spored
Danes, 25.05.Jutri, 26.05.Ponedeljek, 27.05.Torek, 28.05.
Sreda, 29.05.Četrtek, 30.05.Petek, 31.05.Sobota, 01.06.
05:00

Olimpija - Bravo,

Nogomet - Prva liga Telemach
07:00

Hoffenheim - Bayern München,

Nogomet - Bundesliga
09:00

VN Francije, 1. dirka,

Motokros - MXGP
10:00

VN Francije, 2. dirka,

Motokros - MXGP
11:00

39. oddaja,

Nogomet - Bundesliga magazin
11:30

Finale: Veszprem - Pick Szeged, prva tekma,

Rokomet - Madžarska liga, moški
TRENUTNO SE PREDVAJA
13:00

Bayer Leverkusen - Augsburg,

Nogomet - Bundesliga
15:00

Bochum - Fortuna Düsseldorf, prva tekma,

Nogomet - Kvalifikacije za Bundesligo
16:55 V ŽIVO

Puerto Sagunto - Barcelona,

Rokomet - Španska liga
18:45

Vrhunci,

Futsal - Futsal
19:00 PRVIČ

Portimao, vrhunci,

Avtomobilizem - Hankook 24H Series 2024
19:55 V ŽIVO

Tekma za 3. mesto: Gornik Zabrze - Chrobry Glogow, druga tekma,

Rokomet - Poljska liga, moški
21:45 PRVIČ

Borut Pahor,

Magazin - Športoralno z Barbaro Pirh
22:45 PRVIČ

21. oddaja,

Ekstremni športi - World of Free Sports
23:15 PRVIČ

38. oddaja,

Ekstremni športi - Pure Action
23:45

Eintracht Frankfurt - Leipzig,

Nogomet - Bundesliga
01:45

Cuenca - Bidasoa Irun,

Rokomet - Španska liga
03:15

Polfinale: Cedevita Olimpija - GGD Šenčur, druga tekma,

Košarka - Liga Nova KBM
05:00
Bundesliga: Union Berlin - Freiburg, Nogomet
07:00
Bundesliga: Bayer Leverkusen - Augsburg, Nogomet
09:00
Prva liga Telemach: Olimpija - Bravo, Nogomet
11:00
Bundesliga: Hoffenheim - Bayern München, Nogomet
13:00
World of Free Sports: 21. oddaja, Ekstremni športi
13:30
Madžarska liga, moški: Finale: Veszprem - Pick Szeged, prva tekma, Rokomet
15:00
MXGP: VN Francije, 1. dirka, Motokros
16:00
MXGP: VN Francije, 2. dirka, Motokros
17:00
Športoralno z Barbaro Pirh: Borut Pahor, Magazin
17:55 V ŽIVO
Eredivisie: Finale: Utrecht - Go Ahead Eagles, Nogomet
19:55 V ŽIVO
Poljska liga, moški: Finale: Kielce - Wisla Plock, druga tekma, Rokomet
21:45
Kvalifikacije za Bundesligo: Bochum - Fortuna Düsseldorf, prva tekma, Nogomet
23:45
Idealna linija: 7. oddaja, Avtomoto šport
00:00
Hankook 24H Series 2024: Portimao, vrhunci, Avtomobilizem
01:00
Španska liga: Puerto Sagunto - Barcelona, Rokomet
02:30
Pure Action: 38. oddaja, Ekstremni športi
03:00
Bundesliga: Wolfsburg - Mainz, Nogomet
05:00
Bundesliga: Stuttgart - Borussia Mönchengladbach, Nogomet
07:00
Extreme E: Magazin, 4. oddaja, Avtomobilizem
07:30
Madžarska liga, moški: Finale: Veszprem - Pick Szeged, prva tekma, Rokomet
09:00
Bundesliga: Bayer Leverkusen - Augsburg, Nogomet
11:00
Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Leipzig, Nogomet
13:00
Liga Nova KBM: Polfinale: Cedevita Olimpija - GGD Šenčur, druga tekma, Košarka
15:00
MXGP: VN Francije, 1. dirka, Motokros
16:00
MXGP: VN Francije, 2. dirka, Motokros
17:00
Kvalifikacije za Bundesligo: Bochum - Fortuna Düsseldorf, prva tekma, Nogomet
19:00
Poljska liga, moški: Finale: Kielce - Wisla Plock, druga tekma, Rokomet
20:25 V ŽIVO
Kvalifikacije za Bundesligo: Fortuna Düsseldorf - Bochum, druga tekma, Nogomet
22:30
Bundesliga: Najboljši goli, Nogomet
23:00
Eredivisie: Finale: Utrecht - Go Ahead Eagles, Nogomet
01:00
Bundesliga: Hoffenheim - Bayern München, Nogomet
03:00
Bundesliga: Union Berlin - Freiburg, Nogomet
05:00
Bundesliga: Bayer Leverkusen - Augsburg, Nogomet
07:00
Prva liga Telemach: Olimpija - Bravo, Nogomet
09:00
Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Leipzig, Nogomet
11:00
1. SFL: Finale: Dobovec - Siliko Vrhnika, tretja tekma, Futsal
13:00
