single
[2]
96850

Slovenec dobil priložnost, da ustavi Gerrarda

Avtor: Marko Premrl
12. 2. 2020, 07.41

V sklopu 25. kroga škotskega prvenstva se bosta med tednom udarila Kilmarnock in Rangers. Ker je prvi vratar tokratnih domačinov Laurentiu Branescu v prejšnjem krogu prejel rdeči karton, bo priložnost dobil Jan Koprivec.

Nekdanji mladinski in občasni članski reprezentant Jan Koprivec se je v začetku letošnje sezone po petih letih na Cipru preselil na Škotstko. Okrepil je vrste Kilmarnocka, ki trenutno zaseda sedmo mesto na lestvici.

V zadnjem krogu je Koprivec tretjič v sezoni odigral uradno prvenstveno tekmo, vstopil je v 80. minuti, ker je prvi vratar Laurentiu Branescu v dveh minutah prejel dva rumena kartona. In ker bo Romun izključen, bo proti Rangersu Koprivec zadnji mož obrambe tokratnih domačinov.

Moštvo Rangersov se sicer s Celticom bori za naslov prvaka. Razlika na lestvici je sedem točk, vendar imajo modri tekmo manj.

Srečanje Kilmarnock – Rangers si boste lahko ogledali v živo na ŠTV 1 danes ob 20.40. 

 

Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Dramatičen preobrat Skellefteåje na drugi četrtfinalni tekmi SHL (VIDEO)...Več

2

Nespametna izključitev in padec v igri domačih prinesla zmago Francozom (VIDEO)...Več

3

VIDEO: Slovenija v živo na Šport TV začenja zadnje poglavje za uvrstitev na EP...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser v Andaluziji po sijajni drugi vožnji do prvih stopničk z Yamaho, Lucas Coenen razred zase (VIDEO)...Več

2

Predsednik Maribora Ilicali: “Nedvomno lahko še osvojimo naslov prvaka!”...Več

3

Bravo še naprej boleč trn v peti zmajev, Olimpija ob pomembne točke v boju za Evropo (VIDEO)...Več