14769

Tenerifi ugnali Banvit in prišli do lige prvakov

Avtor: Rok Grilec
30. 4. 2017, 22.25

Prva izvedba Fibine lige prvakov se je končala z zmagoslavjem Tenerifov, ki so na svojem parketu, zaključni turnir se je igral na španskem otočju, prišli do zmage proti Banvitu s 63:58.

Gostitelji so bili praktično vso tekmo v prednosti. Banvit je sicer dobil za točko tako drugo kot četrto četrtino, a je preostali dve izgubil. Varovanci trenerja Saše FIlipovskega so tako morali priznati poraz španski zasedbi.

V moštvu Banvita sta igrala Edo Murič in Gašper Vidmar. Prvi ni dosegel nobene točke, igral je dobrih 13 minut, reprezentančni center pa je dosegel en koš imel pa je še pet skokov.

V letošnji izvedbi tekmovanja je Slovenija zastopal Helios, ki pa je izpadel že v prvem delu tekmovanja.

1

Razdrh: “Zadnji strel Olimpije ali slavje Celja, to bo spektakel!” (VIDEO)...Več

2

Studio Šport TV: “Pokal premešal karte, Rogaška ima realne možnosti za naslov” (VIDEO)...Več

3

Sodniška odločitev, ki je razdelila Nemčijo: “Očitno trenerji vsako leto poznamo manj pravil” (VIDEO)...Več