puščica dol ikona
Trenutno na sporedu
puščica gor ikona
17:00
Bayern - Arsenal, Nogomet - International Champions Cup
šport TV 1 logo
17:30 V ŽIVO
Fabio Fognini - Nicolas Kicker, Tenis - ATP Croatia Open Umag
šport TV 2 logo
17:00
Osijek - Rudeš, Nogomet - Hrvaška liga
šport TV 3 logo
Danes, 20.07.Jutri, 21.07.Sobota, 22.07.Nedelja, 23.07.
Ponedeljek, 24.07.Torek, 25.07.Sreda, 26.07.Četrtek, 27.07.
05:00

Portugalski pokal: Finale: Benfica - Vitoria Guimaraes,

Nogomet - Najboljše tekme sezone
07:00

EHF Liga prvakov: IFK Kristianstad - Celje,

Rokomet - Najboljše tekme sezone
08:30

TV Shopping

09:00

David Goffin - Attila Balazs,

Tenis - ATP Croatia Open Umag
10:40

Top Shop

11:10

Rijeka - Slaven,

Nogomet - Hrvaška liga
12:15

Hajduk - Levski,

Nogomet - Kvalifikacije za Ligo Europa
14:45

Milan - Borussia Dortmund,

Nogomet - International Champions Cup
16:30

TV Shopping

TRENUTNO SE PREDVAJA
17:00

Bayern - Arsenal,

Nogomet - International Champions Cup
18:55 V ŽIVO

Levski - Hajduk,

Nogomet - Kvalifikacije za Ligo Europa
21:00 DANES

Roma - PSG,

Nogomet - International Champions Cup
23:00

Athletic Bilbao - Fenerbahce,

Nogomet - Prijateljska tekma
01:00

Alanya, Finale, ženske,

Odbojka na mivki - CEV Evropska serija
02:00

IIHF SP elitne divizije 2017: Slovenija - Kanada,

Hokej na ledu - Najboljše tekme sezone
04:00

28. oddaja,

Ekstremni športi - World of Free Sports
04:30

70. oddaja,

Nogomet - FIFA Football Show
05:00
Najboljše tekme sezone: Serie A: Juventus - Milan, Nogomet
07:00
Najboljše tekme sezone: EHF Liga prvakov: Meshkov Brest - Celje, Rokomet
08:30
TV Shopping
09:00
ATP Croatia Open Umag: Rogerio Dutra Silva - Gael Monfils, Tenis
11:00
Top Shop
11:30
Kvalifikacije za Ligo Europa: Levski - Hajduk, Nogomet
13:15
TV Shopping
13:45
International Champions Cup: Bayern - Arsenal, Nogomet
15:30
TV Shopping
16:00 PRVIČ
International Champions Cup: Manchester United - Manchester City, Nogomet
17:55 V ŽIVO
Prva liga Telekom Slovenije: Aluminij - Krško, Nogomet
20:00 V ŽIVO
ATP Croatia Open Umag: , Tenis
22:00
International Champions Cup: Roma - PSG, Nogomet
00:00
Hrvaška liga: Dinamo - Cibalia, Nogomet
02:00
Najboljše tekme sezone: Serie A: Fiorentina - Torino, Nogomet
04:00
Red Bull Air Race: Vrhunci: Budimpešta, Ekstremni športi
05:00
Najboljše tekme sezone: Serie A: Chievo - Roma, Nogomet
07:00
Najboljše tekme sezone: Liga Nova KBM: Finale: Olimpija - Rogaška, četrta tekma, Košarka
08:30
TV Shopping
09:00
ATP Croatia Open Umag: , Tenis
10:45 PRVIČ
Serie A: Transfer Market Weekly 3, Nogomet
11:00 PRVIČ
FIFA Football Show: 71. oddaja, Nogomet
11:30 V ŽIVO
International Champions Cup: Bayern - Milan, Nogomet
13:30
International Champions Cup: Manchester United - Manchester City, Nogomet
15:00 V ŽIVO
Red Bull Air Race: Kazan: kvalifikacije, Ekstremni športi
16:30 PRVIČ
WRC: Rally Magazin, Finska, Reli
17:00 PRVIČ
World of Free Sports: 29. oddaja, Ekstremni športi
17:30 V ŽIVO
ATP Croatia Open Umag: Polfinale 1, Tenis
19:25
TV Shopping
19:55 V ŽIVO
Prva liga Telekom Slovenije: Rudar - Ankaran, Nogomet
22:00 DANES
International Champions Cup: Bayern - Milan, Nogomet
00:00 V ŽIVO
International Champions Cup: Juventus - Barcelona, Nogomet
02:00 V ŽIVO
International Champions Cup: PSG - Tottenham, Nogomet
04:00
Evropsko prvenstvo: Finale: Rusija - Češka, Mali nogomet
05:00
Najboljše tekme sezone: Serie A: Napoli - Fiorentina, Nogomet
07:00
TV Shopping
07:30
Red Bull Air Race: Kazan: kvalifikacije, Ekstremni športi
09:00 DANES
International Champions Cup: PSG - Tottenham, Nogomet
11:00
International Champions Cup: Bayern - Milan, Nogomet
13:00 V ŽIVO
MX2: VN Češke, prva dirka, Motokros
14:00 V ŽIVO
MXGP: VN Češke, prva dirka, Motokros
15:00 V ŽIVO
Studio, 3,4, Šport
16:00 V ŽIVO
MX2: VN Češke, druga dirka, Motokros
17:00 V ŽIVO
MXGP: VN Češke, druga dirka, Motokros
17:55 V ŽIVO
Prva liga Telekom Slovenije: Domžale - Celje, Nogomet
20:00 V ŽIVO
ATP Croatia Open Umag: Finale, Tenis
22:00
FIFA Football Show: 71. oddaja, Nogomet
22:30 PRVIČ
Klubi sveta: 28. oddaja, Nogomet
23:00 V ŽIVO
International Champions Cup: Real Madrid - Manchester United, Nogomet
01:00
Red Bull Air Race: Kazan: R14, Ekstremni športi
02:00
Red Bull Air Race: Kazan: R8, Ekstremni športi
03:00
Prva liga Telekom Slovenije: Aluminij - Krško, Nogomet
05:00
International Champions Cup: Milan - Borussia Dortmund, Nogomet
07:00
TV Shopping
07:30
ATP Croatia Open Umag: Finale, Tenis
09:30
Top Shop
10:00
International Champions Cup: PSG - Tottenham, Nogomet
12:00
International Champions Cup: Manchester United - Manchester City, Nogomet
14:00 V ŽIVO
International Champions Cup: Inter - Lyon, Nogomet
16:00
International Champions Cup: Bayern - Milan, Nogomet
18:00
MXGP: VN Češke, prva dirka, Motokros
19:00
MXGP: VN Češke, druga dirka, Motokros
20:00 DANES
International Champions Cup: Real Madrid - Manchester United, Nogomet
22:00
International Champions Cup: Juventus - Barcelona, Nogomet
00:00
Red Bull Air Race: Kazan: R14, Ekstremni športi
01:00