Madžarska liga, moški: Finale: Veszprem - Pick Szeged, prva tekma, Rokomet
14:30
Pure Action: 38. oddaja, Ekstremni športi
15:00
Kvalifikacije za Bundesligo: Fortuna Düsseldorf - Bochum, druga tekma, Nogomet
17:00
Hankook 24H Series 2024: Portimao, vrhunci, Avtomobilizem
18:00
Športoralno z Barbaro Pirh: Borut Pahor, Magazin
19:00
Idealna linija: 7. oddaja, Avtomoto šport
19:15 PRVIČ
Le Tour Auto: Vrhunci, Avtomobilizem
19:45 PRVIČ
Futsal: Vrhunci, Futsal
20:25 V ŽIVO
1. SFL: Finale: Siliko Vrhnika - Dobovec, četrta tekma, Futsal
22:00
Eredivisie: Finale: Utrecht - Go Ahead Eagles, Nogomet
00:00
Tour de Hongrie: Vrhunci, Kolesarstvo
01:00
Bundesliga: Hoffenheim - Bayern München, Nogomet
03:00
Bundesliga: Stuttgart - Borussia Mönchengladbach, Nogomet
05:00
MX2: VN Francije, 1. dirka, Motokros
06:00
MX2: VN Francije, 2. dirka, Motokros
07:00
MXGP: VN Francije, 1. dirka, Motokros
08:00
MXGP: VN Francije, 2. dirka, Motokros
09:00
1. SFL: Finale: Siliko Vrhnika - Dobovec, četrta tekma, Futsal
11:00
Tour de Hongrie: Vrhunci, Kolesarstvo
12:00
Športoralno z Barbaro Pirh: Borut Pahor, Magazin
13:00
Poljska liga, moški: Finale: Kielce - Wisla Plock, druga tekma, Rokomet
14:30
Bundesliga: Najboljši goli, Nogomet
15:00
Eredivisie: Finale: Utrecht - Go Ahead Eagles, Nogomet
17:00 PRVIČ
Tour of Hellas: Vrhunci, Kolesarstvo
17:55 V ŽIVO
Madžarska liga, moški: Finale: Pick Szeged - Veszprem, druga tekma, Rokomet
19:45 PRVIČ
Pure Action: 39. oddaja, Ekstremni športi
20:15 PRVIČ
Ženski nogometni magazin: 29. oddaja, Nogomet
20:45
Kvalifikacije za Bundesligo: Fortuna Düsseldorf - Bochum, druga tekma, Nogomet
22:30 PRVIČ
Bundesliga: Pregled sezone, Nogomet
23:30
Španska liga: Puerto Sagunto - Barcelona, Rokomet
01:00
Bundesliga: Stuttgart - Borussia Mönchengladbach, Nogomet
03:00
Bundesliga: Union Berlin - Freiburg, Nogomet
05:00
Bundesliga: Hoffenheim - Bayern München, Nogomet
07:00
MX2: VN Francije, 1. dirka, Motokros
08:00
MX2: VN Francije, 2. dirka, Motokros
09:00
Prva liga Telemach: Olimpija - Bravo, Nogomet
11:00
1. SFL: Finale: Siliko Vrhnika - Dobovec, četrta tekma, Futsal
13:00
Madžarska liga, moški: Finale: Pick Szeged - Veszprem, druga tekma, Rokomet
14:30
MXGP Magazin: 7. oddaja, Motokros
15:00
MXGP: VN Francije, 1. dirka, Motokros
16:00
MXGP: VN Francije, 2. dirka, Motokros
17:00
Eredivisie: Finale: Utrecht - Go Ahead Eagles, Nogomet
19:00
Madžarska liga, moški: Finale: Pick Szeged - Veszprem, druga tekma, Rokomet
20:30 PRVIČ
Futsal magazin: 32. oddaja, Futsal
21:00
Kvalifikacije za Bundesligo: Fortuna Düsseldorf - Bochum, druga tekma, Nogomet
23:00
Bundesliga: Pregled sezone, Nogomet
00:00
Športoralno z Barbaro Pirh: Borut Pahor, Magazin
01:00
Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Leipzig, Nogomet
03:00
Bundesliga: Wolfsburg - Mainz, Nogomet
05:00
Bundesliga: Union Berlin - Freiburg, Nogomet
07:00
Bundesliga: Bayer Leverkusen - Augsburg, Nogomet
09:00
1. SFL: Finale: Siliko Vrhnika - Dobovec, četrta tekma, Futsal
11:00
MXGP: VN Francije, 1. dirka, Motokros
12:00
MXGP: VN Francije, 2. dirka, Motokros
13:00
Poljska liga, moški: Finale: Kielce - Wisla Plock, druga tekma, Rokomet
14:30
Pure Action: 39. oddaja, Ekstremni športi
15:00
Eredivisie: Finale: Utrecht - Go Ahead Eagles, Nogomet
17:00
Športoralno z Barbaro Pirh: Borut Pahor, Magazin
18:00
Futsal magazin: 32. oddaja, Futsal
18:30
Le Tour Auto: Vrhunci, Avtomobilizem
19:00
Kvalifikacije za Bundesligo: Fortuna Düsseldorf - Bochum, druga tekma, Nogomet
21:00
Bundesliga: Pregled sezone, Nogomet
22:00
Tour of Hellas: Vrhunci, Kolesarstvo
