single
[11]
95364

Slovenci v ozadju na prvem treningu, najhitrejši Jansrud

Avtor: Marko Premrl
22. 1. 2020, 14.22

Norveški alpski smučar Kjetil Jansrud je bil najhitrejši na današnjem prvem treningu smuka v Kitzbühlu. Smukaški svetovni prvak je bil za štiri stotinke sekunde hitrejši od Američana Jareda Goldberga, tretji čas je dosegel Francoz Johan Clarey (+0,20). Četverica Slovencev ni bila v ospredju.

Zmagovalec Wengna Švicar Beat Feuz si je na prvem treningu nabral 2,38 sekunde zaostanka za Jansrudom na 33. mestu.

Na današnjem treningu so nastopili štirje Slovenci, najboljši med njimi je bil Miha Hrobat (+2,44) na 34. mestu, Boštjan Kline (2,90) je bil 42., Martin Čater (3,45) 45., Klemen Kosi (3,58) pa 46. med 57 smučarji, ki so končali današnji trening.

V Kitzbühlu bo najprej v petek superveleslalom, v soboto smuk, v nedeljo pa slalom.

 

Foto: Šport TV
VIR: STA

Zadnje video vsebine

1

Tim Gajser po prvih stopničkah na Yamahi: “Napravili smo velik korak v pravo smer!”...Več

2

Ljubljenec Green Dragons: Težave Olimpije niso rešljive med sezono, poleti pa so potrebne korenite spremembe! (VIDEO)...Več

3

Pancar po razočaranju v Španiji: “V nobenem trenutku nisem bil stoodstoten” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser v Andaluziji po sijajni drugi vožnji do prvih stopničk z Yamaho, Lucas Coenen razred zase (VIDEO)...Več

2

Predsednik Maribora Ilicali: “Nedvomno lahko še osvojimo naslov prvaka!”...Več

3

Bravo še naprej boleč trn v peti zmajev, Olimpija ob pomembne točke v boju za Evropo (VIDEO)...Več