Red Bull Air Race: Kazan: R8, Ekstremni športi
02:00
CEV Evropska serija: Alanya, polfinale 1, ženske, Odbojka na mivki
03:00
CEV Evropska serija: Alanya, polfinale 2, ženske, Odbojka na mivki
04:00
CEV Evropska serija: Alanya, Finale, ženske, Odbojka na mivki
05:00
International Champions Cup: Milan - Borussia Dortmund, Nogomet
06:45
International Champions Cup: LA Galaxy - Manchester United, Nogomet
08:30
TV Shopping
09:00
International Champions Cup: Manchester United - Manchester City, Nogomet
11:00
Top Shop
11:30
ATP Croatia Open Umag: Finale, Tenis
13:30 V ŽIVO
International Champions Cup: Chelsea - Bayern, Nogomet
15:30
International Champions Cup: Juventus - Barcelona, Nogomet
17:30
TV Shopping
18:00
MXGP: VN Češke, prva dirka, Motokros
19:00
MXGP: VN Češke, druga dirka, Motokros
20:00 DANES
International Champions Cup: Chelsea - Bayern, Nogomet
22:00
International Champions Cup: Real Madrid - Manchester United, Nogomet
00:00
International Champions Cup: Inter - Lyon, Nogomet
02:00 V ŽIVO
International Champions Cup: Tottenham - Roma, Nogomet
04:00
Evropsko prvenstvo: Slovenija - Belgija, Mali nogomet
05:00
International Champions Cup: Real Salt Lake - Manchester United, Nogomet
06:45
Prva liga Telekom Slovenije: Aluminij - Krško, Nogomet
08:30
TV Shopping
09:00
ATP Croatia Open Umag: Finale, Tenis
11:00
WRC: Rally Magazin, Finska, Reli
11:30
Red Bull Air Race: Kazan: R14, Ekstremni športi
12:30
Red Bull Air Race: Kazan: R8, Ekstremni športi
13:30
Top Shop
14:00
International Champions Cup: Juventus - Barcelona, Nogomet
16:00
TV Shopping
16:30
International Champions Cup: Real Madrid - Manchester United, Nogomet
18:30
International Champions Cup: Chelsea - Bayern, Nogomet
20:30 PRVIČ
MXGP: Motokros Magazin, VN Češke, Motokros
21:00 DANES
International Champions Cup: Tottenham - Roma, Nogomet
23:00
MXGP: VN Češke, prva dirka, Motokros
00:00
MXGP: VN Češke, druga dirka, Motokros
01:00
Klubi sveta: 28. oddaja, Nogomet
01:25 V ŽIVO
International Champions Cup: Barcelona - Manchester United, Nogomet
03:30
International Champions Cup: Bayern - Milan, Nogomet
05:30 V ŽIVO
International Champions Cup: Manchester City - Real Madrid, Nogomet
07:30
Evropsko prvenstvo: Slovenija - Hrvaška, Mali nogomet
08:30
TV Shopping
09:00
International Champions Cup: Inter - Lyon, Nogomet
11:00
International Champions Cup: Chelsea - Bayern, Nogomet
13:00
Top Shop
13:30 V ŽIVO
International Champions Cup: Bayern - Inter, Nogomet
15:30
MXGP: VN Češke, druga dirka, Motokros
16:30 PRVIČ
Red Bull Air Race: Pregled dirke: Kazan, Ekstremni športi
17:00 PRVIČ
International Champions Cup: PSG - Juventus, Nogomet
19:00 V ŽIVO
WRC: Finska, 1. HP, Reli
20:00 DANES
International Champions Cup: Barcelona - Manchester United, Nogomet
22:00 DANES
International Champions Cup: Manchester City - Real Madrid, Nogomet
00:00
TV Shopping
00:30
CEV Evropska serija: Alanya, polfinale 1, ženske, Odbojka na mivki
01:30
CEV Evropska serija: Alanya, polfinale 2, ženske, Odbojka na mivki
02:30
CEV Evropska serija: Alanya, Finale, ženske, Odbojka na mivki
03:30
Formula E: Dirka v New Yorku, nedelja, Formula
05:00
International Champions Cup: Bayern - Arsenal, Nogomet
06:45
International Champions Cup: LA Galaxy - Manchester United, Nogomet
08:30
TV Shopping
09:00
International Champions Cup: Tottenham - Roma, Nogomet
11:00
Top Shop
11:30
International Champions Cup: Bayern - Inter, Nogomet
13:30
International Champions Cup: Barcelona - Manchester United, Nogomet
15:30
International Champions Cup: Manchester City - Real Madrid, Nogomet
17:30
Top Shop
18:00
International Champions Cup: PSG - Juventus, Nogomet
19:55 V ŽIVO
Prva liga Telekom Slovenije: Krško - Triglav, Nogomet
22:00
MXGP: VN Češke, prva dirka, Motokros
23:00
MXGP: VN Češke, druga dirka, Motokros
00:00
TV Shopping
00:00 V ŽIVO
International Champions Cup: Manchester City - Tottenham, Nogomet
00:30
Formula E: Dirka v New Yorku, sobota, Formula
02:00
Formula E: Dirka v New Yorku, nedelja, Formula
03:30
Najboljše tekme sezone: EHF Liga prvakinj: Midtjylland - Krim, Rokomet
05:00
International Champions Cup: Milan - Borussia Dortmund, Nogomet
06:45
International Champions Cup: Bayern - Arsenal, Nogomet
08:30
TV Shopping
09:00
FIFA Football Show: 71. oddaja, Nogomet
09:30
International Champions Cup: Barcelona - Manchester United, Nogomet
11:30
International Champions Cup: Manchester City - Real Madrid, Nogomet
13:30 V ŽIVO
International Champions Cup: Chelsea - Inter, Nogomet
15:30
Prva liga Telekom Slovenije: Krško - Triglav, Nogomet
17:30
TV Shopping
18:00
MXGP: VN Češke, druga dirka, Motokros
19:00 DANES
International Champions Cup: Chelsea - Inter, Nogomet
20:55 V ŽIVO
Hrvaška liga: Rijeka - Istra, Nogomet
23:00
Klubi sveta: 29. oddaja, Nogomet
23:30
FIFA Football Show: 72. oddaja, Nogomet
00:00 V ŽIVO
International Champions Cup: Manchester City - Tottenham, Nogomet
02:00 V ŽIVO
International Champions Cup: Real Madrid - Barcelona, Nogomet
04:00
Red Bull Air Race: Vrhunci: Kazan, Ekstremni športi
05:00
