single
[3]
238134

V Domžalah ne poznajo poraza, naslednji izziv so Kranjčani

Avtor: Blaž Magdič
12. 10. 2024, 08.38

Sobotni program bo na naši televiziji zaznamovan tudi s košarko, v neposrednih prenosih bomo pospremili dve tekmi slovenskega prvenstva. Za uvod sobotnega dogajanja v ligi OTP banka bomo s kamerami v Domžalah, kjer Kansai Helios pričakuje Kranjčane, neposredni prenos ob 12.55 na prvem programu.

Domžalčani so po dveh odigranih kolih stoodstotni, premagali so GGD Šenčur in Terme Olimia Podčetrtek, medtem ko so Kranjčani vknjižili dva poraza (Šentjur in Krka).

Nekdanji prvaki bodo tudi tokrat na domačem parketu v vlogi favorita, cilji Heliosa so jasno zastavljeni in kotirajo precej višje kot tisti, ki jih imajo košarkarji iz gorenjske prestolnice. Poleg dobrega uvoda v slovensko prvenstvo so varovanci Jureta Močnika neporaženi tudi po dveh krogih ABA 2 lige, za uvod so v Zagrebu premagali Cedevito, v sredo pa je v Domžalah padel še črnogorski Tivat.

V lanski sezoni je Helios premagal Triglav na domačem parketu, v Kranju pa sta si moštvi na dveh medsebojnih srečanjih razdelili po eno zmago.

Liga OTP banka, 3. krog, Helios Domžale – Triglav Kranj, 12.55 na Šport TV 1.

 

Foto: Sportida.com

 

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Kampl s solzami v očeh končal kariero, navijačem podaril kar 4444 litrov piva...Več

2

Mašič po 21. zvezdici Olimpije: ”Naš cilj je bil jasen” (VIDEO)...Več

3

VIDEO: Kralji še drugič zapored klonili v podaljšku proti Anaheimu, Kopitar še vedno odsoten...Več

Najbolj brano ta mesec

1

NEURADNO: Slovenska nogometna reprezentanca dobila novega selektorja!...Več

2

Boban Marjanović: “Ilirijo sem izbral, ker ima mlade košarkarje, ki so talentirani in delavni” (VIDEO)...Več

3

Gajser uradno član Yamahe: “Pripravljen sem dati vse od sebe in upam, da se bomo lahko borili za naslov” (FOTO)...Več