187175

Timi Max Elšnik: V vsako tekmo, kot da je zadnja (VIDEO)

Avtor: Luka Cotič
19. 3. 2023, 07.58

Zadnjo tekmo 28. kroga Prve lige Telemach bosta v Fazaneriji igrali Mura in Olimpija. Pred derbijem prvega kroga četrte četrtine prvenstva bomo za vas pripravili studijski program, znotraj katerega boste lahko videli zanimiv prispevek iz tabora vodilne ekipe lige.

Olimpija je sredi tedna z zmago v Celju uspešno prebolela boleč domač poraz proti Domžalam, ki so prejšnji konec tedna končale leto dni dolgo obdobje brez poraza zeleno-belih v Stožicah. Zmaji v tekoči sezoni še niso klonili dvakrat zapored in so na dobri poti proti naslovu prvakov.

Kapetan Timi Max Elšnik je v mestu ob Savinji vknjižil jubilejni 100. nastop za Olimpijo v vseh tekmovanjih. V Prvi ligi ima 87 nastopov, 11 zadetkov in 10 podaj. V aktualni sezoni je na 24 tekmah zbral štiri gole in tri asistence. Zadel je tudi ob zadnjem obisku Murske Sobote.

Studio pred tekmo Mure z Olimpijo se bo na Šport TV 1 pričel ob 16:45, neposredni prenos derbija pa ob 17:30. Vabljeni v družbo prvakov!

1

2

3

Liga Nova KBM: Ilirija tudi s pomočjo atraktivnega Alley oopa prekinila niz porazov (VIDEO)...Več