single
[2]
57251

Serie A: Inter edini klub z milijonskim občinstvom

Avtor: Blaž Magdič
6. 5. 2018, 09.31

Le še trije krogi in sezona 2017/18 v Serie A bo končana. Vse bolj se zdi, da bo Scudetto znova dvignil Juventus, boj za mesta, ki vodijo v ligo prvakov pa je popolnoma odprt. Se bo med evropsko elito po nekajletnem premoru prebil klub z najbolj številnim občinstvom v Serie A?

Govora je seveda o milanskem Interju. Samir Handanović in druščina bijejo neizprosen boj za Laziem in Romo za tretje in četrto mesto, ki še prinašata ligo prvakov. Prav slovenski vratar je eden tistih zvezdnikov, ki še nikdar niso nastopili v najbolj elitnem tekmovanju v Evropi.

Kljub temu pa imajo pri črno-modrih razlog za veselje in ponos. Po 35. krogih je Inter na vrhu lestvice po številu obiskovalcev na domačih tekmah. Čeprav igra AC Milan na istem stadionu, pa imajo Rossoneri precej bolj skromen obisk, gledano celotno sezono. Še več, Inter je edini, ki je zaenkrat presegel milijon obiskovalcev!

Milanski klub bo imel zagotovo kar nekaj podpore tudi na gostovanju v neposredni bližini Slovenije. Ob 12.25 na Š1 obračun Udinese – Inter!

 

Foto: Šport TV

 

Zadnje video vsebine

1

VIDEO: Brekalo zadel po predložku Griezmanna, Messi do prvega gola po smrti očeta...Več

2

Športni direktor Cedevite Olimpije: “Z okrepitvami smo opravili dobro delo, a potrebujemo še dva igralca” (VIDEO)...Več

3

Nukić in Cvijanović napovedujeta: Tekma po Večnem derbiju je ključna, Bravo predstavlja veliko nevarnost v Ljudskem vrtu! (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser iskreno za ŠTV: “Še vedno se nisem povsem spoprijateljil z motorjem, želim biti čim prej sproščen” (VIDEO)...Več

2

Lastnik Maribora Ilicali ob začetku nove sezone brez ovinkarjenja: “Zanima nas le naslov prvaka” (VIDEO)...Več

3

Nukić: “Zahović bo tudi v težjih okoliščinah našel način, da bo Maribor zelo dober” (VIDEO)...Več