single
[2]
114628

Szoboszlai blizu prestopa v Leipzig

Avtor: Šport TV
11. 12. 2020, 16.11

Krilni nogometaš RB Salzburg Dominik Szoboszlai, ki je tudi velika želja AC Milana, bo kot kaže podpisal za nemški RB Leipzig.

Szoboszlai, ki je oktobra praznoval 20. rojstni dan, še vedno navdušuje s svojimi predstavami v dresu avstrijskega prvoligaša.

Pisalo se je, da bi ga rad v svoje vrste privabil Milan, a ‘rossoneri’ so imeli pri nakupu talentiranega Madžara veliko konkurenco, saj so se zanj zagreli tudi pri Real Madridu, RB Leipzigu in Arsenalu.

Boj za krilnega nogometaša je očitno prišel h koncu, Sky Sport Germany poroča, da je Leipzig že dosegel dogovor s Szoboszlaijem, ki se bo v vrste nemškega prvoligaša očitno preselil že januarja.

Leipzig naj bi želel prihod nadarjenega nogometaša oznaniti že v času božiča.

Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

Zaradi vdora navijačev prekinjen in odpovedan tudi praški veliki derbi (VIDEO)...Več

2

Pri Olimpiji močno obsodili navijaško početje, ki je predčasno prekinilo večni derbi: “To je popolnoma neprimerno, lahko bi oslepel!”...Več

3

Pirih po kaosu v Ljudskem vrtu: “Takšni dogodki ne sodijo na nogometna igrišča”...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Padla je odločitev: Maribor prekinil z Dudićem...Več

2

Rdeči karton za zakrivanje ust...Več

3

Evropa spoznala magijo Črnega gozda...Več