[3137]
216552

Šeško po novem zadetku v Bundesligi: Obožujem ta občutek (FOTO)

5. 2. 2024, 11.20

Slovenski nogometni biser Benjamin Šeško je včeraj v dresu RB Leipziga na obračunu proti Union Berlinu še na drugi zaporedni ligaški tekmi zatresel mrežo. V začetku drugega polčasa je po krasnem zaključku z glavo podvojil vodstvo svojega moštva in postavil končni izid srečanja (2:0).

S svojim petim bundesligaškim zadetkom v letošnji sezoni je Posavec tako svojemu trenerju Marcu Roseju dal še en razlog več, zakaj ga mora nemški strateg pogosteje vključevati v udarno enajsterico. Rdeči biki so bili pred dvobojem z Berlinčani v nizu treh zaporednih porazov, 20-letni Radečan pa je v 48. minuti včerajšnjega srečanja zapečatil usodo tekmeca in poskrbel, da se je negativna rezultatska serija vendarle prekinila.

“Obožujem ta občutek,” je po novem doseženem zadetku na svojem Instagram profilu in požel čestitke številnih prominentnih figur nogometne javnosti. “Krasen nogometaš (ang. Baller),” so njegovo objavo komentirali s strani uradnega profila nemške Bundeslige.

Z zmago je Leipzig zacementiral peto mesto na ligaški razpredelnici in se približal na le točko zaostanka za trenutno četrtouvrščeno Borussio iz Dortmunda. Priložnost za nove točke pa bo Šeško skupaj s soigralci imel prihodnjo soboto, ko bo na sporedu tekma 21. kroga proti Augsburgu.

View this post on Instagram

A post shared by Benjamin Šeško (@benjaminsesko)

Bundesligaški obračun Augsburg – RB Leipzig si boste v soboto ob 15.25 v živo lahko ogledali na Šport TV 1!

1

(VIDEO) Boromisa po porazu z Bravom: Oprosti vsem navijačem za sezono brez trofeje...Več

2

Arnol po zmagi proti Olimpiji: Današnja tekma je bil zrelostni izpit, ki smo ga uspešno opravili (VIDEO)...Več