šport TV 1 logo
18:00 DANES
Slovenija - Hrvaška Prijateljska tekma, ženske
šport TV 2 logo
17:55 V ŽIVO
Osmina finala: Sporting - Veszprem, prva tekma EHF Liga prvakov
šport TV 3 logo
17:55 V ŽIVO
Libija - Južna Afrika Kvalifikacije za afriški pokal narodov
Danes, 24.03.Jutri, 25.03.Torek, 26.03.Sreda, 27.03.
Četrtek, 28.03.Petek, 29.03.Sobota, 30.03.Nedelja, 31.03.
06:15

Slovenija - Češka,

Rokomet - Prijateljska tekma, ženske
07:40

TV Shopping

08:35

12. oddaja,

Ekstremni športi - Xtreme Collxtion
09:00

17. oddaja,

Magazin - Sanjsko moštvo
09:25 V ŽIVO

Veleslalom, Auron, 1. vožnja,

Alpsko smučanje - Francosko državno prvenstvo, moški
10:45

Vrhunci 28. kola,

Nogomet - Serie A
11:40

Tim Gajser,

Intervju - V družbi prvakov
11:55 V ŽIVO

Veleslalom, Auron, 2. vožnja,

Alpsko smučanje - Francosko državno prvenstvo, moški
13:00 V ŽIVO

VN Velike Britanije, prva dirka,

Motokros - MX2
14:00 V ŽIVO

VN Velike Britanije, prva dirka,

Motokros - MXGP
15:00 V ŽIVO

Studio, 3,4, Šport

16:00 V ŽIVO

VN Velike Britanije, druga dirka,

Motokros - MX2
17:00 V ŽIVO

VN Velike Britanije, druga dirka,

Motokros - MXGP
TRENUTNO SE PREDVAJA
18:00 DANES

Slovenija - Hrvaška,

Rokomet - Prijateljska tekma, ženske
19:25 V ŽIVO

Real Madrid - Barcelona,

Košarka - Španska liga
21:30 DANES

Osmina finala: Sporting - Veszprem, prva tekma,

Rokomet - EHF Liga prvakov
23:00 DANES

VN Velike Britanije, prva dirka,

Motokros - MXGP
00:00

VN Velike Britanije, druga dirka,

Motokros - MXGP
01:00

PSG - Marseille,

Nogomet - Ligue 1
03:00

Sassuolo - Sampdoria,

Nogomet - Serie A
05:00
Serie A: Torino - Bologna, Nogomet
07:00
Ligue 1: Vrhunci 29. kola, Nogomet
08:00 V ŽIVO
Francosko državno prvenstvo, moški: Slalom, Auron, 1. vožnja, Alpsko smučanje
09:00 V ŽIVO
Francosko državno prvenstvo, ženske: Slalom, Auron, 1. vožnja, Alpsko smučanje
10:00
Worldies: 25. oddaja, Ekstremni športi
10:15 V ŽIVO
Francosko državno prvenstvo, moški: Slalom, Auron, 2. vožnja, Alpsko smučanje
11:15
Worldies: 26. oddaja, Ekstremni športi
11:30 V ŽIVO
Francosko državno prvenstvo, ženske: Slalom, Auron, 2. vožnja, Alpsko smučanje
12:30
Serie A: Vrhunci 28. kola, Nogomet
13:30
TV Shopping
14:00
Serie A: Lazio - Parma, Nogomet
16:00
Serie A: Atalanta - Chievo, Nogomet
18:00
Serie A: Genoa - Juventus, Nogomet
20:00 PRVIČ
EHF Liga prvakov: Vrhunci, Rokomet
20:30
MXGP: VN Velike Britanije, prva dirka, Motokros
21:30
MXGP: VN Velike Britanije, druga dirka, Motokros
22:30
Serie A: Milan - Inter, Nogomet
00:35 V ŽIVO
NHL: Tampa Bay - Boston, Hokej na ledu
03:00
Serie A: Cagliari - Fiorentina, Nogomet
05:00
Serie A: Sassuolo - Sampdoria, Nogomet
06:45
Serie A: Lazio - Parma, Nogomet
08:45
Serie A: Napoli - Udinese, Nogomet
10:30
