Težave za Slovenijo: Oblak izpušča srečanji proti Finski in Danski
Slovenski reprezentančni nogometni vratar Jan Oblak zaradi bolečine vratu ne bo del ključne reprezentančne akcije v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo proti Finski in Danski, je poročala EkipaSN. Po informacijah športnega časnika 30-letnega vratarja Atletica iz Madrida sploh ne bo na seznamu vpoklicanih reprezentantov.
Selektor Matjaž Kek bo seznam za ti dve ključni tekmi kvalifikacij za EP predstavil v sredo.
Kot so zapisali pri EkipiSN, je Oblak v zadnjih tednih naredil čisto vse, da bi bil nared za reprezentančno akcijo. Toda njegova želja ostaja neizpolnjena, saj so bili vsi poskusi odpraviti bolečino neuspešni.
Slovenci so sicer kvalifikacije uspešno začeli z dvema zmagama proti Kazahstanu v gosteh in doma proti San Marinu v marcu.
Tekma s Finsko je v Helsinkih na sporedu 16. junija ob 18. uri, domača tekma z Dansko pa 19. junija ob 20.45. Obe srečanji boste lahko spremljali ekskluzivno na Šport TV.
Vir: STA
Foto: Sportida.com
Spored
07:00
Werder Bremen - Stuttgart,
Nogomet - Bundesliga
09:00
Union Berlin - Bayern München,
Nogomet - Bundesliga
11:00
Heidenheim - Leipzig,
Nogomet - Bundesliga
13:00
Maribor - Rogaška,
Nogomet - Prva liga Telemach
15:00
Ajax - Excelsior,
Nogomet - Eredivisie
17:00
3. oddaja,
Avtomoto šport - Idealna linija
17:15
24. oddaja,
Nogomet - Ženski nogometni magazin
17:45
36. oddaja,
Nogomet - Borussia, moj klub
18:15
PRVIČ
27. oddaja,
Futsal - Futsal magazin
18:40
V ŽIVO
Heerenveen - PSV,
Nogomet - Eredivisie
20:40
Vrhunci,
Futsal - Futsal
20:55
V ŽIVO
Go Ahead Eagles - Feyenoord,
Nogomet - Eredivisie
23:00
Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen,
Nogomet - Bundesliga
01:00
Freiburg - Mainz,
Nogomet - Bundesliga
03:00
Heerenveen - PSV,
Nogomet - Eredivisie
05:00
Eintracht Frankfurt - Augsburg,
Nogomet - Bundesliga
07:00
Union Berlin - Bayern München,
Nogomet - Bundesliga
TRENUTNO SE PREDVAJA
09:00
Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen,
Nogomet - Bundesliga
sledi
11:00
Ajax - Excelsior,
Nogomet - Eredivisie
13:00
Heidenheim - Leipzig,
Nogomet - Bundesliga
15:00
Maribor - Rogaška,
Nogomet - Prva liga Telemach
17:00
Vrhunci 30. kola,
Nogomet - Bundesliga
18:00
PRVIČ
35. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazin
18:25
V ŽIVO
Ilirija - LTH Castings,
Košarka - Liga Nova KBM
20:25
V ŽIVO
Bochum - Hoffenheim,
Nogomet - Bundesliga
22:30
36. oddaja,
Nogomet - Borussia, moj klub
23:00
Go Ahead Eagles - Feyenoord,
Nogomet - Eredivisie
01:00
St. Pauli - Hansa Rostock,
Nogomet - 2. Bundesliga