23:00
Madžarska liga, moški: Finale: Pick Szeged - Veszprem, druga tekma, Rokomet
00:30
Ženski nogometni magazin: 29. oddaja, Nogomet
01:00
Prva liga Telemach: Olimpija - Bravo, Nogomet
03:00
Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Leipzig, Nogomet
05:00
1. SFL: Finale: Siliko Vrhnika - Dobovec, četrta tekma, Futsal
07:00
Eredivisie: Finale: Utrecht - Go Ahead Eagles, Nogomet
09:00
Kvalifikacije za Bundesligo: Fortuna Düsseldorf - Bochum, druga tekma, Nogomet
10:55 V ŽIVO
EMF Euro 2024: Ukrajina - Anglija, Mali nogomet
12:10 V ŽIVO
EMF Euro 2024: Kazahstan - Grčija, Mali nogomet
13:25 V ŽIVO
EMF Euro 2024: Srbija - Gruzija, Mali nogomet
14:45 PRVIČ
Golden Trail Series: 3. oddaja, Gorski teki
15:10 V ŽIVO
EMF Euro 2024: Češka - Španija, Mali nogomet
16:25 V ŽIVO
EMF Euro 2024: Romunija - Turčija, Mali nogomet
17:40 V ŽIVO
EMF Euro 2024: Slovaška - Hrvaška, Mali nogomet
19:00 PRVIČ
Bundesliga: Boj za obstanek, peti del, Nogomet
19:30 PRVIČ
Pure Action: 40. oddaja, Ekstremni športi
19:55 V ŽIVO
EMF Euro 2024: Bosna in Hercegovina - Albanija, Mali nogomet
21:10 V ŽIVO
EMF Euro 2024: Madžarska - Poljska, Mali nogomet
22:25 V ŽIVO
EMF Euro 2024: Črna Gora - Slovenija, Mali nogomet
23:30 PRVIČ
World of Free Sports: 22. oddaja, Ekstremni športi
00:00
Bundesliga: Pregled sezone, Nogomet
01:00
Titan Desert: Maroko, Vrhunci, Gorsko kolesarstvo
01:30
Španska liga: Puerto Sagunto - Barcelona, Rokomet
03:00
MX2: VN Francije, 1. dirka, Motokros
04:00
MX2: VN Francije, 2. dirka, Motokros
05:00
MXGP: VN Francije, 1. dirka, Motokros
06:00
MXGP: VN Francije, 2. dirka, Motokros
07:00
Poljska liga, moški: Finale: Kielce - Wisla Plock, druga tekma, Rokomet
08:30
Madžarska liga, moški: Finale: Pick Szeged - Veszprem, druga tekma, Rokomet
10:00
Bundesliga: Pregled sezone, Nogomet
11:00
Eredivisie: Finale: Utrecht - Go Ahead Eagles, Nogomet
13:00 V ŽIVO
MX2: VN Nemčije, 1. dirka, Motokros
14:00 V ŽIVO
MXGP: VN Nemčije, 1. dirka, Motokros
15:00 V ŽIVO
Studio, 3, 4, Šport!
16:00 V ŽIVO
MX2: VN Nemčije, 2. dirka, Motokros
17:00 V ŽIVO
MXGP: VN Nemčije, 2. dirka, Motokros
18:00
Futsal: Vrhunci, Futsal
18:10 V ŽIVO
EMF Euro 2024: Slovenija - Bosna in Hercegovina, Mali nogomet
19:25 V ŽIVO
EMF Euro 2024: Madžarska - Turčija, Mali nogomet
20:40 V ŽIVO
EMF Euro 2024: Poljska - Romunija, Mali nogomet
21:55 V ŽIVO
EMF Euro 2024: Črna Gora - Albanija, Mali nogomet
23:00
Kvalifikacije za Bundesligo: Fortuna Düsseldorf - Bochum, druga tekma, Nogomet
01:00
1. SFL: Finale: Siliko Vrhnika - Dobovec, četrta tekma, Futsal
03:00
Prva liga Telemach: Olimpija - Bravo, Nogomet
05:00
MX2: VN Nemčije, 1. dirka, Motokros
06:00
MX2: VN Nemčije, 2. dirka, Motokros
07:00
Madžarska liga, moški: Finale: Pick Szeged - Veszprem, druga tekma, Rokomet
08:30
Eredivisie: Finale: Utrecht - Go Ahead Eagles, Nogomet
10:25 V ŽIVO
EMF Euro 2024: Francija - Avstrija, Mali nogomet
11:40 V ŽIVO
EMF Euro 2024: Srbija - Portugalska, Mali nogomet
12:55 V ŽIVO
EMF Euro 2024: Češka - Hrvaška, Mali nogomet
14:00
Kvalifikacije za Bundesligo: Fortuna Düsseldorf - Bochum, druga tekma, Nogomet
15:40 V ŽIVO
EMF Euro 2024: Španija - Slovaška, Mali nogomet
16:55 V ŽIVO
EMF Euro 2024: Italija - Azerbajdžan, Mali nogomet
18:10 V ŽIVO
EMF Euro 2024: Gruzija - Bolgarija, Mali nogomet
19:25 V ŽIVO
EMF Euro 2024: Kazahstan - Ukrajina, Mali nogomet
20:40 V ŽIVO
EMF Euro 2024: Romunija - Madžarska, Mali nogomet
21:55 V ŽIVO
EMF Euro 2024: Turčija - Poljska, Mali nogomet
23:00
MXGP: VN Nemčije, 1. dirka, Motokros
05:00