International Champions Cup: Real Salt Lake - Manchester United, Nogomet
06:45
International Champions Cup: Inter - Lyon, Nogomet
08:30
TV Shopping
09:00 V ŽIVO
WRC: Finska, 23. HP, Reli
10:00
International Champions Cup: Manchester City - Tottenham, Nogomet
11:45 PRVIČ
Serie A: Transfer Market Weekly 4, Nogomet
12:00 V ŽIVO
WRC: Finska, 25. HP, Reli
13:00
International Champions Cup: Real Madrid - Barcelona, Nogomet
15:00
TV Shopping
15:30
Francoski superpokal: Monaco - PSG, Nogomet
17:30
TV Shopping
17:55 V ŽIVO
Prva liga Telekom Slovenije: Ankaran - Domžale, Nogomet
19:55 V ŽIVO
Prva liga Telekom Slovenije: Celje - Gorica, Nogomet
22:00 V ŽIVO
International Champions Cup: Roma - Juventus, Nogomet
00:00
International Champions Cup: Real Madrid - Barcelona, Nogomet
02:00
Formula E: Dirka v Montrealu, sobota, Formula
03:30
Formula E: Dirka v Montrealu, nedelja, Formula
05:00
International Champions Cup: Chelsea - Bayern, Nogomet
06:45
International Champions Cup: Manchester United - Manchester City, Nogomet
08:30
TV Shopping
09:00
Prva liga Telekom Slovenije: Celje - Gorica, Nogomet
10:45
Prva liga Telekom Slovenije: Ankaran - Domžale, Nogomet
12:30 V ŽIVO
ATP Kitzbuhel: , Tenis
14:30 V ŽIVO
ATP Kitzbuhel: , Tenis
16:30
TV Shopping
17:00
FIFA Football Show: 72. oddaja, Nogomet
17:30 V ŽIVO
ATP Kitzbuhel: , Tenis
19:30
TV Shopping
19:55 V ŽIVO
Prijateljska tekma: Cologne - Bologna, Nogomet
22:00 PRVIČ
WRC: Finska, vrhunci, Reli
23:00
Formula E: Dirka v Montrealu, sobota, Formula
00:30
Formula E: Dirka v Montrealu, nedelja, Formula
02:00
World of Free Sports: 30. oddaja, Ekstremni športi
02:30
International Champions Cup: PSG - Juventus, Nogomet
04:30
FIBA Basketball: 186. oddaja, Košarka
05:00
Najboljše tekme sezone: EHF Liga prvakov: Celje - Tauron Kielce, Rokomet
06:30
International Champions Cup: Chelsea - Bayern, Nogomet
08:30
TV Shopping
09:00
Prva liga Telekom Slovenije: Krško - Triglav, Nogomet
10:45
Prva liga Telekom Slovenije: Aluminij - Krško, Nogomet
12:30 V ŽIVO
ATP Kitzbuhel: , Tenis
14:30 V ŽIVO
ATP Kitzbuhel: , Tenis
16:30
Top Shop
17:00
Serie A: Transfer Market Weekly 4, Nogomet
17:20
FIFA Football Show: 72. oddaja, Nogomet
17:40 V ŽIVO
Audi Cup 2017: Atletico Madrid - Napoli, Nogomet
19:45
TV Shopping
20:15
Serie A: Transfer Market Weekly 4, Nogomet
20:25 V ŽIVO
Audi Cup 2017: Bayern - Liverpool, Nogomet
22:30
MXGP: VN Češke, prva dirka, Motokros
23:30
MXGP: VN Češke, druga dirka, Motokros
00:30
World of Free Sports: 30. oddaja, Ekstremni športi
01:00
Red Bull Air Race: Vrhunci: Kazan, Ekstremni športi
02:00
Formula E: Dirka v Montrealu, sobota, Formula
03:30
Formula E: Dirka v Montrealu, nedelja, Formula
05:00
Najboljše tekme sezone: EHF Liga prvakov: Celje - Rhein Neckar, Rokomet
06:30
International Champions Cup: Juventus - Barcelona, Nogomet
08:30
TV Shopping
09:00
Prva liga Telekom Slovenije: Celje - Gorica, Nogomet
10:45
Prva liga Telekom Slovenije: Ankaran - Domžale, Nogomet
12:30 V ŽIVO
ATP Kitzbuhel: , Tenis
14:30 V ŽIVO
ATP Kitzbuhel: , Tenis
16:30
Top Shop
17:00
Serie A: Transfer Market Weekly 4, Nogomet
17:10
Klubi sveta: 29. oddaja, Nogomet
17:40 V ŽIVO
Audi Cup 2017: Tekma za 3. mesto:, Nogomet
19:45
TV Shopping
20:15
Serie A: Transfer Market Weekly 4, Nogomet
20:25 V ŽIVO
Audi Cup 2017: Finale:, Nogomet
22:30 DANES
International Champions Cup: Manchester United - Sampdoria, Nogomet
00:30
Prijateljska tekma: Wolfsburg - Newcastle, Nogomet
02:30
FIFA Football Show: 72. oddaja, Nogomet
03:00
Audi Cup 2017: Finale:, Nogomet
05:00
Najboljše tekme sezone: EHF Liga prvakov: IFK Kristianstad - Celje, Rokomet
06:30
International Champions Cup: Real Madrid - Manchester United, Nogomet
08:30
TV Shopping
09:00
Prva liga Telekom Slovenije: Krško - Triglav, Nogomet
10:45
Prva liga Telekom Slovenije: Aluminij - Krško, Nogomet
12:30 V ŽIVO
ATP Kitzbuhel: , Tenis
14:30 V ŽIVO
ATP Kitzbuhel: , Tenis
16:30
Top Shop
17:00 PRVIČ
FIBA Basketball: 187. oddaja, Košarka
17:30 V ŽIVO
ATP Kitzbuhel: , Tenis
19:30
TV Shopping
20:00
Audi Cup 2017: Finale:, Nogomet
22:00
International Champions Cup: Manchester United - Sampdoria, Nogomet
00:00
Red Bull Air Race: Vrhunci: Kazan, Ekstremni športi
01:00
MXGP: VN Češke, prva dirka, Motokros
02:00
MXGP: VN Češke, druga dirka, Motokros
03:00
World of Free Sports: 30. oddaja, Ekstremni športi
03:30
Formula E: Dirka v Montrealu, nedelja, Formula
05:00
Najboljše tekme sezone: EHF Liga prvakov: Meshkov Brest - Celje, Rokomet
06:30
International Champions Cup: Roma - PSG, Nogomet
08:30
TV Shopping
09:00
Prva liga Telekom Slovenije: Celje - Gorica, Nogomet
10:45
Prva liga Telekom Slovenije: Ankaran - Domžale, Nogomet
12:30
TV Shopping
13:00 V ŽIVO
ATP Kitzbuhel: , Tenis
15:00 V ŽIVO
ATP Kitzbuhel: , Tenis
17:00
Top Shop
17:30
Klubi sveta: 29. oddaja, Nogomet
17:55 V ŽIVO
Prva liga Telekom Slovenije: Aluminij - Celje, Nogomet
20:00 PRVIČ
Serie A: Transfer Market Weekly 5, Nogomet
20:10 PRVIČ
Ligue 1: Napoved 1. kola, Nogomet
20:40 V ŽIVO
Ligue 1: Monaco - Toulouse, Nogomet
22:45
Audi Cup 2017: Atletico Madrid - Napoli, Nogomet
05:00

