šport TV 3 logo
12:30
Brazilija - Švica Prijateljska tekma, ženske

V četrtfinalu tudi Barcelona in Liverpool

Sredin večer je dal zadnja dva udeleženca četrtfinala lige prvakov. Kot zadnja sta si vstopnico med osem najboljših prislužila Liverpool in Barcelona.

Katalonci so premagali Lyon z visokih 5:1, a so trije zadetki Špancev padli v zadnjih 12 minutah tekme. Leo Messi je z dvema goloma in dvema podajama odgovoril na izjemno torkovo predstavo Cristiana Ronalda. Lyon je imel priložnost, da se vrne v igro, ko je uspel znižati na 2:1, a so se Francozi v zadnjem delu tekme preveč odprli, kaj so znali gostitelji kaznovati.

Z zmago s 3:1 pa si je četrtfinale prislužil Liverpool. Angleži so povedli, ob polčasu pa je bilo 1:1. Varovanci Jurgena Kloppa so tudi po premoru nadaljevali z bolj napadalno igro. Sadio Mane je bil avtor dveh golov.

Na petkovem žrebu četrtfinala bodo sodelovali Manchester City, Juventus, Barcelona, Ajax, Liverpool, Porto, Tottenham in Manchester United.

Priporočamo še

1

Rdeče-rumena revolucija...Več

2

Je Napoli obsojen na postopen sestop v drugo jakostno skupino italijanske prvenstvene hierarhije?...Več