šport TV 1 logo
21:00
Inter - Milan Serie A
šport TV 2 logo
21:00
Trento - Cedevita Olimpija Eurocup
šport TV 3 logo
21:30
Budućnost - Ulm Eurocup
Danes, 22.10.Jutri, 23.10.Sobota, 24.10.Nedelja, 25.10.
Ponedeljek, 26.10.Torek, 27.10.Sreda, 28.10.Četrtek, 29.10.
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
22:51
05:00-07:00

Spezia - Fiorentina,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Potočnik
07:00-09:00

Torino - Cagliari,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
09:00-11:00

Udinese - Parma,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
11:00-13:00

Roma - Benevento,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
13:00-15:00

Sampdoria - Lazio,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
15:00-17:00

Napoli - Atalanta,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
17:00-19:00

Trento - Cedevita Olimpija,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Žvab
19:00-20:00

Vrhunci 4. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
20:00-20:30

8. oddaja,

Futsal - Futsal magazinKomentator: Marko Premrl
20:30-21:00

Motokros Magazin, VN Flandrije,

Motokros - MXGPKomentator: Gregor Žvab
21:00-23:00

Inter - Milan,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
23:00-00:00

VN Limburga, 1. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
00:00-01:00

VN Limburga, 2. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
01:00-03:00

Hellas Verona - Genoa,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
03:00-05:00

Nimes - PSG,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
05:00-07:00

Roma - Benevento,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
07:00-09:00

Napoli - Atalanta,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
09:00-11:00

Crotone - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
11:00-12:00

VN Limburga, 1. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
12:00-13:00

VN Limburga, 2. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
13:00-15:00

Trento - Cedevita Olimpija,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Žvab
15:00-17:00

Inter - Milan,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
17:00-18:00

VN Limburga, 1. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
18:00-19:00

VN Limburga, 2. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
19:00-19:15

Vrhunci,

Košarka - Španska ligaKomentator: Marko Premrl
19:15-19:45

8. oddaja,

Futsal - Futsal magazinKomentator: Marko Premrl
19:45-20:15

4. oddaja,

Nogomet - Serie A magazinKomentator: Marko Premrl
20:15-20:40

Napoved 5. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Marko Premrl
20:40-22:45

Sassuolo - Torino,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
22:45-23:15

Napoved 8. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Marko Premrl
23:15-01:15

Rennes - Angers,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Blaž Magdič
01:15-03:15

Sampdoria - Lazio,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
03:15-05:00

Bahcesehir Koleji Istanbul - Partizan,

Košarka - EurocupKomentator: Primož Podsedenšek
05:00-07:00

Kortrijk - Anderlecht,

Nogomet - Belgijska ligaKomentator: Uroš Puš
07:00-08:00

VN Limburga, 1. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
08:00-09:00

VN Limburga, 2. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
09:00-10:00

VN Limburga, 1. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
10:00-11:00

VN Limburga, 2. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
11:00-13:00

Rennes - Angers,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Blaž Magdič
13:00-14:55

Sassuolo - Torino,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
14:55-17:00

Atalanta - Sampdoria,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
17:00-17:30

Motokros Magazin, VN Flandrije,

Motokros - MXGPKomentator: Gregor Žvab
17:30-17:55

8. oddaja,

Futsal - Futsal magazinKomentator: Marko Premrl
17:55-20:00

Genoa - Inter,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
20:00-20:15

13. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Žiga Ikič
20:15-20:40

43. oddaja,

Ekstremni športi - World of Free SportsKomentator: Gregor Žvab
20:40-22:45

Lazio - Bologna,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
22:45-00:45

Lorient - Marseille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Cotič
00:45-01:00

14. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Žiga Ikič
01:00-02:00

PSG - Dijon,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Primož Podsedenšek
02:00-04:00

Caen - Guingamp,

Nogomet - Ligue 2Komentator: Uroš Puš
04:00-06:00

Eupen - Mechelen,

Nogomet - Belgijska ligaKomentator: Uroš Puš
06:00-08:00

Lazio - Bologna,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
08:00-10:00

Genoa - Inter,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
10:00-12:00

Atalanta - Sampdoria,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
12:00-13:00

VN Lommla, 1. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
13:00-14:00

VN Lommla, 1. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
14:00-15:00

Studio,

3, 4, Šport!Komentator: Gregor Žvab
15:00-16:00

VN Lommla, 2. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
16:00-17:00

VN Lommla, 2. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
17:00-17:30

Vrhunci,

Reli - Andalucia RallyKomentator: Luka Potočnik
17:30-17:55

43. oddaja,

Ekstremni športi - World of Free SportsKomentator: Gregor Žvab
17:55-20:00

Fiorentina - Udinese,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
20:00-20:15

15. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Luka Potočnik
20:15-20:40

Lonato, Vrhunci,

Avtomobilizem - FIA Karting World ChampionshipKomentator: Luka Potočnik
20:40-22:45