Info Šport

13:00

Jiri Vesely - Radu Albot,

Tenis - ATP Croatia Open Umag
15:00

David Goffin - Attila Balazs,

Tenis - ATP Croatia Open Umag
TRENUTNO SE PREDVAJA
17:00

Osijek - Rudeš,

Nogomet - Hrvaška liga
19:00

Krško - Gorica,

Nogomet - Prva liga Telekom Slovenije
21:00

70. oddaja,

Nogomet - FIFA Football Show
21:30

EHF Liga prvakov: IFK Kristianstad - Celje,

Rokomet - Najboljše tekme sezone
23:00

VN Portugalske, prva dirka,

Motokros - MX2
00:00

VN Portugalske, druga dirka,

Motokros - MX2
01:00

Info Šport

05:00
Info Šport
13:00
ATP Croatia Open Umag: Fabio Fognini - Nicolas Kicker, Tenis
15:00
ATP Croatia Open Umag: Rogerio Dutra Silva - Gael Monfils, Tenis
17:00
Prva liga Telekom Slovenije: Krško - Gorica, Nogomet
19:00
Prva liga Telekom Slovenije: Rudar - Domžale, Nogomet
21:00
Klubi sveta: 27. oddaja, Nogomet
21:30
FIFA Football Show: 70. oddaja, Nogomet
22:00 DANES
Hrvaška liga: Dinamo - Cibalia, Nogomet
00:00
MXGP: VN Portugalske, druga dirka, Motokros
01:00
Info Šport
05:00
Info Šport
13:00
ATP Croatia Open Umag: , Tenis
15:00
ATP Croatia Open Umag: , Tenis
16:45
MX2: VN Portugalske, prva dirka, Motokros
17:30
MX2: VN Portugalske, prva dirka, Motokros
18:15
International Champions Cup: Manchester United - Manchester City, Nogomet
20:00
FIBA Basketball: 185. oddaja, Košarka
20:25
WRC: Rally Magazin, Finska, Reli
20:55 V ŽIVO
Hrvaška liga: Rijeka - Rudeš, Nogomet
23:00 DANES
Red Bull Air Race: Kazan: kvalifikacije, Ekstremni športi
00:30
MXGP: Motokros Magazin, VN Portugalske, Motokros
01:00
Info Šport
05:00
Info Šport
13:00
ATP Croatia Open Umag: Polfinale 1, Tenis
15:00
ATP Croatia Open Umag: Polfinale 2, Tenis
17:00 DANES
Red Bull Air Race: Kazan: R14, Ekstremni športi
18:00 DANES
Red Bull Air Race: Kazan: R8, Ekstremni športi
19:00
Prva liga Telekom Slovenije: Rudar - Ankaran, Nogomet
21:00 DANES
MXGP: VN Češke, prva dirka, Motokros
22:00 DANES
MXGP: VN Češke, druga dirka, Motokros
23:00 DANES
MX2: VN Češke, prva dirka, Motokros
00:00 DANES
MX2: VN Češke, druga dirka, Motokros
01:00
Info Šport
05:00
Info Šport
13:00
ATP Croatia Open Umag: Polfinale 1, Tenis
15:00
ATP Croatia Open Umag: Polfinale 2, Tenis
17:00
ATP Croatia Open Umag: Finale, Tenis
19:00
WRC: Rally Magazin, Finska, Reli
19:30
World of Free Sports: 29. oddaja, Ekstremni športi
20:00
Prva liga Telekom Slovenije: Domžale - Celje, Nogomet
22:00
MX2: VN Češke, prva dirka, Motokros
23:00
MX2: VN Češke, druga dirka, Motokros
00:00
Red Bull Air Race: Kazan: R8, Ekstremni športi
01:00
Info Šport
05:00
Info Šport
13:00
CEV Evropska serija: Alanya, polfinale 1, ženske, Odbojka na mivki
14:00
CEV Evropska serija: Alanya, polfinale 2, ženske, Odbojka na mivki
15:00
CEV Evropska serija: Alanya, Finale, ženske, Odbojka na mivki
16:00
Prijateljska tekma: Athletic Bilbao - Fenerbahce, Nogomet
18:00
International Champions Cup: Manchester United - Manchester City, Nogomet
20:00
Najboljše tekme sezone: Liga Nova KBM: Finale: Rogaška - Olimpija, prva tekma, Košarka
21:30
Najboljše tekme sezone: EHF Liga prvakinj: Midtjylland - Krim, Rokomet
23:00
MX2: VN Češke, prva dirka, Motokros
00:00
MX2: VN Češke, druga dirka, Motokros
01:00
Info Šport
05:00
Info Šport
13:00
ATP Croatia Open Umag: Polfinale 1, Tenis
15:00
ATP Croatia Open Umag: Polfinale 2, Tenis
17:00
ATP Croatia Open Umag: Finale, Tenis
19:00
WRC: Rally Magazin, Finska, Reli
19:30
World of Free Sports: 29. oddaja, Ekstremni športi
20:00
Najboljše tekme sezone: Liga Nova KBM: Finale: Olimpija - Rogaška, druga tekma, Košarka
21:30
Najboljše tekme sezone: EHF Liga prvakinj: Gyori - Krim, Rokomet
23:00
International Champions Cup: Inter - Lyon, Nogomet
01:00
Info Šport
05:00
Info Šport
13:00
CEV Evropska serija: Alanya, polfinale 1, ženske, Odbojka na mivki
14:00
CEV Evropska serija: Alanya, polfinale 2, ženske, Odbojka na mivki
15:00
CEV Evropska serija: Alanya, Finale, ženske, Odbojka na mivki
16:00
Hrvaška liga: Rijeka - Rudeš, Nogomet
18:00
Prva liga Telekom Slovenije: Domžale - Celje, Nogomet
20:00
Najboljše tekme sezone: Liga Nova KBM: Finale: Rogaška - Olimpija, tretja tekma, Košarka
