šport TV 1 logo
17:55 V ŽIVO
Sampdoria - Parma Serie A
šport TV 2 logo
18:25 V ŽIVO
Manresa - Barcelona Španska liga
šport TV 3 logo
19:30 DANES
Slovenija - Brazilija IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019
Danes, 08.12.Jutri, 09.12.Torek, 10.12.Sreda, 11.12.
Četrtek, 12.12.Petek, 13.12.Sobota, 14.12.Nedelja, 15.12.
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
19:39
05:00-06:55

Lazio - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
06:55-08:45

Slovenija - Brazilija,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Grega Sever
08:45-09:00

13. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Žiga Ikič
09:00-09:55

Vrhunci 16. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Cotič
09:55-11:45

Nizozemska - Nemčija,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Grega Sever
11:45-12:00

14. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Žiga Ikič
12:00-12:25

3. oddaja,

Ekstremni športi - Xtreme CollxtionKomentator: Mitja Hozjan
12:25-14:25

Španija - Švedska,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Robert Kukovica
14:25-14:30

Vrhunci,

Odbojka na mivki - Ljubljana Beach Volley Winter Edition
14:30-14:55

2. oddaja,

Ekstremni športi - Ultimate RushKomentator: Marko Premrl
14:55-17:00

Torino - Fiorentina,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
17:00-17:30

10. oddaja,

Nogomet - Nogometne zgodbeKomentator: Marko Premrl
17:30-17:55

2. oddaja,

Magazin - Sanjsko moštvoKomentator: Marko Premrl
17:55-20:00

Sampdoria - Parma,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
20:00-20:15

15. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Luka Potočnik
20:15-20:40

3. oddaja,

Ekstremni športi - Xtreme CollxtionKomentator: Mitja Hozjan
20:40-22:45

Bologna - Milan,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
22:45-00:15

Slovenija - Brazilija,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Grega Sever
00:15-02:00

Lecce - Genoa,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
02:00-02:30

2. oddaja,

Ekstremni športi - Ultimate RushKomentator: Marko Premrl
02:30-03:00

2. oddaja,

Magazin - Sanjsko moštvoKomentator: Marko Premrl
03:00-05:00

Sassuolo - Cagliari,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
05:00-06:55

Udinese - Napoli,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
06:55-08:45

Tekma za 19. mesto: Slovenija - DR Kongo,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Grega Sever
08:45-09:00

17. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Gregor Žvab
09:00-09:30

10. oddaja,

Nogomet - Nogometne zgodbeKomentator: Marko Premrl
09:30-09:55

2. oddaja,

Magazin - Sanjsko moštvoKomentator: Marko Premrl
09:55-11:50

Danska - Nizozemska,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Blaž Magdič
11:50-11:55

Vrhunci,

Odbojka na mivki - Ljubljana Beach Volley Winter Edition
11:55-12:25

2. oddaja,

Ekstremni športi - Ultimate RushKomentator: Marko Premrl
12:25-14:15

Južna Koreja - Norveška,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Robert Kukovica
14:15-16:15

Lazio - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
16:15-18:15

Inter - Roma,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
18:15-19:15

Vrhunci 17. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
19:15-20:10

Vrhunci 15. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
20:10-22:00

Vardar - Tatran Prešov,

Rokomet - SEHA LigaKomentator: Primož Podsedenšek
22:00-23:30

Tekma za 19. mesto: Slovenija - DR Kongo,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Grega Sever
23:30-01:00

Južna Koreja - Norveška,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Robert Kukovica
01:00-03:30

Washington - Columbus,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Uroš Puš
03:30-05:00

Danska - Nizozemska,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Blaž Magdič
05:00-06:55

Bologna - Milan,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
06:55-08:45

Rusija - Črna gora,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Blaž Magdič
08:45-09:00

18. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Gregor Žvab
09:00-09:55

Vrhunci 15. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
09:55-11:45

Japonska - Španija,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Robert Kukovica
11:45-12:00

19. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Gregor Žvab
12:00-12:25

2. oddaja,

Magazin - Sanjsko moštvoKomentator: Marko Premrl
12:25-14:15

Švedska - Romunija,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Robert Kukovica
14:15-16:15

Inter - Roma,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
16:15-18:10

Lazio - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
18:10-20:15

Darussafaka - Brescia,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Žvab
20:15-20:40