03:00
Ademar - Bidasoa Irun,
Rokomet - Španska liga
04:30
24. oddaja,
Nogomet - Ženski nogometni magazin
05:00
Eredivisie: Ajax - Excelsior,
Nogomet
07:00
Eredivisie: Go Ahead Eagles - Feyenoord,
Nogomet
09:00
Bundesliga magazin: 35. oddaja,
Nogomet
09:30
Liga Nova KBM: Ilirija - LTH Castings,
Košarka
11:00
Bundesliga: Bochum - Hoffenheim,
Nogomet
12:55
V ŽIVO
2. Bundesliga: Holstein Kiel - Kaiserslautern,
Nogomet
15:00
PRVIČ
FIM Snowcross Magazin: 3. oddaja,
Snowcross
15:25
V ŽIVO
Bundesliga: Leipzig - Borussia Dortmund,
Nogomet
17:30
PRVIČ
Pure Action: 30. oddaja,
Ekstremni športi
18:00
PRVIČ
World of Free Sports: 17. oddaja,
Ekstremni športi
18:25
V ŽIVO
Bundesliga: Bayer Leverkusen - Stuttgart,
Nogomet
20:25
V ŽIVO
2. Bundesliga: Schalke - Fortuna Düsseldorf,
Nogomet
22:30
DANES
Bundesliga: Bayern München - Eintracht Frankfurt,
Nogomet
00:30
Bundesliga: Boj za obstanek, prvi del,
Nogomet
01:00
Bundesliga: Augsburg - Werder Bremen,
Nogomet
03:00
Eredivisie: Heerenveen - PSV,
Nogomet
05:00
Bundesliga: Bayer Leverkusen - Stuttgart,
Nogomet
07:00
Bundesliga: Leipzig - Borussia Dortmund,
Nogomet
08:55
V ŽIVO
Maraton: Madrid,
Atletika
11:30
Pure Action: 30. oddaja,
Ekstremni športi
11:55
V ŽIVO
Španska liga: Puente Genil - Nava,
Rokomet
13:45
Bundesliga: Boj za obstanek, prvi del,
Nogomet
14:15
V ŽIVO
Prva liga Telemach: Studio pred Celje - Olimpija,
Nogomet
15:00
V ŽIVO
Prva liga Telemach: Celje - Olimpija,
Nogomet
17:00
V ŽIVO
Prva liga Telemach: Studio po Celje - Olimpija,
Nogomet
17:15
Futsal: Vrhunci,
Futsal
17:25
V ŽIVO
Bundesliga: Mainz - Köln,
Nogomet
19:25
V ŽIVO
Bundesliga: Darmstadt - Heidenheim,
Nogomet
21:30
DANES
Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - Union Berlin,
Nogomet
23:30
DANES
Liga Nova KBM: Krka - Domžale,
Košarka
01:00
Eredivisie: Nijmegen - AZ Alkmaar,
Nogomet
03:00
Bundesliga: Bayern München - Eintracht Frankfurt,
Nogomet
05:00
Bundesliga: Augsburg - Werder Bremen,
Nogomet
07:00
Maraton: Madrid,
Atletika
09:30
Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - Union Berlin,
Nogomet
11:30
Liga Nova KBM: Krka - Domžale,
Košarka
13:00
Bundesliga: Bayer Leverkusen - Stuttgart,
Nogomet
15:00
Bundesliga: Bayern München - Eintracht Frankfurt,
Nogomet
17:00
PRVIČ
Eredivisie: Vrhunci 31. kola,
Nogomet
17:55
V ŽIVO
Liga Nova KBM: Podčetrtek - Triglav,
Košarka
20:00
PRVIČ
Bundesliga: Vrhunci 31. kola,
Nogomet
21:00
Bundesliga: Leipzig - Borussia Dortmund,
Nogomet
23:00
Prva liga Telemach: Celje - Olimpija,
Nogomet
01:00
Bundesliga: Darmstadt - Heidenheim,
Nogomet
03:00
Bundesliga: Bochum - Hoffenheim,
Nogomet