Juventus - Hellas Verona,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
22:45-23:45

VN Lommla, 1. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
23:45-00:45

VN Lommla, 2. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
00:45-01:00

16. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Luka Potočnik
01:00-03:00

Cagliari - Crotone,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
03:00-05:00

Benevento - Napoli,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
05:00-07:00

Fiorentina - Udinese,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
07:00-08:45

Joventut - Baskonia,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Žvab
08:45-10:45

Lazio - Bologna,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
10:45-12:45

Genoa - Inter,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
12:45-14:45

Atalanta - Sampdoria,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
14:45-15:45

VN Lommla, 1. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
15:45-16:45

VN Lommla, 2. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
16:45-17:45

VN Lommla, 1. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
17:45-18:45

VN Lommla, 2. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
18:45-19:45

Vrhunci 8. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Potočnik
19:45-20:40

Vrhunci 5. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
20:40-22:45

Milan - Roma,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
22:45-00:45

Juventus - Hellas Verona,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
00:45-01:15

43. oddaja,

Ekstremni športi - World of Free SportsKomentator: Gregor Žvab
01:15-03:00

Real Madrid - Estudiantes,

Košarka - Španska ligaKomentator: Luka Potočnik
03:00-05:00

Parma - Spezia,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
05:00-07:00

Benevento - Napoli,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
07:00-09:00

Lazio - Bologna,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
09:00-11:00

Genoa - Inter,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
11:00-12:00

VN Lommla, 1. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
12:00-13:00

VN Lommla, 2. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
13:00-14:00

Vrhunci 8. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Potočnik
14:00-16:00

Atalanta - Sampdoria,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
16:00-17:55

Juventus - Hellas Verona,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
17:55-19:55

Nanterre 92 - Bursaspor,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Gajšek
19:55-22:00

Antwerp - Bologna,

Košarka - EurocupKomentator: Primož Podsedenšek
22:00-23:00

Vrhunci 5. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
23:00-01:00

Milan - Roma,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
01:00-03:00

Sassuolo - Torino,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
03:00-05:00

Fiorentina - Udinese,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
05:00-07:00

Parma - Spezia,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
07:00-09:00

Cagliari - Crotone,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
09:00-11:00

Lazio - Bologna,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
11:00-12:45

Murcia - Barcelona,

Košarka - Španska liga
12:45-13:15

43. oddaja,

Ekstremni športi - World of Free SportsKomentator: Gregor Žvab
13:15-15:15

Juventus - Hellas Verona,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
15:15-17:15

Milan - Roma,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
17:15-17:45

Motokros Magazin, VN Limburga in Lommla,

Motokros - MXGPKomentator: Gregor Žvab
17:45-18:15

5. oddaja,

Nogomet - Serie A magazinKomentator: Marko Premrl
18:15-18:25

Vrhunci,

Košarka - Španska ligaKomentator: Marko Premrl
18:25-20:25

Cedevita Olimpija - Promitheas Patras,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Žvab
20:25-22:30

Partizan - Bourg-en-Bresse,

Košarka - EurocupKomentator: Primož Podsedenšek
22:30-23:30

VN Lommla, 1. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
23:30-00:30

VN Lommla, 2. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
00:30-01:00

Motokros Magazin, VN Limburga in Lommla,

Motokros - MXGPKomentator: Gregor Žvab
01:00-03:00

Genoa - Inter,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
03:00-05:00

PSG - Dijon,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Primož Podsedenšek
05:00-07:00

Fiorentina - Udinese,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
07:00-09:00

Parma - Spezia,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
09:00-11:00

Benevento - Napoli,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
11:00-13:00

Juventus - Hellas Verona,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
13:00-15:00

Atalanta - Sampdoria,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
15:00-16:00

VN Lommla, 1. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
16:00-17:00

VN Lommla, 2. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
17:00-18:45

Cedevita Olimpija - Promitheas Patras,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Žvab
18:45-19:45

VN Lommla, 1. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
19:45-20:45

VN Lommla, 2. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
20:45-21:10

9. oddaja,

Futsal - Futsal magazinKomentator: Marko Premrl
21:10-23:15

Bilbao - Andorra,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Žvab
23:15-01:15

Milan - Roma,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
01:15-03:15

Sassuolo - Torino,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
03:15-05:00

Partizan - Bourg-en-Bresse,

Košarka - EurocupKomentator: Primož Podsedenšek
05:00-07:00

Lazio - Bologna,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
07:00-09:00

Atalanta - Sampdoria,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
09:00-11:00

Genoa - Inter,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
11:00-13:00

Milan - Roma,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
13:00-15:00

Cedevita Olimpija - Promitheas Patras,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Žvab
15:00-16:00

Vrhunci 8. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Potočnik
16:00-17:00

