single
[4]
156554

V pričakovanju odločilne finalne tekme: ”Moramo biti učinkovitejši v napadu”

Avtor: Šport TV
18. 4. 2022, 12.47

Hokejisti Jesenic so imeli pred nekaj dnevi fantastično priložnost, da osvojijo svoj krstni naslov prvaka v Alpski ligi. V drugi tretjini so vodili, a je italijanski Asiago izid uspel izenačiti, na koncu pa priti do preobrata. Tako bo o naslovu najboljšega odločala peta tekma.

”Nismo izkoristili zaključnega ploščka,” je prejšnjo tekmo opisal Miha Logar, strelec prvega jeseniškega zadetka na zadnji tekmi, in hkrati začel pogledovati tudi proti velikemu finalu: ”Tekma je bila ‘na knap’, mislim pa da bomo morali tokrat biti učinkovitejši v napadu, na njihovega vratarja povzročati več pritiska ter seveda dati kak gol več, če bomo želeli zmagati.”

Tudi tokrat se pričakuje peklensko vzdušje, a na žalost ‘Železarjev’ tokrat po šivih ne bo pokala Podmežakla, temveč domača dvorana v Asiagu. ”Res škoda, da nimamo prednosti domačega terena, saj je bilo igrati pred polnimi tribunami Podmežakle zares velik užitek. Vsekakor pa gremo na zmago.”

Asiago – Jesenice, v torek, ob 20.25, samo na Š1. Vabljeni v družbo prvakov! 

Foto: Sportida

 

Zadnje video vsebine

1

Stopničke za Tima Gajserja v Belgiji, Pancar za nekaj mest popravil uvrstitev (VIDEO)...Več

2

Vitor Campelos: “Tisti, ki so danes prišli na stadion, so imeli kaj videti” (VIDEO)...Več

3

Darko Milanič: “V drugem polčasu se je slika spremenila, nehali smo igrati” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser iskreno za ŠTV: “Še vedno se nisem povsem spoprijateljil z motorjem, želim biti čim prej sproščen” (VIDEO)...Več

2

Lastnik Maribora Ilicali ob začetku nove sezone brez ovinkarjenja: “Zanima nas le naslov prvaka” (VIDEO)...Več

3

Nukić: “Zahović bo tudi v težjih okoliščinah našel način, da bo Maribor zelo dober” (VIDEO)...Več