šport TV 1 logo
18:40
Juventus - Roma Serie A
šport TV 2 logo
20:15 DANES
Perth Glory - Melbourne Victory Avstralska liga
šport TV 3 logo
19:40
Nantes - Monaco Ligue 1
Danes, 08.08.Jutri, 09.08.Ponedeljek, 10.08.Torek, 11.08.
Sreda, 12.08.Četrtek, 13.08.Petek, 14.08.Sobota, 15.08.
05:00

Sassuolo - Udinese,

Nogomet - Serie A
07:00

Western United - Western Sydney Wanderers,

Nogomet - Avstralska liga
08:55 V ŽIVO

Perth Glory - Melbourne Victory,

Nogomet - Avstralska liga
11:00

Spal - Fiorentina,

Nogomet - Serie A
13:00

Genoa - Hellas Verona,

Nogomet - Serie A
14:45

Lecce - Parma,

Nogomet - Serie A
16:25 V ŽIVO

Club Brugge - Sporting Charleroi,

Nogomet - Belgijska liga
TRENUTNO SE PREDVAJA
18:40

Juventus - Roma,

Nogomet - Serie A
20:45 PRVIČ

32. oddaja,

Ekstremni športi - World of Free Sports
21:20

Atalanta - Inter,

Nogomet - Serie A
23:00

Milan - Cagliari,

Nogomet - Serie A
01:00

Bologna - Torino,

Nogomet - Serie A
03:00

Brescia - Sampdoria,

Nogomet - Serie A
05:00
Serie A: Spal - Fiorentina, Nogomet
07:00
Serie A: Bologna - Torino, Nogomet
09:00
Belgijska liga: Club Brugge - Sporting Charleroi, Nogomet
11:00 V ŽIVO
MX2: VN Latvije, 1. dirka, Motokros
12:00 V ŽIVO
MXGP: VN Latvije, 1. dirka, Motokros
13:00 V ŽIVO
Studio, 3, 4, Šport!
14:00 V ŽIVO
MX2: VN Latvije, 2. dirka, Motokros
15:00 V ŽIVO
MXGP: VN Latvije, 2. dirka, Motokros
16:00
Worldies: 1. oddaja, Ekstremni športi
16:15 DANES
Belgijska liga: STVV - Gent, Nogomet
18:10 V ŽIVO
Belgijska liga: Mechelen - Anderlecht, Nogomet
20:15
Worldies: 3. oddaja, Ekstremni športi
20:30
WRC: Rally Magazin, 12. oddaja, Reli
21:05 V ŽIVO
NHL: St. Louis - Dallas, Hokej na ledu
23:30
Serie A: Lecce - Parma, Nogomet
01:15
Serie A: Brescia - Sampdoria, Nogomet
03:15
Serie A: Sassuolo - Udinese, Nogomet
05:00
Serie A: Parma - Juventus, Nogomet
07:00
Serie A: Juventus - Napoli, Nogomet
09:00
Sanjsko moštvo: 3. oddaja, Magazin
09:30
Avstralska liga: Perth Glory - Melbourne Victory, Nogomet
11:25 V ŽIVO
Avstralska liga: Brisbane Roar - Sydney FC, Nogomet
13:30
NHL: St. Louis - Dallas, Hokej na ledu
15:30
Serie A: Juventus - Hellas Verona, Nogomet
17:30
MX2: VN Latvije, 1. dirka, Motokros
18:30
MX2: VN Latvije, 2. dirka, Motokros
19:30
MXGP: VN Latvije, 1. dirka, Motokros
20:30
MXGP: VN Latvije, 2. dirka, Motokros
21:30 PRVIČ
Serie A: Pregled sezone, Nogomet
22:30
Serie A: Brescia - Juventus, Nogomet
00:30
Serie A: Juventus - SPAL, Nogomet
02:30
Serie A: Inter - Juventus, Nogomet