21:30
Najboljše tekme sezone: EHF Liga prvakinj: Krim - Gyori, Rokomet
23:00
MX2: VN Češke, prva dirka, Motokros
00:00
MX2: VN Češke, druga dirka, Motokros
01:00
Info Šport
05:00
Info Šport
13:00
ATP Croatia Open Umag: Polfinale 1, Tenis
15:00
ATP Croatia Open Umag: Polfinale 2, Tenis
17:00
ATP Croatia Open Umag: Finale, Tenis
19:00
World of Free Sports: 29. oddaja, Ekstremni športi
19:30
FIFA Football Show: 71. oddaja, Nogomet
20:00
Najboljše tekme sezone: Liga Nova KBM: Finale: Olimpija - Rogaška, četrta tekma, Košarka
21:30
FIBA Basketball: 186. oddaja, Košarka
22:00
MXGP: Motokros Magazin, VN Češke, Motokros
22:30
Red Bull Air Race: Pregled dirke: Kazan, Ekstremni športi
23:00 DANES
WRC: Finska, 13. HP, Reli
00:00
WRC: Finska, 1. HP, Reli
01:00
Info Šport
05:00
Info Šport
13:00
Prijateljska tekma: Aston Villa - Vitesse, Nogomet
15:00
ATP Croatia Open Umag: Polfinale 1, Tenis
17:00
ATP Croatia Open Umag: Polfinale 2, Tenis
19:00
ATP Croatia Open Umag: Finale, Tenis
21:00
World of Free Sports: 29. oddaja, Ekstremni športi
21:30
FIFA Football Show: 71. oddaja, Nogomet
22:00 V ŽIVO
Formula E: Dirka v Montrealu, sobota, Formula
23:30 DANES
Francoski superpokal: Monaco - PSG, Nogomet
01:30
Info Šport
05:00
Info Šport
13:00
International Champions Cup: Manchester City - Tottenham, Nogomet
15:00
International Champions Cup: Real Madrid - Barcelona, Nogomet
17:00
Klubi sveta: 29. oddaja, Nogomet
17:30
FIFA Football Show: 72. oddaja, Nogomet
18:00
Francoski superpokal: Monaco - PSG, Nogomet
20:00
MXGP: VN Češke, prva dirka, Motokros
21:00
MXGP: VN Češke, druga dirka, Motokros
22:00
MXGP: Motokros Magazin, VN Češke, Motokros
22:30
Red Bull Air Race: Pregled dirke: Kazan, Ekstremni športi
23:00
WRC: Finska, 23. HP, Reli
00:00
WRC: Finska, 25. HP, Reli
01:00
Info Šport
05:00
Info Šport
13:00
International Champions Cup: Real Madrid - Barcelona, Nogomet
15:00
International Champions Cup: Roma - Juventus, Nogomet
17:00
International Champions Cup: Inter - Lyon, Nogomet
19:00
International Champions Cup: Milan - Borussia Dortmund, Nogomet
21:00
MXGP: VN Češke, druga dirka, Motokros
22:00 DANES
Prijateljska tekma: Cologne - Bologna, Nogomet
00:00
WRC: Finska, vrhunci, Reli
01:00
Info Šport
05:00
Info Šport
13:00
International Champions Cup: Manchester City - Real Madrid, Nogomet
15:00
Najboljše tekme sezone: Liga Nova KBM: Finale: Rogaška - Olimpija, prva tekma, Košarka
16:30
Prijateljska tekma: Cologne - Bologna, Nogomet
18:30
WRC: Finska, vrhunci, Reli
19:30
Klubi sveta: 29. oddaja, Nogomet
20:00 DANES
ATP Kitzbuhel: , Tenis
22:00 DANES
ATP Kitzbuhel: , Tenis
00:00
World of Free Sports: 30. oddaja, Ekstremni športi
00:30
FIFA Football Show: 72. oddaja, Nogomet
01:00
Info Šport
05:00
Info Šport
13:00
International Champions Cup: Inter - Lyon, Nogomet
15:00
Najboljše tekme sezone: Liga Nova KBM: Finale: Olimpija - Rogaška, druga tekma, Košarka
16:30
Red Bull Air Race: Vrhunci: Kazan, Ekstremni športi
17:30 V ŽIVO
ATP Kitzbuhel: , Tenis
19:30 DANES
ATP Kitzbuhel: , Tenis
21:30 DANES
ATP Kitzbuhel: , Tenis
23:30
Formula E: Dirka v Montrealu, nedelja, Formula
01:00
Info Šport
05:00
Info Šport
13:00
International Champions Cup: Tottenham - Roma, Nogomet
15:00
Najboljše tekme sezone: Liga Nova KBM: Finale: Rogaška - Olimpija, tretja tekma, Košarka
16:30
Audi Cup 2017: Finale:, Nogomet
18:30
Prijateljska tekma: Wolfsburg - Newcastle, Nogomet
20:30
International Champions Cup: Manchester United - Sampdoria, Nogomet
22:30
MXGP: VN Češke, prva dirka, Motokros
23:30
MXGP: VN Češke, druga dirka, Motokros
00:30
World of Free Sports: 30. oddaja, Ekstremni športi
01:00
Info Šport
05:00
Info Šport
13:00
International Champions Cup: Manchester United - Manchester City, Nogomet
15:00
Najboljše tekme sezone: Liga Nova KBM: Finale: Olimpija - Rogaška, četrta tekma, Košarka
16:30
FIBA Basketball: 187. oddaja, Košarka
17:00 DANES
ATP Kitzbuhel: , Tenis
18:45 DANES
ATP Kitzbuhel: , Tenis
20:25 V ŽIVO
Belgijska liga: Standard - Genk, Nogomet
22:30 DANES
Hrvaška liga: Istra - Lokomotiva, Nogomet
05:10

