single
[2085]
101829

Serena Williams komaj čaka vrnitev

Avtor: Marko Premrl
13. 5. 2020, 15.36

Ameriška teniška zvezdnica Serena Williams je v javnem pogovoru prek Instagrama s svojo starejšo sestro Venus dejala, da je željna vrnitve na teniška igrišča. "Komaj čakam na pravi tenis, da znova stopim na igrišče. To še vedno najraje počnem, in tudi najboljše," je dejala 23-kratna zmagovalka turnirjev za grand slam.

“Ta premor je prav vražji. A ga je moje telo potrebovalo, čeprav si ga seveda nisem želela,” je še povedala sedaj 38-letna tekmovalka, ki je zadnji grand slam turnir dobila leta 2017, ko je slavila na odprtem prvenstvu Avstralije. To tekmovanje je bilo izmed štirih največjih turnirjev letos edino izvedeno.

Venus Williams, sedemkratna zmagovalka velikih slamov, je pred osmimi tedni na družbenih omrežjih začela s posebej prilagojenimi vajami za razgibavanju, ki imajo izvor v jogi. K vadbi je povabila tudi Sereno, “največjo teniško igralko, ki je kdajkoli obstajala, mojo malo sestro”.

Zaradi pandemije novega koronavirusa bodo teniška tekmovanja na najvišji ravni zaustavljanja vsaj do sredine julija, odprto prvenstvo Francije je prestavljeno na jesen, Wimbledon pa so morali prvič po drugi svetovni vojni odpovedati.

 

Foto: Šport TV
VIR: STA

Zadnje video vsebine

1

Slovenec, ki je Drito že premagal: Celje je favorit, a pozor… (VIDEO)...Več

2

VIDEO: ”Bili so trenutki, ko so ljudje dvomili, kako bo po Rieri”...Več

3

Kvesič pred evropsko pomladjo odkrito za Šport TV: ”Z rezultati nismo zadovoljni, a moramo ohraniti pozitivno vzdušje” (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Kako je United zopet postal … United...Več

2

”Mura je po velikosti tretji klub v Sloveniji”...Več

3

Pomlajeni Domžalčani tudi brez dolgoletnega kapetana optimistični: “Bolj kot lestvica je pomemben stalen napredek”...Več