[4]
176954

Svetina: Poskušali bomo zmagati na vseh tekmah do konca sezone (VIDEO)

25. 11. 2022, 09.15

Hokejist Sij Acroni Jesenic v letošnji sezoni alpske lige delujejo razred zase. V derbiju vodilnih moštev lige so v četrtek zvečer v Podmežakli s kar 6:0 premagali Unterland in še podaljšali svoj zmagovalni niz.

Ta zdaj traja že kar 13 tekem. Prav tako Jeseničani v letošnji sezoni v regionalnem tekmovanju ne poznajo poraza. Za povrh vsega pa so že v 15. krogu premagali vseh 14 tekmecev. Unterland je namreč edina ekipa, ki je varovance Gabra Glaviča letos v alpski ligi uspela premagati, a so se Gorenjci z obrestmi maščevali že takoj na naslednjem srečanju.

Prednost Železarjev na vrhu lestvice se že zdaj zdi prevelika, da bi jo v rednem lahko izničil katerikoli od zasledovalcev. Tudi o tem pa smo v pogovoru po tekmi vprašali enega od šestih četrtkovih strelcev Erika Svetino.

Jesenice – Linz v soboto ob 17.50 na Š1!

Foto, video: Šport TV