Serie A: SPAL - Roma, Nogomet
12:30
Serie A: Genoa - Juventus, Nogomet
14:15
TV Shopping
14:45 DANES
NHL: Tampa Bay - Boston, Hokej na ledu
16:45
Serie A: Atalanta - Chievo, Nogomet
18:30
Serie A: Milan - Inter, Nogomet
20:30 PRVIČ
Futsal magazin: 24. oddaja, Futsal
21:00 PRVIČ
WRC: Rally Magazin, Korzika, Reli
21:30
MXGP: VN Velike Britanije, prva dirka, Motokros
22:30
MXGP: VN Velike Britanije, druga dirka, Motokros
23:30
Španska liga: Real Madrid - Barcelona, Košarka
01:15
Serie A: Empoli - Frosinone, Nogomet
03:00
Ligue 1: PSG - Marseille, Nogomet
05:00
Serie A: Cagliari - Fiorentina, Nogomet
06:45
Serie A: Torino - Bologna, Nogomet
08:45
Serie A: Genoa - Juventus, Nogomet
10:30
MX2: VN Velike Britanije, prva dirka, Motokros
11:30
MX2: VN Velike Britanije, druga dirka, Motokros
12:30
Serie A: SPAL - Roma, Nogomet
14:15
TV Shopping
14:45
Serie A: Atalanta - Chievo, Nogomet
16:30
MXGP: VN Velike Britanije, prva dirka, Motokros
17:30
MXGP: VN Velike Britanije, druga dirka, Motokros
18:30
Serie A: Lazio - Parma, Nogomet
20:25 V ŽIVO
FIBA Liga prvakov: Četrtfinale: Nanterre - Bologna, prva tekma, Košarka
22:30 PRVIČ
Španska liga: Vrhunci, Košarka
22:45 PRVIČ
MXGP: Motokros Magazin, VN Velike Britanije, Motokros
23:15
Serie A: Milan - Inter, Nogomet
01:15
Ligue 1: PSG - Marseille, Nogomet
03:00
Serie A: Sassuolo - Sampdoria, Nogomet
05:00
Serie A: Empoli - Frosinone, Nogomet
06:45
Serie A: SPAL - Roma, Nogomet
08:45
Španska liga: Real Madrid - Barcelona, Košarka
10:30
Serie A: Atalanta - Chievo, Nogomet
12:30
Serie A: Napoli - Udinese, Nogomet
14:30
TV Shopping
15:00
Serie A: Vrhunci 28. kola, Nogomet
16:00
Serie A: Genoa - Juventus, Nogomet
18:00
Serie A: Milan - Inter, Nogomet
19:55 V ŽIVO
Liga Nova KBM: Krka - Primorska, Košarka
22:00
MXGP: VN Velike Britanije, prva dirka, Motokros
23:00
MXGP: VN Velike Britanije, druga dirka, Motokros
00:05 V ŽIVO
NHL: Columbus - Montreal, Hokej na ledu
02:30
Serie A: Torino - Bologna, Nogomet
04:30
Sanjsko moštvo: 17. oddaja, Magazin
05:00
Serie A: Lazio - Parma, Nogomet
06:45
MX2: VN Velike Britanije, prva dirka, Motokros
07:45
MX2: VN Velike Britanije, druga dirka, Motokros
08:45
Soy Futbol: 9. oddaja, Nogomet
09:15
FIFA Football Show: 158. oddaja, Nogomet
09:45 V ŽIVO
Avstralska liga: Brisbane Roar - Sydney, Nogomet
11:45
Futsal magazin: 24. oddaja, Futsal
12:15
Worldies: 26. oddaja, Ekstremni športi
12:30
Liga Nova KBM: Krka - Primorska, Košarka
14:15
TV Shopping
14:45 DANES
NHL: Columbus - Montreal, Hokej na ledu
16:45
MXGP: Motokros Magazin, VN Velike Britanije, Motokros
17:15
Španska liga: Vrhunci, Košarka
17:30
WRC: Rally Magazin, Korzika, Reli
18:00
MXGP: VN Velike Britanije, prva dirka, Motokros
19:00
MXGP: VN Velike Britanije, druga dirka, Motokros