Hannover - Holstein Kiel,

Nogomet - 2. Bundesliga
06:40

VN Francije, 1. dirka,

Motokros - MXGP
07:30

VN Francije, 2. dirka,

Motokros - MXGP
08:35

Magazin, 4. oddaja,

Avtomobilizem - Extreme E
09:00

Vasas - Fradi,

Rokomet - Madžarska liga, ženske
10:30

Polfinale: Utrecht - Sparta Rotterdam,

Nogomet - Eredivisie
12:15

Wehen Wiesbaden - St. Pauli,

Nogomet - 2. Bundesliga
TRENUTNO SE PREDVAJA
14:05

Zaglebie Lubin - Lublin,

Rokomet - Poljska liga, ženske
16:00

Finale: Veszprem - Pick Szeged, prva tekma,

Rokomet - Madžarska liga, moški
17:25 V ŽIVO

Fradi - DVSC,

Rokomet - Madžarska liga, ženske
19:15

Vrhunci,

Futsal - Futsal
19:30

39. oddaja,

Nogomet - Bundesliga magazin
19:55 V ŽIVO

Anaitasuna - Nava,

Rokomet - Španska liga
21:45 DANES

Tekma za 3. mesto: Gornik Zabrze - Chrobry Glogow, druga tekma,

Rokomet - Poljska liga, moški
23:15 DANES

Puerto Sagunto - Barcelona,

Rokomet - Španska liga
00:45

Borut Pahor,

Magazin - Športoralno z Barbaro Pirh
01:45

Polfinale: Cedevita Olimpija - GGD Šenčur, druga tekma,

Košarka - Liga Nova KBM
03:30

Huesca - Torrelavega,

Rokomet - Španska liga
05:00
Kvalifikacije za Bundesligo: Bochum - Fortuna Düsseldorf, prva tekma, Nogomet
06:45
Eredivisie: Polfinale: Utrecht - Sparta Rotterdam, Nogomet
08:45
Pure Action: 38. oddaja, Ekstremni športi
09:15
Madžarska liga, ženske: Fradi - DVSC, Rokomet
10:45
Eredivisie: Polfinale: Nijmegen - Go Ahead Eagles, Nogomet
12:30
World of Free Sports: 21. oddaja, Ekstremni športi
13:00
Španska liga: Anaitasuna - Nava, Rokomet
14:30
Španska liga: Cuenca - Bidasoa Irun, Rokomet
16:00
Bundesliga magazin: 39. oddaja, Nogomet
16:30
Poljska liga, moški: Tekma za 3. mesto: Gornik Zabrze - Chrobry Glogow, druga tekma, Rokomet
18:00
Madžarska liga, moški: Finale: Veszprem - Pick Szeged, prva tekma, Rokomet
19:30
MXGP: VN Francije, 1. dirka, Motokros
20:30
MXGP: VN Francije, 2. dirka, Motokros
21:30
Idealna linija: 7. oddaja, Avtomoto šport
21:45 DANES
Poljska liga, moški: Finale: Kielce - Wisla Plock, druga tekma, Rokomet
23:15 DANES
Eredivisie: Finale: Utrecht - Go Ahead Eagles, Nogomet
01:15
Španska liga: Huesca - Torrelavega, Rokomet
02:45
MXGP Magazin: 7. oddaja, Motokros
03:15
Liga Nova KBM: Polfinale: Cedevita Olimpija - GGD Šenčur, druga tekma, Košarka
05:00
2. Bundesliga: Wehen Wiesbaden - St. Pauli, Nogomet
06:45
MX2: VN Francije, 1. dirka, Motokros
07:45
MX2: VN Francije, 2. dirka, Motokros
08:45
Bundesliga magazin: 39. oddaja, Nogomet
09:15
Poljska liga, moški: Tekma za 3. mesto: Gornik Zabrze - Chrobry Glogow, druga tekma, Rokomet
10:45
Kvalifikacije za Bundesligo: Bochum - Fortuna Düsseldorf, prva tekma, Nogomet
12:30
MXGP Magazin: 7. oddaja, Motokros
13:00
Španska liga: Huesca - Torrelavega, Rokomet
14:30
Madžarska liga, moški: Finale: Veszprem - Pick Szeged, prva tekma, Rokomet
16:00
Eredivisie: Finale: Utrecht - Go Ahead Eagles, Nogomet
18:00
Španska liga: Puerto Sagunto - Barcelona, Rokomet
19:30
Tour de Hongrie: Vrhunci, Kolesarstvo
20:30
Športoralno z Barbaro Pirh: Borut Pahor, Magazin
21:30
Idealna linija: 7. oddaja, Avtomoto šport
21:45
Poljska liga, moški: Finale: Kielce - Wisla Plock, druga tekma, Rokomet
23:15
MXGP: VN Francije, 1. dirka, Motokros
00:15
MXGP: VN Francije, 2. dirka, Motokros
01:15
Madžarska liga, ženske: Fradi - DVSC, Rokomet
02:45
Bundesliga: Najboljši goli, Nogomet
03:15
Kvalifikacije za Bundesligo: Fortuna Düsseldorf - Bochum, druga tekma, Nogomet
05:00
Eredivisie: Polfinale: Nijmegen - Go Ahead Eagles, Nogomet
06:45
Kvalifikacije za Bundesligo: Fortuna Düsseldorf - Bochum, druga tekma, Nogomet
08:45
World of Free Sports: 21. oddaja, Ekstremni športi