04:30
World of Free Sports: 32. oddaja, Ekstremni športi
05:00
Serie A: Juventus - Bologna, Nogomet
07:00
Serie A: Lecce - Juventus, Nogomet
09:00
Avstralska liga: Brisbane Roar - Sydney FC, Nogomet
10:55
World of Free Sports: 32. oddaja, Ekstremni športi
11:25 V ŽIVO
Avstralska liga: Melbourne City - Adelaide United, Nogomet
13:30
Serie A: Pregled sezone, Nogomet
14:30
Serie A: Juventus - Genoa, Nogomet
16:30
Serie A: Torino - Juventus, Nogomet
18:25 PRVIČ
FIA Karting European Championship: Zuera, Vrhunci, Avtomobilizem
19:00 V ŽIVO
Švedsko prvenstvo: Vetlanda - Dackarna, Speedway
21:00
MXGP: VN Latvije, 1. dirka, Motokros
22:00
MXGP: VN Latvije, 2. dirka, Motokros
23:00
Serie A: Juventus - Milan, Nogomet
01:00
Serie A: Atalanta - Juventus, Nogomet
03:00
Serie A: Juventus - Sassuolo, Nogomet
05:00
Serie A: Lazio - Juventus, Nogomet
06:45
Serie A: Juventus - Udinese, Nogomet
08:45
Avstralska liga: Melbourne City - Adelaide United, Nogomet
10:30 PRVIČ
MXGP: Motokros Magazin, VN Latvije, Motokros
11:00 V ŽIVO
MX2: VN Rige, 1. dirka, Motokros
12:00 V ŽIVO
MXGP: VN Rige, 1. dirka, Motokros
13:00
Serie A: Pregled sezone, Nogomet
14:00 V ŽIVO
MX2: VN Rige, 2. dirka, Motokros
15:00 V ŽIVO
MXGP: VN Rige, 2. dirka, Motokros
16:00 DANES
Avstralska liga: Perth Glory - Western United, Nogomet
18:00 DANES
Avstralska liga: Western Sydney Wanderers - Melbourne Victory, Nogomet
20:00 DANES
MXGP: VN Rige, 1. dirka, Motokros
21:00 DANES
MXGP: VN Rige, 2. dirka, Motokros
22:00 PRVIČ
WRC: Rally Magazin, 13. oddaja, Reli
23:00
Serie A: Roma - Juventus, Nogomet
01:00
Serie A: Juventus - Parma, Nogomet
03:00
Serie A: Napoli - Juventus, Nogomet
05:00
Serie A: Juventus - Fiorentina, Nogomet
07:00
Avstralska liga: Western Sydney Wanderers - Melbourne Victory, Nogomet
09:00
MXGP: Motokros Magazin, VN Latvije, Motokros
09:30
Avstralska liga: Perth Glory - Western United, Nogomet
11:25 V ŽIVO
Avstralska liga: Newcastle Jets - Wellington Phoenix, Nogomet
13:30
Serie A: Hellas Verona - Juventus, Nogomet
15:15
Serie A: Juventus - Brescia, Nogomet
17:15
Serie A: SPAL - Juventus, Nogomet
18:55 V ŽIVO
Švedsko prvenstvo: Masarna - Indianerna, Speedway
21:00
MXGP: VN Rige, 1. dirka, Motokros
22:00
MXGP: VN Rige, 2. dirka, Motokros
23:00
Serie A: Juventus - Inter, Nogomet
01:00
Serie A: Bologna - Juventus, Nogomet
03:00
Serie A: Juventus - Lecce, Nogomet
05:00
Serie A: Genoa - Juventus, Nogomet
06:45
Švedsko prvenstvo: Vetlanda - Dackarna, Speedway
08:45
