single
[6]
232081

Slovenija odpihnila Srbijo, še pred zadnjo tekmo skupine v četrtfinalu

Avtor: Urban Kolman
30. 7. 2024, 18.25

Slovenska moška odbojkarska reprezentanca je v drugem nastopu na olimpijskih igrah v Parizu zabeležila drugo zmago. S 3:0 (25:21, 25:19, 25:19) je premagala Srbijo in si tako že zagotovila mesto v četrtfinalu. V petek ob 17. uri jo čaka še zadnji dvoboj v skupini A proti aktualnim olimpijskim prvakom Francozom.

Slovenski odbojkarji so po zgodovinski prvi zmagi v nedeljo s Kanado tudi proti Srbiji potrdili visoke cilje na olimpijskih igrah.

Ne glede na razplet druge današnje tekme v naši skupini med Francijo in Kanado ob 21. uri bo Slovenija predtekmovanje končala vsaj pred Srbijo in Kanado.

V četrtfinale se bosta neposredno uvrstili po dve ekipi iz vsake skupine ter dve najboljši tretjeuvrščeni.

Najboljši posamezniki pri Sloveniji so bili Tonček Štern s 25 točkami, Klemen Čebulj, ki jih je zbral 12, in Tine Urnaut z devetimi točkami.

Vir: STA
Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Celjski vezist o padcu forme v zadnjem obdobju: “Ne bi rekel, da je to zaradi menjave trenerja” (VIDEO)...Več

2

Lakersi brez LeBrona še naprej v sijajni formi: Tandem Luka-Reaves utišal volkove (VIDEO)...Več

3

Kaos v Argentini: Kamikaze Jonass med žrtve vpletel tudi Pancarja (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Predsednik Maribora Ilicali: “Nedvomno lahko še osvojimo naslov prvaka!”...Več

2

Iranska past za Infantina...Več

3

Zamaskirani navijač izklopil VAR: Sodnik ostal pred črnim zaslonom (VIDEO)...Več