20:00 PRVIČ
Serie A: Napoved 29. kola, Nogomet
20:25 V ŽIVO
Serie A: Chievo - Cagliari, Nogomet
22:30
EHF Liga prvakov: Osmina finala: Zagreb - Vardar, prva tekma, Rokomet
00:05 V ŽIVO
NHL: Pittsburgh - Nashville, Hokej na ledu
02:30
Ligue 1: Rennes - Lyon, Nogomet
04:30
Xtreme Collxtion: 12. oddaja, Ekstremni športi
05:00
Avstralska liga: Brisbane Roar - Sydney, Nogomet
07:00
MXGP: Motokros Magazin, VN Velike Britanije, Motokros
07:30
WRC: Rally Magazin, Korzika, Reli
08:00
Škotska liga: Livingston - Hibernian, Nogomet
10:00
Serie A: Chievo - Cagliari, Nogomet
11:55 V ŽIVO
Avstralska liga: Perth Glory - Melbourne Victory, Nogomet
14:00
Ligue 1: Napoved 30. kola, Nogomet
14:30
Serie A: Napoved 29. kola, Nogomet
14:55 V ŽIVO
Serie A: Udinese - Genoa, Nogomet
17:00 PRVIČ
Xtreme Collxtion: 13. oddaja, Ekstremni športi
17:30 PRVIČ
Sanjsko moštvo: 18. oddaja, Magazin
17:55 V ŽIVO
Serie A: Juventus - Empoli, Nogomet
20:00 PRVIČ
FIFA Football Show: 159. oddaja, Nogomet
20:25 V ŽIVO
Serie A: Sampdoria - Milan, Nogomet
22:30 DANES
EHF Liga prvakov: Osmina finala: Vardar - Zagreb, druga tekma, Rokomet
00:05 V ŽIVO
NHL: Tampa Bay - Washington, Hokej na ledu
03:30
Francoski ligaški pokal: Finale: Strasbourg - Guingamp, Nogomet
05:30
Serie A: Sampdoria - Milan, Nogomet
07:15
TV Shopping
07:30
MXGP: Motokros Magazin, VN Velike Britanije, Motokros
07:55 V ŽIVO
Avstralska liga: Central Coast Mariners - Adelaide United, Nogomet
10:00
WRC: Korzika, 11. HP, Reli
11:00
Serie A: Juventus - Empoli, Nogomet
13:00 V ŽIVO
MX2: VN Nizozemske, prva dirka, Motokros
14:00 V ŽIVO
MXGP: VN Nizozemske, prva dirka, Motokros
15:00 V ŽIVO
Studio, 3,4, Šport
16:00 V ŽIVO
MX2: VN Nizozemske, druga dirka, Motokros
17:00 V ŽIVO
MXGP: VN Nizozemske, druga dirka, Motokros
17:55 V ŽIVO
Serie A: Bologna - Sassuolo, Nogomet
20:00
FIFA Football Show: 159. oddaja, Nogomet
20:25 V ŽIVO
Serie A: Inter - Lazio, Nogomet
22:30
Sanjsko moštvo: 18. oddaja, Magazin
23:00 V ŽIVO
NHL: Pittsburgh - Carolina, Hokej na ledu
01:30
Serie A: Udinese - Genoa, Nogomet
03:30
EHF Liga prvakov: Osmina finala: Pick Szeged - Wisla, druga tekma, Rokomet
05:00
Serie A: Bologna - Sassuolo, Nogomet
06:45
Serie A: Parma - Atalanta, Nogomet
08:45
Serie A: Sampdoria - Milan, Nogomet
10:30
Serie A: Roma - Napoli, Nogomet
12:30
Serie A: Inter - Lazio, Nogomet
14:15
TV Shopping
14:45
Serie A: Juventus - Empoli, Nogomet
16:30
MXGP: VN Nizozemske, prva dirka, Motokros
17:30
MXGP: VN Nizozemske, druga dirka, Motokros
18:30 PRVIČ
EHF Liga prvakov: Vrhunci, Rokomet
19:00 PRVIČ
WRC: Korzika, Vrhunci, Reli
20:00 PRVIČ
Serie A: Vrhunci 29. kola, Nogomet
21:00 PRVIČ
Ligue 1: Vrhunci 30. kola, Nogomet
22:05 V ŽIVO
MLB: Chicago White Sox - Cleveland, Baseball
05:00