13. oddaja,

Futsal - Futsal magazinKomentator: Marko Premrl
20:40-22:45

Unicaja - Oldenburg,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Žvab
22:45-00:15

Rusija - Črna gora,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Blaž Magdič
00:15-02:00

Atalanta - Hellas Verona,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
02:00-02:30

3. oddaja,

Ekstremni športi - Xtreme CollxtionKomentator: Mitja Hozjan
02:30-03:00

10. oddaja,

Nogomet - Nogometne zgodbeKomentator: Marko Premrl
03:00-05:00

Udinese - Napoli,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
05:00-06:55

Inter - Roma,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
06:55-08:45

Španija - Rusija,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Grega Sever
08:45-09:00

20. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Gregor Žvab
09:00-09:55

Vrhunci 17. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
09:55-11:45

Srbija - Danska,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Grega Sever
11:45-12:00

21. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Luka Cotič
12:00-12:25

2. oddaja,

Ekstremni športi - Ultimate RushKomentator: Marko Premrl
12:25-14:15

Črna gora - Švedska,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Robert Kukovica
14:15-16:15

Lazio - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
16:15-18:15

Bologna - Milan,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
18:15-18:40

12. oddaja,

Nogomet - Serie A magazinKomentator: Marko Premrl
18:40-20:40

Krka - Koper Primorska,

Košarka - Slovenska ligaKomentator: Primož Podsedenšek
20:40-22:45

Nanterre - Cedevita Olimpija,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Žvab
22:45-00:15

Norveška - Nemčija,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Blaž Magdič
00:15-00:30

Vrhunci,

Košarka - Španska ligaKomentator: Marko Premrl
00:30-01:05

13. oddaja,

Futsal - Futsal magazinKomentator: Marko Premrl
01:05-03:30

Washington - Boston,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Uroš Puš
03:30-05:00

Romunija - Japonska,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Robert Kukovica
05:00-06:45

Lecce - Genoa,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
06:45-08:45

Washington - Boston,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Uroš Puš
08:45-10:30

Sampdoria - Parma,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
10:30-12:30

Inter - Roma,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
12:30-14:15

Sassuolo - Cagliari,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
14:15-15:15

Vrhunci 15. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
15:15-17:00

Nanterre - Cedevita Olimpija,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Žvab
17:00-18:55

Atalanta - Hellas Verona,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
18:55-20:40

Fuchse Berlin - Kiel,

Rokomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek
20:40-22:30

Nantes - Aix,

Rokomet - Francoska ligaKomentator: Lojze Grčman
22:30-00:30

Udinese - Napoli,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
00:30-02:30

Monaco - Amiens,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Cotič
02:30-03:00

13. oddaja,

Futsal - Futsal magazinKomentator: Marko Premrl
03:00-05:00

Marseille - Bordeaux,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Žiga Ikič
05:00-07:00

Lazio - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
07:00-09:00

Bologna - Milan,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
09:00-09:25

12. oddaja,

Nogomet - Serie A magazinKomentator: Marko Premrl
09:25-11:15

Polfinale,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Grega Sever
11:15-11:30

Vrhunci,

Košarka - Španska ligaKomentator: Marko Premrl
11:30-12:25

Vrhunci 15. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
12:25-14:15

Polfinale,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Robert Kukovica
14:15-16:00

Inter - Roma,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
16:00-18:00

Montpellier - PSG,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Gregor Gajšek
18:00-18:30

Napoved 16. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Marko Premrl
18:30-18:55

Napoved 18. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Marko Premrl
18:55-20:40

Metaloplastika Šabac - Veszprem,

Rokomet - SEHA LigaKomentator: Primož Podsedenšek
20:40-22:45

Lille - Montpellier,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
22:45-00:15

Polfinale,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Grega Sever
00:15-01:45

Polfinale,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Robert Kukovica
01:45-02:05

24. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Žiga Ikič
02:05-04:30

Dallas - Vegas,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Uroš Puš
04:30-05:00

Napoved 18. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Marko Premrl
05:00-05:30

12. oddaja,

Nogomet - Serie A magazinKomentator: Marko Premrl
05:30-06:00

Napoved 16. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Marko Premrl
06:00-08:00

Dallas - Vegas,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Uroš Puš
08:00-09:25

Polfinale,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Grega Sever
09:25-11:30

Sydney FC - Central Coast Mariners,

Nogomet - Avstralska ligaKomentator: Luka Cotič
11:30-12:55

Polfinale,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Robert Kukovica
12:55-14:55