Švedsko prvenstvo: Masarna - Indianerna, Speedway
10:45
Serie A: Juventus - Torino, Nogomet
12:45
Serie A: Milan - Juventus, Nogomet
14:45
Serie A: Juventus - Atalanta, Nogomet
16:45
Serie A: Sassuolo - Juventus, Nogomet
18:30
Serie A: Juventus - Lazio, Nogomet
20:30
MXGP: VN Rige, 1. dirka, Motokros
21:30
MXGP: VN Rige, 2. dirka, Motokros
22:30
MX2: VN Rige, 1. dirka, Motokros
23:30
MX2: VN Rige, 2. dirka, Motokros
00:30
Serie A: Udinese - Juventus, Nogomet
02:30
Serie A: Juventus - Sampdoria, Nogomet
04:30
MXGP: Motokros Magazin, VN Latvije, Motokros
05:00
Serie A: Cagliari - Juventus, Nogomet
07:00
Serie A: Juventus - Roma, Nogomet
08:55 V ŽIVO
Avstralska liga: Sydney FC - Western United, Nogomet
11:00 PRVIČ
World of Free Sports: 33. oddaja, Ekstremni športi
11:30
Serie A: Inter - Lecce, Nogomet
13:30
Serie A: Cagliari - Inter, Nogomet
15:15
Serie A: Inter - Udinese, Nogomet
17:15
MX2: VN Rige, 1. dirka, Motokros
18:15
MX2: VN Rige, 2. dirka, Motokros
19:15
MXGP: VN Rige, 1. dirka, Motokros
20:15
MXGP: VN Rige, 2. dirka, Motokros
21:15
Serie A: Milan - Inter, Nogomet
23:15
Serie A: Inter - Lazio, Nogomet
01:15
Serie A: Sampdoria - Inter, Nogomet
03:00
Serie A: Sassuolo - Inter, Nogomet
05:00
Serie A: Inter - Parma, Nogomet
07:00
Avstralska liga: Sydney FC - Western United, Nogomet
09:00
Serie A: Inter - Juventus, Nogomet
11:00 V ŽIVO
MX2: VN Kegumsa, 1. dirka, Motokros
12:00 V ŽIVO
MXGP: VN Kegumsa, 1. dirka, Motokros
13:00 V ŽIVO
Studio, 3, 4, Šport!
14:00 V ŽIVO
MX2: VN Kegumsa, 2. dirka, Motokros
15:00 V ŽIVO
MXGP: VN Kegumsa, 2. dirka, Motokros
16:00
Serie A: Brescia - Inter, Nogomet
17:45
Serie A: Bologna - Inter, Nogomet
19:45
Serie A: Inter - Hellas Verona, Nogomet
21:30 DANES
MXGP: VN Kegumsa, 1. dirka, Motokros
22:30 DANES
MXGP: VN Kegumsa, 2. dirka, Motokros
23:30
Serie A: Torino - Inter, Nogomet
01:15
Serie A: Inter - SPAL, Nogomet
03:15
Serie A: Inter - Roma, Nogomet
05:00
Serie A: Fiorentina - Inter, Nogomet
06:45
Serie A: Inter - Genoa, Nogomet
08:45
Serie A: Napoli - Inter, Nogomet
10:30
Serie A: Inter - Atalanta, Nogomet
12:30
Serie A: Lecce - Inter, Nogomet
14:15
World of Free Sports: 33. oddaja, Ekstremni športi
14:45
Serie A: Inter - Cagliari, Nogomet
16:45
Serie A: Udinese - Inter, Nogomet
18:30
Serie A: Inter - Milan, Nogomet
20:30
MXGP: VN Kegumsa, 1. dirka, Motokros
21:30
MXGP: VN Kegumsa, 2. dirka, Motokros
22:30
MX2: VN Kegumsa, 1. dirka, Motokros
23:30
MX2: VN Kegumsa, 2. dirka, Motokros
05:00