Veleslalom, Auron, 1. vožnja,

Alpsko smučanje - Francosko državno prvenstvo, ženske
06:00

Veleslalom, Auron, 2. vožnja,

Alpsko smučanje - Francosko državno prvenstvo, ženske
07:00

Rogaška - Krka,

Košarka - Liga Nova KBM
08:45

Vrhunci 29. kola,

Nogomet - Ligue 1
09:45

TV Shopping

10:00 DANES

Winnipeg - Nashville,

Hokej na ledu - NHL
11:55 V ŽIVO

Cuenca - Porto,

Rokomet - EHF pokal
13:45

24. oddaja,

Ekstremni športi - Worldies
13:55 V ŽIVO

Balatonfured - Logrono,

Rokomet - EHF pokal
15:45

25. oddaja,

Ekstremni športi - Worldies
15:55 V ŽIVO

Osmina finala: Wisla - Pick Szeged, prva tekma,

Rokomet - EHF Liga prvakov
17:45

26. oddaja,

Ekstremni športi - Worldies
TRENUTNO SE PREDVAJA
17:55 V ŽIVO

Libija - Južna Afrika,

Nogomet - Kvalifikacije za afriški pokal narodov
20:00 DANES

Slovenija - Hrvaška,

Rokomet - Prijateljska tekma, ženske
21:30 DANES

Zračna pištola 10m, ekipno, ženske,

Strelstvo - Evropsko prvenstvo
22:15 DANES

Zračna puška 10m, ekipno, moški,

Strelstvo - Evropsko prvenstvo
23:00 DANES

Zračna pištola 10m, ekipno, moški,

Strelstvo - Evropsko prvenstvo
23:45 DANES

Zračna puška 10m, ekipno, ženske,

Strelstvo - Evropsko prvenstvo
00:30

Osmina finala: Sporting - Veszprem, prva tekma,

Rokomet - EHF Liga prvakov
02:00

12. oddaja,

Ekstremni športi - Xtreme Collxtion
02:30

17. oddaja,

Magazin - Sanjsko moštvo
03:00

Winnipeg - Nashville,

Hokej na ledu - NHL
05:00
Francosko državno prvenstvo, moški: Veleslalom, Auron, 1. vožnja, Alpsko smučanje
06:00
Francosko državno prvenstvo, moški: Veleslalom, Auron, 2. vožnja, Alpsko smučanje
07:00
Prijateljska tekma, ženske: Španija - Srbija, Rokomet
08:30
Prijateljska tekma, ženske: Srbija - Švica, Rokomet
10:00
Prijateljska tekma, ženske: Slovenija - Avstrija, Rokomet
11:30
Prijateljska tekma, ženske: Slovenija - Češka, Rokomet
13:00
Prijateljska tekma, ženske: Slovenija - Hrvaška, Rokomet
14:30
FIFA Football Show: 158. oddaja, Nogomet
15:00
Xtreme Collxtion: 12. oddaja, Ekstremni športi
15:30
Evropsko prvenstvo: Zračna puška 10m, moški, Strelstvo
16:00
Evropsko prvenstvo: Zračna puška 10m, ženske, Strelstvo
16:30
Evropsko prvenstvo: Zračna pištola 10m, ženske, Strelstvo
17:00
Evropsko prvenstvo: Zračna pištola 10m, moški, Strelstvo
17:30
Evropsko prvenstvo: Zračna puška 10m, mešani pari, Strelstvo
18:15
Evropsko prvenstvo: Zračna pištola 10m, mešani pari, Strelstvo
19:00
TV Shopping
19:30
Evropsko prvenstvo: Zračna pištola 10m, ekipno, ženske, Strelstvo
20:15
Evropsko prvenstvo: Zračna puška 10m, ekipno, moški, Strelstvo
21:00
Evropsko prvenstvo: Zračna pištola 10m, ekipno, moški, Strelstvo
21:45
Evropsko prvenstvo: Zračna puška 10m, ekipno, ženske, Strelstvo
22:30 DANES
Francosko državno prvenstvo, moški: Slalom, Auron, 1. vožnja, Alpsko smučanje
23:30 DANES
Francosko državno prvenstvo, moški: Slalom, Auron, 2. vožnja, Alpsko smučanje
00:30
Francosko državno prvenstvo, ženske: Slalom, Auron, 1. vožnja, Alpsko smučanje
01:30
Francosko državno prvenstvo, ženske: Slalom, Auron, 2. vožnja, Alpsko smučanje
02:30
Sanjsko moštvo: 17. oddaja, Magazin
03:00
Kvalifikacije za afriški pokal narodov: Libija - Južna Afrika, Nogomet
05:00
Španska liga: Murcia - Jaen, Futsal
07:00
Soy Futbol: 9. oddaja, Nogomet
07:30
MX2: VN Velike Britanije, prva dirka, Motokros
08:30
MX2: VN Velike Britanije, druga dirka, Motokros