07:00
Wolfsburg - Bochum,
Nogomet - Bundesliga
09:00
Werder Bremen - Stuttgart,
Nogomet - Bundesliga
11:00
Union Berlin - Bayern München,
Nogomet - Bundesliga
13:00
Ajax - Excelsior,
Nogomet - Eredivisie
15:00
Heidenheim - Leipzig,
Nogomet - Bundesliga
17:00
Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen,
Nogomet - Bundesliga
19:00
Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach,
Nogomet - Bundesliga
21:00
Maribor - Rogaška,
Nogomet - Prva liga Telemach
23:00
DANES
Go Ahead Eagles - Feyenoord,
Nogomet - Eredivisie
01:00
Hannover - St. Pauli,
Nogomet - 2. Bundesliga
03:00
Eintracht Frankfurt - Augsburg,
Nogomet - Bundesliga
05:00
Werder Bremen - Stuttgart,
Nogomet - Bundesliga
07:00
Ajax - Excelsior,
Nogomet - Eredivisie
TRENUTNO SE PREDVAJA
09:00
Heidenheim - Leipzig,
Nogomet - Bundesliga
sledi
11:00
Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen,
Nogomet - Bundesliga
13:00
Heerenveen - PSV,
Nogomet - Eredivisie
15:00
Domžale - Rogaška,
Košarka - Liga Nova KBM
16:30
Union Berlin - Bayern München,
Nogomet - Bundesliga
18:25
V ŽIVO
St. Pauli - Hansa Rostock,
Nogomet - 2. Bundesliga
20:30
DANES
Ilirija - LTH Castings,
Košarka - Liga Nova KBM
22:00
Maribor - Rogaška,
Nogomet - Prva liga Telemach
00:00
Bochum - Hoffenheim,
Nogomet - Bundesliga
02:00
35. oddaja,
Nogomet - Bundesliga magazin
02:30
27. oddaja,
Futsal - Futsal magazin
03:00
Go Ahead Eagles - Feyenoord,
Nogomet - Eredivisie
05:00
Borussia, moj klub: 36. oddaja,
Nogomet
05:30
Španska liga: Sinfin - Barcelona,
Rokomet
07:00
Bundesliga: Freiburg - Mainz,
Nogomet
09:00
Bundesliga: Bochum - Hoffenheim,
Nogomet
11:00
Eredivisie: Heerenveen - PSV,
Nogomet
12:55
V ŽIVO
2. Bundesliga: Eintracht Braunschweig - Hamburger SV,
Nogomet
15:00
PRVIČ
Bundesliga: Boj za obstanek, prvi del,
Nogomet
15:25
V ŽIVO
Bundesliga: Bayern München - Eintracht Frankfurt,
Nogomet
17:30
Liga Nova KBM: Ilirija - LTH Castings,
Košarka
19:00
Prva liga Telemach: Maribor - Rogaška,
Nogomet
21:00
DANES
Bundesliga: Leipzig - Borussia Dortmund,
Nogomet
23:00
DANES
Bundesliga: Bayer Leverkusen - Stuttgart,
Nogomet
01:00
2. Bundesliga: Schalke - Fortuna Düsseldorf,
Nogomet
03:00
Bundesliga: Augsburg - Werder Bremen,
Nogomet
05:00
Eredivisie: Ajax - Excelsior,
Nogomet
07:00
Bundesliga: Bayer Leverkusen - Stuttgart,
Nogomet
09:00
Bundesliga: Bayern München - Eintracht Frankfurt,
Nogomet
11:00
Bundesliga: Leipzig - Borussia Dortmund,
Nogomet
12:55
V ŽIVO
Liga Nova KBM: Krka - Domžale,
Košarka
15:00
World of Free Sports: 17. oddaja,
Ekstremni športi
15:25
V ŽIVO
Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - Union Berlin,