VN Lommla, 1. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
17:00-18:00

VN Lommla, 2. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
18:00-19:00

VN Lommla, 1. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
19:00-20:00

VN Lommla, 2. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
20:00-20:30

Napoved 6. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Marko Premrl
20:30-20:55

Napoved 9. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Marko Premrl
20:55-23:00

Marseille - Lens,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
23:00-01:00

Benevento - Napoli,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
01:00-03:00

Fiorentina - Udinese,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
03:00-05:00

Lyon - Monaco,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Žiga Ikič
05:00-07:00

Tenerife - Gran Canaria,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Gajšek
07:00-09:00

Cedevita Olimpija - Promitheas Patras,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Žvab
09:00-10:00

VN Lommla, 1. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
10:00-11:00

VN Lommla, 2. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
11:00-13:00

Marseille - Lens,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
13:00-14:00

VN Lommla, 1. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
14:00-14:55

VN Lommla, 2. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
14:55-17:00

Crotone - Atalanta,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
17:00-17:30

Motokros Magazin, VN Limburga in Lommla,

Motokros - MXGPKomentator: Gregor Žvab
17:30-17:55

5. oddaja,

Nogomet - Serie A magazinKomentator: Marko Premrl
17:55-20:00

Inter - Parma,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
20:00-20:15

Vrhunci,

Košarka - Španska ligaKomentator: Marko Premrl
20:15-20:40

44. oddaja,

Ekstremni športi - World of Free SportsKomentator: Luka Potočnik
20:40-22:45

Bologna - Cagliari,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
22:45-00:45

Rennes - Brest,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Cotič
00:45-01:00

17. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Gregor Žvab
01:00-03:00

Nantes - PSG,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Žiga Ikič
03:00-05:00

Paris - Caen,

Nogomet - Ligue 2Komentator: Uroš Puš
05:00-07:00

Bologna - Cagliari,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
07:00-07:30

Napoved 6. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Marko Premrl
07:30-08:00

Napoved 9. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Marko Premrl
08:00-10:00

Inter - Parma,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
10:00-12:00

Crotone - Atalanta,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
12:00-13:00

VN Trentina, 1. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
13:00-14:00

VN Trentina, 1. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
14:00-15:00

Studio,

3, 4, Šport!Komentator: Gregor Žvab
15:00-16:00

VN Trentina, 2. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
16:00-17:00

VN Trentina, 2. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
17:00-17:30

Lonato, Vrhunci,

Avtomobilizem - FIA Karting World ChampionshipKomentator: Luka Potočnik
17:30-17:55

Vrhunci,

Reli - Andalucia RallyKomentator: Luka Potočnik
17:55-20:00

Napoli - Sassuolo,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
20:00-20:30

44. oddaja,

Ekstremni športi - World of Free SportsKomentator: Luka Potočnik
20:30-20:40

Vrhunci,

Košarka - Španska ligaKomentator: Marko Premrl
20:40-22:45

Sampdoria - Genoa,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
22:45-23:45

VN Trentina, 1. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
23:45-00:45

VN Trentina, 2. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
00:45-01:00

18. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Gregor Žvab
01:00-03:00

Spezia - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
03:00-05:00

Roma - Fiorentina,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
05:00-07:00

Napoli - Sassuolo,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
07:00-08:45

Valencia - Real Madrid,

Košarka - Španska ligaKomentator: Luka Potočnik
08:45-10:45

Inter - Parma,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
10:45-12:45

Udinese - Milan,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
12:45-14:45

Crotone - Atalanta,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
14:45-15:45

VN Trentina, 1. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
15:45-16:45

VN Trentina, 2. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
16:45-17:45

VN Trentina, 1. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
17:45-18:45

VN Trentina, 2. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
18:45-19:45

Vrhunci 9. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Potočnik
19:45-20:40

Vrhunci 6. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
20:40-22:45

Hellas Verona - Benevento,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
22:45-00:45

Spezia - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
05:00-06:45

Promitheas Patras - Nanterre 92,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Gajšek
06:45-07:15

41. oddaja,

Ekstremni športi - World of Free SportsKomentator: Luka Potočnik
07:15-09:15

Dijon - Rennes,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
09:15-11:00

Lokomotiv Kuban - Andorra,

Košarka - EurocupKomentator: Luka Potočnik
11:00-13:00

St. Etienne - Nice,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Primož Podsedenšek
13:00-13:30

Motokros Magazin, VN Flandrije,

Motokros - MXGPKomentator: Gregor Žvab
13:30-15:15

Unicaja - Brescia,

Košarka - EurocupKomentator: Lojze Grčman
15:15-17:15

Marseille - Bordeaux,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Gregor Gajšek
17:15-19:00

Bahcesehir Koleji Istanbul - Partizan,

Košarka - EurocupKomentator: Primož Podsedenšek
19:00-19:30

4. oddaja,

Nogomet - Serie A magazinKomentator: Marko Premrl
19:30-21:30

Nimes - PSG,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
21:30-23:15

Budućnost - Ulm,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Žvab
23:15-01:15