Serie A: Bologna - Napoli,

Nogomet - Najboljše tekme sezone
06:55

TV Shopping

07:25

Osijek - Rudeš,

Nogomet - Hrvaška liga
09:10

Top Shop

09:40

Ankaran - Triglav,

Nogomet - Prva liga Telekom Slovenije
11:30

Top Shop

12:00

Hamburg, moški,

Triatlon - ITU World Triathlon Series
13:20

Hamburg, štafete,

Triatlon - ITU World Triathlon Series
15:05

Top Shop

15:35

Dirka v New Yorku, sobota,

Formula - Formula E
17:00

TV Shopping

TRENUTNO SE PREDVAJA
17:30 V ŽIVO

Fabio Fognini - Nicolas Kicker,

Tenis - ATP Croatia Open Umag
19:30

Top Shop

20:00 V ŽIVO

Rogerio Dutra Silva - Gael Monfils,

Tenis - ATP Croatia Open Umag
22:00 DANES

Levski - Hajduk,

Nogomet - Kvalifikacije za Ligo Europa
00:00

Ankaran - Triglav,

Nogomet - Prva liga Telekom Slovenije
02:00

Finale: Nashville - Pittsburgh, tretja tekma,

Hokej na ledu - NHL Playoffs
04:00

Slovenija - Hrvaška,

Mali nogomet - Evropsko prvenstvo
05:00
Najboljše tekme sezone: Francoski ligaški pokal: Monaco - PSG, Nogomet
06:45
TV Shopping
07:15
Prva liga Telekom Slovenije: Krško - Gorica, Nogomet
09:05
Top Shop
09:35
Prijateljska tekma: Athletic Bilbao - Fenerbahce, Nogomet
11:20
Top Shop
11:50
CEV Evropska serija: Alanya, polfinale 1, ženske, Odbojka na mivki
12:45
CEV Evropska serija: Alanya, polfinale 2, ženske, Odbojka na mivki
13:45
CEV Evropska serija: Alanya, Finale, ženske, Odbojka na mivki
15:00
Top Shop
15:30
Formula E: Dirka v New Yorku, nedelja, Formula
17:00
TV Shopping
17:30 V ŽIVO
ATP Croatia Open Umag: , Tenis
19:30
Top Shop
19:55 V ŽIVO
Hrvaška liga: Dinamo - Cibalia, Nogomet
22:00 DANES
ATP Croatia Open Umag: , Tenis
00:00
International Champions Cup: LA Galaxy - Manchester United, Nogomet
02:00
NHL Playoffs: Finale: Nashville - Pittsburgh, četrta tekma, Hokej na ledu
04:00
Evropsko prvenstvo: Finale: Rusija - Češka, Mali nogomet
05:00
Najboljše tekme sezone: EHF Liga prvakov: IFK Kristianstad - Celje, Rokomet
06:30
TV Shopping
07:00
Najboljše tekme sezone: EHF Liga prvakov: Meshkov Brest - Celje, Rokomet
08:30
Top Shop
09:00
ATP Croatia Open Umag: , Tenis
11:00
ATP Croatia Open Umag: , Tenis
13:00
Top Shop
13:30
MXGP: VN Portugalske, prva dirka, Motokros
14:30
MXGP: VN Portugalske, druga dirka, Motokros
15:30
Top Shop
16:00 DANES
International Champions Cup: Bayern - Milan, Nogomet
18:00 DANES
Red Bull Air Race: Kazan: kvalifikacije, Ekstremni športi
19:30
Top Shop
20:00 V ŽIVO
ATP Croatia Open Umag: Polfinale 2, Tenis
22:00
International Champions Cup: Milan - Borussia Dortmund, Nogomet
00:00
Kvalifikacije za Ligo Europa: Levski - Hajduk, Nogomet
02:00
Najboljše tekme sezone: Liga Nova KBM: Finale: Rogaška - Olimpija, tretja tekma, Košarka
03:30
Najboljše tekme sezone: Liga Nova KBM: Finale: Olimpija - Rogaška, četrta tekma, Košarka
05:00
International Champions Cup: LA Galaxy - Manchester United, Nogomet
06:45
TV Shopping
07:15
Prva liga Telekom Slovenije: Aluminij - Krško, Nogomet
09:00
Top Shop
09:30
Hrvaška liga: Rijeka - Rudeš, Nogomet
11:30
Red Bull Air Race: Kazan: kvalifikacije, Ekstremni športi
13:00 V ŽIVO
Red Bull Air Race: Kazan: R14, Ekstremni športi
14:00
WRC: Rally Magazin, Finska, Reli
14:30
World of Free Sports: 29. oddaja, Ekstremni športi
15:00 V ŽIVO
Red Bull Air Race: Kazan: R8, Ekstremni športi
16:00 DANES
International Champions Cup: PSG - Tottenham, Nogomet
18:00 DANES
International Champions Cup: Juventus - Barcelona, Nogomet
20:00
TV Shopping
20:30
FIFA Football Show: 71. oddaja, Nogomet
21:00 DANES
Prva liga Telekom Slovenije: Domžale - Celje, Nogomet
23:00
Top Shop
23:30 DANES
ATP Croatia Open Umag: Finale, Tenis
01:30
Prva liga Telekom Slovenije: Rudar - Ankaran, Nogomet
03:15
International Champions Cup: Roma - PSG, Nogomet
05:00
Prva liga Telekom Slovenije: Aluminij - Krško, Nogomet
06:45
TV Shopping
07:15
Prijateljska tekma: Athletic Bilbao - Fenerbahce, Nogomet
09:00
Top Shop
09:30
Klubi sveta: 28. oddaja, Nogomet
10:00
Red Bull Air Race: Kazan: R14, Ekstremni športi
11:00
Red Bull Air Race: Kazan: R8, Ekstremni športi
12:00
Top Shop
13:00
Prva liga Telekom Slovenije: Domžale - Celje, Nogomet
14:30
Top Shop
15:00
WRC: Rally Magazin, Finska, Reli
15:30
MX2: VN Češke, prva dirka, Motokros
16:30
MX2: VN Češke, druga dirka, Motokros
17:30
TV Shopping
18:00 DANES
International Champions Cup: Inter - Lyon, Nogomet
20:00
Top Shop
20:30
Red Bull Air Race: Kazan: R14, Ekstremni športi
21:30
Red Bull Air Race: Kazan: R8, Ekstremni športi
22:30
ATP Croatia Open Umag: Finale, Tenis
00:30
Prva liga Telekom Slovenije: Rudar - Ankaran, Nogomet
02:30
FIFA Football Show: 71. oddaja, Nogomet
03:00
International Champions Cup: Milan - Borussia Dortmund, Nogomet
05:00
Najboljše tekme sezone: Ligue 1: Bastia - Monaco, Nogomet