Nogomet
17:30
DANES
Eredivisie: Nijmegen - AZ Alkmaar,
Nogomet
19:30
DANES
Prva liga Telemach: Celje - Olimpija,
Nogomet
21:30
DANES
Bundesliga: Mainz - Köln,
Nogomet
23:30
DANES
Bundesliga: Darmstadt - Heidenheim,
Nogomet
01:30
Maraton: Madrid,
Atletika
04:00
Ženski nogometni magazin: 24. oddaja,
Nogomet
04:30
Borussia, moj klub: 36. oddaja,
Nogomet
05:00
Bundesliga: Bochum - Hoffenheim,
Nogomet
07:00
Bundesliga: Augsburg - Werder Bremen,
Nogomet
09:00
Bundesliga: Mainz - Köln,
Nogomet
11:00
Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - Union Berlin,
Nogomet
13:00
Bundesliga: Bayern München - Eintracht Frankfurt,
Nogomet
15:00
Bundesliga: Boj za obstanek, prvi del,
Nogomet
15:30
Liga Nova KBM: Krka - Domžale,
Košarka
17:00
Bundesliga: Bayer Leverkusen - Stuttgart,
Nogomet
19:00
Bundesliga: Leipzig - Borussia Dortmund,
Nogomet
21:00
Prva liga Telemach: Celje - Olimpija,
Nogomet
23:00
Bundesliga: Vrhunci 31. kola,
Nogomet
00:00
Eredivisie: Vrhunci 31. kola,
Nogomet
01:00
Eredivisie: Heerenveen - PSV,
Nogomet
03:00
Bundesliga: Darmstadt - Heidenheim,
Nogomet
06:45
Elversberg - Schalke,
Nogomet - 2. Bundesliga
08:45
29. oddaja,
Ekstremni športi - Pure Action
09:15
Domžale - Rogaška,
Košarka - Liga Nova KBM
10:45
Ajax - Excelsior,
Nogomet - Eredivisie
12:30
Fortuna Düsseldorf - Greuther Fürth,
Nogomet - 2. Bundesliga
14:30
Kranj - Ilirija,
Košarka - Liga Nova KBM
16:00
Hannover - St. Pauli,
Nogomet - 2. Bundesliga
18:00
Sinfin - Barcelona,
Rokomet - Španska liga
19:30
Hamburger SV - Holstein Kiel,
Nogomet - 2. Bundesliga
21:30
Kaiserslautern - Wehen Wiesbaden,
Nogomet - 2. Bundesliga
23:15
Polfinale: Zabrze - Wisla Plock, prva tekma,
Rokomet - Poljska liga, moški
00:45
27. oddaja,
Futsal - Futsal magazin
01:15
Heerenveen - PSV,
Nogomet - Eredivisie
03:00
Go Ahead Eagles - Feyenoord,
Nogomet - Eredivisie
05:00
Ajax - Excelsior,
Nogomet - Eredivisie
06:45
Hamburger SV - Holstein Kiel,
Nogomet - 2. Bundesliga
08:45
36. oddaja,
Nogomet - Borussia, moj klub
09:15
Kranj - Ilirija,
Košarka - Liga Nova KBM
TRENUTNO SE PREDVAJA
10:45
Hannover - St. Pauli,
Nogomet - 2. Bundesliga
sledi
12:30
Go Ahead Eagles - Feyenoord,
Nogomet - Eredivisie
14:30
Polfinale: Zabrze - Wisla Plock, prva tekma,
Rokomet - Poljska liga, moški
16:00
Karlsruher - Hertha,
Nogomet - 2. Bundesliga
18:00
27. oddaja,
Futsal - Futsal magazin
18:25
V ŽIVO
Hertha - Hannover,
Nogomet - 2. Bundesliga
20:30
DANES
St. Pauli - Hansa Rostock,
Nogomet - 2. Bundesliga
22:30
DANES
Ilirija - LTH Castings,
Košarka - Liga Nova KBM
00:00
Sinfin - Barcelona,
