single
[4]
270446

V Tivoli prihaja moštvo, ki je zadnje ugnalo Olimpijo: ”Po tisti zmagi smo se naučili, da lahko igramo s komerkoli”

Avtor: Lamin Diallo
1. 11. 2025, 14.42

Hokejisti Olimpije po sijajni zmagi v Salzburgu, s katero so skočili na prvo mesto ICEHL, nocoj nadaljujejo svoj izjemni niz na domačem ledu. V Tivoliju bodo Ljubljančani gostili Innsbruck, ekipo, ki je kot zadnja premagala Ljubljančane pred tremi tedni v podaljšku (6:7). Srečanje si boste lahko v nesporednem prenosu ogledali na Šport TV 2!

Tisti oktobrski dvoboj v Ljubljani je postregel z izjemnim hokejem in kar trinajstimi zadetki, pri čemer so Zmaji kljub trem zadetkom v zadnji tretjini ostali praznih rok. Tokrat pa imajo priložnost za popolno revanšo in utrditev vodilnega položaja pred reprezentančnim premorom.

Pred tekmo je spregovoril tudi napadalec gostov Patrick Kudla, ki verjame v kakovost svoje ekipe: ”Pred zadnjo tekmo z Olimpijo so bili prvi, pričakovali smo težko tekmo in jih nato premagali. Naučili smo se, da lahko igramo s komerkoli, če igramo na pravi način. Pokazali smo veliko dobrih stvari v letošnji sezoni in lahko smo močna ekipa.”

Ljubljančani bodo skušali nadaljevati izjemen niz in v Tivoliju potrditi vodstvo v ligi. Tekmo si lahko v neposrednem prenosu ogledate ob 17:45 na Šport TV 2!

Zadnje video vsebine

1

Dudić po novem uspehu: “To je bila kontrolirana tekma in zaslužena zmaga Maribora”...Več

2

Ajdovska ničla proti vijoličastim: “Grenak priokus, a Maribor kaznuje napake”...Več

3

VIDEO: V vijoličastem dozoreva, prihodnost pa ostaja odprta...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Kako je United zopet postal … United...Več

2

”Mura je po velikosti tretji klub v Sloveniji”...Več

3

Pomlajeni Domžalčani tudi brez dolgoletnega kapetana optimistični: “Bolj kot lestvica je pomemben stalen napredek”...Več