[2]
62147

Serie A: Atalanta zabila štiri Frosinoneju, fantastičen zadetek Kurtića (video)

18. 8. 2018, 16.31

Zadnji dvoboj 1. kola italijanskega nogometnega prvenstva sta odigrala Atalanta in Frosinone. Domačini so bili boljši s 4:0,pri gostih je Luka Krajnc odigrav vseh 90. minut dvoboja. Josipa Iličićazaradi bolezni ni bilo v kadru Atalante.

Pet nedeljskih tekem v prvem krogu italijanske Serie A je bilo izjemno zanimivih. Za uvod je Roma vknjižila vse tri točke v Torinu, junak obračuna pa Edin Džeko, ki je v 89. minuti mojstrsko dosegel edini zadetek na tekmi. V večernem sporedu je zmago ob povratku med elito vpisal Empoli Mihe Zajca, Parma in Udinese pa sta se razšla z dve proti dve. Čeprav je za nami šele prvi krog, pa že lahko govorimo o zadetku, ki bo zaznamoval sezono v Italiji. Jasmin Kurtić je z več kot tridesetih metrov razparal mrežo Bologne in Spalu prinesel tri točke. Milanski Inter je presenetljivo klonil pri Sassuolu, edini zadetek na tekmi so domači dosegli z bele točke.