218411

Sekulić: Fantom sem rekel, da morajo verjeti (VIDEO)

Avtor: Lamin Diallo
23. 2. 2024, 08.37

Slovenska košarkarska reprezentanca je v Areni Bonifika z zmago začela kvalifikacije za EuroBasket 2025. V četrtek so varovanci Aleksandra Sekuliča gostili Ukrajino in po zaostanku v prvih dveh četrtinah na koncu slavili z 87:73.

Slovenski košarkarji so ob obali v tekmo vstopili zadržano, po prvih dveh četrtinah so zaostajali za točko, nato pa so varovanci Aleksandra Sekulića svojo igro izboljšali in že pred zadnjo četrtino je njihova prednost znašala 11 točk.

Selektor Slovenije Aleksander Sekulić je po tekmi med drugim dejal: ”V drugem polčasu smo z visokim ritomom v obrambi strli odpor nasprotnika. V svoji igri smo vztrajali in nasprotnika prisilili v napake. Fantom sem dejal, naj verjamejo v svoj met in tako je tudi bilo.”

2

Vilfan po visokem porazu Slovenije proti Grčiji: Pričakujem, da bo selektor nepreklicno odstopil (VIDEO)...Več