[2]
48288

Serie A: Bologna v zadnjem obračunu kroga ugnala Hellas

18. 11. 2017, 19.55

Trinajsti krog na Apeninskem polotoku se je zaključil s ponedeljkovo zmago Bologne v Veroni. Hellas je dvakrat vodil, a so gostje obakrat vrnili, v 76. minuti pa zadeli za zmago. Z dvema goloma v drugem polčasu je Argentinec Mauro Icardi v prid Interja odločil tekmo proti Atalanti, za katero sta v prvi postavi začela Josip Iličić in Jasmin Kurtič. Sicer pa je trinajsti krog Serie A Juventusu prinesel razočaranje, saj so v Genovi po zaostanku s 3:0 na koncu izgubili s 3:2. Prava derbija sta bili uvodni tekmi kola. Prevlado v večnem mestu bodo do naslednjega derbija imeli nogometaši Rome, ki so odlično odprli drugi polčas in na hitro dosegli dva zadetka. Sinjemodri več od gola z bele točke niso zmogli. V večernem obračunu pod Vezuvom je slavila domača zasedba Napolija, ki je bila z 2:1 boljša od Rossonerov.

3

Liga Nova KBM: Ilirija tudi s pomočjo atraktivnega Alley oopa prekinila niz porazov (VIDEO)...Več