single
[1180]
242691

Svetovni prvak Formule 1 bo kmalu zibal

Avtor: Aljaž Pirnat
6. 12. 2024, 12.51

Štirikratni svetovni prvak formule 1 Max Verstappen bo prvič postal oče. Pred zadnjo postajo sezone svetovnega prvenstva v Abu Dabiju je Nizozemec veselo novico sporočil na Instagramu.

Zanj je to prvi otrok, njegova partnerica Kelly Piquet pa že ima enega.

“Mini Verstappen – Piquet je na poti. Ne bi mogla biti bolj srečna ob najinem malem čudežu,” je ob skupni fotografiji sporočil Verstappen.

Dirkač Red Bulla si je to sezono že pred zadnjo dirko zagotovil naslov svetovnega prvaka, četrtega zaporednega.

Kelly Piquet je v Nemčiji rojena hčerka nekdanjega brazilskega svetovnega prvaka formule 1 Nelsona Piqueta. S Verstappnom sta v zvezi od leta 2020, Kelly Piquet pa ima hčerko iz prejšnje zveze s še enim dirkačem, Rusom Danilom Kvjatom, še piše dpa.

Vir: STA
Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Brekalo zadel po predložku Griezmanna, Messi do prvega gola po smrti očeta...Več

2

Športni direktor Cedevite Olimpije: “Z okrepitvami smo opravili dobro delo, a potrebujemo še dva igralca” (VIDEO)...Več

3

Nukić in Cvijanović napovedujeta: Tekma po Večnem derbiju je ključna, Bravo predstavlja veliko nevarnost v Ljudskem vrtu! (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser iskreno za ŠTV: “Še vedno se nisem povsem spoprijateljil z motorjem, želim biti čim prej sproščen” (VIDEO)...Več

2

Lastnik Maribora Ilicali ob začetku nove sezone brez ovinkarjenja: “Zanima nas le naslov prvaka” (VIDEO)...Več

3

Nukić: “Zahović bo tudi v težjih okoliščinah našel način, da bo Maribor zelo dober” (VIDEO)...Več