Strasbourg - Lyon,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
01:15-03:00

Metropolitans 92 - Mornar,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Gajšek
03:00-05:00

Valenciennes - Sochaux,

Nogomet - Ligue 2Komentator: Uroš Puš
05:00-07:00

Strasbourg - Lyon,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
07:00-09:00

Lille - Lens,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Cotič
09:00-11:00

St. Etienne - Nice,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Primož Podsedenšek
11:00-13:00

Marseille - Bordeaux,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Gregor Gajšek
13:00-13:30

Vrhunci,

Reli - Andalucia RallyKomentator: Luka Potočnik
13:30-15:15

Joventut - Venice,

Košarka - EurocupKomentator: Luka Potočnik
15:15-17:15

Nimes - PSG,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
17:15-19:00

Budućnost - Ulm,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Žvab
19:00-20:40

Metropolitans 92 - Mornar,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Gajšek
20:40-22:45

Kortrijk - Anderlecht,

Nogomet - Belgijska ligaKomentator: Uroš Puš
22:45-23:15

Napoved 5. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Marko Premrl
23:15-23:30

Vrhunci,

Košarka - Španska ligaKomentator: Marko Premrl
23:30-01:15

Bologna - Monaco,

Košarka - EurocupKomentator: Primož Podsedenšek
01:15-03:00

Promitheas Patras - Nanterre 92,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Gajšek
03:00-05:00

Guingamp - Auxerre,

Nogomet - Ligue 2Komentator: Klemen Verlič
05:00-06:45

Lokomotiv Kuban - Andorra,

Košarka - EurocupKomentator: Luka Potočnik
06:45-08:30

Unicaja - Brescia,

Košarka - EurocupKomentator: Lojze Grčman
08:30-10:15

Joventut - Venice,

Košarka - EurocupKomentator: Luka Potočnik
10:15-12:00

Budućnost - Ulm,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Žvab
12:00-12:30

Napoved 8. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Marko Premrl
12:30-14:15

Bahcesehir Koleji Istanbul - Partizan,

Košarka - EurocupKomentator: Primož Podsedenšek
14:15-16:15

Trento - Cedevita Olimpija,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Žvab
16:15-17:15

VN Limburga, 1. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
17:15-18:10

VN Limburga, 2. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
18:10-20:15

Eupen - Mechelen,

Nogomet - Belgijska ligaKomentator: Uroš Puš
20:15-20:40

8. oddaja,

Futsal - Futsal magazinKomentator: Marko Premrl
20:40-22:45

Joventut - Baskonia,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Žvab
22:45-00:45

Genoa - Inter,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
00:45-02:45

Rennes - Angers,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Blaž Magdič
02:45-03:30

Joventut - Baskonia,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Žvab
03:30-05:00

Montpellier - Saint Raphael,

Rokomet - Francoska ligaKomentator: Luka Potočnik
05:00-07:00

PSG - Dijon,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Primož Podsedenšek
07:00-09:00

Caen - Guingamp,

Nogomet - Ligue 2Komentator: Uroš Puš
09:00-11:00

Lorient - Marseille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Cotič
11:00-12:55

Eupen - Mechelen,

Nogomet - Belgijska ligaKomentator: Uroš Puš
12:55-14:55

Lens - Nantes,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
14:55-16:55

Parma - Spezia,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
16:55-19:00

Nice - Lille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
19:00-20:00

VN Lommla, 1. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
20:00-21:00

VN Lommla, 2. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
21:00-22:00

VN Lommla, 1. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
22:00-23:00

VN Lommla, 2. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
23:00-01:00

Lyon - Monaco,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Žiga Ikič
01:00-03:00

Lens - Nantes,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
03:00-05:00

Nice - Lille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
05:00-07:00

Lorient - Marseille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Cotič
07:00-09:00

Eupen - Mechelen,

Nogomet - Belgijska ligaKomentator: Uroš Puš
09:00-11:00

Parma - Spezia,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
11:00-13:00

Sassuolo - Torino,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
13:00-15:00

Kortrijk - Anderlecht,

Nogomet - Belgijska ligaKomentator: Uroš Puš
15:00-17:00

Lyon - Monaco,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Žiga Ikič
17:00-19:00

PSG - Dijon,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Primož Podsedenšek
19:00-20:00

VN Lommla, 1. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
20:00-21:00

VN Lommla, 2. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
21:00-22:00

VN Lommla, 1. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
22:00-23:00

VN Lommla, 2. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
23:00-01:00

Sochaux - Amiens,

Nogomet - Ligue 2Komentator: Klemen Verlič
01:00-03:00

Rennes - Angers,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Blaž Magdič
03:00-05:00