09:15
Poljska liga, moški: Tekma za 3. mesto: Gornik Zabrze - Chrobry Glogow, druga tekma, Rokomet
10:45
Eredivisie: Polfinale: Utrecht - Sparta Rotterdam, Nogomet
12:30
Eredivisie: Finale: Utrecht - Go Ahead Eagles, Nogomet
14:30
Španska liga: Puerto Sagunto - Barcelona, Rokomet
16:00
1. SFL: Finale: Dobovec - Siliko Vrhnika, tretja tekma, Futsal
18:00
Poljska liga, moški: Finale: Kielce - Wisla Plock, druga tekma, Rokomet
19:30
MXGP: VN Francije, 1. dirka, Motokros
20:30
MXGP: VN Francije, 2. dirka, Motokros
21:30
Športoralno z Barbaro Pirh: Borut Pahor, Magazin
22:30
Madžarska liga, moški: Finale: Veszprem - Pick Szeged, prva tekma, Rokomet
00:00
Španska liga: Cuenca - Bidasoa Irun, Rokomet
01:30
Madžarska liga, ženske: Fradi - DVSC, Rokomet
03:00
MX2: VN Francije, 1. dirka, Motokros
04:00
MX2: VN Francije, 2. dirka, Motokros
05:00
Kvalifikacije za Bundesligo: Fortuna Düsseldorf - Bochum, druga tekma, Nogomet
06:45
Eredivisie: Polfinale: Nijmegen - Go Ahead Eagles, Nogomet
08:45
Pure Action: 38. oddaja, Ekstremni športi
09:15
Španska liga: Puerto Sagunto - Barcelona, Rokomet
10:45
Eredivisie: Polfinale: Utrecht - Sparta Rotterdam, Nogomet
12:30
MX2: VN Francije, 1. dirka, Motokros
13:30
MX2: VN Francije, 2. dirka, Motokros
14:30
Poljska liga, moški: Finale: Kielce - Wisla Plock, druga tekma, Rokomet
16:00
Madžarska liga, moški: Finale: Veszprem - Pick Szeged, prva tekma, Rokomet
17:30
1. SFL: Finale: Siliko Vrhnika - Dobovec, četrta tekma, Futsal
19:30
Tour of Hellas: Vrhunci, Kolesarstvo
20:30
MXGP: VN Francije, 1. dirka, Motokros
21:30
MXGP: VN Francije, 2. dirka, Motokros
22:30 DANES
Madžarska liga, moški: Finale: Pick Szeged - Veszprem, druga tekma, Rokomet
00:00
Španska liga: Huesca - Torrelavega, Rokomet
01:30
Poljska liga, moški: Tekma za 3. mesto: Gornik Zabrze - Chrobry Glogow, druga tekma, Rokomet
03:00
Eredivisie: Finale: Utrecht - Go Ahead Eagles, Nogomet
05:00
Kvalifikacije za Bundesligo: Fortuna Düsseldorf - Bochum, druga tekma, Nogomet
06:45
Eredivisie: Polfinale: Utrecht - Sparta Rotterdam, Nogomet
08:45
Extreme E: Magazin, 4. oddaja, Avtomobilizem
09:15
Španska liga: Anaitasuna - Nava, Rokomet
10:45
MX2: VN Francije, 1. dirka, Motokros
11:45
MX2: VN Francije, 2. dirka, Motokros
12:45
Eredivisie: Finale: Utrecht - Go Ahead Eagles, Nogomet
14:30
Španska liga: Puerto Sagunto - Barcelona, Rokomet
16:00
Madžarska liga, moški: Finale: Pick Szeged - Veszprem, druga tekma, Rokomet
17:30
1. SFL: Finale: Siliko Vrhnika - Dobovec, četrta tekma, Futsal
19:30
MXGP: VN Francije, 1. dirka, Motokros
20:30
MXGP: VN Francije, 2. dirka, Motokros
21:30
Bundesliga: Pregled sezone, Nogomet
22:30
Poljska liga, moški: Finale: Kielce - Wisla Plock, druga tekma, Rokomet
00:00
Poljska liga, moški: Tekma za 3. mesto: Gornik Zabrze - Chrobry Glogow, druga tekma, Rokomet
01:30
Španska liga: Huesca - Torrelavega, Rokomet
03:00
Eredivisie: Polfinale: Nijmegen - Go Ahead Eagles, Nogomet
05:00
Eredivisie: Polfinale: Utrecht - Sparta Rotterdam, Nogomet
06:45
Kvalifikacije za Bundesligo: Fortuna Düsseldorf - Bochum, druga tekma, Nogomet
08:45
Le Tour Auto: Vrhunci, Avtomobilizem
09:15
Poljska liga, moški: Tekma za 3. mesto: Gornik Zabrze - Chrobry Glogow, druga tekma, Rokomet
10:45
Eredivisie: Finale: Utrecht - Go Ahead Eagles, Nogomet
12:45
Liga Nova KBM: Polfinale: Cedevita Olimpija - GGD Šenčur, druga tekma, Košarka
14:30
Španska liga: Cuenca - Bidasoa Irun, Rokomet
16:00
MXGP: VN Francije, 1. dirka, Motokros
17:00
MXGP: VN Francije, 2. dirka, Motokros
18:00
Madžarska liga, moški: Finale: Pick Szeged - Veszprem, druga tekma, Rokomet
19:30