Levante - Ferrol,

Futsal - Španska ligaKomentator: Žiga Ikič
14:55-17:00

Brescia - Lecce,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
17:00-17:30

4. oddaja,

Ekstremni športi - Xtreme CollxtionKomentator: Žiga Ikič
17:30-17:55

3. oddaja,

Ekstremni športi - Ultimate RushKomentator: Marko Premrl
17:55-20:00

Napoli - Parma,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
20:00-20:15

25. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Luka Potočnik
20:15-20:40

3. oddaja,

Magazin - Sanjsko moštvoKomentator: Marko Premrl
20:40-22:45

Genoa - Sampdoria,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
22:45-00:45

Angers - Monaco,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Izidor Kordič
00:45-02:30

Rijeka - Varaždin,

Nogomet - Hrvaška ligaKomentator: Luka Potočnik
02:30-03:00

1. oddaja,

Nogomet - Nogometne zgodbeKomentator: Marko Premrl
03:00-05:00

Dinamo - Lokomotiva,

Nogomet - Hrvaška ligaKomentator: Žiga Ikič
05:00-07:00

Genoa - Sampdoria,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
07:00-09:00

Napoli - Parma,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
09:00-09:25

4. oddaja,

Ekstremni športi - Xtreme CollxtionKomentator: Žiga Ikič
09:25-11:15

Tekma za 3. mesto,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Blaž Magdič
11:15-11:45

3. oddaja,

Ekstremni športi - Ultimate RushKomentator: Marko Premrl
11:45-12:15

3. oddaja,

Magazin - Sanjsko moštvoKomentator: Marko Premrl
12:15-12:25

26. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Luka Potočnik
12:25-14:15

Finale,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Grega Sever
14:15-14:30

1. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Robert Kukovica
14:30-14:55

1. oddaja,

Nogomet - Nogometne zgodbeKomentator: Marko Premrl
14:55-17:00

Juventus - Udinese,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
17:00-17:30

4. oddaja,

Ekstremni športi - Xtreme CollxtionKomentator: Žiga Ikič
17:30-17:55

3. oddaja,

Ekstremni športi - Ultimate RushKomentator: Marko Premrl
17:55-20:00

Roma - SPAL,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
20:00-20:15

3. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Robert Kukovica
20:15-20:40

3. oddaja,

Magazin - Sanjsko moštvoKomentator: Marko Premrl
20:40-22:45

Fiorentina - Inter,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
22:45-23:05

4. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Robert Kukovica
23:05-01:30

Winnipeg - Philadelphia,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Uroš Puš
01:30-03:00

Finale,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Grega Sever
03:00-05:00

Hellas Verona - Torino,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
05:00-06:45

Bologna - Atalanta,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
06:45-08:45

Winnipeg - Philadelphia,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Uroš Puš
08:45-10:30

Milan - Sassuolo,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Potočnik
10:30-12:30

Roma - SPAL,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
12:30-14:30

Fiorentina - Inter,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
14:30-15:00

1. oddaja,

Nogomet - Nogometne zgodbeKomentator: Marko Premrl
15:00-17:00

Juventus - Udinese,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
17:00-17:55

Vrhunci 18. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Potočnik
17:55-19:45

Zagreb - Meshkov Brest,

Rokomet - SEHA LigaKomentator: Grega Sever
19:45-20:40

Vrhunci 16. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
20:40-22:45

Cagliari - Lazio,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
22:45-00:30

Finale,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Grega Sever
06:00-07:55

Vancouver - Buffalo,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Uroš Puš
07:55-10:00

Adelaide United - Newcastle Jets,

Nogomet - Avstralska ligaKomentator: Luka Potočnik
10:00-10:30

2. oddaja,

Ekstremni športi - Ultimate RushKomentator: Marko Premrl
10:30-12:25

Lazio - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
12:25-14:30

Lecce - Genoa,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
14:30-14:55

10. oddaja,

Nogomet - Nogometne zgodbeKomentator: Marko Premrl
14:55-17:00

Sassuolo - Cagliari,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
17:00-17:25

3. oddaja,

Ekstremni športi - Xtreme CollxtionKomentator: Mitja Hozjan
17:25-19:30

Rijeka - Istra,

Nogomet - Hrvaška ligaKomentator: Žiga Ikič
19:30-21:05

Slovenija - Brazilija,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Grega Sever
21:05-23:30

