single
[6]
232500

Slovenski odbojkarji že zgodaj dopoldne v boj za olimpijski polfinale

Avtor: Aljaž Pirnat
5. 8. 2024, 08.25

Na olimpijskih igrah v Parizu bo danes eden vrhuncev slovenske delegacije nastop odbojkarjev v četrtfinalu. Slovence že ob 9. uri čaka obračun s Poljsko. Prav tako dopoldne kvalifikacije čakajo atlete Tino Šutej, Kristjana Čeha in Matica Iana Gučka.

Zvečer bodo ob 20. uri ekipni boj osmine finala igrali namiznoteniški igralci, ki se bodo merili s favorizirano Francijo. Na morju bodo znova jadrali Toni Vodišek, Žan Luka Zelko, Lin Pletikos ter Tina Mrak in Jakob Božič, v zaključnih bojih kajakaškega krosa pa bo nastopil Benjamin Savšek.

Danes bodo na igrah v Parizu podelili 20 kompletov odličij, sicer pa bodo na sporedu še številna druga tekmovanja, med drugim bodo nogometaši igrali polfinalni tekmi.

V Slovenski hiši v Parizu pa bo ob 13. uri na sporedu okrogla miza z naslovom Vrhunski športniki in druga kariera. Na tej bodo sodelovali tudi nekdanji slovenski športniki Tina Maze, Goran Dragić, Urška Žolnir in Andraž Vehovar.

Vir: STA
Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Galebi za las preleteli volkove (VIDEO)...Več

2

Žogo pospravil v malo mrežico in svoji ekipi priigral zmago (VIDEO)...Več

3

Nekdanji klub Jake Bijola uspešno opravil generalko pred začetkom sezone (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Bundesliga 2025/26: Za začetek spopad Bayerna in Leipziga...Več

2

Žan Karničnik: Najlepše je igrati tekme (VIDEO)...Več

3

VIDEO: Trener Simao tarča besnih Dragonsov, fizični obračun ni bil daleč!...Več