[4]
53104

Srčni Risi po kazenskih strelih strli Slovake in skočili na drugo mesto

17. 2. 2018, 15.45

Slovenska hokejska reprezentanca je na olimpijskih igrah v Južni Koreji v tretjem krogu predtekmovalne skupine B po kazenskih strelih premagala Slovaško s 3:2 (0:0, 2:1, 0:1; 0:0).

Slovenijo je v vodstvo popeljal Blaž Gregorc, ki je zadel v 21. minuti. V 25. minuti je slovensko vodstvo povišal Anže Kuralt. V 36. minuti je slovaški zaostanek znižal Miloš Bubela. V 46. minuti je izenačil Marcel Haščak.

Junak kazenskih strelov je bil Žiga Jeglič.

V drugi tekmi skupine B je ekipa ruskih olimpijskih športnikov s 4:0 (1:0, 2:0, 1:0) premagala ZDA in si zagotovila prvo mesto.

1

2

3

Liga Nova KBM: Ilirija tudi s pomočjo atraktivnega Alley oopa prekinila niz porazov (VIDEO)...Več