[2]
56529

V soboto prekinjena tekma Šentjur – Rogaška se bo nadaljevala v ponedeljek

22. 4. 2018, 22.03

Košarkarska zveza Slovenije je sporočila, da bodo v soboto prekinjeno tekmo 10. kroga lige Nova KBM za prvaka med Šentjurjem in Rogaško nadaljevali v ponedeljek ob 19. uri pri rezultatu 51:58 in času 9:36 minute pred zaključkom četrte četrtine.

Dvoboj dveh zadnjih prvakov v Šentjurju

Prvi sodnik Milan Španič je devet minut in 36 sekund pred zaključkom sobotne tekme 10. kroga lige Nova KBM med Šentjurjem in Rogaško sprejel odločitev o prekinitvi tekme, ker organizator ni poskrbel za to, da se iz dvorane odstranijo gledalci – člani navijaške skupine domače ekipe.

Tekma Šentjur – Rogaška se nadaljuje pri rezultatu 51:58 in času 9:36 minute pred zaključkom četrte četrtine. Srečanje se bo nadaljevalo v ponedeljek ob 19. uri. Nadaljevanje tekme se glede na razlog o prekinitvi odigra brez gledalcev, je še pojasnila KZS.