06:45
TV Shopping
07:15
Prva liga Telekom Slovenije: Domžale - Celje, Nogomet
09:15
Top Shop
09:45
ITU World Triathlon Series: Hamburg, ženske, Triatlon
11:30
ITU World Triathlon Series: Hamburg, štafete, Triatlon
13:00
Top Shop
13:30
ATP Croatia Open Umag: Polfinale 1, Tenis
15:30
Top Shop
16:00
ATP Croatia Open Umag: Finale, Tenis
17:55 V ŽIVO
Prijateljska tekma: Aston Villa - Vitesse, Nogomet
20:00
FIFA Football Show: 71. oddaja, Nogomet
20:30
Top Shop
21:00
Red Bull Air Race: Kazan: R14, Ekstremni športi
22:00
Red Bull Air Race: Kazan: R8, Ekstremni športi
23:00
Najboljše tekme sezone: Fiorentina - Torino, Nogomet
01:00
Najboljše tekme sezone: Španski pokal: Celta Vigo - Real Madrid, Nogomet
03:00
Najboljše tekme sezone: Liga Europa: Viktoria Plzen - Roma, Nogomet
05:00
Najboljše tekme sezone: Ligue 1: Nantes - Marseille, Nogomet
06:45
TV Shopping
07:15
Prva liga Telekom Slovenije: Rudar - Ankaran, Nogomet
09:15
Top Shop
09:45
CEV Evropska serija: Alanya, polfinale 1, ženske, Odbojka na mivki
10:45
CEV Evropska serija: Alanya, polfinale 2, ženske, Odbojka na mivki
11:45
CEV Evropska serija: Alanya, Finale, ženske, Odbojka na mivki
13:00
Top Shop
13:30
Prijateljska tekma: Aston Villa - Vitesse, Nogomet
15:15
Top Shop
15:45
Prva liga Telekom Slovenije: Domžale - Celje, Nogomet
17:30
TV Shopping
18:00
WRC: Rally Magazin, Finska, Reli
18:30
MX2: VN Češke, prva dirka, Motokros
19:30
MX2: VN Češke, druga dirka, Motokros
20:30
Top Shop
21:00
Red Bull Air Race: Kazan: R14, Ekstremni športi
22:00
Red Bull Air Race: Kazan: R8, Ekstremni športi
23:00 DANES
International Champions Cup: Tottenham - Roma, Nogomet
01:00
Najboljše tekme sezone: Serie A: Roma - Juventus, Nogomet
03:00
Najboljše tekme sezone: Liga Europa: Genk - Sassuolo, Nogomet
05:00
Najboljše tekme sezone: Ligue 1: St. Etienne - Lorient, Nogomet
06:45
TV Shopping
07:15
Prva liga Telekom Slovenije: Domžale - Celje, Nogomet
09:15
Top Shop
09:45
ITU World Triathlon Series: Hamburg, moški, Triatlon
11:30
ITU World Triathlon Series: Hamburg, štafete, Triatlon
13:00
Top Shop
13:30
ATP Croatia Open Umag: Polfinale 1, Tenis
15:30
Top Shop
16:00
ATP Croatia Open Umag: Polfinale 2, Tenis
18:00
TV Shopping
18:30
ATP Croatia Open Umag: Finale, Tenis
20:30
Top Shop
21:00 PRVIČ
FIBA Basketball: 186. oddaja, Košarka
21:30
MXGP: Motokros Magazin, VN Češke, Motokros
22:00
Red Bull Air Race: Pregled dirke: Kazan, Ekstremni športi
22:30 DANES
WRC: Finska, 1. HP, Reli
23:30
World of Free Sports: 29. oddaja, Ekstremni športi
00:00
Formula E: Dirka v New Yorku, nedelja, Formula
01:30
Najboljše tekme sezone: Serie A: Napoli - Fiorentina, Nogomet
03:15
Najboljše tekme sezone: Liga Europa: Roma - Austria, Nogomet
05:00
Najboljše tekme sezone: Ligue 1: Bordeaux - PSG, Nogomet
06:45
TV Shopping
07:15
Prva liga Telekom Slovenije: Rudar - Ankaran, Nogomet
09:15
Top Shop
09:45
CEV Evropska serija: Alanya, polfinale 1, ženske, Odbojka na mivki
10:45
CEV Evropska serija: Alanya, polfinale 2, ženske, Odbojka na mivki
11:45
CEV Evropska serija: Alanya, Finale, ženske, Odbojka na mivki
13:00
Top Shop
13:30
Prijateljska tekma: Aston Villa - Vitesse, Nogomet
15:15
Top Shop
15:45
Prva liga Telekom Slovenije: Aluminij - Krško, Nogomet
17:30
TV Shopping
18:00
MXGP: Motokros Magazin, VN Češke, Motokros
18:30
WRC: Finska, 1. HP, Reli
19:30 V ŽIVO
WRC: Finska, 13. HP, Reli
20:30
Top Shop
21:00
Red Bull Air Race: Kazan: R14, Ekstremni športi
22:00
Red Bull Air Race: Kazan: R8, Ekstremni športi
23:00
MX2: VN Češke, prva dirka, Motokros
00:00
MX2: VN Češke, druga dirka, Motokros
01:00
Najboljše tekme sezone: Serie A: Fiorentina - Torino, Nogomet
03:00
Najboljše tekme sezone: Liga Europa: Austria - Roma, Nogomet
05:00
Najboljše tekme sezone: Ligue 1: Bastia - Monaco, Nogomet
06:45
TV Shopping
07:15
Prva liga Telekom Slovenije: Krško - Triglav, Nogomet
09:15
Top Shop
09:45
ITU World Triathlon Series: Hamburg, moški, Triatlon
11:30
ITU World Triathlon Series: Hamburg, štafete, Triatlon
13:00
Top Shop
13:30
Prijateljska tekma: Athletic Bilbao - Fenerbahce, Nogomet
15:00 V ŽIVO
WRC: Finska, 19. HP, Reli
16:00 DANES
International Champions Cup: Chelsea - Inter, Nogomet
18:00
TV Shopping
18:30 PRVIČ
Klubi sveta: 29. oddaja, Nogomet
19:00 PRVIČ
World of Free Sports: 30. oddaja, Ekstremni športi
19:30
Top Shop
20:00
Klubi sveta: 29. oddaja, Nogomet
20:30 PRVIČ
FIFA Football Show: 72. oddaja, Nogomet
20:55 V ŽIVO
Francoski superpokal: Monaco - PSG, Nogomet
23:00 DANES
International Champions Cup: Chelsea - Inter, Nogomet
01:00
ATP Croatia Open Umag: Polfinale 2, Tenis
03:00
ATP Croatia Open Umag: Finale, Tenis
05:00
Najboljše tekme sezone: Ligue 1: Nantes - Marseille, Nogomet