Rokomet - Španska liga
01:30
Ademar - Bidasoa Irun,
Rokomet - Španska liga
03:00
Bochum - Hoffenheim,
Nogomet - Bundesliga
05:00
2. Bundesliga: Hamburger SV - Holstein Kiel,
Nogomet
06:45
2. Bundesliga: Hertha - Hannover,
Nogomet
08:45
Eredivisie: Heerenveen - PSV,
Nogomet
10:45
2. Bundesliga: St. Pauli - Hansa Rostock,
Nogomet
12:30
Bundesliga magazin: 35. oddaja,
Nogomet
12:55
V ŽIVO
2. Bundesliga: Paderborn - Elversberg,
Nogomet
15:00
Borussia, moj klub: 36. oddaja,
Nogomet
15:25
V ŽIVO
Bundesliga: Augsburg - Werder Bremen,
Nogomet
17:30
DANES
2. Bundesliga: Holstein Kiel - Kaiserslautern,
Nogomet
19:30
Liga Nova KBM: Ilirija - LTH Castings,
Košarka
21:00
DANES
Bundesliga: Bayer Leverkusen - Stuttgart,
Nogomet
22:45
DANES
2. Bundesliga: Schalke - Fortuna Düsseldorf,
Nogomet
00:45
2. Bundesliga: Eintracht Braunschweig - Hamburger SV,
Nogomet
02:30
FIM Snowcross Magazin: 3. oddaja,
Snowcross
03:00
Bundesliga: Leipzig - Borussia Dortmund,
Nogomet
05:00
2. Bundesliga: Paderborn - Elversberg,
Nogomet
06:45
2. Bundesliga: Holstein Kiel - Kaiserslautern,
Nogomet
08:45
Liga Nova KBM: Ilirija - LTH Castings,
Košarka
10:15
2. Bundesliga: Schalke - Fortuna Düsseldorf,
Nogomet
12:10
V ŽIVO
Eredivisie: Nijmegen - AZ Alkmaar,
Nogomet
14:15
Futsal: Vrhunci,
Futsal
14:30
Bundesliga magazin: 35. oddaja,
Nogomet
14:55
V ŽIVO
Poljska liga, moški: Polfinale: Wisla Plock - Zabrze, druga tekma,
Rokomet
16:45
DANES
Maraton: Madrid,
Atletika
19:15
Idealna linija: 3. oddaja,
Avtomoto šport
19:30
Bundesliga: Boj za obstanek, prvi del,
Nogomet
20:00
DANES
Liga Nova KBM: Krka - Domžale,
Košarka
21:30
DANES
Prva liga Telemach: Celje - Olimpija,
Nogomet
23:30
DANES
Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - Union Berlin,
Nogomet
01:15
Bundesliga: Mainz - Köln,
Nogomet
03:00
Bundesliga: Darmstadt - Heidenheim,
Nogomet
05:00
2. Bundesliga: Paderborn - Elversberg,
Nogomet
06:45
Bundesliga: Leipzig - Borussia Dortmund,
Nogomet
08:45
Liga Nova KBM: Ilirija - LTH Castings,
Košarka
10:15
2. Bundesliga: Holstein Kiel - Kaiserslautern,
Nogomet
12:00
Maraton: Madrid,
Atletika
14:30
Španska liga: Puente Genil - Nava,
Rokomet
16:00
Eredivisie: Nijmegen - AZ Alkmaar,
Nogomet
18:00
Poljska liga, moški: Polfinale: Wisla Plock - Zabrze, druga tekma,
Rokomet
19:30
2. Bundesliga: St. Pauli - Hansa Rostock,
Nogomet
21:30
DANES
Liga Nova KBM: Podčetrtek - Triglav,
Košarka
23:00
Futsal: Vrhunci,
Futsal
23:15
2. Bundesliga: Schalke - Fortuna Düsseldorf,
Nogomet
01:15
2. Bundesliga: Hertha - Hannover,
Nogomet
03:00
2. Bundesliga: Eintracht Braunschweig - Hamburger SV,
Nogomet