09:30
Prijateljska tekma, ženske: Brazilija - Srbija, Rokomet
11:00
Prijateljska tekma, ženske: Španija - Švica, Rokomet
12:30
Prijateljska tekma, ženske: Brazilija - Švica, Rokomet
14:00
Prijateljska tekma, ženske: Španija - Srbija, Rokomet
15:30
Prijateljska tekma, ženske: Srbija - Švica, Rokomet
17:00
Prijateljska tekma, ženske: Slovenija - Hrvaška, Rokomet
18:30
Sanjsko moštvo: 17. oddaja, Magazin
19:00
TV Shopping
19:30 DANES
NHL: Tampa Bay - Boston, Hokej na ledu
21:30
Kvalifikacije za afriški pokal narodov: Nigerija - Sejšeli, Nogomet
23:15
Kvalifikacije za afriški pokal narodov: Alžirija - Gambija, Nogomet
01:15
Kvalifikacije za afriški pokal narodov: Kamerun - Komori, Nogomet
03:00
Kvalifikacije za afriški pokal narodov: Libija - Južna Afrika, Nogomet
05:00
EHF Liga prvakov: Osmina finala: Sporting - Veszprem, prva tekma, Rokomet
06:30
EHF Liga prvakov: Osmina finala: Wisla - Pick Szeged, prva tekma, Rokomet
08:00
EHF Liga prvakov: Osmina finala: Meshkov Brest - Flensburg, prva tekma, Rokomet
09:30
EHF Liga prvakov: Osmina finala: Zagreb - Vardar, prva tekma, Rokomet
11:00
Prijateljska tekma, ženske: Slovenija - Češka, Rokomet
12:30
Liga Nova KBM: Rogaška - Krka, Košarka
14:15
MX2: VN Velike Britanije, prva dirka, Motokros
15:15
MX2: VN Velike Britanije, druga dirka, Motokros
16:15
Španska liga: Real Madrid - Barcelona, Košarka
18:00
TV Shopping
18:30
Evropsko prvenstvo: Zračna puška 10m, moški, Strelstvo
19:00
Evropsko prvenstvo: Zračna puška 10m, ženske, Strelstvo
19:30
Evropsko prvenstvo: Zračna pištola 10m, ženske, Strelstvo
20:00
Evropsko prvenstvo: Zračna pištola 10m, moški, Strelstvo
20:25 V ŽIVO
EHF pokal: Hannover-Burgdorf - Nexe, Rokomet
22:15
Evropsko prvenstvo: Zračna puška 10m, mešani pari, Strelstvo
23:00
Evropsko prvenstvo: Zračna pištola 10m, mešani pari, Strelstvo
23:45 DANES
FIBA Liga prvakov: Četrtfinale: Nizhny Novgorod - Antwerp, prva tekma, Košarka
01:30
FIBA Liga prvakov: Četrtfinale: Nanterre - Bologna, prva tekma, Košarka
03:15
Španska liga: Real Madrid - Barcelona, Košarka
05:00
Prijateljska tekma, ženske: Slovenija - Avstrija, Rokomet
06:30
Prijateljska tekma, ženske: Slovenija - Češka, Rokomet
08:00
Ligue 1: Vrhunci 29. kola, Nogomet
09:00
MX2: VN Velike Britanije, prva dirka, Motokros
10:00
MX2: VN Velike Britanije, druga dirka, Motokros
11:00
EHF pokal: Hannover-Burgdorf - Nexe, Rokomet
12:30
Francoska liga: Cesson-Rennes - Nantes, Rokomet
14:00
Francoska liga: Dunkerque - Montpellier, Rokomet
15:30
TV Shopping
15:55 V ŽIVO
Turška liga, ženske: Četrtfinale: Vakifbank - Nilufer, druga tekma, Odbojka
18:00
Serie A: Vrhunci 28. kola, Nogomet
18:55 V ŽIVO
Bundesliga: Leipzig - Berlin, Rokomet
20:45
Evropsko prvenstvo: Zračna pištola 10m, ekipno, ženske, Strelstvo
21:30
Evropsko prvenstvo: Zračna puška 10m, ekipno, moški, Strelstvo
22:15
Evropsko prvenstvo: Zračna pištola 10m, ekipno, moški, Strelstvo
23:00
Evropsko prvenstvo: Zračna puška 10m, ekipno, ženske, Strelstvo
23:45
Pokal šestih narodov: Wales - Irska, Ragbi
01:30
Pokal šestih narodov: Anglija - Škotska, Ragbi
03:15
Pokal šestih narodov: Italija - Francija, Ragbi
05:00
Francoska liga: Cesson-Rennes - Nantes, Rokomet
06:30
Francoska liga: Dunkerque - Montpellier, Rokomet
08:00
Bundesliga: Magdeburg - Flensburg, Rokomet
09:30
Bundesliga: Leipzig - Berlin, Rokomet
11:00
