single
[3]
67981

Slovenija brez Gašperja Vidmarja proti Ukrajini in Latviji

Avtor: Marko Premrl
23. 11. 2018, 16.16

Selektor slovenske košarkarske reprezentance Rado Trifunović na tekmah kvalifikacij za svetovno prvenstvo proti Ukrajini in Latviji ne bo mogel računati na kapetana Gašperja Vidmarja, ki je zaprosil za počitek, najstarejšega člana Saša Zagorca, ki želi priložnost ponuditi mlajšim igralcem, ter Luke Rupnika, ki ima poškodovano tetivo.

Na seznamu za tekmi, ki bosta 29. novembra in 2. decembra, je trinajst igralcev, med njimi so le še štirje, ki so pred dobrim letom postali evropski prvaki. To so Vlatko Čančar, Žiga Dimec, Edo Murić in Matic Rebec.

Na seznamu so Aljaž Bratec, Vlatko Čančar, Jakob Čebašek, Žiga Dimec, Urban Durnik, Gregor Glas, Gregor Hrovat, Jan Kosi, Miha Lapornik, Blaž Mesiček, Edo Murić, Matic Rebec in Jan Špan.

 

Foto: Sportida.com
VIR: STA

Zadnje video vsebine

1

Matić in Vučkić napovedujeta: Boj ranjenih levov, Slovenija mora najti namen v tekmi s Švedsko in ga predstaviti javnosti (VIDEO)...Več

2

Zmaji na domačem ledu strli južnotirolske lisice (VIDEO)...Več

3

Nizozemska tudi z igralcem manj pretrd oreh za mlade slovenske nogometaše (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Razpad identitete: kolumna o slovenski nogometni bedi, sobotnem ponižanju in klicu po prebujenju...Več

2

Pri Hondi se pripravljajo na obdobje po Timu Gajserju – prihaja večkratni svetovni prvak...Več

3

Riera odgovarja na namigovanja o njegovem odhodu: ”Če se klubi zanimajo za nas, pomeni, da delamo dobro” (VIDEO)...Več