single
[2]
64348

Silvio Berlusconi novi lastnik italijanskega tretjeligaša

Avtor: Marko Premrl
28. 9. 2018, 16.01

Nekdanji šef italijanske vlade Silvio Berlusconi, ki je bil predsednik italijanskega prvoligaša Milana kar 30 let, se je vrnil v nogomet. Enainosemdesetletni Berlusconi, ki je aprila lani prodal svoj večinski delež pri Milanu, je zdaj kupil ekipo Monze, ki ta čas nastopa v prvenstvu serie C, je danes potrdilo njegovo podjetje Fininvest.

Silvio Berlusconi

“Fininvest je danes končal nakup 100-odstotnega deleža Monze 1912,” so zapisali pri podjetju in dodali, da je vodja kluba postal Adriano Galliani, desna roka Berlusconija pri Milanu.

Nakup kluba iz Lombardije, nekaj 20 km oddaljenega od Milana, je pozdravil tudi trenutni predsednik Nicola Colombo, ki je pred časom dejal, da bo lahko “Monza izpeljala velike projekte in uresničila svoje sanje”.

“Kot nam je pokazala že zgodovina Milana. Berlusconi ne igra, da bi le sodeloval, on zmaguje. Pot do serie A bo lahko postala realen cilj,” je po prvih stikih s podjetjem Fininvest dejal Colombo.

 

Foto: Šport TV
VIR: STA

Zadnje video vsebine

1

Kapetan Blažič o začetku priprav Cedevite Olimpije: “Želimo narediti še korak naprej v primerjavi z lansko sezono” (VIDEO)...Več

2

Nukić in Cvijanović napovedujeta: Tekma po Večnem derbiju je ključna, Bravo predstavlja veliko nevarnost v Ljudskem vrtu! (VIDEO)...Več

3

Studio ŠTV: Trenerska “zmaga” Trenčovskega nad Milaničem? Morda ne, je pa dokazal, da se zna odlično prilagajati! (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser iskreno za ŠTV: “Še vedno se nisem povsem spoprijateljil z motorjem, želim biti čim prej sproščen” (VIDEO)...Več

2

Lastnik Maribora Ilicali ob začetku nove sezone brez ovinkarjenja: “Zanima nas le naslov prvaka” (VIDEO)...Več

3

Nukić: “Zahović bo tudi v težjih okoliščinah našel način, da bo Maribor zelo dober” (VIDEO)...Več