Bilbao - Real Madrid,

Košarka - Španska liga
06:50

Tenerife - Betis,

Košarka - Španska liga
08:35

Amiens - Marseille,

Nogomet - Ligue 1
10:25

St. Etienne - Lyon,

Nogomet - Ligue 1
12:15

Marseille - Strasbourg,

Nogomet - Ligue 1
14:05 DANES

Perth Glory - Melbourne Victory,

Nogomet - Avstralska liga
15:55

PSG - Angers,

Nogomet - Ligue 1
17:45

Nice - PSG,

Nogomet - Ligue 1
TRENUTNO SE PREDVAJA
19:40

Nantes - Monaco,

Nogomet - Ligue 1
21:30

PSG - Marseille,

Nogomet - Ligue 1
23:15

Dijon - PSG,

Nogomet - Ligue 1
01:15

Strasbourg - Nice,

Nogomet - Ligue 1
03:00

Lyon - Metz,

Nogomet - Ligue 1
05:00
Španska liga: Baskonia - Valencia, Košarka
06:45
Španska liga: Andorra - Baskonia, Košarka
08:30
Ligue 1: Toulouse - Lyon, Nogomet
10:15
Ligue 1: Amiens - Brest, Nogomet
12:15
Ligue 1: St. Etienne - Monaco, Nogomet
14:00
Ligue 1: Nice - Bordeaux, Nogomet
16:00 DANES
MX2: VN Latvije, 1. dirka, Motokros
17:00 DANES
MX2: VN Latvije, 2. dirka, Motokros
18:00 DANES
MXGP: VN Latvije, 1. dirka, Motokros
19:00 DANES
MXGP: VN Latvije, 2. dirka, Motokros
20:00
WRC: Rally Magazin, 12. oddaja, Reli
20:30
World of Free Sports: 32. oddaja, Ekstremni športi
21:00 DANES
Belgijska liga: Mechelen - Anderlecht, Nogomet
23:00
Ligue 1: PSG - Lille, Nogomet
01:00
Ligue 1: Lille - Metz, Nogomet
03:00
Ligue 1: Marseille - Lyon, Nogomet
05:00
Španska liga: Unicaja - Gran Canaria, Košarka
06:45
Španska liga: Manresa - Barcelona, Košarka
08:30
Ligue 1: Lyon - Nice, Nogomet
10:15
Ligue 1: Amiens - Strasbourg, Nogomet
12:15
Ligue 1: Toulouse - Marseille, Nogomet
14:00 DANES
Avstralska liga: Brisbane Roar - Sydney FC, Nogomet
16:00
Ligue 1: Marseille - Brest, Nogomet
17:45
NHL: St. Louis - Dallas, Hokej na ledu
19:45
Ligue 1: Montpellier - Amiens, Nogomet
21:30
MXGP: VN Latvije, 1. dirka, Motokros
22:30
MXGP: VN Latvije, 2. dirka, Motokros
23:30
MX2: VN Latvije, 1. dirka, Motokros
00:30
MX2: VN Latvije, 2. dirka, Motokros
01:30
Ligue 1: Angers - Marseille, Nogomet
03:15
Ligue 1: Bordeaux - Nimes, Nogomet
05:00
Španska liga: Barcelona - Unicaja, Košarka
06:45
Španska liga: Joventut - Barcelona, Košarka
08:30
WRC: Rally Magazin, 12. oddaja, Reli
09:00
Serie A: Pregled sezone, Nogomet
10:00
MXGP: VN Latvije, 1. dirka, Motokros
11:00
MXGP: VN Latvije, 2. dirka, Motokros
12:00
MX2: VN Latvije, 1. dirka, Motokros
13:00
MX2: VN Latvije, 2. dirka, Motokros
14:00 DANES
Avstralska liga: Melbourne City - Adelaide United, Nogomet
16:00
Ligue 1: Lyon - Lille, Nogomet
17:45
Ligue 1: St. Etienne - Nice, Nogomet
19:45
Ligue 1: Toulouse - Monaco, Nogomet
21:30
Ligue 1: PSG - Nantes, Nogomet
23:15
Ligue 1: Lille - Brest, Nogomet
01:15
Ligue 1: Nimes - Lyon, Nogomet
03:00
Ligue 1: Montpellier - PSG, Nogomet
05:00
Španska liga: Zaragoza - Baskonia, Košarka
06:45
Španska liga: Barcelona - Real Madrid, Košarka
08:30
Ligue 1: Monaco - Amiens, Nogomet
10:15
Švedsko prvenstvo: Vetlanda - Dackarna, Speedway
12:15
Ligue 1: Marseille - Bordeaux, Nogomet
14:00 DANES
Avstralska liga: Perth Glory - Western United, Nogomet
16:00 DANES
MX2: VN Rige, 1. dirka, Motokros
17:00 DANES
MX2: VN Rige, 2. dirka, Motokros
18:00 DANES
MXGP: VN Rige, 1. dirka, Motokros
19:00 DANES
MXGP: VN Rige, 2. dirka, Motokros
20:00 DANES
Avstralska liga: Western Sydney Wanderers - Melbourne Victory, Nogomet
22:00
Ligue 1: Lille - Montpellier, Nogomet
00:00
Ligue 1: Metz - Marseille, Nogomet
02:00
