single
[3194]
265909

Šumarji pripeljali kar dva nova vratarja

Avtor: Aljaž Pirnat
8. 9. 2025, 17.56

Slovenski nogometni prvoligaš Aluminij je na svoji spletni strani sporočil, da se je pred nadaljevanjem jesenskega dela prvenstva okrepil še z dvema vratarjema. Enajsta in 12. okrepitev kluba v poletnem prestopnem roku sta postala Jan Lampret in Anej Mrežar.

Petindvajsetletni Mrežar je v Kidričevo prišel iz vrst Slovana, ki nastopa v drugi ligi. Pred tem je bil član Brežic, Triglava, Fužinarja in ljubljanske Olimpije. Mrežar je v 2. SNL skupaj branil na 44 tekmah, ob tem pa je bil tudi član mlajših selekcij slovenske izbrane vrste.

Za Aluminij bo v prihodnje branil tudi 18-letni Lampret. Ta se je k Aluminiju preselil iz italijanskega Grosseta. Pred odhodom v Italijo je igral za Dravo in za Ptujčane zabeležil devet nastopov v 2. SNL.

Aluminij bo v osmem krogu Prve lige Telemach v nedeljo gostoval pri Primorju, na lestvici pa trenutno zaseda visoko tretje mesto s 13 osvojenimi točkami. Na vrhu je Celje, ki po sedmih tekmah še ni oddalo niti točke.

Vir: STA
Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: ”Pred letom, dvema smo iz takšnih situacij matirali nasprotnike”...Več

2

Strateg zmajev Mitrović po romunskem skalpu: “Po tem, ko smo ujeli ritem, smo nadzorovali srečanje” (VIDEO)...Več

3

Studio ŠTV: “Koper ima Iličića, Olimpija pa igralca takšnega kova nima”...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Riera odgovarja na namigovanja o njegovem odhodu: ”Če se klubi zanimajo za nas, pomeni, da delamo dobro” (VIDEO)...Več

2

Od rešitelja do nebodigatreba: kako hitro nogomet pozabi...Več

3

VIDEO: Bavarci prekinili niz Bayerja in dosegli že 15. zaporedno zmago...Več