207436

Šeško po tretjem golu med nemško elito v ospredje postavil ekipo: “Fantje, nadaljujmo po tej poti!”

29. 10. 2023, 11.35

Slovenski nogometni biser Benjamin Šeško, ki iz tedna v teden postaja večje ime tudi na mednarodnem prizorišču, po reprezentančnih mojstrovinah nadaljuje svoj "show" še v klubskem dresu.

Eden najbolj nadarjenih napadalcev v Evropi opozarja nase že v premierni sezoni med nemško elito, kjer je zaenkrat odigral “le” 211 minut. “Le” še posebej izpostavljamo zato, ker je v tem obdobju že trikrat zatresel mrežo, kar pomeni, da v povprečju doseže zadetek vsakih 71 minut.

Dvajsetletnik je bil zadnjič natančen v sobotnem popoldnevu ob prepričljivi domači zmagi RB Leipziga proti Kolnu s kar 6:0. V igro je vstopil v 75. minuti, že trinajst minut kasneje se je v svojem slogu lahko veselil šestega uradnega zadetka v dresu rdečih bikov v vseh tekmovanjih.

“Velika zmaga, fantje, nadaljujmo po tej poti. Vedno sem vesel, ko lahko ekipi pomagam z zadetkom,” je na družbenem omrežju Instagram zapisal priljubljeni Beni.

View this post on Instagram

A post shared by Benjamin Šeško (@benjaminsesko)

1

(VIDEO) Boromisa po porazu z Bravom: Oprosti vsem navijačem za sezono brez trofeje...Več

2

Arnol po zmagi proti Olimpiji: Današnja tekma je bil zrelostni izpit, ki smo ga uspešno opravili (VIDEO)...Več