[2]
124871

To lahko le Balotelli: Vstopil v 80. minuti, dvakrat matiral Slovenca in poskrbel za popoln preobrat (VIDEO)

3. 5. 2021, 09.07

Prva športna tema vikenda pri zahodnih sosedih je brez dvoma naslov italijanskega prvaka za nogometaše milanskega Interja. Če je v dresu Nerazzurrov slovenski as Samir Handanović v jeseni kariere dočakal premierno lovoriko, pa je njegov kolega med vratnicama Vid Belec preživljal manj rožnate trenutke.

Slovenski reprezentant je v Serie B s svojo Salernitano gostil Monzo in v neposrednem dvoboju za dodatne kvalifikacije za napredovanje v Serie A izgubil s 3:1. Domači so v 49. minuti celo povedli, a so gostje že dve minuti kasneje izenačili. V 80. minuti je za Monzo na zelenico vstopil Mario Balotelli in uprizoril popolnih deset minut. Razvpiti Italijan je le minuto po prihodu v igro poskrbel za preobrat, ob slavju je prejel rumeni karton, zmago pa je potrdil še z zadetkom v prvi minuti sodniškega dodatka.

Prišel, zadel, porumenel, zablestel. Dame in gospodje, to je Super Mario!

1

2

Sezona mučenja se nadaljuje: Ajax v izdihljajih tekme do težko prigarane točke (VIDEO)...Več

3

Matko za Šport TV: Pokazal sem, da lahko tudi po poškodbi ohranim formo (VIDEO)...Več