single
[11]
214983

Smola za Petro Vlhovo, huda poškodba predčasno končala izjemno sezono Slovakinje

Avtor: Klemen Verlič
20. 1. 2024, 21.37

Druga najboljša smučarka te sezone v skupnem seštevku svetovnega pokala, Slovakinja Petra Vlhova, si je ob padcu na današnjem veleslalomu v domači Jasni strgala vezi v desnem kolenu, tako da v tej sezoni ne bo več tekmovala, je sporočila slovaška smučarska zveza.

“Ostajam pozitivna, spopadla se bom s tem in se skušala čim prej vrniti na vrh,” je Vlhova povedala za smučarsko zvezo Fis.

Osemindvajsetletna Slovakinja, ki ima 31 zmag v svetovnem pokalu, zadnjo je vpisala 7. januarja v Kranjski Gori, ima v skupnem seštevku svetovnega pokala 207 točk zaostanka za prvouvrščeno Američanko Mikaelo Shiffrin.

Zadnje video vsebine

1

Zaradi vdora navijačev prekinjen in odpovedan tudi praški veliki derbi (VIDEO)...Več

2

Pri Olimpiji močno obsodili navijaško početje, ki je predčasno prekinilo večni derbi: “To je popolnoma neprimerno, lahko bi oslepel!”...Več

3

Pirih po kaosu v Ljudskem vrtu: “Takšni dogodki ne sodijo na nogometna igrišča”...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Padla je odločitev: Maribor prekinil z Dudićem...Več

2

Rdeči karton za zakrivanje ust...Več

3

Evropa spoznala magijo Črnega gozda...Več