1. SFL: Finale: Siliko Vrhnika - Dobovec, četrta tekma, Futsal
21:30
Športoralno z Barbaro Pirh: Borut Pahor, Magazin
22:30
Španska liga: Puerto Sagunto - Barcelona, Rokomet
00:00
Poljska liga, moški: Finale: Kielce - Wisla Plock, druga tekma, Rokomet
01:30
Madžarska liga, ženske: Fradi - DVSC, Rokomet
03:00
MX2: VN Francije, 1. dirka, Motokros
04:00
MX2: VN Francije, 2. dirka, Motokros
05:00
MXGP: VN Francije, 1. dirka, Motokros
06:00
MXGP: VN Francije, 2. dirka, Motokros
07:00
Kvalifikacije za Bundesligo: Fortuna Düsseldorf - Bochum, druga tekma, Nogomet
08:45
Ženski nogometni magazin: 29. oddaja, Nogomet
09:15
Španska liga: Cuenca - Bidasoa Irun, Rokomet
10:45
Eredivisie: Polfinale: Utrecht - Sparta Rotterdam, Nogomet
12:30
Eredivisie: Finale: Utrecht - Go Ahead Eagles, Nogomet
14:30
Poljska liga, moški: Finale: Kielce - Wisla Plock, druga tekma, Rokomet
16:00
Športoralno z Barbaro Pirh: Borut Pahor, Magazin
17:00
1. SFL: Finale: Siliko Vrhnika - Dobovec, četrta tekma, Futsal
19:00 DANES
EMF Euro 2024: Slovaška - Hrvaška, Mali nogomet
20:00
Madžarska liga, moški: Finale: Pick Szeged - Veszprem, druga tekma, Rokomet
21:30
Tour of Hellas: Vrhunci, Kolesarstvo
22:30
Španska liga: Anaitasuna - Nava, Rokomet
00:00
Poljska liga, moški: Tekma za 3. mesto: Gornik Zabrze - Chrobry Glogow, druga tekma, Rokomet
01:30
Madžarska liga, ženske: Fradi - DVSC, Rokomet
03:00
Eredivisie: Polfinale: Nijmegen - Go Ahead Eagles, Nogomet
05:00
EMF Euro 2024: Ukrajina - Anglija, Mali nogomet
06:00
EMF Euro 2024: Kazahstan - Grčija, Mali nogomet
07:00
EMF Euro 2024: Srbija - Gruzija, Mali nogomet
08:00
EMF Euro 2024: Češka - Španija, Mali nogomet
09:00
EMF Euro 2024: Slovaška - Hrvaška, Mali nogomet
10:00
EMF Euro 2024: Črna Gora - Slovenija, Mali nogomet
11:00
Kvalifikacije za Bundesligo: Fortuna Düsseldorf - Bochum, druga tekma, Nogomet
13:00
Madžarska liga, moški: Finale: Pick Szeged - Veszprem, druga tekma, Rokomet
14:30 DANES
EMF Euro 2024: Bolgarija - Portugalska, Mali nogomet
15:30
Bundesliga: Boj za obstanek, peti del, Nogomet
16:00
Eredivisie: Finale: Utrecht - Go Ahead Eagles, Nogomet
18:00
Poljska liga, moški: Finale: Kielce - Wisla Plock, druga tekma, Rokomet
19:30
1. SFL: Finale: Siliko Vrhnika - Dobovec, četrta tekma, Futsal
21:30
Pure Action: 40. oddaja, Ekstremni športi
22:00 DANES
MXGP: VN Nemčije, 1. dirka, Motokros
23:00 DANES
MXGP: VN Nemčije, 2. dirka, Motokros
00:00
MX2: VN Nemčije, 1. dirka, Motokros
01:00
MX2: VN Nemčije, 2. dirka, Motokros
02:00
Hankook 24H Series 2024: Portimao, vrhunci, Avtomobilizem
03:00
EMF Euro 2024: Azerbajdžan - Avstrija, Mali nogomet
04:00
EMF Euro 2024: Francija - Italija, Mali nogomet
05:00
EMF Euro 2024: Bolgarija - Portugalska, Mali nogomet
06:00
EMF Euro 2024: Ukrajina - Grčija, Mali nogomet
07:00
EMF Euro 2024: Anglija - Kazahstan, Mali nogomet
08:00
EMF Euro 2024: Črna Gora - Albanija, Mali nogomet
09:00
EMF Euro 2024: Slovenija - Bosna in Hercegovina, Mali nogomet
10:00
Poljska liga, moški: Tekma za 3. mesto: Gornik Zabrze - Chrobry Glogow, druga tekma, Rokomet
11:30
Tour of Hellas: Vrhunci, Kolesarstvo
12:30
MX2: VN Nemčije, 1. dirka, Motokros
13:30
MX2: VN Nemčije, 2. dirka, Motokros
14:30 DANES
EMF Euro 2024: Češka - Hrvaška, Mali nogomet
15:30
1. SFL: Finale: Siliko Vrhnika - Dobovec, četrta tekma, Futsal
17:30
Madžarska liga, moški: Finale: Pick Szeged - Veszprem, druga tekma, Rokomet
19:00
Eredivisie: Finale: Utrecht - Go Ahead Eagles, Nogomet
21:00
MXGP: VN Nemčije, 1. dirka, Motokros
22:00
MXGP: VN Nemčije, 2. dirka, Motokros
23:00
Poljska liga, moški: Finale: Kielce - Wisla Plock, druga tekma, Rokomet
05:00

