single
[2]
74574

Stam bo trener Feyenoorda

Avtor: Marko Premrl
6. 3. 2019, 12.46

Nekdanji nizozemski nogometni reprezentant Jaap Stam si počasi gradi tudi uspešno trenersko kariero. Letos še sedi na klopi Zwolleja, že v naslednji sezoni pa se bo preselil k enemu od treh največjih nizozemskih klubov, Feyenoordu iz Rotterdama, kjer bo zamenjal nekdanjega reprezentančnega kolega Giovannija van Brockhorsta.

Kot so sporočili iz Feyenoorda, se bo van Bronckhorst umaknil s trenerskega mesta po koncu sezone, Stam, nekdanji branilec PSV-ja, Lazia, Milana, Ajaxa in Manchester Uniteda, s katerim je bil tudi evropski prvak, pa bo podpisal dveletno pogodbo.

Pred Zwollejem, kjer je leta 2009 tudi začel svojo trenersko pot, je Stam delal v mladinski šoli Ajaxa, bil pri nizozemskem velikanu pomočnik trenerja, nekaj časa pa je bil tudi trener angleškega drugoligaša Readinga.

 

Foto: Šport TV
VIR: STA

Zadnje video vsebine

1

Bizaren prizor v Braziliji: Neymar po napaki sodnika zapustil igrišče (VIDEO)...Več

2

Konec izigravanja pravila U21, Mijatović za Šport TV: ”Če bi slovenski klubi vzgajali mlade igralce, do tega ne bi prihajalo” (VIDEO)...Več

3

Matondo pokvaril celjsko proslavo ob naslovu prvaka (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

To ni Prva liga Telemach: Riera po le nekaj mesecih zapušča Eintracht...Več

2

Vitor Campelos: “Naslov prvaka več kot zaslužen, zdaj ciljamo na ligo prvakov!”...Več

3

Olimpija ostaja brez kapetana Doffa: “Ta klub bo vedno v mojem srcu”...Več