218049

V Murski Soboti prepovedan položaj “odnesel” obrambno potezo sezone (VIDEO)

Avtor: Šport TV
19. 2. 2024, 10.03

Zadnja tekma 21. kroga v Prvi Ligi Telemach bi morala prinesti spektakel na prekmursko-štajerskem derbiju med Muro in Mariborom, namesto tega pa so v ospredju navijaški izgredi.

Tekma na Fazaneriji je bila prekinjena v 57. minuti pri vodstvu vijoličastih z 2:0. Četa Anteja Šimundža, ki je v spomladanski del sezone vstopila z izjemno predstavo proti Aluminiju in zmago s kar 7:0, je tudi v Prekmurju v prvem polčasu pokazala zelo dober obraz.

Pod zadetka sta se podpisala Josip Iličić in Hilal Soudani, gostje iz štajerske prestolnice pa so si pripravili še nekaj zelo lepih situacij. Po nekaj več kot pol ure igre so se znašli v krasni priložnosti, a so sodniki kasneje dosodili prepovedan položaj. Branilec Mure Lead Sadriu je preprečil tretji zadetek z izjemno obrambno potezo, ki je požela aplavz celotne Fazanerije.

Dvignjena zastavica gor ali dol, 22-letni branilec črno-belih je poskrbel za enega najbolj atraktivnih “blokov” v letošnji sezoni.

Foto in Video: Šport TV