Caen - Guingamp,

Nogomet - Ligue 2Komentator: Uroš Puš
05:00-07:00

Eupen - Mechelen,

Nogomet - Belgijska ligaKomentator: Uroš Puš
07:00-09:00

Sochaux - Amiens,

Nogomet - Ligue 2Komentator: Klemen Verlič
09:00-10:00

Vrhunci 5. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
10:00-10:30

43. oddaja,

Ekstremni športi - World of Free SportsKomentator: Gregor Žvab
10:30-12:30

Lorient - Marseille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Cotič
12:30-14:15

Joventut - Baskonia,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Žvab
14:15-16:15

Lyon - Monaco,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Žiga Ikič
16:15-18:00

Real Madrid - Estudiantes,

Košarka - Španska ligaKomentator: Luka Potočnik
18:00-20:00

PSG - Dijon,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Primož Podsedenšek
20:00-22:00

Atalanta - Sampdoria,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
22:00-23:45

Nanterre 92 - Bursaspor,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Gajšek
23:45-01:30

Andorra - Lietkabelis,

Košarka - EurocupKomentator: Luka Potočnik
01:30-03:30

Rennes - Angers,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Blaž Magdič
03:30-05:00

Montpellier - Saint Raphael,

Rokomet - Francoska ligaKomentator: Luka Potočnik
05:00-07:00

Nice - Lille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
07:00-09:00

Kortrijk - Anderlecht,

Nogomet - Belgijska ligaKomentator: Uroš Puš
09:00-11:00

Caen - Guingamp,

Nogomet - Ligue 2Komentator: Uroš Puš
11:00-12:00

Vrhunci 8. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Potočnik
12:00-13:45

Antwerp - Bologna,

Košarka - EurocupKomentator: Primož Podsedenšek
13:45-15:30

Nanterre 92 - Bursaspor,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Gajšek
15:30-17:15

Andorra - Lietkabelis,

Košarka - EurocupKomentator: Luka Potočnik
17:15-19:10

Lyon - Monaco,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Žiga Ikič
19:10-21:15

Ulm - Unicaja,

Košarka - EurocupKomentator: Luka Potočnik
21:15-23:15

PSG - Dijon,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Primož Podsedenšek
23:15-01:00

Partizan - Bourg-en-Bresse,

Košarka - EurocupKomentator: Primož Podsedenšek
01:00-03:00

Lens - Nantes,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
03:00-05:00

Sochaux - Amiens,

Nogomet - Ligue 2Komentator: Klemen Verlič
05:00-07:00

Rennes - Angers,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Blaž Magdič
07:00-08:00

Vrhunci 8. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Potočnik
08:00-08:30

Motokros Magazin, VN Limburga in Lommla,

Motokros - MXGPKomentator: Gregor Žvab
08:30-09:00

5. oddaja,

Nogomet - Serie A magazinKomentator: Marko Premrl
09:00-11:00

Lyon - Monaco,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Žiga Ikič
11:00-12:45

Andorra - Lietkabelis,

Košarka - EurocupKomentator: Luka Potočnik
12:45-14:30

Antwerp - Bologna,

Košarka - EurocupKomentator: Primož Podsedenšek
14:30-16:15

Gran Canaria - Trento,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Gajšek
16:15-18:00

Unics Kazan - Joventut,

Košarka - EurocupKomentator: Primož Podsedenšek
18:00-19:45

Nanterre 92 - Bursaspor,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Gajšek
19:45-21:30

Partizan - Bourg-en-Bresse,

Košarka - EurocupKomentator: Primož Podsedenšek
21:30-23:15

Mornar - Budućnost,

Košarka - EurocupKomentator: Lojze Grčman
23:15-01:00

Ulm - Unicaja,

Košarka - EurocupKomentator: Luka Potočnik
01:00-03:00

Nice - Lille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
03:00-05:00

Caen - Guingamp,

Nogomet - Ligue 2Komentator: Uroš Puš
05:00-06:45

Gran Canaria - Trento,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Gajšek
06:45-08:30

Unics Kazan - Joventut,

Košarka - EurocupKomentator: Primož Podsedenšek
08:30-10:30

Lorient - Marseille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Cotič
10:30-12:15

Ulm - Unicaja,

Košarka - EurocupKomentator: Luka Potočnik
12:15-14:00

Bilbao - Andorra,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Žvab
14:00-16:00

Lyon - Monaco,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Žiga Ikič
16:00-17:45

Partizan - Bourg-en-Bresse,

Košarka - EurocupKomentator: Primož Podsedenšek
17:45-19:30

Mornar - Budućnost,

Košarka - EurocupKomentator: Lojze Grčman
19:30-21:30

PSG - Dijon,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Primož Podsedenšek
21:30-23:15

Nanterre 92 - Bursaspor,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Gajšek
23:15-01:00

Tenerife - Gran Canaria,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Gajšek
01:00-03:00

Kortrijk - Anderlecht,

Nogomet - Belgijska ligaKomentator: Uroš Puš
03:00-05:00

Sochaux - Amiens,

Nogomet - Ligue 2Komentator: Klemen Verlič
05:00-06:45

Nanterre 92 - Bursaspor,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Gajšek
06:45-08:30

