single
[2]
198190

Umtiti ni izbral Lyona: Odločil sem se za klub, ki me je res želel

Avtor: Marko Premrl
22. 7. 2023, 15.55

Nekdanji zmagovalec nogometnega svetovnega prvenstva s Francijo Samuel Umtiti je danes potrdil svojo vrnitev francosko prvenstvo in podpisal dvoletno pogodbo s francoskim klubom Lille. "Veliki Sam se je vrnil," je dejal predsednik Lilla Olivier Letang.

Devetindvajsetletni branilec je v začetku meseca končal pogodbo z Barcelono in pričakovati je bilo, da se bo vrnil v nekdanji klub Lyon, od koder je leta 2016 odpotoval v Španijo.

“Ko sem se vrnil v Francijo, sem logično pomislil na Lyon, a na koncu sem se odločil za klub, ki me je želel,” je dejal Umtiti, ki je leta 2012 z Lyonom osvojil francoski pokal, z Barcelono pa leta 2018 in 2019 dva naslova v la ligi.

Kljub ponavljajočim se poškodbam je Umtiti dejal, da se “fizično dobro počuti”.

 

Foto: Sportida.com
Vir: STA

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Gajser po manjšem padcu v Aguedi ostal brez stopničk, Herlings dobil obračun s Coenenom...Več

2

VIDEO: Grozljiv padec vodilnega v kvalifikacijah, danes na delu tudi Gajser in Pancar...Več

3

Sešlar o prihajajoči sezoni: “Pot do naslova bo zagotovo težja kot lani” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

SP 2026: Evropski prvaki Španci brez težav povozili Avstrijce...Več

2

Še pred leti igral v slovenski mladinski ligi, sedaj v izločilnih bojih SP živi svoje sanje...Več

3

Zahović: “Vrnitev Milaniča je bila ideja lastnikov, sprejel sem jo odprtih rok” (VIDEO)...Več