Bayer Leverkusen - Augsburg,

Nogomet - Bundesliga
07:00

Polfinale: Utrecht - Sparta Rotterdam,

Nogomet - Eredivisie
09:00

Union Berlin - Freiburg,

Nogomet - Bundesliga
11:00

Polfinale: Cedevita Olimpija - GGD Šenčur, druga tekma,

Košarka - Liga Nova KBM
TRENUTNO SE PREDVAJA
13:00

Eintracht Frankfurt - Leipzig,

Nogomet - Bundesliga
15:00

VN Francije, 1. dirka,

Motokros - MXGP
16:00

VN Francije, 2. dirka,

Motokros - MXGP
16:55 V ŽIVO

Cuenca - Bidasoa Irun,

Rokomet - Španska liga
18:45

Vrhunci,

Futsal - Futsal
18:55 V ŽIVO

Huesca - Torrelavega,

Rokomet - Španska liga
20:45 PRVIČ

Vrhunci,

Kolesarstvo - Tour de Hongrie
21:45

Bochum - Fortuna Düsseldorf, prva tekma,

Nogomet - Kvalifikacije za Bundesligo
23:30 DANES

Tekma za 3. mesto: Gornik Zabrze - Chrobry Glogow, druga tekma,

Rokomet - Poljska liga, moški
01:00

Hoffenheim - Bayern München,

Nogomet - Bundesliga
03:00

Stuttgart - Borussia Mönchengladbach,

Nogomet - Bundesliga
05:00
Liga Nova KBM: Polfinale: Cedevita Olimpija - GGD Šenčur, druga tekma, Košarka
07:00
Bundesliga: Wolfsburg - Mainz, Nogomet
09:00
World of Free Sports: 21. oddaja, Ekstremni športi
09:30
Španska liga: Puerto Sagunto - Barcelona, Rokomet
11:00
Eredivisie: Polfinale: Nijmegen - Go Ahead Eagles, Nogomet
13:00
MXGP: VN Francije, 1. dirka, Motokros
14:00
MXGP: VN Francije, 2. dirka, Motokros
15:00
Bundesliga: Hoffenheim - Bayern München, Nogomet
17:00
Tour de Hongrie: Vrhunci, Kolesarstvo
18:00
Športoralno z Barbaro Pirh: Borut Pahor, Magazin
19:00
Kvalifikacije za Bundesligo: Bochum - Fortuna Düsseldorf, prva tekma, Nogomet
21:00 DANES
Eredivisie: Finale: Utrecht - Go Ahead Eagles, Nogomet
23:00
Bundesliga magazin: 39. oddaja, Nogomet
23:30 DANES
Poljska liga, moški: Finale: Kielce - Wisla Plock, druga tekma, Rokomet
01:00
Bundesliga: Bayer Leverkusen - Augsburg, Nogomet
03:00
Prva liga Telemach: Olimpija - Bravo, Nogomet
05:00
Bundesliga: Union Berlin - Freiburg, Nogomet
07:00
Bundesliga: Hoffenheim - Bayern München, Nogomet
09:00
Liga Nova KBM: Polfinale: Cedevita Olimpija - GGD Šenčur, druga tekma, Košarka
11:00
Bundesliga: Bayer Leverkusen - Augsburg, Nogomet
13:00
Poljska liga, moški: Finale: Kielce - Wisla Plock, druga tekma, Rokomet
14:30
Kvalifikacije za Bundesligo: Bochum - Fortuna Düsseldorf, prva tekma, Nogomet
16:30
Hankook 24H Series 2024: Portimao, vrhunci, Avtomobilizem
17:30
Športoralno z Barbaro Pirh: Borut Pahor, Magazin
18:30
MXGP: VN Francije, 1. dirka, Motokros
19:30
MXGP: VN Francije, 2. dirka, Motokros
20:30
Eredivisie: Finale: Utrecht - Go Ahead Eagles, Nogomet
22:30 DANES
Kvalifikacije za Bundesligo: Fortuna Düsseldorf - Bochum, druga tekma, Nogomet
00:30
Pure Action: 38. oddaja, Ekstremni športi
01:00
Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Leipzig, Nogomet
03:00
Madžarska liga, moški: Finale: Veszprem - Pick Szeged, prva tekma, Rokomet
04:30
Extreme E: Magazin, 4. oddaja, Avtomobilizem
05:00
MX2: VN Francije, 1. dirka, Motokros
06:00
MX2: VN Francije, 2. dirka, Motokros
07:00
Bundesliga magazin: 39. oddaja, Nogomet
07:30
Poljska liga, moški: Tekma za 3. mesto: Gornik Zabrze - Chrobry Glogow, druga tekma, Rokomet
09:00
Bundesliga: Stuttgart - Borussia Mönchengladbach, Nogomet
11:00
Kvalifikacije za Bundesligo: Bochum - Fortuna Düsseldorf, prva tekma, Nogomet
13:00
Prva liga Telemach: Olimpija - Bravo, Nogomet
15:00
Bundesliga: Najboljši goli, Nogomet
15:30
Liga Nova KBM: Polfinale: Cedevita Olimpija - GGD Šenčur, druga tekma, Košarka
17:00
Športoralno z Barbaro Pirh: Borut Pahor, Magazin
18:00
Tour de Hongrie: Vrhunci, Kolesarstvo
19:00
Eredivisie: Finale: Utrecht - Go Ahead Eagles, Nogomet
21:00
Kvalifikacije za Bundesligo: Fortuna Düsseldorf - Bochum, druga tekma, Nogomet
23:00 DANES
1. SFL: Finale: Siliko Vrhnika - Dobovec, četrta tekma, Futsal
00:00
MXGP: VN Francije, 2. dirka, Motokros
01:00
Poljska liga, moški: Finale: Kielce - Wisla Plock, druga tekma, Rokomet
02:30
Extreme E: Magazin, 4. oddaja, Avtomobilizem
03:00
Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Leipzig, Nogomet
05:00
Bundesliga: Hoffenheim - Bayern München, Nogomet
07:00
World of Free Sports: 21. oddaja, Ekstremni športi
07:30
Madžarska liga, moški: Finale: Veszprem - Pick Szeged, prva tekma, Rokomet
09:00
Kvalifikacije za Bundesligo: Bochum - Fortuna Düsseldorf, prva tekma, Nogomet
11:00
MXGP Magazin: 7. oddaja, Motokros
11:30
Liga Nova KBM: Polfinale: Cedevita Olimpija - GGD Šenčur, druga tekma, Košarka
13:00
1. SFL: Finale: Siliko Vrhnika - Dobovec, četrta tekma, Futsal
15:00
Hankook 24H Series 2024: Portimao, vrhunci, Avtomobilizem
16:00
Športoralno z Barbaro Pirh: Borut Pahor, Magazin
17:00
MXGP: VN Francije, 1. dirka, Motokros
18:00
MXGP: VN Francije, 2. dirka, Motokros
19:00
Eredivisie: Finale: Utrecht - Go Ahead Eagles, Nogomet
21:00 DANES
Madžarska liga, moški: Finale: Pick Szeged - Veszprem, druga tekma, Rokomet
22:30
Kvalifikacije za Bundesligo: Fortuna Düsseldorf - Bochum, druga tekma, Nogomet
00:30
Le Tour Auto: Vrhunci, Avtomobilizem
01:00
Španska liga: Huesca - Torrelavega, Rokomet
02:30
Bundesliga: Najboljši goli, Nogomet
03:00
MX2: VN Francije, 1. dirka, Motokros
04:00
MX2: VN Francije, 2. dirka, Motokros
05:00
Bundesliga: Bayer Leverkusen - Augsburg, Nogomet
07:00
Pure Action: 38. oddaja, Ekstremni športi