Antwerp - Bologna,

Košarka - EurocupKomentator: Primož Podsedenšek
08:30-10:15

Partizan - Bourg-en-Bresse,

Košarka - EurocupKomentator: Primož Podsedenšek
10:15-12:00

Unics Kazan - Joventut,

Košarka - EurocupKomentator: Primož Podsedenšek
12:00-13:45

Mornar - Budućnost,

Košarka - EurocupKomentator: Lojze Grčman
13:45-15:30

Bilbao - Andorra,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Žvab
15:30-17:30

Marseille - Lens,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
17:30-18:30

VN Lommla, 1. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
18:30-19:30

VN Lommla, 2. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
19:30-20:30

VN Lommla, 1. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
20:30-21:30

VN Lommla, 2. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
21:30-23:15

Tenerife - Gran Canaria,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Gajšek
23:15-01:15

Nantes - PSG,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Žiga Ikič
01:15-03:00

Ulm - Unicaja,

Košarka - EurocupKomentator: Luka Potočnik
03:00-05:00

Crotone - Atalanta,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
05:00-07:00

Marseille - Lens,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
07:00-09:00

Paris - Caen,

Nogomet - Ligue 2Komentator: Uroš Puš
09:00-11:00

Rennes - Brest,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Cotič
11:00-12:55

Nantes - PSG,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Žiga Ikič
12:55-14:55

St. Etienne - Montpellier,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
14:55-17:00

Torino - Lazio,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
17:00-17:30

9. oddaja,

Futsal - Futsal magazinKomentator: Marko Premrl
17:30-18:00

5. oddaja,

Nogomet - Serie A magazinKomentator: Marko Premrl
18:00-18:25

44. oddaja,

Ekstremni športi - World of Free SportsKomentator: Luka Potočnik
18:25-20:30

Valencia - Real Madrid,

Košarka - Španska ligaKomentator: Luka Potočnik
20:30-21:30

VN Trentina, 2. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
21:30-22:30

VN Trentina, 2. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
22:30-00:30

Udinese - Milan,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
00:30-02:30

Lille - Lyon,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
02:30-03:00

44. oddaja,

Ekstremni športi - World of Free SportsKomentator: Luka Potočnik
03:00-05:00

Torino - Lazio,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
05:00-07:00

Bologna - Cagliari,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
07:00-09:00

Roma - Fiorentina,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
09:00-11:00

Paris - Caen,

Nogomet - Ligue 2Komentator: Uroš Puš
11:00-13:00

Sampdoria - Genoa,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
13:00-15:00

Rennes - Brest,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Cotič
15:00-17:00

St. Etienne - Montpellier,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
17:00-19:00

Lille - Lyon,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
19:00-21:00

Nantes - PSG,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Žiga Ikič
21:00-22:00

VN Trentina, 1. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
22:00-23:00

VN Trentina, 2. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
23:00-00:00

VN Trentina, 1. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
05:00-07:00

Nimes - PSG,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
07:00-09:00

Hellas Verona - Genoa,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
09:00-11:00

Spezia - Fiorentina,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Potočnik
11:00-13:00

Dinamo - Gorica,

Nogomet - Hrvaška ligaKomentator: Luka Cotič
13:00-15:00

Inter - Milan,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
15:00-17:00

Crotone - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
17:00-18:00

VN Limburga, 1. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
18:00-19:00

VN Limburga, 2. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
19:00-20:00

VN Limburga, 1. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
20:00-21:00

VN Limburga, 2. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
21:00-23:00

Trento - Cedevita Olimpija,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Žvab
23:00-01:00

Napoli - Atalanta,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
01:00-03:00

Sampdoria - Lazio,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
03:00-05:00

Torino - Cagliari,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
05:00-07:00

Bologna - Sassuolo,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
07:00-09:00

Udinese - Parma,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
09:00-11:00

Inter - Milan,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
11:00-13:00

Roma - Benevento,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
13:00-14:00

VN Limburga, 1. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
14:00-15:00

VN Limburga, 2. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
15:00-16:00

VN Limburga, 1. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
16:00-17:00

VN Limburga, 2. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
17:00-19:00

Napoli - Atalanta,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
19:00-19:30

Vrhunci,

Reli - Andalucia RallyKomentator: Luka Potočnik
19:30-20:00

Lonato, Vrhunci,

Avtomobilizem - FIA Karting World ChampionshipKomentator: Luka Potočnik
20:00-20:30

Motokros Magazin, VN Flandrije,

Motokros - MXGPKomentator: Gregor Žvab
20:30-20:55

Napoved 8. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Marko Premrl
20:55-23:00

Rennes - Angers,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Blaž Magdič
23:00-01:00

Sassuolo - Torino,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
01:00-03:00