Winnipeg - Anaheim,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Uroš Puš
23:30-01:00

Srbija - Južna Koreja,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Blaž Magdič
01:00-02:30

Črna gora - Japonska,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Robert Kukovica
02:30-04:00

Norveška - Danska,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Blaž Magdič
04:00-05:30

Nizozemska - Nemčija,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Grega Sever
05:30-07:00

Španija - Švedska,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Robert Kukovica
07:00-09:00

Sydney FC - Brisbane Roar,

Nogomet - Avstralska ligaKomentator: Luka Potočnik
09:00-11:00

Adelaide United - Newcastle Jets,

Nogomet - Avstralska ligaKomentator: Luka Potočnik
11:00-13:00

Inter - Hajduk,

Nogomet - Hrvaška ligaKomentator: Žiga Ikič
13:00-15:00

Rijeka - Istra,

Nogomet - Hrvaška ligaKomentator: Žiga Ikič
15:00-16:30

Danska - Nizozemska,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Blaž Magdič
16:30-18:00

Južna Koreja - Norveška,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Robert Kukovica
18:00-19:30

Tekma za 19. mesto: Slovenija - DR Kongo,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Grega Sever
19:30-21:30

Winnipeg - Anaheim,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Uroš Puš
21:30-23:15

Montpellier - PSG,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Gregor Gajšek
23:15-01:15

Monaco - Amiens,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Cotič
01:15-03:00

Unicaja - Gran Canaria,

Košarka - Španska ligaKomentator: Robert Kukovica
03:00-05:00

Marseille - Bordeaux,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Žiga Ikič
05:00-06:45

Lille - Brest,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
06:45-08:45

Washington - Columbus,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Uroš Puš
08:45-10:30

Nimes - Lyon,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Potočnik
10:30-12:30

Finale: Rangers - Celtic,

Nogomet - Škotski pokalKomentator: Luka Cotič
12:30-14:15

Manresa - Barcelona,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Žvab
14:15-15:45

Rusija - Črna gora,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Blaž Magdič
15:45-17:10

Švedska - Romunija,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Robert Kukovica
17:10-19:00

Meshkov Brest - Metaloplastika Šabac,

Rokomet - SEHA LigaKomentator: Luka Potočnik
19:00-19:15

Vrhunci,

Odbojka na mivki - Ljubljana Beach Volley Winter Edition
19:15-19:40

2. oddaja,

Ekstremni športi - Ultimate RushKomentator: Marko Premrl
19:40-22:15

Četrtfinale: Biel Bienne - Frolunda, druga tekma,

Hokej na ledu - CHL Liga prvakovKomentator: Uroš Puš
22:15-23:15

Vrhunci 15. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
23:15-01:15

Lyon - Benetton Rugby,

Ragbi - Champions CupKomentator: Grega Sever
01:15-03:00

Inter - Hajduk,

Nogomet - Hrvaška ligaKomentator: Žiga Ikič
03:00-05:00

Rijeka - Istra,

Nogomet - Hrvaška ligaKomentator: Žiga Ikič
05:00-06:30

Vardar - Tatran Prešov,

Rokomet - SEHA LigaKomentator: Primož Podsedenšek
06:30-08:30

Četrtfinale: Biel Bienne - Frolunda, druga tekma,

Hokej na ledu - CHL Liga prvakovKomentator: Uroš Puš
08:30-10:15

Limoges - Venice,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Gajšek
10:15-12:00

Vilnius - Tofas,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Gajšek
12:00-13:45

Unicaja - Oldenburg,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Žvab
13:45-15:30

Darussafaka - Brescia,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Žvab
15:30-16:55

Španija - Rusija,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Grega Sever
16:55-18:40

Veszprem - Rabotnik,

Rokomet - SEHA LigaKomentator: Luka Potočnik
18:40-20:30

Beijing Sport University - Nexe,

Rokomet - SEHA LigaKomentator: Luka Potočnik
20:30-20:55

3. oddaja,

Ekstremni športi - Xtreme CollxtionKomentator: Mitja Hozjan
20:55-22:45

Zagreb - Spartak,

Rokomet - SEHA LigaKomentator: Lojze Grčman
22:45-00:30

Krka - Koper Primorska,

Košarka - Slovenska ligaKomentator: Primož Podsedenšek
00:30-02:15

Lokomotiv Kuban - Partizan,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Gajšek
02:15-04:00

