single
[2]
48509

Trener PSG: Neymar lahko uživa v nočnem življenju

Avtor: Marko Premrl
22. 11. 2017, 20.10

Precej govoric je v zadnjih tednih zaokrožilo, da se strateg PSG-ja Unai Emery in Neymar ne razumeta dobro. Na zadnji novinarski konferenci pa je Španec z nekoliko drugačnimi besedami dal vedeti, da med njima ni težav.

Emery uradno na klopi PSG-ja

Tematika pogovora je na konferenci nanesla na Neymarjevo ponočevanje v Londonu po tekmi Brazilije in Anglije. Napadalec naj bi se domov vrnil šele ob šestih zjutraj. “Nič me ne moti, saj je še mlad. Na treningu da vedno vse od sebe, tudi na tekmah mu nimam kaj očitati. Kdaj pa kdaj si lahko tudi privošči kaj podobnega,” je dejal nekdanji strateg Almerie, Valencie, Spartaka in Seville.

Kljub temu, da mnogi namigujejo, da je Neymarju žal, da se je odselil v Pariz, pa Brazilec za vodilno moštvo francoskega prvenstva zbira dobre predstave. V Ligi prvakov je na petih tekmah dosegel šest golov, v domačem prvenstvu pa je sedemkrat zatresel mrežo nasprotnikovih vratarjev.

 

Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Vugdalić in Kapun napovedujeta: “Lendava živi za nogomet, Maribor pa v lovu na naslov mora zmagovati!” (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Brekalo zadel po predložku Griezmanna, Messi do prvega gola po smrti očeta...Več

3

Športni direktor Cedevite Olimpije: “Z okrepitvami smo opravili dobro delo, a potrebujemo še dva igralca” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser iskreno za ŠTV: “Še vedno se nisem povsem spoprijateljil z motorjem, želim biti čim prej sproščen” (VIDEO)...Več

2

Lastnik Maribora Ilicali ob začetku nove sezone brez ovinkarjenja: “Zanima nas le naslov prvaka” (VIDEO)...Več

3

Nukić: “Zahović bo tudi v težjih okoliščinah našel način, da bo Maribor zelo dober” (VIDEO)...Več