07:30
Španska liga: Cuenca - Bidasoa Irun, Rokomet
09:00
Ženski nogometni magazin: 29. oddaja, Nogomet
09:30
Liga Nova KBM: Polfinale: Cedevita Olimpija - GGD Šenčur, druga tekma, Košarka
11:00
Tour de Hongrie: Vrhunci, Kolesarstvo
12:00
Bundesliga: Pregled sezone, Nogomet
13:00
MXGP: VN Francije, 1. dirka, Motokros
14:00
MXGP: VN Francije, 2. dirka, Motokros
15:00
Kvalifikacije za Bundesligo: Bochum - Fortuna Düsseldorf, prva tekma, Nogomet
17:00
MXGP Magazin: 7. oddaja, Motokros
17:30
Madžarska liga, moški: Finale: Pick Szeged - Veszprem, druga tekma, Rokomet
19:00
Kvalifikacije za Bundesligo: Fortuna Düsseldorf - Bochum, druga tekma, Nogomet
21:00
Eredivisie: Finale: Utrecht - Go Ahead Eagles, Nogomet
23:00
1. SFL: Finale: Siliko Vrhnika - Dobovec, četrta tekma, Futsal
01:00
Poljska liga, moški: Tekma za 3. mesto: Gornik Zabrze - Chrobry Glogow, druga tekma, Rokomet
02:30
Le Tour Auto: Vrhunci, Avtomobilizem
03:00
Prva liga Telemach: Olimpija - Bravo, Nogomet
05:00
Bundesliga magazin: 39. oddaja, Nogomet
05:30
Liga Nova KBM: Polfinale: Cedevita Olimpija - GGD Šenčur, druga tekma, Košarka
07:00
Futsal magazin: 32. oddaja, Futsal
07:30
Madžarska liga, ženske: Fradi - DVSC, Rokomet
09:00
MX2: VN Francije, 1. dirka, Motokros
10:00
MX2: VN Francije, 2. dirka, Motokros
11:00
Kvalifikacije za Bundesligo: Bochum - Fortuna Düsseldorf, prva tekma, Nogomet
13:00
MXGP: VN Francije, 1. dirka, Motokros
14:00
MXGP: VN Francije, 2. dirka, Motokros
15:00
Bundesliga: Najboljši goli, Nogomet
15:30
Madžarska liga, moški: Finale: Pick Szeged - Veszprem, druga tekma, Rokomet
17:00
1. SFL: Finale: Siliko Vrhnika - Dobovec, četrta tekma, Futsal
19:00
Eredivisie: Finale: Utrecht - Go Ahead Eagles, Nogomet
21:00
Kvalifikacije za Bundesligo: Fortuna Düsseldorf - Bochum, druga tekma, Nogomet
23:00
Bundesliga: Pregled sezone, Nogomet
00:00
Športoralno z Barbaro Pirh: Borut Pahor, Magazin
01:00
Španska liga: Puerto Sagunto - Barcelona, Rokomet
02:30
Pure Action: 39. oddaja, Ekstremni športi
03:00
Bundesliga: Bayer Leverkusen - Augsburg, Nogomet
05:00
Prva liga Telemach: Olimpija - Bravo, Nogomet
07:00
Pure Action: 39. oddaja, Ekstremni športi
07:30
Španska liga: Huesca - Torrelavega, Rokomet
09:00
MX2: VN Francije, 1. dirka, Motokros
10:00
MX2: VN Francije, 2. dirka, Motokros
11:00
MXGP: VN Francije, 1. dirka, Motokros
12:00
MXGP: VN Francije, 2. dirka, Motokros
13:00
Madžarska liga, moški: Finale: Pick Szeged - Veszprem, druga tekma, Rokomet
14:30
Futsal magazin: 32. oddaja, Futsal
15:00
1. SFL: Finale: Siliko Vrhnika - Dobovec, četrta tekma, Futsal
17:00
Kvalifikacije za Bundesligo: Fortuna Düsseldorf - Bochum, druga tekma, Nogomet
19:00
Bundesliga: Pregled sezone, Nogomet
20:00 PRVIČ
Maraton: Trans Sahara Marathon, vrhunci, Atletika
20:30 PRVIČ
Titan Desert: Maroko, Vrhunci, Gorsko kolesarstvo
21:00
Eredivisie: Finale: Utrecht - Go Ahead Eagles, Nogomet
23:00
Pure Action: 40. oddaja, Ekstremni športi
23:30 DANES
EMF Euro 2024: Črna Gora - Slovenija, Mali nogomet
00:30
EMF Euro 2024: Slovaška - Hrvaška, Mali nogomet
01:30
EMF Euro 2024: Bosna in Hercegovina - Albanija, Mali nogomet
02:30
EMF Euro 2024: Madžarska - Poljska, Mali nogomet
03:30
EMF Euro 2024: Romunija - Turčija, Mali nogomet
04:30
Bundesliga: Boj za obstanek, peti del, Nogomet
05:00
Eredivisie: Finale: Utrecht - Go Ahead Eagles, Nogomet
07:00
1. SFL: Finale: Siliko Vrhnika - Dobovec, četrta tekma, Futsal
09:00
Kvalifikacije za Bundesligo: Fortuna Düsseldorf - Bochum, druga tekma, Nogomet
10:55 V ŽIVO
EMF Euro 2024: Azerbajdžan - Avstrija, Mali nogomet
12:10 V ŽIVO
EMF Euro 2024: Francija - Italija, Mali nogomet
13:25 V ŽIVO
EMF Euro 2024: Bolgarija - Portugalska, Mali nogomet
14:45
Tour of Hellas: Vrhunci, Kolesarstvo
15:40 V ŽIVO
EMF Euro 2024: Ukrajina - Grčija, Mali nogomet
16:55 V ŽIVO
EMF Euro 2024: Anglija - Kazahstan, Mali nogomet
18:00 DANES
MX2: VN Nemčije, 1. dirka, Motokros
19:00 DANES
MX2: VN Nemčije, 2. dirka, Motokros
20:00 DANES
MXGP: VN Nemčije, 1. dirka, Motokros
21:00 DANES
MXGP: VN Nemčije, 2. dirka, Motokros
22:00
Bundesliga: Pregled sezone, Nogomet
23:00 DANES
EMF Euro 2024: Slovenija - Bosna in Hercegovina, Mali nogomet
00:00
EMF Euro 2024: Madžarska - Turčija, Mali nogomet
01:00
EMF Euro 2024: Poljska - Romunija, Mali nogomet
02:00
EMF Euro 2024: Črna Gora - Albanija, Mali nogomet
03:00
Madžarska liga, moški: Finale: Pick Szeged - Veszprem, druga tekma, Rokomet
04:30
Pure Action: 40. oddaja, Ekstremni športi
05:00
Prva liga Telemach: Olimpija - Bravo, Nogomet
07:00
Titan Desert: Maroko, Vrhunci, Gorsko kolesarstvo
07:30
Španska liga: Puerto Sagunto - Barcelona, Rokomet
09:00
Športoralno z Barbaro Pirh: Borut Pahor, Magazin
10:00
Bundesliga: Pregled sezone, Nogomet
11:00
Pure Action: 40. oddaja, Ekstremni športi
11:30
Madžarska liga, moški: Finale: Pick Szeged - Veszprem, druga tekma, Rokomet
13:00
1. SFL: Finale: Siliko Vrhnika - Dobovec, četrta tekma, Futsal
15:00
Eredivisie: Finale: Utrecht - Go Ahead Eagles, Nogomet
17:00
MX2: VN Nemčije, 1. dirka, Motokros
18:00
MX2: VN Nemčije, 2. dirka, Motokros
19:00
MXGP: VN Nemčije, 1. dirka, Motokros
20:00
MXGP: VN Nemčije, 2. dirka, Motokros
21:00
Kvalifikacije za Bundesligo: Fortuna Düsseldorf - Bochum, druga tekma, Nogomet
23:00 DANES
EMF Euro 2024: Češka - Hrvaška, Mali nogomet