Joventut - Unics Kazan,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Gajšek
04:00-05:00

Vrhunci 17. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
05:00-06:30

Slovenija - Brazilija,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Grega Sever
06:30-08:00

Srbija - Južna Koreja,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Blaž Magdič
08:00-09:30

Nizozemska - Nemčija,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Grega Sever
09:30-11:00

Črna gora - Japonska,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Robert Kukovica
11:00-12:30

Španija - Švedska,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Robert Kukovica
12:30-14:00

Norveška - Danska,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Blaž Magdič
14:00-15:30

Tekma za 19. mesto: Slovenija - DR Kongo,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Grega Sever
15:30-17:00

Danska - Nizozemska,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Blaž Magdič
17:00-18:30

Južna Koreja - Norveška,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Robert Kukovica
18:30-20:00

Rusija - Črna gora,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Blaž Magdič
20:00-22:00

Washington - Boston,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Uroš Puš
22:00-23:30

Japonska - Španija,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Robert Kukovica
23:30-01:00

Švedska - Romunija,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Robert Kukovica
01:00-02:30

Španija - Rusija,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Grega Sever
02:30-04:00

Nizozemska - Južna Koreja,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Blaž Magdič
04:00-05:00

Vrhunci 15. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
05:00-06:30

Srbija - Danska,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Grega Sever
06:30-08:00

Romunija - Japonska,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Robert Kukovica
08:00-09:30

Črna gora - Švedska,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Robert Kukovica
09:30-11:00

Veszprem - Rabotnik,

Rokomet - SEHA LigaKomentator: Luka Potočnik
11:00-12:30

Beijing Sport University - Nexe,

Rokomet - SEHA LigaKomentator: Luka Potočnik
12:30-14:00

Zagreb - Spartak,

Rokomet - SEHA LigaKomentator: Lojze Grčman
14:00-14:30

12. oddaja,

Nogomet - Serie A magazinKomentator: Marko Premrl
14:30-16:00

Polfinale,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Grega Sever
16:00-17:30

Polfinale,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Robert Kukovica
17:30-19:15

Joventut - Unics Kazan,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Gajšek
19:15-21:00

Lokomotiv Kuban - Partizan,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Gajšek
21:00-22:45

Krka - Koper Primorska,

Košarka - Slovenska ligaKomentator: Primož Podsedenšek
22:45-00:30

Nanterre - Cedevita Olimpija,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Žvab
00:30-02:00

Nantes - Aix,

Rokomet - Francoska ligaKomentator: Lojze Grčman
02:00-03:30

Fuchse Berlin - Kiel,

Rokomet - BundesligaKomentator: Primož Podsedenšek
03:30-05:00

Lemgo - Rhein-Neckar,

Rokomet - BundesligaKomentator: Luka Potočnik
05:00-06:30

Polfinale,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Grega Sever
06:30-08:00

Polfinale,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Robert Kukovica
08:00-09:30

Metaloplastika Šabac - Veszprem,

Rokomet - SEHA LigaKomentator: Primož Podsedenšek
09:30-09:45

Vrhunci,

Košarka - Španska ligaKomentator: Marko Premrl
09:45-11:45

Dallas - Vegas,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Uroš Puš
11:45-13:40

Racing 92 - Ospreys,

Ragbi - Champions CupKomentator: Luka Potočnik
13:40-15:45

Connacht Rugby - Gloucester Rugby,

Ragbi - Champions CupKomentator: Grega Sever
15:45-17:25

Nanterre - Cedevita Olimpija,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Žvab
17:25-19:30

Metz - Marseille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Potočnik
19:30-19:55

1. oddaja,

Nogomet - Nogometne zgodbeKomentator: Marko Premrl
19:55-22:05

Angers - Monaco,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Izidor Kordič
22:05-00:30

Calgary - Carolina,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Uroš Puš
00:30-01:00

4. oddaja,

Ekstremni športi - Xtreme CollxtionKomentator: Žiga Ikič
01:00-03:00

Levante - Ferrol,

Futsal - Španska ligaKomentator: Žiga Ikič
03:00-05:00

Connacht Rugby - Gloucester Rugby,

Ragbi - Champions CupKomentator: Grega Sever
05:00-06:45

Brescia - Lecce,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
06:45-08:30

Metz - Marseille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Potočnik
08:30-10:30

Angers - Monaco,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Izidor Kordič
10:30-11:00

