[3]
161910

Scariolo: Tekma se je prelomila ob Teodosićevi nešportni napaki

15. 6. 2022, 17.14

Četrta tekma finala med Olimpio in Virtusom Bologno je šla znova v roke Milančanov. Trener črno-belih Sergio Scariolo je bil predvsem kritičen do padca koncetnrancije njegovih v zadnjem delu igre.

“Trideset minut smo igrali dobro, potem pa je sledil padec. Ne smemo si privoščiti več takšnih napak. Doma pričakujem bučno podporo navijačev, verjamem, da bodo tudi moji fantje pravi,” je po srečanju strnil misli krmar Bolognčanov Sergio Scariolo.

Virtus je sicer ves čas lovil nasprotnike. Trener pa je v Teodosićevi nešportni napaki videl prelomno točko. “Vse se je takrat spremenilo,” je še povedal.

Na razpolago ni imel stoodstotno pripravljenega Belinellija. “Je vrhunski igralec, a ni bil njegov dan. Poslal sem ga takoj v igro, ni bil pravi. Igramo proti ekipi, ki je zadnja leta nanizala dobre rezultate v Evroligi,” je še dodal Scariolo. Ekipo je v težkih trenutkih sicer poskusil dvigniti Shengelia, a sam ni zmogel vsega.

Po tem obračunu je Olimpia Milano povedla s 3:1 v seštevku zmag. Igra se na štiri dobljene tekme.

Naslednja tekma finala je na sporedu v četrtek, prenos si boste lahko ogledali na od 20.40 dalje.