single
[15]
146471

Švica v Zagrebu kar brez treh okuženih smučark

Avtor: Šport TV
3. 1. 2022, 12.43

Ženski del karavane svetovnega pokala v alpskem smučanju ima tri nove primere okužb z novim koronavirusom. Pred torkovo tekmo na Sljemenu v Zagrebu so bile na testiranjih pozitivne Švicarke Camille Rast, Aline Danioth in Melanie Meillard, so danes potrdili na švicarski zvezi.

Že pred tem se je okužila tudi Lara Gut-Behrami, ki je še vedno ni v ekipi. Vprašljiv ostaja tudi nastop Američanke Mikaele Shiffrin.

Mesec dni pred olimpijskimi igrami se v Mednarodni smučarski zvezi (Fis) bojijo različice virusa omikron, ki je zelo prenosljiv. “Samo vprašanje časa je, kdaj se bodo okužbe množično začele pojavljati tudi v moškem delu karavane,” je prepričan tekmovalni direktor Fis Markus Waldner. “Če bi se do olimpijskih iger vsi izognili virusu, bi bil to pravi čudež.”

Vir: STA
Foto: Sportida

Zadnje video vsebine

1

Gajser zmagovalec druge vožnje, boljši tudi Pancar (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Zgodovinski slovenski dvojec v kvalifikacijah VN Italije tempo narekoval od starta do cilja...Več

3

Zlatko Zahović: Mariboru bomo vrnili vrednote, ki so bile nekoliko pozabljene (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser in Pancar spisala zgodovino: Dvojna slovenska zmaga v kvalifikacijah VN Italije...Več

2

URADNO: Zlatko Zahovič je podpisal pogodbo z NK Maribor!...Več

3

Se moramo res posloviti od nogometne sambe?...Več