Crotone - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
03:00-05:00

Spezia - Fiorentina,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Potočnik
05:00-07:00

Rennes - Angers,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Blaž Magdič
07:00-09:00

Sassuolo - Torino,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
09:00-11:00

Kortrijk - Anderlecht,

Nogomet - Belgijska ligaKomentator: Uroš Puš
11:00-12:00

VN Limburga, 1. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
12:00-13:00

VN Limburga, 2. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
13:00-14:00

VN Limburga, 1. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
14:00-14:55

VN Limburga, 2. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
14:55-16:55

Caen - Guingamp,

Nogomet - Ligue 2Komentator: Uroš Puš
16:55-18:55

Lorient - Marseille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Cotič
18:55-20:45

Montpellier - Saint Raphael,

Rokomet - Francoska ligaKomentator: Luka Potočnik
20:45-20:55

14. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Žiga Ikič
20:55-23:00

PSG - Dijon,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Primož Podsedenšek
23:00-01:00

Atalanta - Sampdoria,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
01:00-02:00

Sassuolo - Torino,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
02:00-02:30

43. oddaja,

Ekstremni športi - World of Free SportsKomentator: Gregor Žvab
02:30-03:00

Lonato, Vrhunci,

Avtomobilizem - FIA Karting World ChampionshipKomentator: Luka Potočnik
03:00-05:00

Lorient - Marseille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Cotič
05:00-07:00

Atalanta - Sampdoria,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
07:00-08:30

Montpellier - Saint Raphael,

Rokomet - Francoska ligaKomentator: Luka Potočnik
08:30-10:30

PSG - Dijon,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Primož Podsedenšek
10:30-12:25

Genoa - Inter,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
12:25-14:30

Cagliari - Crotone,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
14:30-14:55

Vrhunci,

Reli - Andalucia RallyKomentator: Luka Potočnik
14:55-17:00

Benevento - Napoli,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
17:00-17:30

Lonato, Vrhunci,

Avtomobilizem - FIA Karting World ChampionshipKomentator: Luka Potočnik
17:30-18:25

VN Lommla, 2. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
18:25-20:30

Real Madrid - Estudiantes,

Košarka - Španska ligaKomentator: Luka Potočnik
20:30-20:55

43. oddaja,

Ekstremni športi - World of Free SportsKomentator: Gregor Žvab
20:55-23:00

Lyon - Monaco,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Žiga Ikič
23:00-01:00

Juventus - Hellas Verona,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
01:00-03:00

Fiorentina - Udinese,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
03:00-05:00

Parma - Spezia,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
05:00-07:00

Atalanta - Sampdoria,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
07:00-08:00

VN Lommla, 1. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
08:00-09:00

VN Lommla, 2. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
09:00-11:00

Cagliari - Crotone,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
11:00-12:00

VN Lommla, 1. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
12:00-13:00

VN Lommla, 2. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
13:00-15:00

Benevento - Napoli,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
15:00-17:00

Genoa - Inter,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
17:00-19:00

Juventus - Hellas Verona,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
19:00-20:40

Real Madrid - Estudiantes,

Košarka - Španska ligaKomentator: Luka Potočnik
20:40-22:45

Sochaux - Amiens,

Nogomet - Ligue 2Komentator: Klemen Verlič
22:45-00:45

Milan - Roma,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
00:45-02:45

Lazio - Bologna,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
02:45-03:15

41. oddaja,

Ekstremni športi - World of Free SportsKomentator: Luka Potočnik
03:15-05:00

Fiorentina - Udinese,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
05:00-07:00

Sassuolo - Torino,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
07:00-09:00

Cagliari - Crotone,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
09:00-11:00

Juventus - Hellas Verona,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
11:00-13:00

Benevento - Napoli,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
13:00-15:00

Lazio - Bologna,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
15:00-16:00

VN Lommla, 1. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
16:00-17:00

VN Lommla, 2. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
17:00-19:00

Milan - Roma,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
19:00-19:55

Vrhunci 5. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
19:55-22:00

Andorra - Lietkabelis,

Košarka - EurocupKomentator: Luka Potočnik
22:00-23:00

VN Lommla, 1. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
23:00-00:00

VN Lommla, 2. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
00:00-01:00

Vrhunci 8. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Potočnik
01:00-03:00

Genoa - Inter,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
03:00-05:00

Cagliari - Crotone,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
05:00-07:00

Benevento - Napoli,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
07:00-09:00

Milan - Roma,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
09:00-11:00

Sassuolo - Torino,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
11:00-13:00

Atalanta - Sampdoria,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
13:00-14:00

VN Lommla, 1. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
14:00-15:00

VN Lommla, 2. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
15:00-16:00

VN Lommla, 1. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
16:00-16:55

VN Lommla, 2. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
16:55-18:55

Unics Kazan - Joventut,

Košarka - EurocupKomentator: Primož Podsedenšek
18:55-20:55

Mornar - Budućnost,

Košarka - EurocupKomentator: Lojze Grčman
20:55-23:00

Gran Canaria - Trento,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Gajšek
23:00-01:00