Serie A: Pregled sezone, Nogomet
03:00
Ligue 1: Angers - Monaco, Nogomet
05:00
Španska liga: Burgos - Barcelona, Košarka
06:45
Španska liga: Real Madrid - Valencia, Košarka
08:30
FIA Karting European Championship: Zuera, Vrhunci, Avtomobilizem
09:00
World of Free Sports: 32. oddaja, Ekstremni športi
09:30
MXGP: Motokros Magazin, VN Latvije, Motokros
10:00
MX2: VN Rige, 1. dirka, Motokros
11:00
MX2: VN Rige, 2. dirka, Motokros
12:00
MXGP: VN Rige, 1. dirka, Motokros
13:00
MXGP: VN Rige, 2. dirka, Motokros
14:00 DANES
Avstralska liga: Newcastle Jets - Wellington Phoenix, Nogomet
16:00
Ligue 1: Lyon - Rennes, Nogomet
17:45
Ligue 1: St. Etienne - PSG, Nogomet
19:45
Ligue 1: PSG - Amiens, Nogomet
21:30
Ligue 1: Rennes - Marseille, Nogomet
23:15
Ligue 1: Bordeaux - Lyon, Nogomet
01:15
Ligue 1: Amiens - Montpellier, Nogomet
03:00
Ligue 1: Dijon - Lille, Nogomet
05:00
Španska liga: Estudiantes - Real Madrid, Košarka
06:45
Španska liga: Valencia - Joventut, Košarka
08:30
Ligue 1: PSG - Monaco, Nogomet
10:15
WRC: Rally Magazin, 13. oddaja, Reli
11:15
FIA Karting European Championship: Zuera, Vrhunci, Avtomobilizem
11:45
MXGP: Motokros Magazin, VN Latvije, Motokros
12:15
Ligue 1: Nimes - Rennes, Nogomet
14:00
Švedsko prvenstvo: Vetlanda - Dackarna, Speedway
16:00
Ligue 1: Monaco - PSG, Nogomet
17:45
Švedsko prvenstvo: Masarna - Indianerna, Speedway
19:45
Ligue 1: Nice - Rennes, Nogomet
21:30
Ligue 1: Marseille - Angers, Nogomet
23:15
Ligue 1: Lille - PSG, Nogomet
01:15
Ligue 1: Nantes - Bordeaux, Nogomet
03:00
Ligue 1: Rennes - Nantes, Nogomet
05:00
Španska liga: Betis - Unicaja, Košarka
06:45
Španska liga: Real Madrid - Baskonia, Košarka
08:30
Ligue 1: PSG - Montpellier, Nogomet
10:15
Ligue 1: Nimes - Monaco, Nogomet
12:15
Ligue 1: Bordeaux - Marseille, Nogomet
14:00 DANES
Avstralska liga: Sydney FC - Western United, Nogomet
16:00
Ligue 1: Lille - Rennes, Nogomet
17:45
Ligue 1: Nantes - PSG, Nogomet
19:45
Ligue 1: St. Etienne - Marseille, Nogomet
21:30
Ligue 1: Angers - Lille, Nogomet
23:15
Švedsko prvenstvo: Masarna - Indianerna, Speedway
01:15
Ligue 1: Marseille - Toulouse, Nogomet
03:00
Ligue 1: Amiens - Monaco, Nogomet
05:00
Španska liga: Joventut - Zaragoza, Košarka
06:45
Španska liga: Estudiantes - Unicaja, Košarka
08:30
Ligue 1: Strasbourg - Reims, Nogomet
10:15
Ligue 1: PSG - Lyon, Nogomet
12:15
Ligue 1: Monaco - Montpellier, Nogomet
14:00
Ligue 1: Amiens - PSG, Nogomet
16:00 DANES
MX2: VN Kegumsa, 1. dirka, Motokros
17:00 DANES
MX2: VN Kegumsa, 2. dirka, Motokros
18:00 DANES
MXGP: VN Kegumsa, 1. dirka, Motokros
19:00 DANES
MXGP: VN Kegumsa, 2. dirka, Motokros
20:00
Ligue 1: Lille - Marseille, Nogomet
22:00
Ligue 1: Metz - Lyon, Nogomet
00:00
Ligue 1: Marseille - Nantes, Nogomet
02:00
MXGP: Motokros Magazin, VN Latvije, Motokros
02:30
FIA Karting European Championship: Zuera, Vrhunci, Avtomobilizem
03:00
Ligue 1: St. Etienne - Reims, Nogomet
05:00
Španska liga: Real Madrid - Joventut, Košarka
06:45
Španska liga: Tenerife - Barcelona, Košarka
08:30
Ligue 1: Rennes - Nimes, Nogomet
10:15
MX2: VN Kegumsa, 1. dirka, Motokros
11:15
MX2: VN Kegumsa, 2. dirka, Motokros
12:15
Ligue 1: PSG - Bordeaux, Nogomet
14:00
Ligue 1: Nimes - Marseille, Nogomet
16:00
Ligue 1: PSG - Dijon, Nogomet
17:45
Ligue 1: Montpellier - Strasbourg, Nogomet
19:45
Ligue 1: Nantes - Lille, Nogomet
21:30
Ligue 1: Lyon - St. Etienne, Nogomet
23:15
Ligue 1: Marseille - Amiens, Nogomet
05:00

