[3137]
182406

Športni direktor Bayerna ostro nad svojega zvezdnika: Obnaša se kot amater

26. 1. 2023, 15.28

Krilni napadalec Bayerna Serge Gnabry je postal tarča kritik športnega direktorja Bavarcev Hasana Salihamidžića.

Razlog je bil Gnabryjev obisk pariškega tedna mode pred Bayernovim obračunom proti Kölnu. Potem ko so nemški prvaki v prvem krogu nadaljevanja Bundeslige proti Leipzigu remizirali z 1:1, so izid ponovili še na drugi zaporedni tekmi. Trener vodilne zasedbe prvenstva Julian Nagelsmann je Gnabryja proti Kölnu na klop povlekel že ob polčasu, čeprav je njegova ekipa zaostajala. Nemški reprezentant pa se je zdaj znašel še pod plazom kritik s strani športnega direktorja kluba.

Čeprav so med remijema Bayerna minili le trije dnevi, se je 27-letni krilni napadalec odločil, da obišče teden mode v Parizu. “Obnaša se kot amater. Storil je točno to, kar najbolj ne prenesem. Tega v Bayernu ne počnemo. Prost dan je igralcem dodeljen z namenom, da spočijejo svoje telo in ga pripravijo na naslednjo tekmo. Ne pa, da se odpravljajo na potovanja,” je bil oster Salihamidžić.

Kljub temu, da je Nagelsmann Nemca zamenjal že ob polčasu, mu je po tekmi s Kölnom stopil v bran in zagotovil, da Gnabryja, ki je proti Leipzigu zabeležil asistenco za edini Bayernov zadetek, lahko pričakujemo v prvi postavi tudi na tekmi proti Eintrachtu iz Frankfurta.

Bayern München – Eintracht Frankfurt v soboto ob 18.25 na Š1!