single
[3]
20354

Trinchieri: Pipan vselej poskrbi, da se igra slabo

Avtor: Rok Grilec
6. 1. 2015, 09.26

Tako kot se Olimpija ukvarja z Bambergom, se Nemci z Ljubljančani. Na njihovi spletni strani so objavili pričakovanja in cilje trenerja Andree Trinchierija.

“Olimpija, če sodimo zgolj po imenih, ni velika ekipa. Vendar tekme proti Ljubljani so vselej tekme, kjer se igra na nož. Igrajo trdo, taktično odlično in poznajo vse košarkarske trike. Poznam trenerja. Vselej poskrbi, da se igra slabo. Olimipja veliko tekem konča z nizkim številom doseženih točk in proti njim je zares težko vzpostaviti svoj sistem igre. Gre za zelo dobro ekipo, ki je na svojem parketu še toliko močnejša,” pravi Trinchieri, lani nagrajen z nazivom najboljšega trenerja Eurocupa.

Moštvi sta se v preteklosti srečali že v Evroligi. V sezoni 2005/06 so Nemci dobili oba obračuna, na tak izkupiček pa računajo tudi tokrat. Na njihovi spletni strani izpostavljajo še dejstvo, da je Olimpija ekipa, ki od nasprotnikov izsili največ osebnih napak.

OLIMPIJA – BAMBERGV SREDO OB 20:15 NA ŠPORT TV 1

 

 

Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Gajser po manjšem padcu v Aguedi ostal brez stopničk, Herlings dobil obračun s Coenenom...Več

2

VIDEO: Grozljiv padec vodilnega v kvalifikacijah, danes na delu tudi Gajser in Pancar...Več

3

Sešlar o prihajajoči sezoni: “Pot do naslova bo zagotovo težja kot lani” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

SP 2026: Izključitev jih ni ustavila, Američani z igralcem manj izločili Bosno in Hercegovino...Več

2

Še pred leti igral v slovenski mladinski ligi, sedaj v izločilnih bojih SP živi svoje sanje...Več

3

Zahović: “Vrnitev Milaniča je bila ideja lastnikov, sprejel sem jo odprtih rok” (VIDEO)...Več