Marseille - Brest,

Nogomet - Ligue 1
06:45

Strasbourg - Lyon,

Nogomet - Ligue 1
08:45

Bologna - Ulm,

Košarka - Eurocup
10:30

Darussafaka - Cedevita Olimpija,

Košarka - Eurocup
12:15

Rally Magazin, 12. oddaja,

Reli - WRC
12:45

Atalanta - Inter,

Nogomet - Serie A
14:45

Sassuolo - Udinese,

Nogomet - Serie A
16:30

Spal - Fiorentina,

Nogomet - Serie A
18:30

Milan - Cagliari,

Nogomet - Serie A
TRENUTNO SE PREDVAJA
20:15 DANES

Perth Glory - Melbourne Victory,

Nogomet - Avstralska liga
22:15

Vrhunci 38. kola,

Nogomet - Serie A
23:15 DANES

Club Brugge - Sporting Charleroi,

Nogomet - Belgijska liga
01:15

Napoli - Lazio,

Nogomet - Serie A
03:00

Lecce - Parma,

Nogomet - Serie A
05:00
Ligue 1: Montpellier - Amiens, Nogomet
06:45
Ligue 1: Angers - Marseille, Nogomet
08:45
Eurocup: Joventut - Nanterre, Košarka
10:30
Eurocup: Trento - Budućnost, Košarka
12:15
Worldies: 1. oddaja, Ekstremni športi
12:30
Serie A: Vrhunci 38. kola, Nogomet
13:25 V ŽIVO
Belgijska liga: STVV - Gent, Nogomet
15:30
World of Free Sports: 32. oddaja, Ekstremni športi
16:00
Serie A: Juventus - Roma, Nogomet
18:00
Serie A: Genoa - Hellas Verona, Nogomet
20:00 DANES
MXGP: VN Latvije, 1. dirka, Motokros
21:00 DANES
MXGP: VN Latvije, 2. dirka, Motokros
22:00 DANES
MX2: VN Latvije, 1. dirka, Motokros
23:00 DANES
MX2: VN Latvije, 2. dirka, Motokros
00:00
Serie A: Vrhunci 38. kola, Nogomet
01:00
Serie A: Atalanta - Inter, Nogomet
03:00
Serie A: Milan - Cagliari, Nogomet
05:00
Ligue 1: Bordeaux - Nimes, Nogomet
06:45
Ligue 1: Lyon - Lille, Nogomet
08:45
Eurocup: Ulm - Andorra, Košarka
10:30
Eurocup: Nanterre - Darussafaka, Košarka
12:15
MX2: VN Latvije, 1. dirka, Motokros
13:15
MX2: VN Latvije, 2. dirka, Motokros
14:15
MXGP: VN Latvije, 1. dirka, Motokros
15:15
MXGP: VN Latvije, 2. dirka, Motokros
16:15
Belgijska liga: Club Brugge - Sporting Charleroi, Nogomet
18:15
Belgijska liga: Mechelen - Anderlecht, Nogomet
20:15 DANES
Avstralska liga: Brisbane Roar - Sydney FC, Nogomet
22:15
Serie A: Pregled sezone, Nogomet
23:15
NHL: St. Louis - Dallas, Hokej na ledu
01:15
Serie A: Atalanta - Fiorentina, Nogomet
03:00
Serie A: Roma - Atalanta, Nogomet
05:00
Ligue 1: St. Etienne - Nice, Nogomet
06:45
Ligue 1: Toulouse - Monaco, Nogomet
08:45
Eurocup: Tofas - Partizan, Košarka
10:30
