[2]
53097

Serie A: Tako Juve kot Napoli z minimalno zmago, Lazio prehitel Inter

19. 2. 2018, 22.45

Ponedeljkovo zadnjo tekmo kroga med Laziem in Hellasom je z dvema zadetkoma odločil prvi strelec lige Ciro Immobile. Rimljani so tako na četrtem mestu, ki je še zadnje, ki vodijo v ligo prvakov, preskočili Inter. Z golom, dosegel ga je Alex Sandro v 33. minuti srečanja, je Juventus premagal Torino na mestnem derbiju in se tako vsaj za nekaj ur zavihtel na vrh Serie A. Vendar ne prav dolgo časa. Napoli je igral doma proti SPAL-u in prav tako kot črno-beli zmagal z 1:0. Na večerni tekmi je do nove, četrte na zadnjih petih tekmah, zmage prišel Milan, en gol je zadostoval, da so premagali Sampdorio. Sicer sta 25. krog odprla Udinese in Roma. Sinovi volkulje so v neposredni bližini Slovenije prišli do treh točk, čeprav so se konkretno mučili. Po nizu slabih predstav je do popolnega izkupička prišel tudi veronski Chievo, ki je bil z 2:1 boljši od Cagliarija. Zvečer je novo razočaranje doživel milanski Inter, ki je klonil proti Genoi (2:0). Prvič je lastno mrežo zatresel kar Rannochia, v 59. minuti pa je končni rezultat postavil zimzeleni Makedonec Goran Pandev.