MX2: VN Velike Britanije, prva dirka, Motokros
12:00
MX2: VN Velike Britanije, druga dirka, Motokros
13:00
MXGP: VN Velike Britanije, prva dirka, Motokros
14:00
MXGP: VN Velike Britanije, druga dirka, Motokros
15:00
MXGP: Motokros Magazin, VN Velike Britanije, Motokros
15:30
TV Shopping
16:00
WRC: Rally Magazin, Korzika, Reli
16:25 V ŽIVO
Turška liga, ženske: Četrtfinale: Galatasaray - Bešiktaš, druga tekma, Odbojka
18:30 DANES
NHL: Columbus - Montreal, Hokej na ledu
20:30
Španska liga: Vrhunci, Košarka
20:40 V ŽIVO
Škotska liga: Livingston - Hibernian, Nogomet
22:45 DANES
Ligue 1: Rennes - Lyon, Nogomet
00:45
Serie A: Napoved 29. kola, Nogomet
01:15
Turška liga, ženske: Četrtfinale: Vakifbank - Nilufer, druga tekma, Odbojka
03:00
Turška liga, ženske: Četrtfinale: Galatasaray - Bešiktaš, druga tekma, Odbojka
05:00
Škotska liga: Livingston - Hibernian, Nogomet
06:45 DANES
NHL: Pittsburgh - Nashville, Hokej na ledu
08:45
MXGP: VN Velike Britanije, prva dirka, Motokros
09:45
MXGP: VN Velike Britanije, druga dirka, Motokros
10:45
TV Shopping
11:00
Ligue 1: Rennes - Lyon, Nogomet
12:55 V ŽIVO
EHF pokal: Holstebro - Cuenca, Rokomet
14:45
MXGP: Motokros Magazin, VN Velike Britanije, Motokros
15:15
WRC: Rally Magazin, Korzika, Reli
15:45
Worldies: 26. oddaja, Ekstremni športi
15:55 V ŽIVO
EHF Liga prvakov: Osmina finala: Kielce - Motor Zaporožje, druga tekma, Rokomet
17:45
Soy Futbol: 10. oddaja, Nogomet
18:15
Xtreme Collxtion: 13. oddaja, Ekstremni športi
18:45
Španska liga: Vrhunci, Košarka
18:55 V ŽIVO
EHF Liga prvakov: Osmina finala: Nantes - Rhein Neckar, druga tekma, Rokomet
20:45
Worldies: 27. oddaja, Ekstremni športi
21:00 V ŽIVO
Francoski ligaški pokal: Finale: Strasbourg - Guingamp, Nogomet
23:00 DANES
Serie A: Sampdoria - Milan, Nogomet
01:00
IAAF Cross country championships: Aarhus, Atletika
05:00
Serie A: Juventus - Empoli, Nogomet
06:45 DANES
NHL: Tampa Bay - Washington, Hokej na ledu
08:45
Serie A: Udinese - Genoa, Nogomet
10:45
TV Shopping
11:00
Serie A: Sampdoria - Milan, Nogomet
12:55 V ŽIVO
Škotska liga: Celtic - Rangers, Nogomet
14:55 V ŽIVO
Serie A: Fiorentina - Torino, Nogomet
16:55 V ŽIVO
Ligue 1: Nantes - Lille, Nogomet
19:00
Sanjsko moštvo: 18. oddaja, Magazin
19:25 V ŽIVO
Španska liga: Tenerife - Real Madrid, Košarka
21:30 PRVIČ
WRC: Korzika, 14. HP, Reli
23:00 DANES
Serie A: Inter - Lazio, Nogomet
01:00
MXGP: VN Nizozemske, prva dirka, Motokros
02:00
MXGP: VN Nizozemske, druga dirka, Motokros
03:00
MX2: VN Nizozemske, prva dirka, Motokros
04:00
MX2: VN Nizozemske, druga dirka, Motokros
05:00
Avstralska liga: Central Coast Mariners - Adelaide United, Nogomet
06:45
Ligue 1: Nantes - Lille, Nogomet
08:30
EHF pokal: Holstebro - Cuenca, Rokomet
10:00
EHF Liga prvakov: Osmina finala: Veszprem - Sporting, druga tekma, Rokomet
11:30
EHF Liga prvakov: Osmina finala: Kielce - Motor Zaporožje, druga tekma, Rokomet
13:00
EHF Liga prvakov: Osmina finala: Nantes - Rhein Neckar, druga tekma, Rokomet
14:30
EHF Liga prvakov: Osmina finala: Pick Szeged - Wisla, druga tekma, Rokomet
16:00
EHF Liga prvakov: Osmina finala: Flensburg - Meshkov Brest, druga tekma, Rokomet
17:30
EHF Liga prvakov: Osmina finala: Vardar - Zagreb, druga tekma, Rokomet
19:00
TV Shopping
19:30 DANES
NHL: Pittsburgh - Carolina, Hokej na ledu
21:30
WRC: Korzika, 11. HP, Reli
22:30
WRC: Korzika, 14. HP, Reli
05:00