Eurocup: Cedevita Olimpija - Unics Kazan, Košarka
12:15
Serie A: Sassuolo - Atalanta, Nogomet
14:15
Serie A: Atalanta - Lecce, Nogomet
16:15
MX2: VN Latvije, 1. dirka, Motokros
17:15
MX2: VN Latvije, 2. dirka, Motokros
18:15
MXGP: VN Latvije, 1. dirka, Motokros
19:15
MXGP: VN Latvije, 2. dirka, Motokros
20:15 DANES
Avstralska liga: Melbourne City - Adelaide United, Nogomet
22:15
Serie A: Pregled sezone, Nogomet
23:15 DANES
Švedsko prvenstvo: Vetlanda - Dackarna, Speedway
01:15
Serie A: Lazio - Atalanta, Nogomet
03:00
Serie A: Atalanta - Udinese, Nogomet
05:00
Ligue 1: PSG - Nantes, Nogomet
07:00
Ligue 1: Lille - Brest, Nogomet
09:00
Sanjsko moštvo: 3. oddaja, Magazin
09:30 V ŽIVO
Avstralska liga: Perth Glory - Western United, Nogomet
11:35
FIA Karting European Championship: Zuera, Vrhunci, Avtomobilizem
12:05 V ŽIVO
Avstralska liga: Western Sydney Wanderers - Melbourne Victory, Nogomet
14:15
Serie A: Napoli - Atalanta, Nogomet
16:15
Serie A: Atalanta - Cagliari, Nogomet
18:00
Švedsko prvenstvo: Vetlanda - Dackarna, Speedway
20:00 DANES
Avstralska liga: Perth Glory - Western United, Nogomet
22:00 DANES
MX2: VN Rige, 1. dirka, Motokros
23:00 DANES
MX2: VN Rige, 2. dirka, Motokros
00:00
Serie A: Pregled sezone, Nogomet
01:00
Serie A: Sampdoria - Atalanta, Nogomet
03:00
Serie A: Atalanta - Juventus, Nogomet
05:00
Ligue 1: Nimes - Lyon, Nogomet
06:45
Ligue 1: Montpellier - PSG, Nogomet
08:45
Eurocup: Brescia - Joventut, Košarka
10:30
Eurocup: Unicaja - Arka Gdynia, Košarka
12:15
Serie A: Brescia - Atalanta, Nogomet
14:15
Švedsko prvenstvo: Vetlanda - Dackarna, Speedway
16:15
MX2: VN Rige, 1. dirka, Motokros
17:15
MX2: VN Rige, 2. dirka, Motokros
18:15
MXGP: VN Rige, 1. dirka, Motokros
19:15
MXGP: VN Rige, 2. dirka, Motokros
20:15 DANES
Avstralska liga: Newcastle Jets - Wellington Phoenix, Nogomet
22:15
WRC: Rally Magazin, 13. oddaja, Reli
23:15 DANES
Švedsko prvenstvo: Masarna - Indianerna, Speedway
01:15
Serie A: Atalanta - Hellas Verona, Nogomet
03:00
Serie A: Bologna - Atalanta, Nogomet
05:00
Ligue 1: Monaco - Amiens, Nogomet
06:45
Ligue 1: Marseille - Bordeaux, Nogomet
08:45
Eurocup: Unics Kazan - Nanterre, Košarka
10:30
Eurocup: Cedevita Olimpija - Brescia, Košarka
12:15
Serie A: Atalanta - Milan, Nogomet
14:15
Serie A: Atalanta - Parma, Nogomet
16:15
MXGP: VN Rige, 1. dirka, Motokros
