single
[2]
82018

Skesani Neymar: Rad bi se vrnil domov, ne bi smel zapustiti Barce

Avtor: Marko Premrl
19. 6. 2019, 22.10

Vse bolj in bolj na svojih bregovih stojita Neymar in pariški PSG. V prejšnjih dneh je prvi mož kluba sporočil, da ima dovolj zvezdniškega obnašanja svojih igralcev, Neymar pa je po poročanju španskega El Munda deportiva izjavil, da želi znova v Barcelono.

“Rad bi se vrnil domov. Nikoli ne bi smel stran,” naj bi skesano priznal Neymar, ki kljub velikim pričakovanjem s PSG-jem ni naredil dokončnega preskoka.

V Kataloniji so Brazilcu pošteno zamerili, a se je s časom zadeva pomirila in zdaj ne bi imeli nič proti, če bi se Neymar vrnil. Prvi, ki navija za njegov povratek, je Leo Messi.

Predsednik PSG-ja Nasser Al Khelaifi je v intervjuju za francoski France Football povedal, da v moštvu ne želi nezadovoljnih igralcev, Neymar pa je izjavo hitro izkoristil v svojo prid.

Barcelona sicer ni pripravljena odšteti skoraj 200 milijonov evrov odškodnine zgolj z denarjem. Pripravili so načrt, ki predvideva prihod Neymarja, v PSG pa bi poslali 100 milijonov evrov ter dva ali tri igralce po želji Francozov. Na izhodnih vratih so Ivan Rakitić, Samuel Umtiti in Ousmane Dembele. Slednji ni prepričal predvsem s svojim obnašanjem izven zelenic.

 

Foto: Šport TV

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Gajser po manjšem padcu v Aguedi ostal brez stopničk, Herlings dobil obračun s Coenenom...Več

2

VIDEO: Grozljiv padec vodilnega v kvalifikacijah, danes na delu tudi Gajser in Pancar...Več

3

Sešlar o prihajajoči sezoni: “Pot do naslova bo zagotovo težja kot lani” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

SP 2026: Brazilija po dramatični končnici napredovala v osmino finala...Več

2

Še pred leti igral v slovenski mladinski ligi, sedaj v izločilnih bojih SP živi svoje sanje...Več

3

Zahović: “Vrnitev Milaniča je bila ideja lastnikov, sprejel sem jo odprtih rok” (VIDEO)...Več