06:45
TV Shopping
07:15
Prva liga Telekom Slovenije: Domžale - Celje, Nogomet
09:15
Top Shop
09:45
Francoski superpokal: Monaco - PSG, Nogomet
11:45
CEV Evropska serija: Alanya, Finale, ženske, Odbojka na mivki
13:00
Top Shop
13:30 DANES
WRC: Finska, 23. HP, Reli
14:30 DANES
WRC: Finska, 25. HP, Reli
15:30
Top Shop
16:00
FIFA Football Show: 72. oddaja, Nogomet
16:30
Klubi sveta: 29. oddaja, Nogomet
17:00
TV Shopping
17:30
International Champions Cup: Manchester City - Tottenham, Nogomet
19:30
Top Shop
20:00
International Champions Cup: Real Madrid - Barcelona, Nogomet
22:00 V ŽIVO
Formula E: Dirka v Montrealu, nedelja, Formula
23:30
Red Bull Air Race: Kazan: R14, Ekstremni športi
00:30
Red Bull Air Race: Kazan: R8, Ekstremni športi
01:30
Red Bull Air Race: Vrhunci: Kazan, Ekstremni športi
02:30
World of Free Sports: 30. oddaja, Ekstremni športi
03:00
WRC: Finska, 23. HP, Reli
04:00
WRC: Finska, 25. HP, Reli
05:00
Najboljše tekme sezone: Ligue 1: St. Etienne - Lorient , Nogomet
06:45
TV Shopping
07:15
Prva liga Telekom Slovenije: Celje - Gorica, Nogomet
09:15
Top Shop
09:45
International Champions Cup: Chelsea - Inter, Nogomet
11:45
Top Shop
12:15
Red Bull Air Race: Kazan: R14, Ekstremni športi
13:15
Red Bull Air Race: Kazan: R8, Ekstremni športi
14:15
Red Bull Air Race: Vrhunci: Kazan, Ekstremni športi
15:15
Top Shop
15:45
Formula E: Dirka v Montrealu, sobota, Formula
17:15
Formula E: Dirka v Montrealu, nedelja, Formula
18:45
World of Free Sports: 30. oddaja, Ekstremni športi
19:15
Top Shop
19:45
FIBA Basketball: 186. oddaja, Košarka
20:15
MXGP: VN Češke, prva dirka, Motokros
21:15
MXGP: VN Češke, druga dirka, Motokros
22:15 DANES
ATP Kitzbuhel: , Tenis
00:15
ATP Kitzbuhel: , Tenis
02:15
ATP Kitzbuhel: , Tenis
04:15
FIFA Football Show: 72. oddaja, Nogomet
05:00
ATP Kitzbuhel: , Tenis
07:00
TV Shopping
07:30
ATP Kitzbuhel: , Tenis
09:30
Top Shop
10:00
ATP Kitzbuhel: , Tenis
12:00
Top Shop
12:30
Red Bull Air Race: Kazan: R14, Ekstremni športi
13:30
Red Bull Air Race: Kazan: R8, Ekstremni športi
14:30
Top Shop
15:00
FIFA Football Show: 72. oddaja, Nogomet
15:30
International Champions Cup: Manchester City - Real Madrid, Nogomet
17:30 V ŽIVO
ATP Kitzbuhel: , Tenis
19:30
Top Shop
20:00
Klubi sveta: 29. oddaja, Nogomet
20:30
MXGP: VN Češke, prva dirka, Motokros
21:30
MXGP: VN Češke, druga dirka, Motokros
22:30
World of Free Sports: 30. oddaja, Ekstremni športi
23:00 DANES
Audi Cup 2017: Atletico Madrid - Napoli, Nogomet
01:00
Audi Cup 2017: Bayern - Liverpool, Nogomet
03:00
International Champions Cup: Real Madrid - Manchester United, Nogomet
05:00
ATP Kitzbuhel: , Tenis
07:00
TV Shopping
07:30
ATP Kitzbuhel: , Tenis
09:30
Top Shop
10:00
ATP Kitzbuhel: , Tenis
12:00
Top Shop
12:30
FIFA Football Show: 72. oddaja, Nogomet
13:00
Klubi sveta: 29. oddaja, Nogomet
13:30
Audi Cup 2017: Atletico Madrid - Napoli, Nogomet
15:30
Top Shop
15:55 V ŽIVO
Prijateljska tekma: Wolfsburg - Newcastle, Nogomet
18:00
Top Shop
18:30
Serie A: Transfer Market Weekly 4, Nogomet
18:40
International Champions Cup: Real Madrid - Manchester United, Nogomet
20:40 V ŽIVO
International Champions Cup: Manchester United - Sampdoria, Nogomet
22:45 DANES
Audi Cup 2017: Tekma za 3. mesto:, Nogomet
00:45
Audi Cup 2017: Finale:, Nogomet
02:45
Serie A: Transfer Market Weekly 4, Nogomet
03:00
International Champions Cup: Bayern - Inter, Nogomet
05:00
ATP Kitzbuhel: , Tenis
07:00
TV Shopping
07:30
ATP Kitzbuhel: , Tenis
09:30
Top Shop
10:00
ATP Kitzbuhel: , Tenis
12:00
Top Shop
12:30
World of Free Sports: 30. oddaja, Ekstremni športi
13:00
FIFA Football Show: 72. oddaja, Nogomet
13:30
Audi Cup 2017: Bayern - Liverpool, Nogomet
15:30
Top Shop
16:00
Formula E: Dirka v Montrealu, sobota, Formula
17:30
TV Shopping
18:00
Formula E: Dirka v Montrealu, nedelja, Formula
19:30
Top Shop
20:00 DANES
ATP Kitzbuhel: , Tenis
22:00 DANES
ATP Kitzbuhel: , Tenis
00:00
ATP Kitzbuhel: , Tenis
02:00
Red Bull Air Race: Kazan: R14, Ekstremni športi
03:00
Red Bull Air Race: Kazan: R8, Ekstremni športi
04:00
Red Bull Air Race: Vrhunci: Kazan, Ekstremni športi
05:00
ATP Kitzbuhel: , Tenis
07:00
TV Shopping
07:30
ATP Kitzbuhel: , Tenis
09:30
Top Shop
10:00
ATP Kitzbuhel: , Tenis
12:00
Top Shop
12:30
Red Bull Air Race: Kazan: R14, Ekstremni športi
13:30
Red Bull Air Race: Kazan: R8, Ekstremni športi
14:30
Top Shop
15:00
International Champions Cup: Real Madrid - Barcelona, Nogomet
17:00
World of Free Sports: 30. oddaja, Ekstremni športi
17:30
Top Shop
18:00
MXGP: VN Češke, prva dirka, Motokros
19:00
MXGP: VN Češke, druga dirka, Motokros
19:55 V ŽIVO
Hrvaška liga: Istra - Lokomotiva, Nogomet
22:00 DANES
Prva liga Telekom Slovenije: Aluminij - Celje, Nogomet