Kamerun - Komori,

Nogomet - Kvalifikacije za afriški pokal narodov
06:45

TV Shopping

07:00

Vrhunci 28. kola,

Nogomet - Serie A
08:00 DANES

Winnipeg - Nashville,

Hokej na ledu - NHL
09:55 V ŽIVO

Zračna pištola 10m, ekipno, ženske,

Strelstvo - Evropsko prvenstvo
10:45

Osmina finala: Meshkov Brest - Flensburg, prva tekma,

Rokomet - EHF Liga prvakov
12:25 V ŽIVO

Zračna puška 10m, ekipno, moški,

Strelstvo - Evropsko prvenstvo
13:15

Slovenija - Češka,

Rokomet - Prijateljska tekma, ženske
14:55 V ŽIVO

Zračna pištola 10m, ekipno, moški,

Strelstvo - Evropsko prvenstvo
15:40

25. oddaja,

Ekstremni športi - Worldies
15:55 V ŽIVO

Slovenija - Hrvaška,

Rokomet - Prijateljska tekma, ženske
17:45

25. oddaja,

Ekstremni športi - Worldies
TRENUTNO SE PREDVAJA
17:55 V ŽIVO

Osmina finala: Sporting - Veszprem, prva tekma,

Rokomet - EHF Liga prvakov
19:40 PRVIČ

Zračna puška 10m, ekipno, ženske,

Strelstvo - Evropsko prvenstvo
20:30 DANES

VN Velike Britanije, prva dirka,

Motokros - MXGP
21:30 DANES

VN Velike Britanije, druga dirka,

Motokros - MXGP
22:30 DANES

Real Madrid - Barcelona,

Košarka - Španska liga
00:15

26. oddaja,

Ekstremni športi - Worldies
00:30

158. oddaja,

Nogomet - FIFA Football Show
01:00

Libija - Južna Afrika,

Nogomet - Kvalifikacije za afriški pokal narodov
03:00

Kamerun - Komori,

Nogomet - Kvalifikacije za afriški pokal narodov
05:00
Kvalifikacije za afriški pokal narodov: Alžirija - Gambija, Nogomet
06:45
TV Shopping
07:15
MX2: VN Velike Britanije, prva dirka, Motokros
08:15
MX2: VN Velike Britanije, druga dirka, Motokros
09:15
TV Shopping
09:45
MXGP: VN Velike Britanije, prva dirka, Motokros
10:45
MXGP: VN Velike Britanije, druga dirka, Motokros
11:45
TV Shopping
12:15
Sanjsko moštvo: 17. oddaja, Magazin
12:45
Liga Nova KBM: Rogaška - Krka, Košarka
14:30
EHF Liga prvakov: Osmina finala: Rhein-Neckar - Nantes, prva tekma, Rokomet
16:00
EHF Liga prvakov: Osmina finala: Meshkov Brest - Flensburg, prva tekma, Rokomet
17:30
EHF Liga prvakov: Osmina finala: Wisla - Pick Szeged, prva tekma, Rokomet
19:00
EHF Liga prvakov: Osmina finala: Sporting - Veszprem, prva tekma, Rokomet
20:30
EHF Liga prvakov: Osmina finala: Zagreb - Vardar, prva tekma, Rokomet
22:00
Španska liga: Real Madrid - Barcelona, Košarka
23:45
Eurocup: Polfinale: Unics Kazan - Valencia, druga tekma, Košarka
01:30
EHF pokal: Cuenca - Porto, Rokomet
03:00
EHF pokal: Balatonfured - Logrono, Rokomet
04:30
FIFA Football Show: 158. oddaja, Nogomet
05:00
Serie A: Torino - Bologna, Nogomet
06:45
TV Shopping
07:15 DANES
NHL: Tampa Bay - Boston, Hokej na ledu
09:15
TV Shopping
09:45
Serie A: Milan - Inter, Nogomet
11:30
TV Shopping
12:00
Serie A: Sassuolo - Sampdoria, Nogomet
14:00
Serie A: Lazio - Parma, Nogomet
15:45
MXGP: VN Velike Britanije, prva dirka, Motokros
16:45
MXGP: VN Velike Britanije, druga dirka, Motokros
17:45
Serie A: Napoli - Udinese, Nogomet
19:30
Serie A: SPAL - Roma, Nogomet
21:30
Serie A: Genoa - Juventus, Nogomet
23:15
Serie A: Atalanta - Chievo, Nogomet
01:15
Serie A: Torino - Bologna, Nogomet
03:00
Ligue 1: Lille - Monaco, Nogomet
05:00
Ligue 1: Bordeaux - Rennes, Nogomet
06:45
TV Shopping
07:15
Ligue 1: PSG - Marseille, Nogomet
09:15
TV Shopping
09:45
Serie A: Atalanta - Chievo, Nogomet
11:30
TV Shopping
12:00
Serie A: Empoli - Frosinone, Nogomet
14:00
Serie A: Napoli - Udinese, Nogomet
16:00
Serie A: Vrhunci 28. kola, Nogomet
16:55 V ŽIVO
FIBA Liga prvakov: Četrtfinale: Nizhny Novgorod - Antwerp, prva tekma, Košarka
18:55 V ŽIVO
Francoska liga: Dunkerque - Montpellier, Rokomet
20:45
Worldies: 26. oddaja, Ekstremni športi
20:55 V ŽIVO
Francoska liga: Cesson-Rennes - Nantes, Rokomet
22:45
MXGP: VN Velike Britanije, prva dirka, Motokros
23:45
MXGP: VN Velike Britanije, druga dirka, Motokros
00:45
MXGP: Motokros Magazin, VN Velike Britanije, Motokros
01:15
Serie A: SPAL - Roma, Nogomet
03:00
