[2]
63922

Serie A: Higuain zadel po 91 sekundah, Ronaldo ujel ritem

23. 9. 2018, 09.33

Gonzalo Higuain je potreboval le dobro minuto in pol, da je na dvoboju Milana in Atalante načel mrežo gostov. Josip Iličić je v igro v stopil v drugem polčasu (74. minuta). Za Moštvo iz Bergama je izenačil Alejandro Gomez, po zadetku Zapate je vse kazalo, da bodo domačini vzeli zmago, a je tik pred koncem dvoboja gol za goste in končnih 2:2 zadel Emiliano Rigoni. V zadnjem nedeljskem dvoboju je Juventus na gostovanju z 2:0 premagal Sassuolo. Cristiano Ronaldo je v 81. minuti načel mrežo domačinov. Drui zadetek za Torinčane pa je v sodniškem dodatku dosegel Bernardeschi.

Popoldanski nedeljski dvoboji v Serie A so prinesli visoko zmago Lazia proti Genoii. (4:1) Dvakrat je bil za Rimljane natančen Ciro Immobile, edina dobra novica za moštvo iz Genoe je, da bil med strelci znova Krzysztof Piatek. Poljski napadalec je v štirih nastopih za četo Davideja Ballardinija zadel petkrat na štirih odigranih dvobojih. Valter Birsa je za Chievo odigral 74. minut dvoboja proti Udineseju. Na prvem današnjem obračunu je Napoli s 3:1 odpravil Torino.