[2]
65598

Serie A: Icardi kralj milanskega derbija, Iličić čaral v Veroni (video)

21. 10. 2018, 18.58

Josip Iličić je odlično formo in veliko željo iz reprezentančne akcije prenesel tudi na klubsko raven. Na dvoboju proti Chievu je dosegel kar tri zadetke. Valter Birsa pa je za domačine izkoristil najstrožjo kazen v 84. minuti dvoboja. Večerni Derby della Madonnina je odločil Mauro Icardi, ki je zadel v 92. minuti.

Zadetek Maura Icardija na dvoboju Inter – Milan:

Trije zadetki Josipa Iličića na dvoboju proti Chievu in zadetek Valterja Birse:

Zadetek Mihe Zajca v 32. minuti dvoboja Frosinone – Empoli:

Milanski derbi je postregel s trdim obračunom, v prvem polčasu smo videli dva razveljavljena zadetka. Po enega na vsaki strani. Najbližje zadetku pa je bil prav Mauro Icardi, ki je v 32. minuti stresel prečko. V drugem polčasu se je nadaljeval taktični boj, v 92. minuti pa je Icardi v slogu največjim mojstrov izkoristil na videz nenevarno podajo v kazenski prostor in z glavo matiral Donnarummo.

V prvem nedeljskem dvoboju pestrega nedeljskega sporeda sta se Frosinone in Empoli razšla z rezultatom 3:3. Zadetek za izenačenje je v prvem polčasu dosegel Miha Zajc, ki je igral do 66. minute. Za Zajca je to prvi zadetek v letošnji sezoni Serie A.

Uvodni obračun devetega kroga italijanske Serie A je bil odigran v Rimu, kjer so sinovi volkulje gostili Spal. Samozavestni nogometaši s prestolnice so razmišljali le o treh točkah, a ostali praznih rok, Spal je slavil z 2:0. Genoa je na gostovanju v Torinu presenetljivo prekinila zmagovalni niz Juventusa, tekma se je končala z 1:1. Večerna tekma je bila odigrana v Vidmu, kjer je gostoval Napoli in prepričljivo slavil s 3:0. Moštvo Carla Ancelottija se je z zmago neposredno ob slovenski meji utrdilo na drugem mestu prvenstvene lestvice.

3

Liga Nova KBM: Ilirija tudi s pomočjo atraktivnega Alley oopa prekinila niz porazov (VIDEO)...Več