Bremen - Leipzig,

Nogomet - Nemški pokalKomentator: Primož Podsedenšek
13:00-15:00

Udinese - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
15:00-16:45

Finale: Unics Kazan - Monaco, druga tekma,

Košarka - EurocupKomentatorja: Gregor Žvab in Luka Bassin
16:45-18:45

Milan - Benevento,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
18:45-20:40

Crotone - Inter,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
20:40-22:45

Paris - Toulouse,

Nogomet - Ligue 2Komentator: Kenny Jan
22:45-00:45

Torino - Parma,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek