single
[3137,2]
165841

Španski napadalec se želi vrniti v Bundesligo

Avtor: Urban Kolman
31. 7. 2022, 10.11

Po poročanju nemških medijev naj bi si vrnitve v Bundesligo želel nekdanji napadalec Borussie Dortmund Paco Alcacer. Španski napadalec naj bi v zadnjih tednih v ta namen zavrnil več ponudb iz ameriške lige MLS.

Alcacer je bil v Dortmund sprva posojen iz Barcelone, a po dobri prvi polovici sezone so ga črno-rumeni odkupili za 23 milijonov evrov. Španski napadalec je v nadaljevanju sezone še vedno redno tresel mreže. Z dobro formo je nadaljeval tudi v drugi sezoni pri klubu, a ko se je ponudila možnost za nakup Erlinga Haalanda, je bilo jasno, da je izgubil mesto v prvi enajsterici. Alcacer je januarja 2020 zapustil Dortmund, za 25 milijonov evrov je odšel v Villarreal.

V prejšnji sezoni je pri rumeni podmornici izgubil mesto v prvi enajsterici, sedaj ga Španci poskušajo prodati, da lahko iz angleškega Tottenhama pripeljejo Argentinca Giovanija Lo Celsa.

Napadalec si po poročanju želi ostati v Evropi, kot glavni cilj si je zastavil Bundesligo. Zanimanje zanj naj bi pokazala oba berlinska kluba in Borussia Dortmund, a pravih ponudb še ni bilo. Dodaten plus za potencialnega kupca je dejstvo, da je Alcacer pripravljen konkretno znižati svojo trenutno plačo. Zato se odpirajo možnosti tudi za nekatere manj finančno zmogljive klube.

Foto: AP Photo/Dave Thompson via Guliver

Zadnje video vsebine

1

Slovenec, ki je Drito že premagal: Celje je favorit, a pozor… (VIDEO)...Več

2

VIDEO: ”Bili so trenutki, ko so ljudje dvomili, kako bo po Rieri”...Več

3

Kvesič pred evropsko pomladjo odkrito za Šport TV: ”Z rezultati nismo zadovoljni, a moramo ohraniti pozitivno vzdušje” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Kako je United zopet postal … United...Več

2

”Mura je po velikosti tretji klub v Sloveniji”...Več

3

Pomlajeni Domžalčani tudi brez dolgoletnega kapetana optimistični: “Bolj kot lestvica je pomemben stalen napredek”...Več