1. oddaja,

Nogomet - Nogometne zgodbeKomentator: Marko Premrl
11:00-12:55

Calgary - Carolina,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Uroš Puš
12:55-14:55

Motherwell - Rangers,

Nogomet - Škotska ligaKomentator: Luka Potočnik
14:55-17:00

Milan - Sassuolo,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Potočnik
17:00-19:00

Lyon - Rennes,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Cotič
19:00-19:30

4. oddaja,

Ekstremni športi - Xtreme CollxtionKomentator: Žiga Ikič
19:30-19:55

3. oddaja,

Magazin - Sanjsko moštvoKomentator: Marko Premrl
19:55-22:00

Oostende - Gent,

Nogomet - Belgijska ligaKomentator: Izidor Kordič
22:00-23:45

Finale,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Grega Sever
23:45-01:15

Tekma za 3. mesto,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Blaž Magdič
01:15-03:00

St. Etienne - PSG,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Gregor Gajšek
03:00-05:00

Lyon - Rennes,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Cotič
05:00-06:45

Sydney FC - Central Coast Mariners,

Nogomet - Avstralska ligaKomentator: Luka Cotič
06:45-07:15

4. oddaja,

Ekstremni športi - Xtreme CollxtionKomentator: Žiga Ikič
07:15-09:15

Oostende - Gent,

Nogomet - Belgijska ligaKomentator: Izidor Kordič
09:15-11:00

Racing 92 - Ospreys,

Ragbi - Champions CupKomentator: Luka Potočnik
11:00-13:00

Connacht Rugby - Gloucester Rugby,

Ragbi - Champions CupKomentator: Grega Sever
13:00-14:30

Nexe - Vardar,

Rokomet - SEHA LigaKomentator: Robert Kukovica
14:30-16:00

Polfinale,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Grega Sever
16:00-17:30

Polfinale,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Robert Kukovica
17:30-19:00

Tekma za 3. mesto,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Blaž Magdič
19:00-20:40

Finale,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Grega Sever
20:40-22:45

Guingamp - Troyes,

Nogomet - Ligue 2Komentator: Blaž Magdič
22:45-00:45

Winnipeg - Philadelphia,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Uroš Puš
05:00-06:55

Atalanta - Hellas Verona,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
06:55-08:45

Srbija - Južna Koreja,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Blaž Magdič
08:45-09:15

2. oddaja,

Ekstremni športi - Ultimate RushKomentator: Marko Premrl
09:15-09:45

2. oddaja,

Magazin - Sanjsko moštvoKomentator: Marko Premrl
09:45-09:55

Vrhunci,

Odbojka na mivki - Ljubljana Beach Volley Winter Edition
09:55-11:40

Črna gora - Japonska,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Robert Kukovica
11:40-12:10

10. oddaja,

Nogomet - Nogometne zgodbeKomentator: Marko Premrl
12:10-12:25

16. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Luka Potočnik
12:25-14:15

Norveška - Danska,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Blaž Magdič
14:15-15:55

Vancouver - Buffalo,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Uroš Puš
15:55-17:55

Finale: Rangers - Celtic,

Nogomet - Škotski pokalKomentator: Luka Cotič
17:55-18:25

3. oddaja,

Ekstremni športi - Xtreme CollxtionKomentator: Mitja Hozjan
18:25-20:25

Manresa - Barcelona,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Žvab
20:25-20:55

10. oddaja,

Nogomet - Nogometne zgodbeKomentator: Marko Premrl
20:55-23:00

Marseille - Bordeaux,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Žiga Ikič
23:00-01:00

Bologna - Milan,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
01:00-03:00

Rijeka - Istra,

Nogomet - Hrvaška ligaKomentator: Žiga Ikič
03:00-05:00

Torino - Fiorentina,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
05:00-06:45

Unicaja - Gran Canaria,

Košarka - Španska ligaKomentator: Robert Kukovica
06:45-08:35

Marseille - Bordeaux,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Žiga Ikič
08:35-10:30

Inter - Roma,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
10:30-12:15

Lazio - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
12:15-14:15

Winnipeg - Anaheim,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Uroš Puš
14:15-16:05

Udinese - Napoli,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
16:05-18:00

Finale: Rangers - Celtic,

Nogomet - Škotski pokalKomentator: Luka Cotič
18:00-20:00

Bologna - Milan,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
20:00-21:30

Tekma za 19. mesto: Slovenija - DR Kongo,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Grega Sever
21:30-23:15

