single
[2]
106689

Turan se vrača h Galatasarayu

Avtor: Marko Premrl
6. 8. 2020, 08.17

Turški nogometni zvezdnik Arda Turan se po devetih letih vrača v Galatasaray, potem ko mu je potekla pogodba z Barcelono, so sporočili iz istanbulskega kluba. Kot poročajo turški mediji, je podpisal enoletno pogodbo z možnostjo podaljšanja še za eno leto.

Od leta 2018 do januarja letos je 33-letni zvezni igralec igral pri Istanbulu Basaksehirju, ki so mu so ga posodili Katalonci, za Galatasaray pa je že nastopal od leta 2005 do leta 2011, ko je prestopil k Atleticu iz Madrida. Zdajšnja ekipa slovenskega reprezentančnega vratarja Jana Oblaka ga je nato leta 2015 prodala Barceloni.

Turan, goreč podpornik turškega predsednika Recepa Tayyipa Erdogana, je v zadnjih letih pozornost vzbujal tudi z nešportnimi zadevami. Ker je maja 2018 verbalno napadel sodnika, je dobil kar 16 tekem prepovedi igranja, zaradi vpletenosti v pretep pa je lani dobil pogojno zaporno kazen.

 

Foto: Šport TV
VIR: STA

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: ”Pred letom, dvema smo iz takšnih situacij matirali nasprotnike”...Več

2

Strateg zmajev Mitrović po romunskem skalpu: “Po tem, ko smo ujeli ritem, smo nadzorovali srečanje” (VIDEO)...Več

3

Studio ŠTV: “Koper ima Iličića, Olimpija pa igralca takšnega kova nima”...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Riera odgovarja na namigovanja o njegovem odhodu: ”Če se klubi zanimajo za nas, pomeni, da delamo dobro” (VIDEO)...Več

2

Od rešitelja do nebodigatreba: kako hitro nogomet pozabi...Več

3

VIDEO: Bavarci prekinili niz Bayerja in dosegli že 15. zaporedno zmago...Več