single
[4]
20382

Selan okrepil Olimpijo, Sila vsaj začasno odšel

Avtor: Rok Grilec
8. 1. 2015, 10.21

Hokejisti Telemacha Olimpije so dobili novega soigralca. Pogodbo do konca sezone je podpisal 26-letni branilec Maks Selan, ki je bil po odhodu iz Kazahstana na preizkušnji pri zmajih. Kot so pri Olimpiji zapisali na svoji spletni strani, se je Selan izkazal z igro in pristopom tako na ledu kot ob njem ter zadovoljil vodstvo kluba.

Selan okrepil Olimpijo, Sila vsaj začasno odšel

Vsaj za en mesec pa se je od Olimpije poslovil vratar Aleš Sila, ki bo igral za madžarski Ujpest. “Ker ob sijajnem Andyju Chiodu v tej sezoni ni dobil veliko igralnega časa v ligi Ebel, je zaprosil vodstvo zmajev za odhod na Madžarsko, kjer bo zasedel mesto prvega vratarja. Vodstvo slovenskih prvakov je njegovi želji ugodilo,” so pojasnili pri Olimpiji, ki si je pridržala pravico, da lahko Silo kadarkoli do konca mednarodnega prestopnega roka, pokliče nazaj v Ljubljano.

Ob njegovem odhodu bo mesto drugega vratarja zeleno-belih prevzel Tomaž Trelc.

 

Foto: Sportida.com

Zadnje video vsebine

1

Gajser zmagovalec druge vožnje, boljši tudi Pancar (VIDEO)...Več

2

VIDEO: Zgodovinski slovenski dvojec v kvalifikacijah VN Italije tempo narekoval od starta do cilja...Več

3

Zlatko Zahović: Mariboru bomo vrnili vrednote, ki so bile nekoliko pozabljene (VIDEO)...Več

Najbolj brano ta mesec

1

Gajser in Pancar spisala zgodovino: Dvojna slovenska zmaga v kvalifikacijah VN Italije...Več

2

URADNO: Zlatko Zahovič je podpisal pogodbo z NK Maribor!...Več

3

Se moramo res posloviti od nogometne sambe?...Več