Sassuolo - Cagliari,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
23:15-01:15

Lecce - Genoa,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
01:15-03:00

Sampdoria - Parma,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
03:00-05:00

Atalanta - Hellas Verona,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
05:00-06:45

Torino - Fiorentina,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
06:45-08:45

Inter - Roma,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
08:45-10:30

Udinese - Napoli,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
10:30-12:30

Lazio - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
12:30-14:30

Washington - Columbus,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Uroš Puš
14:30-16:30

Bologna - Milan,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
16:30-17:55

Japonska - Španija,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Robert Kukovica
17:55-19:55

Vilnius - Tofas,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Gajšek
19:55-22:00

Limoges - Venice,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Gajšek
22:00-00:00

Montpellier - PSG,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Gregor Gajšek
00:00-01:00

Vrhunci 17. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
01:00-03:00

Lecce - Genoa,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
03:00-05:00

Melbourne City - Perth Glory,

Nogomet - Avstralska ligaKomentator: Luka Cotič
05:00-06:55

Lazio - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
06:55-08:45

Nizozemska - Južna Koreja,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Blaž Magdič
08:45-09:45

Vrhunci 15. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
09:45-09:55

22. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Luka Cotič
09:55-11:45

Romunija - Japonska,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Robert Kukovica
11:45-12:15

13. oddaja,

Futsal - Futsal magazinKomentator: Marko Premrl
12:15-12:25

Vrhunci,

Odbojka na mivki - Ljubljana Beach Volley Winter Edition
12:25-14:15

Norveška - Nemčija,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Blaž Magdič
14:15-16:15

Inter - Roma,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
16:15-16:30

23. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Žiga Ikič
16:30-17:55

Srbija - Danska,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Grega Sever
17:55-20:00

Lokomotiv Kuban - Partizan,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Gajšek
20:00-20:30

12. oddaja,

Nogomet - Serie A magazinKomentator: Marko Premrl
20:30-20:40

Vrhunci,

Košarka - Španska ligaKomentator: Marko Premrl
20:40-22:45

Joventut - Unics Kazan,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Gajšek
22:45-00:30

Nanterre - Cedevita Olimpija,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Žvab
00:30-01:00

10. oddaja,

Nogomet - Nogometne zgodbeKomentator: Marko Premrl
01:00-03:00

Udinese - Napoli,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
03:00-05:00

Sydney FC - Brisbane Roar,

Nogomet - Avstralska ligaKomentator: Luka Potočnik
05:00-06:45

Sassuolo - Cagliari,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
06:45-08:45

Torino - Fiorentina,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
08:45-10:30

Nanterre - Cedevita Olimpija,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Žvab
10:30-11:30

Vrhunci 15. kola,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
11:30-13:30

Washington - Boston,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Uroš Puš
13:30-15:15

Montpellier - PSG,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Gregor Gajšek
15:15-17:15

Lecce - Genoa,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
17:15-18:55

Krka - Koper Primorska,

Košarka - Slovenska ligaKomentator: Primož Podsedenšek
18:55-20:45

Lemgo - Rhein-Neckar,

Rokomet - BundesligaKomentator: Luka Potočnik
20:45-22:45

Inter - Roma,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
22:45-00:45

Lazio - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
00:45-01:15

12. oddaja,

Nogomet - Serie A magazinKomentator: Marko Premrl
01:15-03:00

Sampdoria - Parma,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
03:00-05:00

Adelaide United - Newcastle Jets,

Nogomet - Avstralska ligaKomentator: Luka Potočnik
05:00-07:00

Torino - Fiorentina,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
07:00-09:00

Sassuolo - Cagliari,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
09:00-09:25

13. oddaja,

Futsal - Futsal magazinKomentator: Marko Premrl
09:25-11:30

Brisbane Roar - Western United,

Nogomet - Avstralska ligaKomentator: Luka Cotič
11:30-12:00

12. oddaja,

Nogomet - Serie A magazinKomentator: Marko Premrl
12:00-14:00

Atalanta - Hellas Verona,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
14:00-16:00

Lazio - Juventus,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
16:00-17:45

Nanterre - Cedevita Olimpija,

Košarka - EurocupKomentator: Gregor Žvab
17:45-19:15

Polfinale,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Grega Sever
19:15-20:40

Polfinale,

Rokomet - IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019Komentator: Robert Kukovica
20:40-22:45