17:15
MXGP: VN Rige, 2. dirka, Motokros
18:15
MX2: VN Rige, 1. dirka, Motokros
19:15
MX2: VN Rige, 2. dirka, Motokros
20:15
Švedsko prvenstvo: Masarna - Indianerna, Speedway
22:15
MXGP: Motokros Magazin, VN Latvije, Motokros
22:45
FIA Karting European Championship: Zuera, Vrhunci, Avtomobilizem
23:15
Serie A: Inter - Atalanta, Nogomet
01:15
Serie A: Atalanta - SPAL, Nogomet
03:00
Serie A: Torino - Atalanta, Nogomet
05:00
Ligue 1: Lille - Montpellier, Nogomet
06:45
Ligue 1: Metz - Marseille, Nogomet
08:45
Eurocup: Unics Kazan - Nanterre, Košarka
10:30
Eurocup: Tofas - Venice, Košarka
12:15
MX2: VN Rige, 1. dirka, Motokros
13:15
MX2: VN Rige, 2. dirka, Motokros
14:15
MXGP: VN Rige, 1. dirka, Motokros
15:15
MXGP: VN Rige, 2. dirka, Motokros
16:15
Švedsko prvenstvo: Masarna - Indianerna, Speedway
18:15
Serie A: Atalanta - Genoa, Nogomet
20:15 DANES
Avstralska liga: Sydney FC - Western United, Nogomet
22:15
World of Free Sports: 33. oddaja, Ekstremni športi
22:45
MXGP: Motokros Magazin, VN Latvije, Motokros
23:15
Serie A: Fiorentina - Atalanta, Nogomet
01:15
Serie A: Atalanta - Roma, Nogomet
03:00
Serie A: Lecce - Atalanta, Nogomet
05:00
Ligue 1: Angers - Monaco, Nogomet
06:45
Ligue 1: Lyon - Rennes, Nogomet
08:45
Eurocup: Partizan - Vilnius, Košarka
10:30
Eurocup: Arka Gdynia - Budućnost, Košarka
12:15
Serie A: Atalanta - Sassuolo, Nogomet
14:15
Serie A: Atalanta - Lazio, Nogomet
16:15
Serie A: Udinese - Atalanta, Nogomet
18:00
Serie A: Atalanta - Napoli, Nogomet
20:00 DANES
MX2: VN Kegumsa, 1. dirka, Motokros
21:00 DANES
MX2: VN Kegumsa, 2. dirka, Motokros
22:00
Serie A: Cagliari - Atalanta, Nogomet
00:00
Serie A: Pregled sezone, Nogomet
01:00
Serie A: Atalanta - Sampdoria, Nogomet
03:00
Serie A: Juventus - Atalanta, Nogomet
05:00
Ligue 1: St. Etienne - PSG, Nogomet
06:45
Ligue 1: PSG - Amiens, Nogomet
08:45
Eurocup: Vilnius - Tofas, Košarka
10:30
Eurocup: Darussafaka - Brescia, Košarka
12:15
Serie A: Atalanta - Brescia, Nogomet
14:00
MX2: VN Kegumsa, 1. dirka, Motokros
15:00
MX2: VN Kegumsa, 2. dirka, Motokros
16:00
MXGP: VN Kegumsa, 1. dirka, Motokros
17:00
MXGP: VN Kegumsa, 2. dirka, Motokros
18:00
Serie A: Hellas Verona - Atalanta, Nogomet
19:45
Serie A: Atalanta - Bologna, Nogomet
21:30
Serie A: Milan - Atalanta, Nogomet
23:30
Serie A: Parma - Atalanta, Nogomet