[6]
194511

Slovenija na Socca World Cupu spravila na kolena veliko Španijo! (VIDEO)

6. 6. 2023, 16.03

V tretjem krogu skupinskega dela na svetovnem prvenstvu v malem nogometu je slovenska reprezentanca le vpisala prvo zmago. Po porazu proti Poljski in po remiju z Urugvajem se je Slovenija tokrat veselila velike zmage proti Španiji z 2:1.

Naši fantje so se sicer že po nekaj minutah znašli v zaostanku, a jih to ni zmedlo, sledil je hiter odgovor, v drugem polčasu pa popoln preobrat.

S torkovo zmago naša izbrana vrsta ostaja v boju za izločilno fazo turnirja v nemškem Essnu, odločal bo razplet večerne tekme med Poljsko in Urugvajem.

1

2

Panika na Bavarskem: Kane staknil poškodbo gležnja (VIDEO)...Več

3

(VIDEO) Kek o morebitnem povratku Iličića: Vesel sem, da na igrišču izgleda bolje, a ne moreš imeti 12 napadalcev...Več