Racing 92 - Ospreys,

Ragbi - Champions CupKomentator: Luka Potočnik
22:45-23:15

Napoved 18. kola,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Marko Premrl
23:15-01:15

Lille - Montpellier,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
01:15-03:00

Bologna - Milan,

Nogomet - Serie AKomentator: Primož Podsedenšek
03:00-05:00

Lecce - Genoa,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
05:00-07:00

Brisbane Roar - Western United,

Nogomet - Avstralska ligaKomentator: Luka Cotič
07:00-09:00

Racing 92 - Ospreys,

Ragbi - Champions CupKomentator: Luka Potočnik
09:00-11:00

Krka - Koper Primorska,

Košarka - Slovenska ligaKomentator: Primož Podsedenšek
11:00-13:00

Lille - Montpellier,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
13:00-14:55

Dallas - Vegas,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Uroš Puš
14:55-17:00

Rijeka - Varaždin,

Nogomet - Hrvaška ligaKomentator: Luka Potočnik
17:00-17:25

1. oddaja,

Nogomet - Nogometne zgodbeKomentator: Marko Premrl
17:25-19:30

Dinamo - Lokomotiva,

Nogomet - Hrvaška ligaKomentator: Žiga Ikič
19:30-20:00

4. oddaja,

Ekstremni športi - Xtreme CollxtionKomentator: Žiga Ikič
20:00-20:30

3. oddaja,

Ekstremni športi - Ultimate RushKomentator: Marko Premrl
20:30-20:40

26. oddaja,

Ekstremni športi - WorldiesKomentator: Luka Potočnik
20:40-22:30

Zagreb - Veszprem,

Rokomet - SEHA LigaKomentator: Robert Kukovica
22:30-00:30

Metz - Marseille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Potočnik
00:30-02:30

Brescia - Lecce,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
02:30-03:00

3. oddaja,

Magazin - Sanjsko moštvoKomentator: Marko Premrl
03:00-05:00

Angers - Monaco,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Izidor Kordič
05:00-07:00

Rijeka - Varaždin,

Nogomet - Hrvaška ligaKomentator: Luka Potočnik
07:00-08:45

Dinamo - Lokomotiva,

Nogomet - Hrvaška ligaKomentator: Žiga Ikič
08:45-10:45

Calgary - Carolina,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Uroš Puš
10:45-12:25

Napoli - Parma,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
12:25-14:30

Hellas Verona - Torino,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
14:30-14:55

4. oddaja,

Ekstremni športi - Xtreme CollxtionKomentator: Žiga Ikič
14:55-16:55

Bologna - Atalanta,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
16:55-18:45

Nexe - Vardar,

Rokomet - SEHA LigaKomentator: Robert Kukovica
18:45-20:30

Barcelona - Unicaja, vklop,

Košarka - Španska ligaKomentator: Gregor Žvab
20:30-20:55

1. oddaja,

Nogomet - Nogometne zgodbeKomentator: Marko Premrl
20:55-23:00

St. Etienne - PSG,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Gregor Gajšek
23:00-01:00

Juventus - Udinese,

Nogomet - Serie AKomentator: Nejc Mravlja
01:00-03:00

Roma - SPAL,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek
03:00-05:00

Fiorentina - Inter,

Nogomet - Serie AKomentator: Luka Cotič
05:00-07:00

Lille - Montpellier,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Nejc Mravlja
07:00-08:45

Metz - Marseille,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Potočnik
08:45-10:45

Angers - Monaco,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Izidor Kordič
10:45-12:30

Lyon - Rennes,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Luka Cotič
12:30-14:30

Winnipeg - Philadelphia,

Hokej na ledu - NHLKomentator: Uroš Puš
14:30-15:00

3. oddaja,

Ekstremni športi - Ultimate RushKomentator: Marko Premrl
15:00-16:55

Bologna - Atalanta,

Nogomet - Serie AKomentator: Žiga Ikič
16:55-19:00

Istanbul BBSK - Bursa B.Sehir,

Odbojka - Turška ligaKomentator: Robert Kukovica
19:00-20:55

St. Etienne - PSG,

Nogomet - Ligue 1Komentator: Gregor Gajšek
20:55-23:00

Barcelona - Murcia,

Futsal - Španska ligaKomentator: Žiga Ikič
23:00-01:00

Cagliari - Lazio,

Nogomet - Serie AKomentator: Gregor Gajšek