Cedevita Olimpija - Promitheas Patras,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Žvab
01:00-03:00

Juventus - Hellas Verona,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
03:00-05:00

Parma - Spezia,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
05:00-07:00

Lyon - Monaco,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Žiga Ikič
07:00-09:00

PSG - Dijon,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Primož Podsedenšek
09:00-11:00

Fiorentina - Udinese,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
11:00-13:00

Cagliari - Crotone,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
13:00-14:00

VN Lommla, 1. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
14:00-15:00

VN Lommla, 2. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
15:00-17:00

Milan - Roma,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
17:00-19:00

Lazio - Bologna,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
19:00-21:00

Atalanta - Sampdoria,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
21:00-23:00

Cedevita Olimpija - Promitheas Patras,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Žvab
23:00-01:00

Genoa - Inter,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
01:00-03:00

Benevento - Napoli,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
03:00-05:00

Rennes - Angers,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Blaž Magdič
05:00-06:00

VN Lommla, 1. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
06:00-07:00

VN Lommla, 2. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
07:00-09:00

Sassuolo - Torino,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
09:00-10:00

VN Lommla, 1. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
10:00-11:00

VN Lommla, 2. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
11:00-13:00

Parma - Spezia,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
13:00-15:00

Juventus - Hellas Verona,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
15:00-17:00

Atalanta - Sampdoria,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
17:00-19:00

Milan - Roma,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
19:00-21:00

Cedevita Olimpija - Promitheas Patras,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Žvab
21:00-21:10

Vrhunci,

Košarka - Španska ligaKomentator: Marko Premrl
21:10-23:15

Tenerife - Gran Canaria,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Gajšek
23:15-01:15

Marseille - Lens,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
01:15-03:15

Genoa - Inter,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
03:15-05:00

Partizan - Bourg-en-Bresse,

Košarka - EurocupKomentator: Primož Podsedenšek
05:00-06:00

VN Lommla, 1. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
06:00-07:00

VN Lommla, 2. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
07:00-08:00

VN Lommla, 1. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
08:00-09:00

VN Lommla, 2. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
09:00-11:00

Milan - Roma,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
11:00-13:00

Tenerife - Gran Canaria,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Gajšek
13:00-14:55

Marseille - Lens,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
14:55-16:55

Paris - Caen,

Nogomet - Ligue 2Komentator: Uroš Puš
16:55-19:00

Rennes - Brest,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Cotič
19:00-20:55

Crotone - Atalanta,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
20:55-23:00

Nantes - PSG,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Žiga Ikič
23:00-01:00

Inter - Parma,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
01:00-03:00

Bologna - Cagliari,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
03:00-05:00

Marseille - Lens,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
05:00-05:30

Napoved 6. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Marko Premrl
05:30-06:00

Napoved 9. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Marko Premrl
06:00-06:30

Vrhunci,

Reli - Andalucia RallyKomentator: Luka Potočnik
06:30-08:30

Crotone - Atalanta,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
08:30-10:30

Bologna - Cagliari,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
10:30-12:25

Inter - Parma,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
12:25-14:30

Udinese - Milan,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
14:30-14:55

44. oddaja,

Ekstremni športi - World of Free SportsKomentator: Luka Potočnik
14:55-17:00

Spezia - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
17:00-17:55

VN Trentina, 2. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
17:55-20:00

Roma - Fiorentina,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
20:00-20:30

Lonato, Vrhunci,

Avtomobilizem - FIA Karting World ChampionshipKomentator: Luka Potočnik
20:30-20:55

Vrhunci,

Reli - Andalucia RallyKomentator: Luka Potočnik
20:55-23:00

Lille - Lyon,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
23:00-01:00

Sampdoria - Genoa,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
01:00-03:00

Napoli - Sassuolo,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
03:00-05:00

St. Etienne - Montpellier,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Uroš Puš
05:00-07:00

Crotone - Atalanta,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
07:00-08:00

VN Trentina, 1. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
08:00-09:00

VN Trentina, 2. dirka,

Motokros - MX2Komentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
09:00-10:00

VN Trentina, 1. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
10:00-11:00

VN Trentina, 2. dirka,

Motokros - MXGPKomentatorja: Aleš Stadler in Peter Irt
11:00-13:00

Roma - Fiorentina,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
13:00-15:00

Spezia - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
15:00-17:00

Napoli - Sassuolo,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
17:00-19:00

Udinese - Milan,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
19:00-20:40

Valencia - Real Madrid,

Košarka - Španska ligaKomentator: Luka Potočnik
20:40-22:45

Amiens - Toulouse,

Nogomet - Ligue 2Komentator: Blaž Magdič
22:45-00:45

Hellas Verona - Benevento,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič