single
[38]
91417

V Osaki hitro slovo Velenškove

Avtor: Marko Premrl
24. 11. 2019, 11.01

Na grand slamu v Osaki je brez uspeha ostala tudi celjska judoistka Ana Velenšek. V uvodnem krogu kategorije nad 78 kg jo je po dobri polovici borbe s končnim prijemom v parterju ugnala Španka Sara Alvarez.

Že v soboto se je po uvodnem nastopu v kategoriji do 63 kg poslovila tudi Lia Ludvik, Anka Pogačnik je v kategoriji do 70 kg prišla do ene zmage.

Pred najboljšimi judoisti je v letu 2019 le še masters, ki bo sredi decembra v Qingdau na Kitajskem.

 

Foto: Sportida.com
VIR: STA

Zadnje video vsebine

1

Dabanović in Mitrović: “Večni derbi? Ogromno vprašajev, a to je praznik slovenskega nogometa!”...Več

2

Matić in Vučkić napovedujeta: Boj ranjenih levov, Slovenija mora najti namen v tekmi s Švedsko in ga predstaviti javnosti (VIDEO)...Več

3

Zmaji na domačem ledu strli južnotirolske lisice (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Razpad identitete: kolumna o slovenski nogometni bedi, sobotnem ponižanju in klicu po prebujenju...Več

2

Pri Hondi se pripravljajo na obdobje po Timu Gajserju – prihaja večkratni svetovni prvak...Več

3

Riera odgovarja na namigovanja o njegovem odhodu: ”Če se klubi zanimajo za nas, pomeni, da delamo dobro” (VIDEO)...Več