Ligue 1: Nice - Toulouse, Nogomet
05:00
Serie A: Cagliari - Fiorentina, Nogomet
06:45
TV Shopping
07:15
Serie A: Torino - Bologna, Nogomet
09:15
TV Shopping
09:45
Serie A: Lazio - Parma, Nogomet
11:30
TV Shopping
12:00
MXGP: VN Velike Britanije, prva dirka, Motokros
13:00
MXGP: VN Velike Britanije, druga dirka, Motokros
14:00
Serie A: Sassuolo - Sampdoria, Nogomet
16:00
Serie A: SPAL - Roma, Nogomet
18:00
Ligue 1: Vrhunci 29. kola, Nogomet
18:55 V ŽIVO
Bundesliga: Magdeburg - Flensburg, Rokomet
20:45
Serie A: Genoa - Juventus, Nogomet
22:45 DANES
Liga Nova KBM: Krka - Primorska, Košarka
00:30
MXGP: Motokros Magazin, VN Velike Britanije, Motokros
01:00
Ligue 1: PSG - Marseille, Nogomet
03:00
Ligue 1: Nimes - Strasbourg, Nogomet
05:00
Serie A: Empoli - Frosinone, Nogomet
06:45
TV Shopping
07:15 DANES
NHL: Columbus - Montreal, Hokej na ledu
09:15
TV Shopping
09:45
Serie A: Napoli - Udinese, Nogomet
11:30
TV Shopping
12:00
Serie A: SPAL - Roma, Nogomet
14:00
Serie A: Genoa - Juventus, Nogomet
15:45
Serie A: Atalanta - Chievo, Nogomet
17:45
Liga Nova KBM: Krka - Primorska, Košarka
19:30
Worldies: 26. oddaja, Ekstremni športi
19:45
MXGP: Motokros Magazin, VN Velike Britanije, Motokros
20:15 PRVIČ
Ligue 1: Napoved 30. kola, Nogomet
20:40 V ŽIVO
Ligue 1: Rennes - Lyon, Nogomet
22:45 DANES
Serie A: Chievo - Cagliari, Nogomet
00:45
Škotska liga: Livingston - Hibernian, Nogomet
02:45
Avstralska liga: Brisbane Roar - Sydney, Nogomet
04:45
Španska liga: Vrhunci, Košarka
05:00
Serie A: Chievo - Cagliari, Nogomet
06:45
TV Shopping
07:00
Ligue 1: Rennes - Lyon, Nogomet
09:00 DANES
NHL: Pittsburgh - Nashville, Hokej na ledu
11:00 V ŽIVO
IAAF Cross country championships: Aarhus, Atletika
14:30
EHF Liga prvakov: Osmina finala: Zagreb - Vardar, prva tekma, Rokomet
16:00 V ŽIVO
WRC: Korzika, 11. HP, Reli
17:00
MXGP: Motokros Magazin, VN Velike Britanije, Motokros
17:25 V ŽIVO
EHF Liga prvakov: Osmina finala: Veszprem - Sporting, druga tekma, Rokomet
19:15 PRVIČ
Worldies: 27. oddaja, Ekstremni športi
19:25 V ŽIVO
EHF Liga prvakov: Osmina finala: Vardar - Zagreb, druga tekma, Rokomet
21:15 DANES
EHF Liga prvakov: Osmina finala: Kielce - Motor Zaporožje, druga tekma, Rokomet
22:45 DANES
Serie A: Juventus - Empoli, Nogomet
00:45
Serie A: Udinese - Genoa, Nogomet
03:45
Avstralska liga: Perth Glory - Melbourne Victory, Nogomet
05:45
EHF Liga prvakov: Osmina finala: Veszprem - Sporting, druga tekma, Rokomet
07:15
TV Shopping
07:30
EHF Liga prvakov: Osmina finala: Nantes - Rhein Neckar, druga tekma, Rokomet
09:00
EHF Liga prvakov: Osmina finala: Vardar - Zagreb, druga tekma, Rokomet
10:30 DANES
NHL: Tampa Bay - Washington, Hokej na ledu
12:25 V ŽIVO
Serie A: Parma - Atalanta, Nogomet
14:30
FIFA Football Show: 159. oddaja, Nogomet
14:55 V ŽIVO
Serie A: Roma - Napoli, Nogomet
16:55 V ŽIVO
EHF Liga prvakov: Osmina finala: Pick Szeged - Wisla, druga tekma, Rokomet
18:45
Worldies: 26. oddaja, Ekstremni športi
18:55 V ŽIVO
EHF Liga prvakov: Osmina finala: Flensburg - Meshkov Brest, druga tekma, Rokomet
20:45
Worldies: 27. oddaja, Ekstremni športi
20:55 V ŽIVO
Ligue 1: Toulouse - PSG, Nogomet
23:00 DANES
MXGP: VN Nizozemske, prva dirka, Motokros
00:00 DANES
MXGP: VN Nizozemske, druga dirka, Motokros
01:00
Serie A: Roma - Napoli, Nogomet
03:00
Ligue 1: Nantes - Lille, Nogomet
05:00
Francoski ligaški pokal: Finale: Strasbourg - Guingamp, Nogomet
06:45
TV Shopping
07:15 DANES
NHL: Pittsburgh - Carolina, Hokej na ledu
09:15
TV Shopping
09:45
Španska liga: Tenerife - Real Madrid, Košarka
11:30
TV Shopping
12:00
Ligue 1: Toulouse - PSG, Nogomet
14:00
Serie A: Fiorentina - Torino, Nogomet
15:45
Serie A: Bologna - Sassuolo, Nogomet
17:45
Serie A: Udinese - Genoa, Nogomet
19:30
Serie A: Inter - Lazio, Nogomet
21:30
MXGP: VN Nizozemske, prva dirka, Motokros
22:30
MXGP: VN Nizozemske, druga dirka, Motokros
23:30
Serie A: Juventus - Empoli, Nogomet